Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość NINA_24
No własnie agi78, dlaczego nas nie wpisałaś?? :-((. k***, jak czytam to co napisałaś to jestem w szoku, ja chodzę prywatnie ale jakoś wydaje mi się, ze ten mój lekarz małosię stara, choć może jeszcze za mało czasu, zeby podjąć tak drastyczne badania. agawa81-dzięki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
aha no i ja też miałam torbiele na jajniku prawym, pewnego razu mi pękł i miałam otwieranie jamy brzusznej bo myśleli, ze to wyrostek, poprzednio jak byłam w ciązy, która się nie powiodła to też miałam zapłodnienie z lewego, tego zdrowego jajnika, bo ten prawy jest ciągle jakiś chory, taki nabuzowany jak to ja określam bo jest zupełnie inny niż lewy, widać po nim, że jest chory.. a kiedy się na takie badanie trzeba zdecydować te co robiłyście: k*** i agawa81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K* ***ja tez mialam koszmarny bol po HSG ktory trwal ok godziny i mialam lekkie brazowe plamienie przez 1 dzien. Nina-podobno rak jest uwarunkoway genetycznie. Moja babcia ma 84 lat i od 8 walczyla z rakiem. Az stan byl taki ze musiala 2 m-ce temu poddac sie operacji. Sa niestety przerzuty do kosci. Ale wczoraj slyszalam w radio najnowsze wiadomosci odnosnie raka piersi. Podobno wiekszy wplyw anizeli czynnik genetyczny ma zanieczyszczone srodowisko i stosowanie dodatkow do zywności. Jak bedzie trezba to ja wezme hormony, mimo iz moja babcia ma raka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
Nadwiślanka- my jesteśmy na to narażone bo musimy zastosować hormony bo inaczej nie wiadomo jak zajść w ciazę, prawda?? Także tak naprawdę wyboru za duzego nie mamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Nina_24 strasznie mi przykro, niestety takie są właśnie koleje losu - nie pozostaje nam już nic innego jak tylko mocno wierzyć, że wszystko pójdzie ok w każdej dziedzinie życia. Badanie HSG wykonuje się przez rozpoczęciem działań \"inwazyjnych\" w organiźmie, takich jak np inseminacja itd. Trzeba wykluczyć niedrożność jajowodów - bo jeśli tylko ona jest powodem - pikuś (przynajmniej moim zdaniem, już chyba wolałabym gdyby się okazało, że właśnie u mnie w tym tkwi problem, a ty nic :( i dalej szukamy igły w stogu siana) - co do gina - nie odrazu trafiłam do odpowiedniego - pierwsza gin doprowadziła mnie do skraju załamania i wukończenia organizmu - jak masz wątpliwości to zmieniaj! i nie czekaj. Dużo zdrówka dla mamy - ajka ajka dla ciebie kochana. Nadwiślanka, agawa - no ja też umierałam po tym HSG, nawet w samochodzie poległam na tylnym siedzeniu, wróciłam do domu i spanie do godzin wieczornych - ufffff całe szczęście że te plamienia normalne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka - witaj,. no fajnie że do nas zajrzałaś, powiem ci ze słodziutka ta wasza mancia:) Mam nadzieję, ze nie będzie jednak zadnych problemów z drugim dzdiusiem i wszystko pójdzie jak po maśle, czego ci bardzo życzę, ale zaglądaj do nas częściej mimo wszystko:) k*** - tak, tak krwawienie po hsg jest normalne, u mnie wystepowało chyba przez 3 czy 4 dni. Cieszę się, że wszystko ok z twoimi jajowodami, ale wiem ze z drugiej strony człowiek jest zawiedziony, bo nadal nie zna przyczyny. Też tak miałam, dopóki nie zrobiłam badania na przeciwciała i wtedy wyszło szydło z worka, chociaż tak do końca nadal nie jestem zupełnie przekonana ze to ta przyczyna, ale już chyba mam wszystkie mozliwe badania porobione, zostaje już chyba tylko laparoskopia jako chyba juz ostatnie z mozliwych, ale na razie próbuje obejść się bez niej. nina - agawa mnie uprzedziła i ona dopisała cie do tabelki, ale ponieważ agi was usuneła, wieć wklejam ją ponownie:) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.05...........14.06.... ......16m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........16.05 ............ 14.06 ......... 2 lata Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) Vall............Kraków..................8.01............ .......4.02.. ... ............ aggi78..........Mielec...............15.05..............17.06...........11m-cy (teraz przerwa i zmiana gin) marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata NINA_24: ......Ełk .............24dc ..................19.05. ...........9 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Ladies :) nie bylo mnie przez 3 dni na topiku bo musialam sobie pewne sprawy uporzadkowac i jakos sensownie poukladac.teraz wracam do Was silniejsza i spokojniejsza. skonsultowalam sie z lekarzem,ktory pracuje w Novum i nakreslilam moja sytuacje. powiedzial,ze jeszcze nie kwalifikuje sie do Novum bo nie wykorzystane zostaly wszystkie medyczne sposoby leczenia moich zaburzen. powiedzial tez,ze jesli mam wszystkie hormony w normie tym bardziej nie musze sie spieszyc z decyzja o leczeniu klinicznym i ze jestem w wieku,ktory daje mi jeszcze troche czasu - do 30 \"spokojnie\". smial sie tez,ze jestem dopiero 7m-cy po slubie a juz mysle o in vitro i innych cudach. mnie do smiechu nie bylo raczej...opowiedzial mi tez,ze efekt odbicia,ktory mam zastosowac daje porzadane rezultaty wlasnie u takich przypadkow jak ja (nieregularne cykle,do tego bezouwlacyjne) o 40% czesciej niz u kobiet,ktore maja cykle co do dnia. tak wiec czekam na @ (jesli za 5 dni sie nie pojawi to ruszam z luteina) i zaczynam brac te pigulki przez 4 cykle. mam tym samym 4 m-ce na uspokojenie sie i wyluzowanie tak abym nie oszalala na nowo,gdy juz odstawie pigulki i zaczne brac CLO. skonczylam psychologie,ale nie znam takiego sposobu aby wylaczyc sie z pragnienia posiadania dziecka na tyle,aby sie wyluzowac i je poczac,ale moze odkryje cos sama??:):) migmig,nadzwislanka,ziolka-DZIEKUJE ZA WASZE RADY!! :) BARDZO DZIEKUJE! K*** moja kuzynka po hsg krwawila 3 dni,ale oplacilo sie bo wlasnie ten zabieg byl momentem przelomowym w jej staraniu sie o dzieci.3 m-ce po zabiegu zaszla w ciaze i ma blizniaczki :):) takze uwazaj :) bo moze trafic Ci sie parka :):) czego oczywiscie z calego serca zycze :) migmig-ja wiem,ze Ty beze mnie zyc nie mozesz wiec od tej pory bede sie meldowac codziennie :) nina24 - problem,ktory dotknal Ciebie dotyka takze mojego meza,ktory jest w grupie podwyzszonego ryzyka ze wzgledu na chorobe brata, a teraz kazdy niepokojacy sygnal badamy na wszystkie sposoby (ze strachu,bo Michal walke przegral) i kiedys sie tym zainteresowalam pod katem wlasnie zajscie w ciaze w przypadku kobiet,ktore maja w rodzienie kogos kto choruje na raka piersi i poznalam dziewczyna,ktorej mama tez zmagala sie z rakiem i ona brala hormony bo lekarze wykluczyli powiklania,mimo,ze tez znajduje sie z grupie podwyzszonego ryzyka.takze glowa do gory i nie martw sie na zapas. skonsultuj sie z dobrym lekarzem i pamietaj,ze nie ma regul bez wyjatku. zycze Tobie i Twojej mamie zdrowia i powodzenia :) pozdrawiam Was wszystkie cieplo, witam nowe kolezanki i zajrze do Was jeszcze wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
OneWish- również mi przykro ze względu na tę sytuację w rodzinie, zrobie badania genetyczne i się okaże, narazie poprostu będziemy się starać, myślę, ze moja psychika nie wytrzyma już narazie tego całego stresu związanego z ciązą, że sie nie udaje, że byłam przecież w ciazy i jak to możliwe, że teraz nie mogę, Myślę, że ta rozmowa z wami mi pomaga już po jednym dniu, a chciałabym, zeby wam też się ułożyło jak najlepiej. Czytając o waszych badaniach robie się bardziej obeznana, bo u nas tu w Ełku jakoś nie myślą o takich badaniach zaawansowanych, i mimo, że chodzę do ordynatora ze szpitala prywatnie co miesiąc to narazie nie mam entuzjazmu w sobie. Mam w sobie pełno goryczy i złości, że wszystkie koleżanki naokoło są w ciązy albo urodziły niedawno i poprostu mam dośc!!! Przepraszam Was za te smuty... Juz nie będę... Dziękuję za dopisanie, mam chyba dziś napięcie przedmiesiaczkowe bo strasznie wyżywam sie na mężu....wrrrrrrr Pozdrawiam i życzę wam powodzonka w kolejnym dniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
