Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

cześć dziewczyny .... żyję .... byłam się skonsultować z gin ... znowu jadę na Clostilu od 3 do 10 dc - tym razem 2x1 ... biorę bo mąż prosi ... czarno to widzę :( ... 14 lub 15.09 idę na USG apropos lekarza to ostatni - 3 cykl zawierzam mojej pani doktor, potem szukam innego do konslutacji - może tu tkwi problem ... kto wie co by było gdyby w poprzednim cyklu gin nie poszła na urlop :( buziaki - trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***- fajnie ze jestes z nami!!!!:) Przykro mi że dalej będziesz łykać to clo ale może teraz jest ta \"Twoja wielka szansa\". Pomyśl ze tym razem moze być wszysko ok i staraj sie nie myśleć źle (pozytywne myslenie podobno pomaga) Było by dobrze jakby wskazali przyczynę ale jesli nawet nie to żyj dalej i zapomnij o tym co było... Ja też zmieniałam gin. bo na \"pierwszy rzut oka\" nie wykazywali sie zbytnim zainteresowaniem jesli chodzi o mój problem :( ale teraz jestem dobrej myśli wiec staram sie więcej uśmiechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GaboniK zobaczymy czy to tylko u mnie takie zawirowania. do tej pory myślałam, że to wszystko przez prolktynę i, że bromek pomógł i cykl mi się ustabilizował, a tu znowu porażka, ale co tam... No i nie miałam, jak zresztą zwykle, skoku tempki. K*** słońce trzymaj się. Może rzeczywiście kluczem będzie zmiana ginki, chyba że uda się tym razem, czego ci gorąco życzę:) 🌻dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Witam o poranku! W koncu mam podpisany urlop i ide od 14 wrzesnia na zasłuzony odpoczynek....:) W kwestii testów ciążwoych osobiscie polecam test QUICK VUE - z takim dzidzusiem na obrazku! Jest bardzo czuly i mozna sprawdzic czy kobieta jest w ciazy 6 dni po zapłodnieniu... Tip TOp ja jestem z Wrocka. POlecam Ci szpital na ul. Dyrekcyjnej. Super wiekszosc lekarzy. Zeby sie dostac do tego szpitala musisz zaczac leczyc sie u któregos prywatnie... ostrzegam wizyty nie sa tanie - koszt miesdzy 120 -200 zl za wizyte. JA bardzo ich chwale! NAprawde mi bardzo pomogli. Szacha a tak apropo objawów: wczoraj przyszłam z pracy i wyjatkowo zle sie czułam, tak jakos na grype jakbym byla przeziebiona.... zjadałam jakis mararonik z sosem i stwierdziłam ze zmierze sobie temp. KU mojemu zdziwieniu bylo 37 stoppnii.... po chwili zmierzylam ponownie i znowu 37... mowie ci ja w szoku!!!!!!!! Potem przyjechal Misiek z pracy i pojechalismy na zakupy. Wrocilam umordowana jak nie wiem co ale dla draki stwierdzialam ze znowu zmierze temp. i juz bylo ok... temp. 36,6 stopnia.... LUZIK Dzis rano ... oczywiscie po milutkim mizianku .... biore sobie shower a tu jak nagle nie zrobi mi sie niedobrze... ale spoko... za chwile przeszlo... cycki to tak mie po okach bola ze nie moge sie dotkac... pewnie zaraz mnie @ zaskoczy/... kurde jak czlowiek na nia czeka to nigdy jej nie ma.... Milego dzionka! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprostowanie.... ha ha Cycki to mnie tak po bokach bola ze nie moge wytrzymac... Wybaczcie mi prosze to zjadanie liter.... u mnie to choroba zawodowa... z wyksztalcenia jestem informatykiem .... i za szybko klikam w klawiaturke... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limako, ja czuję ,że u Ciebie @ to zobaczymy dopiero za 9 miesięcy. Mam takie przeczucie. Zrób test. Ja zrobiłam dziś rano i....................tylko jedna kreska. Czyli potwierdziło się to co przeczuwałam. Lekarz się nie mylił, w tym cyklu pęcherzyki nie urosły. Nie jest mi przykro bo nastawiałam się na Clo. i Pregnyl w tym cyklu i powiem wam, że w tym cyklu wyjdzie. Pozdrowionka.Buziaków 100.