Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka67

Chłopiec czy dziewczynka

Polecane posty

Gość emdic
Cześć!Ja też bardzo chciałabym mieć córeczkę i staram się ją dobrze zaplanować.Cy któraś z was wie jak posługiwać się tablicami chińskimi,a dokładnie jak wyznaczać swój wiek-np.brać pod uwagę ukończony rok życia?Ja urodziłam się 30 lipca 1979-i nie wiem czy mam patrzeć w tablicach chińskich na wiek-28lat czy 29? Proszę pomóżcie mi to dodrze zrozumieć.Mam już synka i chciałabym mieć wymarzoną DZIEWCZYNKĘ....Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emdic
Cześć!Ja też bardzo chciałabym mieć córeczkę i staram się ją dobrze zaplanować.Czy któraś z was wie jak posługiwać się tablicami chińskimi,a dokładnie jak wyznaczać swój wiek-np.brać pod uwagę ukończony rok życia?Ja urodziłam się 30 lipca 1979-i nie wiem czy mam patrzeć w tablicach chińskich na wiek-28lat czy 29? Proszę pomóżcie mi to dodrze zrozumieć.Mam już synka i chciałabym mieć wymarzoną DZIEWCZYNKĘ....Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emdic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati26
Do Inki 67 masz tą książke dr. Wójcika jak tak mogłabyśmi napisać jakie są te metody na chłopca, zależy mi na tej informacji. Jeśli mogę cię prosić wyśli mi na mój adres z góry dziękuje ! Mma nadzieje ,że nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomóżcie: PRZEPIS NA CHŁOPCA mam trzy dziewczynki, bardzo chciałabym chłopca- do tej pory ani tablice ani współżycie w czasie i po owulce nie dały rady......... może coś jest z tym środowiskiem pochwy, jaką dietę stosować na chłopca...boję się próbować czwarty raz ale moze tak za kilka lat, trochę boję się, że będę rozczarowana /wiem, ze to głupie/ a może takie przeznaczenie, już sama nie wiem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO robaczek3
ja współżyłam od 10 dnia cyklu co drugi dzień aż do 28 dnia cyklu i wyszedł synek:) na pewno współżyłam też w owulację nie wiem - być może to jest przepis na chłopca?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej...
do robaczka- a moze twoj maz ma wiecej pelmnikow X i dlatego sa same dziewczynki, gdzies czytalam o tym, ze mezczyzna moze miec wiecej plemnikow X albo Y i dlatego ma dziecki tej samej plci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati26
Inka zazdroszczę! i gratuluje! co do diety ja już stosuje i mam już pouszy pomidorów , ale bardzo mi zależy więc co szkodzi spróbować!. Czytałam dużo o tym i ponoć to pomaga więc kobietki nie poddawajmy się i próbujmy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkiem możliwe, ze tak jest, mój mąż również od rana do wieczora przy komputerach, to podobno pływa... pomidory je się na chłopca czy na dziewczynkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi w jaki sposób
dieta może wpływać na płeć, bo dla mnie jest to niepojęte:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
CO DO DIETY TO NIE WIEM ALE WIEM żE CHłOPCA TRZEBA PLANOWAć W DNIACH JAK NAJBARDZIEJ PłODNYCH... OD 14 DO 20 DNIA POCZąWSZY OD PIERWSZEGO DNIA MIESIąCZKI, A DZIEWCZYNKę ZARAZ PO OKRESIE DO 13 DNIA CYKLU TO JEST NA 100% SPRAWDZONA METODA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eviva
SZCZYT CYKLU TO GWARANTOWANY SYNEK!!! DOKłADNIE PAMIETAM żE MóJ 2 SYNUś POCZOł SIę 14 DNIA CYKLU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO eviva
gdyby to było takie proste jak piszesz, to raczej nie siedziałoby tutaj tyle zdesperowanych kobiet;) zapewniam Cię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 26
Witaj Robaczku3 diete stosuje , mam córeczke ona została poczęta przed owulacją więc teraz chcemy spróbować po lub w czasie owulacji. Mam regularny cykl 23. Tylko mam jeden problem i może mi ktoś pomoże mój śluz tak na 8-9 dzień po okresie jest lekko biały nie pachnie brzytko , jest ciągliwy ( nie mam stanu zapalnego ). Trwa ten śluz pzrez 4-5 dni. Czy to jest śluz poowulacyjny? czy śluz płodny lub mniej płodny tak słyszałam a póżniej jest bardziej płodny to prawda to kiedy bym miała tą owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, ze to śluz właśnie płodny lepiej poczekaj do owulacji, kup sobie te testy owulacyjne.... ja mierzyłam temperaturę, aby być po owulacji ale i tak trafiły nam się dziewczynki... co powinno się jeść na chłopca? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 26
ja to dosłownie obiadam się tym ostro i jest to (stosuj nie póżniej jak 6 tygod. przed planowanym poczęciem ): pomidory, słonecznik łuskany, dużo owoców cytrusowych, i duzo sodu np woda mineralna zawierająca sód. Czytałam ze pozycja od tyłu gwaranuje chłopca ale musisz być w czasie owulacji lub po. I do tego orgazm ponoc chłopak murowany.!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati 26
