Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Hej dziewczynki:) Ojojoj, ale się wyimprezowałam - wczoraj byli u nas znajomi i tak poszalelismy, że wstyd się przyznać, ale pierwszy raz w życiu o 4 nad ranem zadzwoniła sąsiadka i nas postraszyła, że wezwie policje jak nie ściszymy muzyki (nie dziwie sie jej, bo mieszkam w bloku, ale przez to troszke się dzisiaj wstydzilismy wyjść z domku:D No a dzisiaj bylismy u rodziców na działeczce i troszke sobie pogrillowaliśmy i mój męzulek już zaliczył zgon na kanapie przed telewizorem, bo sobie zrobił poprawkę ze swoim teściem (zawzięcie ogląda Bonda:) a ja tez zaraz padne , ale ze zmęczenia, bo dzisiaj byłam za kierowce i ani kropli nie wypiłam (a tak mnie smaliło na piwko:D migmig - plamienie moze wystąpic podobno jak jest owu i jak pęknie pęcherzyk, więc może to jest własnie to, a brzuch tez może wtedy boleć magdalena - tak jak moje poperzedniczki, również serdecznie gratuluję i dziękuję ze podzieliłaś się z nami swoim szczęsciem - wszystkiego najlepszego dla ciebie i twojego maleństwa:) Dziewczyny, jakoś mi sie dziwnie ta pomarańczowa skojarzyła z taką panną co sie kłóciła tu na forum z witam was, tylko zapomniałam jej nick. Ona też miała ten sam styl pisania: majom, zrobiom, wrócom, zazdroszczom. Może się mylę, ale po co pisać takie głupie komentarze? Tak jak pisała migmig, owszem zazdrościmy każdej zaciążonej, bo to normalne, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu znaczeniu. Carolla - współczuje, a nie chciała spać jeszcze z wami w jednym łóżku? Gdybym to ja była w takiej sytuacji, to nie ręcze za siebie, oj mogłaby sie krew polać. Moja też jest namolna i jak tylko czasem usłyszy, że mamy zamiar gdzieś sie wybrać, to wciska na chama swoje dupsko, ale żeby spać z nią w jednym pokoju? Ooooo, nie doczekanie!!! Naprawde współczuje:( Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ziolka za wspolczucie:) Wlasnie wrocilam ze spotkania rodzinnego i ogladania fotek z wyprawy a mamusia sie smiala, ze rodzinka u ktorej bylismy czeka teraz na zaproszenie na chrzciny wiec moj maz odpalil mamie ze ciekawe kiedy mielismy sie o cos postarac... Heh niestety nie uslyszala (albo nie chciala) Alez bylam z niego dumna:) Co do tej zazdrosnicy to faktycznie tez kojarze gdzies ten \"specyficzny\" styl pisania tylko nie wiem wlasnie gdzie czy na tym topiku czy innym. OneWish dostalas zdjecia? Buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla-ja tez pamietam taki cykl mialam stymulowany CLO i moj sie popil...Ale bylam wsciekla. Musilama sobie odpuscic.... Ja tez po weekendzie jestem zmeczona. Tez mialam komunie.... Aggi78-tak sie sklada, ze mam rodzinke w Mielcu i czasem tam bywam. statnio na dlugi majowy weekend. Moze sie kiedys spotkamy??? U mnie juz po owu. Niestety, nie mam teraz mozliwosci wybory dnia przytulanek. Moj maz od 2 m-cy poza domem. Ale tak sie zlozylo, ze owu byla wlasnie w weekendy ostatnio. Wiec jak mozemy to sie staramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) carolla-dziekuje za zdjecia-piekne,malownicze :) zauwazylas roznice miedzy moimi a Twoimi?? Twoje robione sa z ladu i ukazuja ląd i piekny krajobraz malowniczej przyrody, a ja robilam z wody,wiec woda dookola :):) migmig-tak,teraz juz mozesz byc spokojna bo jestem pod okiem fachowca :) dzieki za Twoja troske-kochana jestes :* ja dzis mam 3dc i ogolnie nerwy. pogryzlam sie dzis z T i plan mam taki,ze po pracy wezme auto i pojade w cholere od niego. wylacze telefon i wroce pozno bo mowie Wam,ze bym go chetnie rozszarpala tak wk****ł !! poza tym goraco dzis a ja sie odpieprzylam do pracy w dzinsy,pelne buty i jeszcze mam podkolanowki !! zycze Wam milego dnia i calego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam dziewczyny!! Ja też jestem po dwóch aż komuniach, było fajnie a przede wszystkim pogoda była świetna i humor dopisywał, tylko jakoś tak czasem coś mnie złapało. Moja cioteczna siostra jest w ciązy i tak fajnie było na nią popatrzeć, że zaczęłam siebie obwiniać, ze nie mogę zajść w ciązę, jednak popatrzyłam na mojego męża i jakoś pomyślałam, ze razem przez to przejdziemy i na pewno się uda.. Niestety wczoraj miałam już dostać okres i wiecie co, dostałam rano lecz coś skąpy bardzo i już później nic nie było. Dziś tylko znowu coś dziwnego bo boli mnie tylko brzuch a okresu nie mam,. czy to może być po CLO??? Poradzcie mi dziewczyny bo tak jakoś głupio mi tyle razy dzwonić do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Staraczki :) Ja tylko na momencik spytać Nadwiślanke jak udał jej się stół??