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza zapadła. Co porabiacie? U mnie nie ma objawów @, pewnie cykl wydłuży mi się do 35 dni albo i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam i zaglądam a tu cisza.Nie ma nikogo. Przestańcie już się przytulać do swoich Panów i poświęćcie trochę czasu przy kompie. Kurcze zostałam sama, bo wszystkie koleżanki działają tzn .realizują cel- dzidzia.Dobrze, potrenujcie jeszcze troszeczkę a ja uzbroję się w cierpliwość i zajrzę na stronę wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ale net mi troche przymula. a poza tym ja sie ostatnio nie staram:P tylko martwie sie troche tym, ze ten cykl juz mi sie tak bardzo wydluzyl. chcialabym, zeby mi sie wszystko unormowalo i zeby za rok nie bylo problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka witaj!! czasem akurat nikogo nie ma, ale to nie znaczy, że tu w ogóle nie bywamy:) Paulka (hihi) jak się nauczysz jak się robi dzieci, to rzuć jakieś porady (za rok wykorzystam), bo mnie na tych naukach to jak widać nie douczyli;) a ty jakbyś wiedziała wcześniej to może by szybciej poszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postarma sie zagladac do was w pracy. mam ten sam problem co wszystkie forumowiczki. Rok temu udzielalam sie na tym forum. pamietam rozne historie dziewczyn. Wielu sie udalo. wspieraly sie. To super!!! Nie odezwalabym sie dziś, gdyby nie to, ze trafilam na strone, gdzie Paula pisala o plameniu w 21 dniu a potem czytam, a ona ma fasolke!!! Ja starma sie ponad 2 lata. W tym miesiacu mialam tez plamenie w 21 dniu. W poniedzialek przyjdzie @. I nic bym nie podejrzewala, gdyby nie to plamienie (jak 15 lat mam @ to nigdy mi sie to nie przytraflo). Stad ciekawosc, co to znaczy. Choc innne objawy wskazuja na zblizajaca sie@. Pozcekamy zobaczymy. O poniedzialku zaczynam Clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwislanko a dlaczego przestalas odzywac sie na forum, jezeli wszystko bylo ok? Z tym dlugim oczekiwaniem to cie rozumiem, bo co prawda, jeszcze nie dobilam do 2 lat, ale juz sporo czekam (choc niestety teraz przerwa). Jezeli plamienie w 21 dniu, to rzeczywiscie mozna miec nadzieje, bo moze ono wystapic podczas zagniezdzania, wiec trzymam za ciebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nadwiślanka witamy Cię serdecznie :) Podobnie jak ja masz ten sam \"staż\" w starankach. Jesli chodzi o plamienia to rzeczywiście występuja przy zagnieżdzaniu -więc jak tylko nadejdzie właściwy czas rób test !!!! i się nam pochwal ;) Czy brałaś kiedyś Bromek? Gamna- a czy Ty moze przerywałś branie jakiś leków, mi gin zalecił nie odstawiać zbyt gwałtownie leku (gdyby mi się udało- o czym marzę) tylko stopniowo aby nie było szoku dla ogranizmu i nie wrócił do stanu sprzed kuracji Szacha- następnym razem to juz będzie dobrze!!! Nabierz nowych sił i do dzieła :) z pomocą tego clo tym razem sie już uda!!! trzymam kciuki :) Paulka- mnie też kiedyś uczyli tych metod ale nie tak dokładnie jak u Ciebie :) padło tylko jakie to metody i jedno zdanie o kazdej- ćwiczeń nie robiliśmy ;) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwislanak
Witam o poranku!!! czyżbym była pierwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwałam uczestnictwo w forum, bo w pracy nie moglam korzystac bez kontroli z internetu a w domu nie mialam sily na kompa (dlugo i daleko dojezdzamy do pracy z mezem). Ale poznalam tam fajne dziewczyny. pamietam historie dziewczyny o ps. Mia. Starala sie 2 albo 2,5 roku i sie doczekala. Byla z Wroclawia. Trafila na fajnego lekarza. Tak, bralam bromergon 8 miesiecy (pol tab. na noc). Znosilam b. dobrze. Potem zrobilam przerwe (od lipca), bo zapisalam sie do Nowum (znana klinika leczenia nieplodnosci i znana z in vitro) i czekalam na 1-sza wizyte. W mieczyczasie moja \"stara\" gin kazala zrobic hsg (koszmarne badanie!!!). Ale z wynikiem poszlam do Novum, czyli 2 tyg. temu. no i dostalam Clo (zaczynam od poniedzialku). nie wiem jak zareaguje na ten lek. Bro. wczodził spoko. Nowa gin kazala mi znowu brac bro. ale 1x1. Po pierwszym razie, po ok. 3 godz. wymiotowalam i mialam oczopląs. No i w miedzyczasie te plamienie. Postanowilam wiec poczekac do poniedzialku i zaczne najpier od Clo, zeby zobaczyc jak zareaguje. jesli OK to od wtorku wracam do Bro, ale od pol tabletki. Bo inzcaej grozi mi non stop