A ile kosztuje taki test słyszałam że 30 zł ! To jak mam co 23 to kiedy powinna przypaść ta owulacja pluz minus tak jak mam czy póżniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z nami coś jest nie tak :D wszystko to było o czym napisałaś, a co do jedzenia to ja tak jadam na co dzień.... widać takie nasze przeznaczenie, jeśli zdecyduję się na czwarte dziecko to i tak za kilka lat, tyle, ze to będzie trudne...wiem, ze będę kochać i tą czwartą córeczkę, tyle, że gdzieś będzie mi żal, ze nie trafił się choć jeden chłopczyk, może mój mąż jest "nastawiony" na dziewczynki, tzn ma przewagę X albo moje środowisko jest niegościnne dla Y, ach smutno trochę mi jest choć nie powinno, bo mam dzieci a wiele par niestety nie może, no i dzieci też zdrowe.... myslałaś co będzie, gdy znów pocznie się dziewuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wydaje, że powinna być między 10 a 12 dniem cyklu, spróbuj z mierzeniem temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wpiszesz naturalne planowanie rodziny lub metody objawowo-termiczne to znajdziesz dokładniejsze informacje, nie bardzo się na tym znam...tam też tylko jest mowa o objawach ja to się zaopatrzyłabym mimo wszystko w te testy, mimo, ze drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 26
temperaturę zaczełam miezyc. Jestem ciekawa co mi wyjdzie .Wrodzinie mojego męża byli sami chłopcy mam nadzieje ze u nas trafi się choc jeden ! wiem że cięzko ci podjąć decyzje mi tez by było ,ale może akurat wam się uda A może poproś Inke ona miala czy ma książke planowania płci dr. Wójcika ja też bym chciała choć te najważniejsze szczeguły! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati 26 wysłałam Ci wiadomość na maila, przepraszam że dopiero teraz, ale Maleńka pochłania mnie całkowicie. Jest cudowna, mogłabym godzinami się w nią wpatrywać. nie potrafię opisać uczuć którymi jestem w tej chwili wypełniona... to takie cudowne... Dziewczyny jeśli pragniecie mieć dzieci innej płci niż macie bądźcie konsekwentne a dopniecie swego. Dziękuję za gratulacje. Kasiu oczywiście, że Cię pamiętam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsekwentne, to chyba w moim przypadku...do skutku i tak mogę mieć jak w rodzinie mojej znajomej, osiem dziewczyn nim pojawił się pierwszy chłopak... chyba jednak pozostanę przy trójce ewent. czwórce, mając nadzieję, ze trafi się wnuczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ale zawsze trzeba pamiętac że moze się nie udac, czasem nawet konsekwencja nie wystarczy, bo owulacja się nieoczekiwanie przyspieszy, albo opózni...Dlatego jesli uważacie ze absolutnie nie chciałybyscie dziecka innej płci niz ta wymarzona, to lepiej wcale sie nie decydowac!! Można jednak próbowac, obserwowac swój cykl, monitoring tez jest wskazany, ja nie chodziłam i moze tu był błąd (moze - bo z moich obserwacji wynika ze owu miała miejsce około 3 doby po stosunku a jednak będę miała czwartego synka) Cieszę się jednak, że są osoby którym spełniają sie marzenia , a marzyć zawsze warto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ronji czy nie masz poczucia odrobiny żalu ? cieszę się, ze mam córeczki ale tak bardzo chciałabym chłopca, tyle, ze nie zawsze jest tak jak chcemy a ja nie chcę próbować do skutku, bardziej zależy mi na tym, by nasze córki miały dobre i szczęśliwe dzieciństwo, nie mówiąc o finansach... chyba dołuje mnie to, ze akurat u naszych prawie wszystkich znajomych są i chłopcy i dziewczynki, jakoś trudno mi się z tym pogodzić, staram się jednak widzieć plusy, no i wiem, ze nie chcę mieć więcej dzieci niż 5 /a to i tak wydaje mi się szaleństwem/ poza tym 5 dziewczyn kojarzy mi się z Dumą i Uprzedzeniem, więc boję się tego babińca, choć teraz i tak już jest..... podjęłam decyzję, że może za kilka lat postaramy się o 4 a w ostateczności o 5 ale to tylko odległe plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlett.
Inka,napisz prosze co robilas,ze ci sie udalo,bede ogromnie wdzieczna.czy stosowalas diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO INKI
Inka,jestes przeszcześlwia, a co byłoby gdyby to był chłopiec??? dopuszczałaś taką możliwość? bo mnie się wydaje ze tylko córka wchodziła w rachubę. No własnie czy dzisiaj też nie potrafiłabyś się napatrzeć na swego synka? To chyba musi być straszne takie ukierunkowanie na jedną płeć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×