Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Paulka - gdzie ty jesteś jak cię niema? ;) Jak się czujesz? U mnie tak jakoś niewiem, niby ok, ale cały czas mnie pobolewa i kłuje w dole, apropos przepisów to ja ostatnio mam fioła na punkcie sałatek, _________________________________ jajka, kukurydza lub groszek, szynka, por (posolony), ananasy, tarty ser, majonez sałatka warstwowa, kolejność j.w, każda warstwa przełożona majonezem - palce lizać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka :) będzie dobrze, cierp teraz ciało co się chciało ;) hih - żartuje :) w październiku ślub? super! ja 23 będę miała już drugą rocznicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka :) będzie dobrze, cierp teraz ciało co się chciało ;) hih - żartuje :) w październiku ślub? super! ja 23 będę miała już drugą rocznicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, gdzie są wszystkie kobietki? nikt warty nie trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) buuu topik nam się rozpada, czy tutaj jestem tylko ja i Paulka? Gamna! gdzie się podziewasz? mam nadzieje, że powodem jest ciągłe zmęczenie ... spowodowane ..... ;) Paulka - a w jakich kiecach ty gustujesz? ja sukienke miałam całą jasnobłękitną z białymi dodatkami, różyczki - te sprawy ... :) hihi śmiać się chce bo ludzie wtedy mówili, że chyba oszalałam .... a teraz? to jest na topie .... byłam szybsza :):):) co do zdrówka, byłam na badaniu krwi, w związku z ostatnią wizytą u lekarza ogólnego: wyszło mi to: :(:(:( http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3292099 jest mi strasznie smutno, niewiem co mam o tym myśleć, wogóle jestem jakaś taka nieswoja i już sama niewiem co jest grane, życie jest takie popierdziulone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szacha
Cześć dziewczyny. Przepraszam za długą nieobecność, ale myślałam ,że nikt mi nie odpisał. Dziś sprawdzam a tu taka niespodzianka. Będę regularnie zaglądać do Was i dzielić się moimi doświadczeniami z Clo. W poprzednim cyklu nic nie wyszło, bo się rozchorowałam i nie mogłam chodzić na USG, znów pewnie nie pękł. Jestem w trakcie brania Clo, w sobotę ostatnia tabletka. Cykle mam nieregularne. Teraz cykl trwał tylko 21 dni, a tak zazwyczaj 30/ 32. Może rozregulowało mi się przez antybiotyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka kochana jesteś - dziękuję ci za dobre słowo. Właśnie wróciłam od lekarza, z krwią wszystko ok, podwyższone Eos% +6,2% (norma to 0,0-3,0) świadczy o skłonności do alergii. Dosłam kolejne skierowanie na badanie krwi na TSH i glukoze, mamuniu! zawsze coś. Co do staranek - to aż mi uszami pryska ;) hehe - jestem nienormalna - sorrki ;) Od wczoraj biore luteine. zobazczymy czy 3 wrzesień przyniesie szczęście czy płacz ;) buziaki ps - szacha cieszymy się że jesteś :) powodzenia z CLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki,paulka ja z własnego doswiadczenia wiem ze przed slubem załatwiania jest masa a te ksieza sa najgorsi... u mnie sprawy z dzidzia stoja w miejscu bo we wtorek zrobiłam test i druga kreseczka niby wyszła ale jakby jej niebyło,sama niewiem czy ona była czy ja ja chciałam zobaczyc... w srode byłam u gina po zwolnionko i odrazu badanko ale nic niewykrył,w sumie powiedział ze to za wczesnie,byłto 31 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka - noooo, ja załatwiłam sprawę raz raz, ale z cennikiem, u nas się proboszcz nie pierdzieli - zaśpiewał mi 200 zł, a jak chce czerwony dywan to + 50 zł (wzięłam, no co miałam zrobić) oprócz tego jeszcze trzeba było iść do organisty i kościelnego - ci wzięli po 50 zł, najbardziej wkurzyło mnie to, że nie pozwolili mi zatrudnić gościa który grałby marsz weselny na trąbce, zamiast organów ... dlaczego? bo się