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć imprezowiczki:) ziolka miałaś rację co do przyczyny mojego bólu brzucha bo byłam dziś u ginesa i mój pęcherzyk ładnie pękł:) i faktycznie brzuch mnie już nie boli:) Teraz zostało mi już tylko czekać na efekty ja co miesiąc z resztą boję się że @ i tak przyjdzie....Wszystko okaże się w następny poniedziałek bo mam zrobić próbę ciążową z krwi .....na razie jadę na duphastonie od dziś ale jakoś czarno to wszystko widzę bo skoro nie wychodziło do tej pory to niby dlaczego miałoby się udać teraz skoro w sposobie leczenia nic się nie zmnieniło???.....od lat w kółko tak samo....:(:(:( OneWish jak się pokłóciłaś ze swoim to dobrze że teraz a nie przed samym starankiem:) potem będziecie się mogli słodziutko pogodzić:) a wtedy jest najfajniej :):):) ale ponieważ do Twoich ważnych dni jeszcze trochę proponuję Wam na razie zawieszenie broni:):):) Niech Twój T lepiej na ryby idzie i tam się zrelaksuje... a mój teść złapał wczoraj szczupaka 7kg ważył......znaczy się ten szczupak:D Ponieważ teść jest baardzo upierdliwym człowiekiem wszyscy go zawsze dopingujemy do wędkowania mamy wtedy święty spokój:) to działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig - nie wytrzymam, no wiesz, co? bo zaraz ci zasunę internetowego kopala w dupsko!!!! Ładnie to tak? To wszystkich tu nas pocieszasz i wyciagasz z dołków, a jak chodzi o ciebie to taki pesymizm? A fe, nieładnie. No już, proszę natychmiast zmienić nastawienie na: MUSI SIĘ UDAĆ!!!!! A jak nie, to możesz się już odwracać pupą do kompa, a ja już sobie zaczynam nogę rozmachiwać:D (a może założyć buta, żeby mocniej bolało?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla no wreszcie Cię zobaczyłam na fotce:) fajnie wyglądasz kobitka z Ciebie jak się patrzy:) dzięki za fotkę !!! Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra już dobra chowam się pod biurko ze wstydu:O ziolka ja niby doła nie mam tylko tak jakoś faktycznie nadzieja mnie trochę opuściła...ale już lepiej ...to chyba ze strachu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....ze strachu żeby Ci ziolka noga z zawiasów nie wyskoczyła bo to trochę daleko :D:D wszystko zrobię w trosce o Twoje zdrowie....:) już nadzieję mam z powrotem to chyba magia topikowa....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig - no, to rozumiem, to mogę już ściągnąć buta?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściąg ziolka ściąg na samą myśl jakiego impetu nabrałby kopal wysłany z Lublina do Krakowa to mi słabo.....bezpieczniej będzie jak posiedzisz boso a jaka wygoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig - już ściągnęłam:D:D:D oj, a siłę ten kopal to by miał, bo jak ja już bym tak rozbujała tą swoją nogę, to bym leciała cała za nią i mogłabym dolecieć nawet do tego Krakowa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up dziewczyny - prawie i mnie trafiło - z butami na siebie ;)? szkoda butków ;) przyjemniejsza wojna na śnieżki hihi ;) a jesienią ewentualnie na jarzębinę ;) Nina24 - zrób test - co ci szkodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny nie tak ostro, nie kopcie się!!!Takie duże a takie głupie. Hehehehhehehhehehe :-). Fajnie, ze macie humorek, migmig- nie podchodz do tego właśnie tak z pesymizmem. A ja niestety mam ten wstretny @, nie mogę juz na to patrzeć. Wrrrrr..... Ale co tam, juz nie mogę się doczekać tych szczególnych dni, a od jutra musze brac CLO.. no i oczywiście znowu te wybuchy gorąca... Ale przetrwam to dla idei.. k***- wiesz co juz o godzinie 13 jak nie mialam okresu to właśnie tak pomyslałam no ale niestety już nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina24 najważniejsze, że się wyjaśniło - ja też się wkurzam jak niewiadomo co jest grane ... tak jest lepiej :) następnym razem się uda :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***- no żebyśmy ciągle jakoś podchodziły do tego z nerwami to byśmy juz w psychiatryku się znalazły, prawda? Więc wiadomo, że trzeba troche i na luz. Ja tylko się strasznie męcze, bo brzusio mnie boli niesamowicie a ja juz pozarlam dwie tabletki i dalej to samo. Wiem, ze jeszcze jutro sie pomecze, ale poradze sobie. hehehojej, jak sie jeszcze najadlam... pęknę zaraz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** Nina nie widzicie że ziolka już nie jest uzbrojona??:) Ja z resztą też bo sobie pomalowałam paznokietki u stóp do klapeczek idealnie...:) teraz czekam aż wyschnie i się nie ruszam:) wreszcie mogłam spokojnie pomalować bo mojego nie ma....a tak to zaraz wrzeszczy że śmierdzi...ojej ile