Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

hej hej emma - i jak tam fryzurka? ja po ostatniej wizycie miałam takie schizy że szok bo mnie opitolili na króciaka :) a co wogóle sobie robiłaś? Pochwal się ........ :) migmig - jak ci humor dopisuje to nawet ci się laluniu rymuje ;) hihi onewish - pyknęłam do ciebie na gg :) jakoś pisanie maili to moja słaba strona :) aggi - ognicho to jest to, kiedyś już tu próbowałyśmy coś wspólnie wykombinować ale jakoś nam nie poszło - fajna sprawa nina - no mój też na nocce wojuje - a ja będę chyba po ścianach chodziła ........ nielubie być w domu sama - a i od koleżanek jakoś się odcięłam bo się ostatnio baaaaaaaaaardzo na takiej jednej sparzyłam ........ puk puk - haloooo jest tam kto? a może z sąsiedztwa? dlaczego wy wszystkie w okolic wawy jesteście .... :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Już wróciłam od gina i mam dobre wieści - po torbielce (hehe ładna mi to torbielka była) nie ma śladu:D:D:D Więc możemy działać w tym cyklu, Boże mam nadzieję ze może tym razem się uda, zwłaszcza że uparłam się żeby tym razem inseminacja była na cyklu naturalnym, więc papa clo przynajmniej na ten cykl. Żeby tylko mój organizm znów nie spłatał mi jakiegoś figla i zebym miała piękną owulkę - bo jak same niektóre wiecie, że tak to juz bywa - jak nie urok to sraczka za przeproszeniem, a przynajmniej ja tak mam. Ja tez właśnie się odprężam przy szklaneczce piwka, bo dobre wieści trzeba oblac jak najbardziej, a jutro przychodza do nas znajomi i oj się poleje w szkło i w gardło, a co jak szalec to szalec. Przynajmniej to jeden plus tego ze nie jesteśmy w ciąży, bo można sobie czasem chlapnąć. Kurde, jakoś marnie ten plus wygląda:( Boże, dopiero wypiłam pół szklaneczki, a już plote głupoty. Nie słuchajcie mnie dziewczyny. Aggi - gdzie mieszkasz, to może sie wprosimy na to ognicho i potańcówkę, hihi? A może ktos wpadnie do nas na popijawkę - zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ziolka - ciesze się że i u ciebie babucha torbielucha poszła gdzie pieprz rośnie :) pij pij - za nasze zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
hej kobiety!!! Nie jeszcze nic nie było, jeszcze serial brazylijski się nie zaczął. A co do fryzjera to takie tam drobne pasemka co by sobie trochę wygląd rozweselić. Nawet mi się podoba. Jak by mi jeszcze to spitoliły to lepiej nie mówić. Widzę że kobiety weekend poczuły, fajnie. Kobiety nie ma sytuacji bez wyjścia pomyślcie ludzie nieraz mają dużo gorzej od nas. Damy radę!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
a zapomniałam dodać że byłam na bseniku to pomaga zapomnieć trochę o tym wszystkim, każdy sposób na zapomienie jest dobry. Korzystajcie z każdej chwili, ja taki mam zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
Aśeńka co to za paskuda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wczoraj to się pojawiło, asieńka napisała: a mnie się udało i dała tego linka, a potem cały jej wpis zniknał - nie wiem o co tu chodzi, ale faktycznie paskuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma18
a ty nie imprezujesz ziolka?Ja właśnie spadam na małe co nieco. Pozdrawiam buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka - moderatorki działają, mi się wydaje że to jakaś sekta, ludzi naciągnąć próbują na głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po tygodniu:) Wrocilam z Bieszczad. Mialam sie tam wyluzowac ale niestety... pojachala z nami tesciowa i co? Wszedzie kazala sie wozic, nawet spala z nami w pokoju chociaz miala swoj pokoj. Jestem tak wsciekla, ze w pewnym momencie myslalam ze zepchne ja z jakiejs gory:) Hehe OneWish faktycznie tam jest pieeeknie:) Dzisiaj 13 dc i pierwszy dzien staranek. Oczywiscie jak zwykle problem bo dzis komunie mamy w rodzinie i znowu tlumaczenia dlaczego maz nie bedzie pil. Wrrr..... k* Ty jakos tez teraz masz te piekne dni co? Cos mi sie kojarzy ze my tak razem jakos:) Nina_24 witaj :) Mieszkamy bardzo blisko siebie... ja jestem z Giżycka:) Milego dnia kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallena
hej dziewczyny. Pewnie mnie nie kojarzycie bo pojawiam się tu u Was żadko, ale chcę podzielić się z Wami moją radością. CLO jak dla mnie jest cudownym lekiem, brałam go przez trzy cykle: w pierwszym od razu urósł pęcherzyk, niestety skończyło się to ciążą pozamaciczną :-( Drugi cykl nie udał się, za to po trzecim jestem w ciąży- kończymy właśnie trzeci miesiąc:-) :-) :-) Dwa lata bezowocnych starań( w ogóle nie miałam owulki) zakończone zostały wreszcie sukcesem-aż nie mogę uwierzyć we własne szczęście. Same wiecie co się czuje, gdy znowu przychodzi znienawidzona @... Ale nie można się poddawać, w końcu musi się udać!! Z całego serca Wam tego życzę, PRZYSZŁE MAMUSIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdaleny
Magdalenko ja ci z calego serca gratuluje,ale powiem ci szczeze ze sa na tym forum osoby ktore wcale niecieszom sie z codzego szczescia zwlaszcza jak sie pojawi u kogos ciaza,wiem ze to straszne ale niestety prawdziwe,te forum to tylko wyscig ktora nastepna,kazda sie podlizuje do kazdej a pupy sobie obrabiaja na innych forach,wiec Magdalenko idz z ta cudownom wiadomosciom do ludzi zaufanych ktorzy naprawde zyczom ci dobrego Ja osobiscie zycze ci duuuzo dobrego i zeby twoje malenstwo dobrze sie rozwijalo w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej koleżnaki - to może podaj jakiś link co? na którym forumowiczki obrabiają się nawzajem .... oh zazdrośnico - po co to? co do zaciążonych z forum to prawda jest taka, że one informują o szczęściu o potem same znikają :( niestety magdallena - wieeeeeeeelkie gratulacje :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej panienki :) magdallena-grauluje Ci z calego serca:):):) ciesze sie,ze po dlugim czasie staran udalo sie i od razu jakos lzej mi sie robi na sercu i odzyskuje nadzieje w powodzenie leczenia kazdej z nas :) pozdrawiam wszystkie kolezanki :):) znow ktos sieje zamet na naszym topku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do magdalleny
K****-a oco ja mam byc zazdrosna,ja mam juz kilkuletniom corke,taka jest prawda,a jak wiadomo prawda w oczy kole i wiidze ze ciebie tez,i poco sie wysilasz z tym podlizywaniem.I tak wogole niepowiedzialam tego o wszystkich,to poco sie tak wstawiasz za innymi,co dalabys sobie reke teraz uciac ze wszystkie osoby na tym forum ci zyczom dobrego???To lepiej uwazaj bo w rzeczywistosci niejest tak pieknie jak myslisz.Ja osobiscie wam zycze dobrego,czego niepowiem o kilku osobach z tego forum,wiem bo kilka osob ma moj numer gg i sie nieco wygadaly,ja wam moje drogie niezycze zle,tylko was informuje o nieszczerej atmosferze na tym topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY!!!!!!!!!! DZIEWCZYNY POTRZEBUJE WAS JAK NIGDY DOTAD!! stalo sie. dostalam dzis @ (w ogole sie nie zanosilo,ze dostane bo jakos nie przypominam sobie objawow) no i od dzis mam brac te trojfazowe pigulki anty.juz nawet kupilam je w aptece i dzis powinnam wziac 1-sza....ale moze jednak poczekac i jak zalecal mi wczesniej lekarz od 5 do 9dc pojechac z Clo w podwojnej dawce?? tak mi przyszlo do glowy,ze sprobuje na wlasna reke...co Wy na to?? brac pigulki anty (na wyregulowanie cyklu) co wiaze sie z 4 miesiacami zerowej szansy na ciaze -no chyba,ze potem faktycznie obiecane przez niego \"zlote gory\" czy spropowac z podwojnym Clo?... bralam Clo tylko w jednym cyklu,potem zgubilam okres i moj gin zalecil mi terapie odbicia,ale teraz sie waham....co Wy myslicie?? pomozcie mi podjac decyzje bo mam malo czasu (do 20,kiedy zamieram brac pigulki) i jesli choc jedna z Was napisze aby jeszcze sie wstrymac z pigulkami i sprobowac z podwojnym Clo to chyba zaryzykuje jednak :) witaj Carolla :):) ciesze sie,ze wypoczelas i ze spodobaly Ci sie Bieszczady :) swoja droga jakbym miala wyjechac z moja tesciowa to wrocilabym bez niej albo ona beze mnie boktoras z nas musiala by polec. pewnie ona bo bym ja gdzies wrzucila do wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimig
Cześć kochane kobietki:) Widzę że jak tylko zniknęłam z horyzontu to nam się jakiś wirus wdarł:( ale może przy dobrych wiatrach go wywieje...oby... magdallena to cudownie że Ci się udało i to oczywiste że Ci zazdrościmy przecież wszystkie się staramy ale jest to zazdrość w dobrym tego słowa znaczeniu tzn że życzymy Ci żeby wszystko od tej pory szło Ci jak z płatka dla nas staraczek jesteś chodzącą nadzieją i przykładem jak warto być cierpliwą i czekać na swój czas.....wszystkiego najnajlepszego magdalleno :D:D:D Dziewczyny same powiedzcie co by było gdyby żadna zaciążona staraczka się nam nie pochwaliła.....moja nadzieja na pewno by z czasem prysła:( k*** ja nie czuję że rymuję:D OneWish jeśli chcesz znać moje zdanie to branie CLO na własną rękę nie wchodzi w grę!!! leki to leki i Twój lekarz musi wiedzieć o wszystkim co się z Tobą dzieje w każdym cyklu. Normalnie Ty to jesteś zakręcona jak słoik. Dlaczego nie powiedziałaś ginesowi że chcesz jeszcze 1 cykl z Clo? najważniejsze jest to co on powie a nie my.....wiem że czujesz jak Ci zegar biologiczny bije ale ile osób musi Ci powiedzieć że nie jesteś jeszcze w wieku przekwitania i możesz do swojego problemu podejść ze spokojem.....bo to on jest teraz naszym sprzymierzeńcem:) Dobrze wiesz że ja jestem świetnym przykładem niezaciążenia po CLO i może dlatego podchodzę do sprawy trochę sceptycznie, a mam koleżanki które leczyły się faktycznie tabletkami antykon. i zostały mamusiami zaraz po odstawieniu....ja w to wierzę choć samej nie było mi dane spróbować ale jakoś mam dziwne przeczucia że jest to sposób Tak czy inaczej decyzja należy do Ciebie i jeśli zadecydujesz na CLO i to w podwójnej dawce to musisz być pod kontrolą ginesa koniecznie.... Za wiele to Ci nie poradziłam:)hiihiii buzialki kochana👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja migmig oryginał nie podróbka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla witam nareszcie jesteś nasza urlopowiczko:) nieśmiem pytać ale czy są szanse na jakieś foty?? Wiesz co ale z tą teściową w jednym pokoju to Ty se chyba jaja robisz!!!! Ja sobie tego nie wyobrażam bo moja teściowa nie taka zła, ale całkiem słodziutka to też ona nie jest:) Jedno pytanko ...a na korytarz to się nie dało wywalić?? ja bym sobie poradziła...otworzyłabym szeeroooko drzwi mój Ł by ją wyniósł a ja bym pomachała na pożegnanie i zamknęłabym drzwi na klucz:)..i już byłoby fajnie:) tylko gorzej rano ...jak tu z pokoju wyjść?? jak za drzwiami bestia!! oczywiście bez obrazy dla Twojej teściowej ale czy ona chce wnuki?? przeciż przy niej to się chyba nie da zrobić:) Wcale się Ci nie dziwię bidulko że jesteś zła, ale cóż było minęło i trudno teraz już wiecie że jak na urlop to tylko sami w tajemnicy się ewakuować i już...pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka super że u Ciebie wszystko OK i możesz torbieli pomachać na odchodne :) teraz to tylko czekać na bociana trzymaj się oby już było tylko z górki:) A tak na marginesie to mam dziś 15dc i właściwie już po owu a mnie dziś brzusio bolał nie wiem czemu ...:( i w dodatku znalazłam na majteczkach (chociaż przy moim rozmiarze powinnam powiedzieć majciochy:D) jakąś podejrzaną plamkę bardzo niewielką ale nigdy czegoś takiego nie miałam czyżby się co działo niedobrego??? może jednak dobrze że idę w pon. do ginesa na usg potwierdzić pęknięcie pęcherzyka to się czegoś więcej dowiem.... ..do tej pory mam uczucie dziwne w brzuchu.....cholera może to lepiej przespać? OneWish co wykombinowałaś??? tzn jaka decyzja zapadła ostatecznie u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig -dzieki :) zadzownilam do mojego gina i wspolnie podjeclismy decyzje,ze jednak sprobujemy jeszcze ten cykl z CLo w podwojnej dawce i zobaczymy co sie bedzie