Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

ola ja się trzymam na serio :) tylko czasami mam takie zawiechy, serio to dobry znak? hmm no i dobrze, co się na darmo nie wycierpie ;) ale normalnie aż szok, ciekawe ile potrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny te nasze cierpienia na pewno na marne nie pójdą- ja w to mocno wierzę!! k*** tym razem nie ma zmiłuj;) musi się udać!! przy takiej dawce to 100%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze sie nam wkrotce uda, bo fakt, czasem dola można złapać:( tak liczę i to już 17 cykl buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamna u nas 13 cykl, jak się uda to 13 będzie moją szczęśliwą liczbą :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gamna każda każdej - co jak co, ale te wyczekane maluchy dostaną od nas więcej niż się w głowie może pomieścić, ale po takim oczekiwaniu to już sobie wyobrażam te 9 miesięcy paniki ;) i torszczenia o brzuszek żeby wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolka
dziewczyny czy ktoś chodzi do gina do wyszkowa do gin-med ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola100
Nie chodzę tam, więc nic nie wiem. Zgodnie z umową podaję swój wynik beta HCG - 0,00 :( :( :( snirf, snirf... No to czekam na @ i od nowego cyklu od nowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola100
a tempka cały czas 37,3 brzuch pobolewa, czasami zemdli - teraz wiem, że to od leków. :( mam doła. Jutro zaczyna mi się urlop więc się odprężę. Do przeczytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka będzie dobrze :) znowu wszystkie startujemy od nowego cyklu :) nieznam lekarzy z wyszkowa, bo mieszkam w tucholi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szacha
Cześć. Jestem nowa więc troszeczkę onieśmielona, ale jak czytam wasze wypowiedzi to jestem podbudowana, że można z kimś podzielić się swoim problemem. Staramy sie o dzidzusia od roku. Okazało się, że mam cykle bezowulacyjne. Przyjmuję od dwóch miesięcy Clo (od 4 do 9 dnia cyklu ). Wczoraj byłam u lekarza (14 dzień cyklu) pęcherzyk miał tylko 13 mm. Mam przyjść 19 dnia, jak urośnie dostanę Pregnyl. Czasami już tracę nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szacha - serdecznie witamy :) miejsce na starcie czeka, a do mety dotrze każda - pręczej czy później ... a tam czeka super nagroda więc warto walczyć :) 13 mm - wydaje mi się że to dużo, ja w tym dniu miałam w ubiegłym cyklu tylko 7, a mam cykle 32 dni, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, nie pisalam caly tydzien ale mialam niezly kociol w pracy-kolezanka na urlopie do 17.08 a ja musze robic za dwie :( ale nic w calym tym zabieganiu caly czas o Was rozmyslalam. NIECH NAM SIE W KONCU UDA! wy,yslmy jakies szamanskie zaklecia i sie zaczarujmy wszystkie na raz i utworzymy nowy temat: np. mdlosci i wymioty w ciązy, hi hi a poki co to mdlosci i zawroty glowy po clo, bro i innych. jak wiecie bralam zastrzyki, po ktorych prawie wymiotowalam, wczoraj lub przed wczoraj byla owu wiec od niedzieli mam brac 3x1 duphastonu na podtrzymanie zaplodnionego jajeczka :) martwie sie, ze pominmo tych lekow nam sie nie uda a moj maz wciaz powtarza, ze teraz to juz na pewno...ale apewne znowu go rozczaruję bo ja tez mam poczucie winy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos ty, nie mozemy miec poczucia winy, bo to po prostu nie jest nasza wina. nikt tego nie chcial, zeby miec problemy. po prostu trzeba sie starac i nie poddawac, chociaz czasem jest trudno. ale z pewnoscia juz wkrotce sie nam uda. czarujemy;) 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kasiulek dobrze powiedziała: dolegliwości po clo, bro i innych. dziewczyny! ja się w życiu tak głupio nie czułam, mam jakieś dziwne odloty - siedze siedze i od razu bach, film urwany, zasypiam, boli mnie w podbrzuszu, no i głowa - rany! dlaczego w ubiegłym miesiącu musiało być fajnie, a teraz to już tylko od tabletki do tabletki, tak sobie myślałam, kurcze, niech się nie pogarsza, bo z takim skutkami ubocznymi to się pracować nieda, zero skupienia, ale ogólnie łagodniejsza się zrobiłam, a to akurat chyba dobrze ;) gamna ja mam nadzieje, że jak mi @ minie to mi wrócą skutki z ubiegłego miesiąca ;) która jest jeszcze na clo aktualnie? może są jakieś sposoby, że zminimalizować to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witam w klubie szamaczy ;) ja się zapycham serkiem homogenizowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci Paulka że ja czuję się koszmarnie, ta dawka clostilu totalnie mnie rozłożyła, niemam siły ..., ale mam nadzieje że zakończy się w tym miesiącu pozytywnie ;) 13.08 do gin znowu na usg i się wyjaśni, póki co .... odlot co chwila :) czuję się jak na haju ;) ma to i swoje dobre strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka cięszę się, że wypoczynek był udany, zapomniałaś o codziennych troskach ... może to było potrzebne, żeby @ na który czekasz się nie pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka!!! witam po urlopie!!! milo cie tu znowu widziec:) takie chwilowe zmiany zawsze, albo prawie zawsze, dodaja duuuzo energii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka a moze nie dostaniesz@? dzis zaczelam miec schizy, ze sie pewnie znowu nie udalo i ze bede musiala kolejny raz porzechodzic przez clo, 3x1tabl-to mnie chyba zabije ...czuje sie podobnie jak k*** momentalnie czuje jakby mnie scinalo z nog i to najgorsze ze w pracy tez tak mam :/ gdybym miala pewnosc, ze to kwestia np 1 miesiaca to chyba poszlabym, na zwolnienie na te dni ale przeciez to moze trwac i trwac :( eeech, a dzis mialam taka migrene, ze do 16 nie wyszlam z lozka bo chcialo mi sie wymiotowac. nie czujecie sie czasem jak strasze babcie (z calym szacunkiem dla strszych babć ;) )? tu boli tam boli i komplecik piguleczek-siup, ale zeby po pigulach czuc sie lepiej-A NAM GORZEJ :( :( lekarz min raz w miesiacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***, jak sie czujesz po takiej dawce clo? bo ja mam brac 3x1 i sie obawiam, ze to bedzie ciezkie ale u Ciebie to faktycznie DAWKA!! szczerze wspolczuje. dziewczyny, kiedy spodziewacie sie @? ja powinnam dostac-jesli bedzie o czasie-19 sier? a Wy? juz sie nie moge doczekac, w zeszlym miesiacu dostalam jakos 23-24 dc i byla to dla mnie ulga, ze wiedzialam juz wczesniej, ze nic z tego. czy Wy tez nie mozecie myslec o niczym innym? bo ja juz odliczam niemalze godziny do tego 19, ale boje sie, ze to moze wplynac negatywnie-wiecie-nastawienie psychiczne, te sprawy. ale moj maz mowi, ze co ma byc to bedzie i mnie uspakaja wiec rozmyslam sobie o tym@...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj facet tez tak zawsze mowi, ale wiadomo jak to z nami kobietami jest - chcemy juz:) (tym bardziej im dluzej czekamy). dziewczyny, mam nadzieje, ze jakos wam sie z tymi wielkimi dawkami uda wytrzymac i ze przde wszysktim przyniasa spodziewane rezultaty. ja jak wszystko dobrze pojdzie, zaczne brac clo od przyszlego cyklu, bo watpie zeby sie udalo tylko na bromku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlaczego babska
Paulka jaka ty glupia jestes!!! jak moglo ci sie w Gdansku nie podobac!!! to wlasnie szczawnica jest beznadziejna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'dlaczego babska\' powinien sie w ogole nie wypowiadac, bo to nie dla niego topic - i tylko tyle powiem na tem temat, wiecej nie warto Nie pytam co porabiacie w ten niedzielny wieczór;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×