ja się muszę nieraz nasłuchać....czasem maluję paznokcie na schodach....bo już nie mogę go słuchać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina24 no ja też umieram - całe opakowanie apapu pęka jak nic przez pierwsze dni :( uh ... teraz też jest ze mną coś nie tak - strasznie kłuje mnie od wczoraj lewy jajnik - ale jaaaaaak ... wszystko ok, tylko że ja tydzień temu miałam usg robione i w nim nic nie było, w prawym owszem ale ten jest cichutko .... całe szczęście że jutro mam wizytę - poproszę żeby mi to sprawdził ... ponadto odbieram wyniki z hsg - się okaże co i jak dokładnie .... nieznoszę czekać :( nagorsze co może być grrrrrrrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej migmig dobra duszko :) oj tak - mój M też ma z tym problem :) co tam u was w szpitalach słychać? u mnie na szczęście luz ... w kuj-pom nie zaburzają ;) dopłaty bezpośrednio do kieszeni biorą (taki tam głupi żarcik ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** zgadzam się z tobą najgorsza jest niepewność i to czekanie....cholera mnie bierze czasem bo już bym chciała wiedzieć czy coś we mnie siedzi czy też nie....nie byłoby przynajmniej późniejszych rozczarowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna niewiem co mi jest, nosi mnie normalnie po ścianach - szukam sobie zajęcia iiiiiiiiii nic mi do głowy nie przychodzi :( hmmmm :) niewiem dlaczego, ale mam okropnego stracha przed jutrem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu gdzie leczy mój gines ...strajk, ale byłam dziś i jakoś wszystko na pozór działa, tylko zabiegów nie wykonują chyba że jakieś ważne, no i jak przecież która zacznie rodzić to nie ma zmiłuj raczej strajk to ją nie będzie zbytnio obchodził:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie racje mają ... bo zarabiają najmniej w europie ... no ale z drugiej strony i tak jak chce się w dzisiejszych czasach coś załatwić to trzeba iść prywatnie i słono zabulić - na w tym miesiącu pobiłam swój rekord - łooooooooo matko dobrze że się jeszcze dziura w kieszeni nie przetarła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak już jest że jak coś konkretnego się potrzebuje tzn jakiś zabieg albo badania to i tak trzeba płacić ze swojej kieszeni jak by mało ściągali składek...wkurza mnie sama myśl o tym ile kosztuje u nas ubezpieczenie i w dodatku prawie nic się nam nie należy, a jak już niepłodna to wogóle brak pomocy wszystko prywatnie nawet taki głupi lek jak duphaston kupowałam dziś i wybuliłam niemal 80 zł bo zniżek na niego brak ale z to CLO kosztuje 15zł minus zniżki i płacę 4 zety gdzie tu polityka??? co jak co ale nasz rząd to się umie ustawić...jedno jest pewne dopóki człowiek w Polsce jest zdrowy i pracuje to ma szanse się czegoś w życiu dorobić ale jak coś się niedobrego przytrafi.....to niech to szlag.... Zdrowia dziewczynki jeszcze raz zdrowia:) nie ma co płakać bo my i tak nic nie wskóramy tylko nerwy sobie zszargamy ....a po co nam to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja to się uparłam i zapisuję ile wydaję na leczenie, i właśnie zerknęłam w zapiski i stwierdziłam że rocznie przepieprzam kwotę która starczyłaby na dobre wakacje....:( a tak to tylko namiot mnie czeka w tym roku jak dobrze pójdzie....i to pewnie rozbity nad jeziorkiem za domem :D:D:Dhihii .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k*** nie boj sie, bedziemy trzymac kciuki... A mnie strasznie zaczyna bolec dol brzucha i krzyz. Po clo jak zwykle. Co miesiac to samo od 15 dc a ten cykl z podwojna dawka i coraz bardziej mnie boli:( Nie wiem dlaczego, ale ostatnio jak bylam po clo w 18 dc to jeszcze nie mialam jajeczkowania bo dopiero jajo dojrzewalo. Nic nie kumam a brzuch boli :( migmig zawstydzilam sie :) hihi OneWish tak tak nasze fotki sa z tego samego miejsca a jak bardzo sie roznia. Twoje z wody moje z ladu:) Jak dwa rozne, inne miejsca co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k***- bardzo ci współczuję, ja dzisiaj rano myślałam że się nie odegnę spowrotem jak mnie skurcze zaczęły łapać, cholera z tymi skurczami to tak chyba powinno być, co? wszystko musi mi sie z tamtad uwolnic przeciez, no ale mimo to jestem dobrej mysli, bo tak zawsze mam dwa dni najgorsze. będzie dobrze Trzymam kciuki za Ciebie i za Twoje badanie, pozdrawiam, migmig- ja tez mam taki problem, bo mu zawsze smierdzi, a jak pali to mu nie smierdzi..... szok normalnie!!! Ale itak jest kochany tylko czasem mnie wnerwi.:-) Ktoś rozsyła fotki do oglądania, to chętnie pooglądam. hehehhe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×