myzycy pokłocili ... bez sensu, tyle załatwiania a jak przyszło co do czego to \"film mi się urwał\" i nic nie pamiętam ... dopiero na dvd, ale było śmiechu .... nas to do kabaretu ;) mam nadzieje, że będzie ok - i u mnie i ciebie też :) trzymam kciuki nie nieustępliwie wspieram ;) migotka - zrób test z krwi, niektóre dziewczyny tak mają że druga kreseczka jest bladziuchna, zresztą nawet na ulotce testu tak piszą PS dawno cię nie było ... gdzie się podziewałaś kobieto! ;) hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dluzszym czasie:) U mnie nic nowego. Dobrze K***, ze wyniki ogolnie w porzadku. Szacha trzymam kciuki. Migotka na poczatku 2 krecha z tego co wiem moze wyjsc bardzo bladzitka, takze sie nie martw na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamna - jak się cieszę :) nie rób tak więcej .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyyyyyy chyba zaraz wykituje ... siedze w pracy, duszno mi ci chwila robi, kręci się w głowie, na wymioty zbiera - jeszcze tylko 3 h i do domku :) tylko to mnie trzyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah,niezagladałam do was laseczki bo jakos probowałam od siebie odrzucic te mysli ze mam jakiekolwiek problemy. A teraz warjuje,bo ta krecha była taka blada ze im dł€zej o tym mysle tym bardziej uwarzam ze jej niebyło,a teraz jeszcze brusio napieprza mi na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
Witam was dziewuszki :)) No cóż jak 3 miesiące temu czytałam wasz topik ucieszyłam się,że po clo który przepisał mi gin zajde w końcu w ciąże,bo ciągle ją odwlekałam (teraz mam 31 lat)i okazuje się ,że nie mogę zajść!!!! Brałam clo po pierwszym normalnie wystąpił mi okres po drugim braniu -brak okresu,ucieszyłam się już wymyślałam w jaki romantyczny sposób powiadomie mojego męża o ciąży,oczywiście zrobiłam test,ta 2 krecha nie przekonywała mnie taka bladzita,pomyślałam sobie ,że to zpewnością pierwsze dni.próbowałam skontaktować się z moim gin...ale wyjechał na urlop,potem ja wyjechałam ,ale okresu nadal nie było ,ale zaczął pobolewać mnie brzuch takie kłócia,zaniepokoiłam się przez następne dni zaczełam plamić -bałam się ,.że to poronienie poszłam prywatnie do gin,badał mnie i powiedział,że macica powiększona,za dodatkową opłatę poprosiłam o usg dopochwowe,zrobił i stwierdził ,że macica jest w normie i ,że ciąży nie widzi!!!!pocieszałam się ,że to zawcześnie,przepisał mi luteine dopochwowo,brałam przez 5dni,nie plamiłam,po odstawieniu luteiny po 3 dniach zrobiłam test wyszedł POZYTYWNIE!!!!!zawinełam test w piękną kokarde i wreczyłam mężowi.On bardziej niż ja pragnie dziecka.na nastepny dzień zaczoł boleć mnie znowu brzucho i zaczełam krwawić-tak skąpo.Wróciliśmy z wczasów do domu poszłam ponownie tym razem już do swojego gin...powiedział,że szkoda ,że odrazu do niego nie przyszłam,ale do cholery nie było go !!!Przepisał mi 1 opakowanie tabletek koncepcyjnych aby wyrównać zaburzenia okresu a nastepnie ponownie mam wziąć clo.Stoje w miejscu!!!!zaczynam od początku.Zastanawiałam się czy w wawie są jakieś takie państwowe kliniki zajmujące się problemami zajścia w ciąże????? Może coś słyszałyście?????? jestem wkurzona sama na siebie,ciągle odwlekałam ciąże,a teraz kiedy czas mnie goni okazuje się,że nie moge zajść!!!!! ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka gratuluje - zazdoszczę ci jak niewiem co ;) nie pisz \"niemoge zajść\" bo jednak się udało z czego bardzo się cieszę :) migotka - też chciałam zapomniec, ale to nie cholercia nieda :( śmigam do wyrka bo coś mi jest, aż się boje, ale nie pozostało mi nic prócz działania a potem czekania, sądny dzień według tabel mam w sobote :) więc .... eh Boziu! dopomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oolka sorrki, jeszcze raz przeczytałam co napisałaś i już niewiem - jesteś czy nie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>> Paulka 123 - czy bierzesz teraz - jak jesteś w ciąży _ Bromergon? A jeśli tak to w jakiej dawce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, jak zwykle-nie bylo mnie dlugo ale o Was myslalam ;) sluchajcie, mam mala bombe- otoz zrobilam rano test i wyszlo...no wlasnie jedna karrminowa a druga taka licha, ledwo ledwo rozowiotka... co o tym muslicie? robilam wiele testow do tej pory ina zadnym anji razu nie widzialam nawet sladu 2 kreski... az sie splakalam z tej niewiedzy-na 11 lece do gina ale nie do mojego (za tego nie bede musiala bulic 130zł)-zapisalam sie juz jakies 3 dni temu bo mam jakies okropne pomaranczowe uplawy, blech i w dodatku-to chyba od tych staran :p zrobiil mi sie stan zapalny... co o tym myslicie? boooze-czy powinnam przestac brac bro i dufaston? chyba tak...jak zadzonilam do mojego gina to mi powiedzial, ze nie ma czasu i zeby dzonic ok 14...wqrzyl mnie ... co o tym myslicie? ściskawki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limako
Czesc sloneczka:) Przepraszam ze mnie przez chwile nie bylo ale full pracy a co ztym zwiaane brak czasu:( Ale juz jestem! Przznam szczerze ze Paulka strasznie mnie nastraszyla stwierdzeniem o skutkach ubocznych brania clo i z tego wszytskiego skontaktowałam sie z moim gin, który mnie uspokoil i uswiadomil ze makksymalna dawka clo w jednym cyklu nie moze przekroczyc 750 mg. Przy tej dawce nie mam mowy o skutkach ubocznych oczywiscie wystapic moze tylko ciaza mnoga! Bardzo sie ciesze ze Tobie Paulko123 sie udalo. Bardzo bardzo Ci gratuluje! Ja zaczynam akcje z clo od 7 wrzesnia... jestem dobrej mysli :) Mam nadziej ze pecherzyki mi peknąl :) A w kwestii ślubu jest troche załatwiania! Moja dobra rada dla Ciebie... nie kupuj sukienki, tylko ja wypożycz ja od roku próbuje swoja sprzedac! Mowie wam masakra... zapłacicłam za kiecka 2000 zł a teraz mam problem zebyt ja sprzedac za 800 zł... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limako
obiecuje sie czesciej odzywac :) gamna co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limako
a i oczywiscie przepraszam ze tak czesto zjadam literki jak pisze na forum... prosze o wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam, pewnie wkrotce dolaczysz do paulki:) oolka nie martw sie na zapas, nie wszystkim sie udaje po pierwszym cyklu z clo. Dziewczyny ja chyba odkladam starania na rok:( ale nie z przyczyn zdrowotnych, pozmienialy nam sie plany - tak to bywa. poltora roku sie nie udawalo, a teraz jeszcze o rok musimy przelozyc:( chyba, ze uda sie w miedzyczasie przypadkiem - w co jednak watpie. ale bede z wami caly czas, a przynajmniej tyle ile sie da. trzymam za was wszystkie mocno kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek mysle, ze mozna gratulowac:D ale daj koniecznie znac jak bedziesz wiedziala cos wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** ty tez daj znac, bo to przeciez sadny dzien!!!;) gdziez ty jestes??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limako
Czesc gamna! Skad u Ciebie tak powazna decyzja? Mam andzieje ze nic powaznego sie nie stało? MOże powinnas to jeszcze przemyslec? Tyle sie starasz i meczysz... NIE ODPUSZCZAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sprawdzilam clo, ktore kupilam - ma waznosc do 2010, wiec moze czekac, ale mimo wszystko jest mi przykro, ale staram sie o tym nie myslec. w koncu rok szybko zleci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limako fajnie, ze jestes:) niestety nie mozemy inaczej. nic powaznego sie nie stalo - po prostu zmiana pracy, ale wiaze sie wlasnie z taka decyzja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×