hej dziewczyny mam pytanie gdzie mogę szukać pomocy jestem z terenu mazowieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina 24 jesli potrzebujesz pomocy to po prostu pisz. czesto sie tu zdarza,ze dziewcvzyny maja dobry humor i super nastroje i nagla zjawia sie ktos z mega problmem i robi sie powaznie. ale od tego jest ten topik,wiec basz spokojna i mozesz sie z nami dzielic swoimi rozterkami zawsze kiedy bedziesz tego potrzebowac bo przeciez wlasnie po to on jest.mam dla Ciebie propozycje,ale najpierw musze znalezc pewien kontakt.zaraz sie za to zabiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
nina-24 jesteś na forum? Tak samo się czuję jak Ty.Pociesz się tym że ja staram się 3 lata i nic. Mój mąż to dopiero się ma ze mną. W ciągu starań jedno poronienie. Ale znowu zaczynam mieć nadzieję, ja wierzę że będzie OK Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
Onewish Fajnie że ktoś umie przesłać ciepłe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emma18 - daleko masz do Bydgoszczy?? tam wlasnie przyjmuje ten lekarz o ktorym pisalam Ninie - jak chcesz wiecej info to daj znac na moje gg bo cos mnie wywala z kafeterii GG 2882525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
nina no trochę. Mieszkam niedaleko Warszawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
Już mi się pokręciło to była wiadomość do onewish. Musisz być spoko dziewczyną. Pozdrowienia dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emma - jesli masz blisko do Wa-wy to dziewczyny chwalą sobie klinikę Novum:) Zapytaj o szczegóły nadwiślankę, albo poszukaj w necie na temat tej klinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki kochane ale się tu podziałoooo! Nina bardzooo mi przykro z powodu mamy i mam nadzieję że obie wyjdziecie na prostą:) na pewno . ziolka dzięki że wkleiłaś tabelkę znów beze mnie ale się mnie tak łatwo nie pozbędziesz:) jak będę miała chwilę to się wpiszę jeszcze raz i jeszcze raz aż do skutku :D OneWish buzialki kochanaaa:) jak dobrze że jesteś :) Ty chyba rzeczywiście zwariowałaś jak po 7 mies po ślubie pojechałaś do Novum ja jestem 6 lat i jeszcze się tam nie wybieram :) k***cieszę się że przeżyłaś to najohydniejsze badanie w swoim rodzaju bleee miałam rok temu i mi słabo na samą myśl jednak nie miałam żadnych plamień po HSG ale to o niczym nie świadczy Ja dziś byłam u ginesa i mam od poniedziałku duphaston brać cholera brałam to już wcześniej i gówno z tego tylko się znów nawpieprzam chemii... i także w pond. idę na usg normalnie on mnie chyba lubi bo już w tym tygodniu byłam u niego 3 razy wkurzył się że nie wychodzi czy co??? ale jak tak to dobrze niech nie śpi po nocach tylko niech coś wymyśli:) a w poniedziałek lekarze mają strajk i mogę sobie przyjść o której chcę bo wszystko jedno on i tak będzie sobie siedział a ja mu ta no jak strajk to nie przychodzę myślałam że sie wywinę a on na mnie że mam przyjść obowiązkowo bo to jednak jest sprawa życia a takimi sprawami się będą zajmować mimo wszystko chłop ma poczucie humoru:) Pozdrowionka kobietki i jeśli którąś pominęłam to sorki ale piszę w nerwach na szybkiego bo mój Ł już z kąpieli wychodzi a ja mam te dni i przykaz na staranko jeszcze dziś i jutro ...ojjj będzie się działoooo:D:D cholera już jest paaapaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig-ale Ty jestes pizdzielec :D:D:D jeszcze wiekszy ode mnie :):) pozdrawiam i zycze Ci owocnego tet a tet z mezem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig - sorki, ale wklejałam ostatnio zamieszczona tabelkę, więc widocznie już wcześniej musiało cie nie byc i się nie dopatrzyłam, dopisz się koniecznie, moze już cie nikt nie wymaże:D Ale z ciebie wariatka:D:D:D, i dobrze takich tutaj potrzeba jak na lekarstwo, tylko nie zamęcz tego swojego, bo jak musi jeszcze byc sprawny jutro....:D Powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,przepraszam za niedopisanie do tabelki, musiałam źle skopiować:( Wybaczcie to się nie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
ziolka dzięki. Jestem pierwszy raz na tej stronce. Musze przyznać fajnie się z wami gada. Na pewno poszukam!!! Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, a co to? asieńka, co ci się udało, bo ja tu widzę tylko jakiegoś wampira?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