wiaderko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski! Przepraszam ze sie nie odzywałam ale cały wczorajszy dzien siedziałam na kontroli! Awans pociagnal za soba lawine roboty:) Trudno... poradze sobie jakoś:) Szacha i Gamna na bank dostane @, co prawda wczoraj bylam po kontroli na jakims dziwnym obiadku z Prezesem kontrolowanej spolki,.... po wszytskim myslalam ze nie dojade do chaty... tak mi bylo nie dobrze i strasznie bolal mnie brzuch... zmierzylam temp. zmowu mialam 37 stopni! Wieczorem wszystko wrociło do normy! Pewnie mi cos zaszkodzilo na tym obiedzie :( Od rana znowu bolal mnie brzuch u stad przypuszczenia ze lada chwila dostane @... ale spoko.... nastawiałam sie psychicznie na CLO i Pregnyl wiec ok... Szacha coz w Toruniu dobrego? Gamna nie rozumiem dlaczego az tak bardzo wydłużyl ci sie cykl? moze powinnas skontaktowac sie z lekarzem... Witaj Nadwislanka:) Milo cie powitac... widze ze problemy masz bardzo dodobne do naszych.... damy rade badz dobrej mysli... Zycze milego dzionka!! Buziaki A Szacha testu nie chce robic.... jakos nie widze potrzeby... dam ci znac jak cos sie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadwislanak
Widze Limako, że tylko my zostałyśmy na straży.Wybacz, ze pytam, ale nie pamietam wszych wszystkich historii (tyle tego!!!), czy brałaś już kiedyś Clo? Ja dopiero zacznę. Jakie są objawy, lub czego mogę się po tym spodziewac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest i jakie ma działanie ten Pregnyl? Moja gin nie przepisala mi. Tylko Clo od 5 do 9 dc. A! I od chyba 1go do 5 lub 9 dc mam brac ACC 900. Jak mi pzrepisała to smyślałam, ze to jakiś b. skomplikowany lek (taka nazwa), no i na pewno zdziała cuda. A jak wykupiłam i przeczytałam ulotkę to mi szczęka opadła. wiecie co to jest!?Tabletki musujące!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero ja się wczytałam w ulotkę to okazało się, że lek ten moze powodować rozrzedzenie wydzieliny z nosa (tak dokadnie!!). Czyli domniemam, ze ma mi to niby rozrzedzić moje...te.... no.....wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nadwislanka! Ja staram sie od dzidzie od 16 miesiecy. Narazie nie barałam zadnych leków, od niedzieli zaczynam kuracje CLO. Bede brała ten lek po raz pierwszy. Moj problem polega na tym ze moje pecherzyki same pieknie rosna, nic sie z nimi zlego nie dzieje, tylko..... nie pekaja lub pekaja za pozno. Dlatego wlasnie dostałam Pregnyl - podaje sie go w celu spowodowania pekniecia pecherzyków. Moja kuracja bedzie wygladała tak: 1) CLO od 2 do 6 dnia cyklu ( 2 tabletki dziennie) 2) miedzy 8 a 11 dniem pierwsze USG 3) podanie Pregnylu 4) lutenina podjezykowa Nie mam pojecia jakie sa skutki uboczne działania tych leków, ale z tego co pisza dziewczyny nie jest to takie straszne i mozna wytrzymac... damy rade... głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jaki sposób wpadli lekarze lub Ty, ze nie pekają Ci pęcherzyki? Pytam, bo moja gin dala mi tylko Clo. Nie mam żadej luteiny, ani Per. Skąd można wywnioskować, że pękają lub nie? A więc limako zaczynamy razem z Clo. Ja od 3-9 dc. Czyli niby powinnam od wtorku dokładnie (a nie od poniedziałku). razem będzie łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka Ty to chyba tylko tą ciążą żyjesz? :) Wesele przy tym to pikuś!!! I wcale się nie dziwię. Być moze już w poniedziałek dołączę do grona, w którym i Ty jesteś:) Na pewno dam Wam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w naszej bajce. Dziś mam urlop więc trochę pospałam. limako, u mnie nadal bez objawów, a tak przy okazji to Ty chyba w skarbówce pracujesz , bo ciągle masz kontrole.Jutro będę świadkową i mam małego stresa, ale to nic w porównaniu ze stresem jaki miałam gdy sama ślubowałam. Nadwiślanka, witam Cię serdecznie.Fajnie że będziesz brała Clo równo ze mną i z limako.Pozdrowionka. Wpadnę później bo teraz mąż mi zrobił kawkę i wypiję ją na tarasie, bo ładna pogoda.Całuski dla Was i dla dzidzi Pauli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×