dzialo :) napisze pozniej bo mam grila i cala chalupe gosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish jeju jak dobrze ze tak wyszlo. Strach raczej tak na wlasna reke kombinowac. A co do mojego wypadu, wypoczelabym na maksa gdyby nie tesciowa, ale coz nastepnym razem pojedziemy w wielkiej tajemnicy aczkolwiek juz zapowiedziala ze fajnie by bylo gdbybysmy ja znowu tam zabrali wrrr.... MigMig jasne ze podesle, ale podejrzewam ze jutro bo dzisiaj dopiero wrocilam z komunii i jestem juz padnieta a musze je pozmniejszac:) No jaj z tesciowa nie robie, bez kitu, powiedziala ze woli spac z nami i tyle (a miala swoj pokoj przygotowany). Ale coz potem chodzila po rodzince i sie zbijala ze moze mlodzi cos w tych bieszczadach zmajstruja (ciekawe kiedy). Teraz siedze i jestem zla jak osa. Dzis 13 dc i pierwszy dzien staranek a moj maz coz... napil sie na tej komunii jak swinia. Ja juz nie mam sily chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carolla ja tez chce zobaczyc fotki :) sama juz nie wiem,czy dobrze zrobilam z tym Clo,ale w koncu skonsultowalam sie z lekarzem i chyba do cholery wie co robi. powiedzial,ze jesli @ sama przyszla bez luteiny,ktora mialam wziac w poniedzialek to bardzo dobrze i moge sprobowac z Clo w podwojnenj dawce.w polowie cyklu usg i wszystko pod kontrola. a potem 4 m-ce z pigulkami anty i bedziemy sie starac :) trzymajcie sie cieplo,dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig - zadzownilam do mojego gina i powiedzial,ze moge wziac CLo w podwojnej dawce i jeszcze raz sprobowac :) powiedzial,ze mam jego przyzwolenie i ze 13 dnia cyklu jestem u niego na usg. mialas racje-nic na wlasna reke :) a ta plamka to moze byc dobry sygnal :) moj gin mowil mi,ze kazde krwawienie mniejsze lub wieksze przed spodziewana @ moze,ale nie musi oznaczac ciaze,wiec moze cos tam wykreciliscie juz :):):)kto wie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OneWish sprawdz skrzynke:) A co tu tak pusto, gdzie Wy kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słoneczka moje:) OneWish no widzisz teraz jestem o Ciebie spokojna:) i trzymam kciuki żebyś nie miała potrzeby brać tych antykon. tabletek, w końcu będziesz na podwójnej dawce CLO a to już poważna sprawa;) może spłatasz figla swojemu ginesowi swoim pomysłem:D:D:D jestem z Tobą całym serduchem❤️❤️❤️ Carolla foty odjazd ale zmniejszyłaś siebie na nich aż tak że Cię nie znalazłam :) hihii ale oczywiście widoczki mi wystarczają bo sama lubię robić takie zdjęcia a szczególnie w górach zimą oglądnęłam je dopiero teraz bo wczoraj po pracy to niemal padłam na pysk i dziś dopiero teraz wróciłam oczywiście z pracy.... Dziewczyny brzuch mnie boli....tak jak tamtym razem przy owu ale przecież teraz jestem po owu wczoraj się zaczęło a dziś się nasiliło..:(:(:( Mało tego to po powrocie do domu się dowiedziałam że u teściów będą goście i grill a ponieważ mieszkamy w jednym domu nie wypada nie przyjść.... a ja tak liczyłam na to że odpocznę chociaż wieczorkiem:( Buzialki kochane topiczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migmig dosle jeszcze tam gdzie i ja jestem hehe, bo faktycznie tego nie wyslalam :) Wysle wieczorkiem bo teraz cisne na grilla i karkowe mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, Carolla zaczekam, smacznego:) zaglądnę później ppaaaapaa albo jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie po ognisku,nie mogę mówić,z czego cieszy się mój G,taakie były śpiewy.Mieszkam w Mielcu k Rzeszowa,więc z zaproszeniem Was musiałabym wystąpić dużo wcześniej. Skończył mi się @ 6dc, w 10dc idę do nowego gina,zobaczę co powie,a ten cykl opuszczam z clo, piję ziółka,i wieczorkirm żegnam się z moim na cały tydzień. Może tym razem się poszczęsci,a przynajmniej gin okaże się skuteczny i wykaże większe zaangażowanie. Odezwę się za tydzień,mój zabiera kompa a stojącego na stałe nie mam.Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×