Dzięki dziewczyny za pomoc, naprawdę będę z wami pisać i widzę, że normalnie jak wchodzę tu na stronkę to czekam na odpowiedzi i ciekawi mnie to co piszecie. emma18- jesteśmy w podobnej sytuacji, i nie martw się, musiiiiii!! być dobrze...ja w to też, choć czasami, ale wierzę.. OneWish- wieczorkeim jak będziesz to wejde na gg bo teraz jestem w pracy i nie ma tu tego. Dziękuję za checi, a póżniej porozmawiamy. migmig-staraj się owocnie i namiętnie!!!!! wtedy się uda. Powodzenia, trzymam kciuki..... Pozdrawiam wszystkie dziewuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
Witam dziewczęta!!! Nina 24 skąd jesteś? Napisz czy gdzieś się leczyłaś. Ja to dopiero po poronieniu wziełam się za siebie konkret. Bo wcześniej no chodziłam do lekarza, ale oni tylko jedno luteinka i spadaj maleńka. No i skonczyło się fatalnie. Miałam niespodziankę na święta ale co zrobić. Zebrałam cztery litery w garść i liczę już chyba tylko na cud, bo i one się zdarzają. Pozdrawiam wszystkie kobietki!!!! Każda musi przejść swoje, ale zobaczycie warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma18-jesli jestes blisko W-wy (ja jestem 70 km od stolicy) to polecam NOVUM. Ja tam sie ecze, choc teraz od 5 m-cy mam pauze. Jak chcesz szczegoly to zapytaj . Zobazce tez www.novum.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
nadwiślanka Dzięk za pomoc. Ja jestem 50 km od Warszawy. Obecnie jestem leczona na Karowej ale te kolejki mnie osłabiają Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) emma18,ja tez polecam Ci Novum. w Lodzi jest Gameta ale do Wawy masz blizej.mozesz do nich zadzwonic i powiedziec jaki masz problem a oni od razu skieruja Cie do odpowiedniego lekarza :) glowa i uszy do gory!! milego dnia dla wszystkich kolezanek :) Nina24 czekam na wiadomosc albo napisz na mojego @ p.fila@deltaforce.one.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NINA_24
Emma18- ja jestem z Ełku, poroniłam w 10-tym tygodniu ponad rok temu a dokładnie 16.02.2006 r., zaczęłam chodzić prywatnie do ordynatora z naszego szpitala, on jest z Łomży. Widzę, że facet konkretny, choć jeszcze mi nie pomógł w zajściu, NARAZIE oczywiście :-). Bo poprostu widzę, ze się stara. Po poronieniu powiedział, ze to tak najczęsciej bywa przy pierwszej ciązy i przyczyną może być wszystko, albo poprostu jakaś wada, i lepiej żeby to się zakończyło niż miałoby sie urodzić dziecko chore. Ja chciałam robić szereg badań, ale poradził mi, żebym się uspokoiła i dała mu pracować bo wie co robić. Więc na tyle, Aha i byłam w Białymstoku ale tam to wogóle była porażka, lekarz mnie wyśmiał jak powiedziałam, że chcę zbadać hormony... Pozdrawiam OneWish, na pewno napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Jestem i ja ...w tabelce:) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka.....70 km od W-wy.........12.02......11.03....32m-ce K***............60 km. od Bydgoszczy...2dc.....07.05......25m-cy Agawa81..........Wa-wa.........11.05...........14.06.... ......16m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......05..03.......04.04..... . .....15m-cy(inseminacja) Gabonik............Bielsko-B........10.03............07. 04.... ......35m-cy gnieszka........60km od Szczecina..23.03........20.04.....19m-cy ziolka..............Lublin..........16.05 ............ 14.06 ......... 2 lata Szacha.............Toruń.........26.12.................. 26.01... .......15m-cy lojka32............Głogów...........31dc................ 15.11. ...........12m Gamna............Londyn..........29.01.........26.02..17 m-c y do 09.2006(teraz przerwa w staraniach) aggi78..........Mielec...............15.05.............. 17.06...........11m-cy (teraz przerwa i zmiana gin) marleneczka777..bremerhaven....3dc..............24.02... ...... ...13m-cy Witam Was.... Wsch Niemcy....... 31dc .............-----......ponad dwa lata NINA_24: ......Ełk .............24dc ..................19.05. ...........9 m-cy migmig.....Kraków.........05.05.....................02.06.......ponad 3 lata tylko niech mnie któraś znowu ominie.....:P OneWish zapraszamy do tabelki :) a jak dalej nie wiesz jak to Ci pomożemy nie przejmuj sie tylko dawaj dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×