Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość elcia 22
dziekuje Ci bardzo nie wiedzialam ze jest cos takiego.Powodzenia pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agalot
Witam Was drogie dziewczyny:) Ja jestem tutaj nowa. Staramy się z mężem o dzidziusia prawie 7 lat!!! Ale tak na dobre jakieś 4 lata. Leczę się dopiero od lipca zeszłego roku. Miałam wszystkie możliwe badania i wyniki mam dobre. Jedynym minusem jest zbyt mała ilość śluzu no i strasznie rozregulowana @. Dodam jeszcze,że mąż wyniki też ma dobre. Teraz jestem po clo, dzisiaj byłam u ginekologa i mój pęcherzyk w 11 dc ma 17 mm. Jutro dostanę pregnyl (10000 jednostek) i w czwartek pierwsza inseminacja. Ja przez ten długi czas starań o maleństwo nie mam dobrych myśli,ale ponoć nadzieja umiera ostatnia... Jaką średnicę powinien mieć dojrzały pęcherzyk i czy insemę robi się tylko na pękniętych pęcherzykach? Będę Wam wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też jestem nowa.Staramy się o dzidzię od 1,5 roku.Bromergon biorę już od ośmiu miesięcy,ale bez rezultatów.Od tego miesiąca jestem na CLO.Miałam jedno jajeczko powyżej 20mm.Teraz się zastanawiam czy pękło,bo lekarz nic nie mówił,że mam przyjechać na sprawdzenie.Na cyklach naturalnych jak miałam od czasu do czasu jajeczkowanie to pękały same.Może tym się sugerował.Teraz czekam na efekty.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja tez biore Bromergon (1xdziennie 1 tabl). zaczelam juz drugie opakowanie a jeszcze 1 nie sprawilo, ze wrocil mi cykl. Wciazy tez nie jestem bo robilam test :( Mam zdjagnozowane PCO a moja gin (bardzo dobra jak mniemam) widzi gl powod problemow w prolaktynie. co do Bromocornu to tez kiedys bralam (bardzo szybko zaszlam w ciaze o czym nie wiedzialam i ja stracilam w 3 mies :( ). Dzisiaj dopiero wiem, ze w momencie zajscia w ciaze moj organizm sie zbuntowal na ten lek i zaczal mnie po nim bolec brzuch ale teraz to juz musztarda po obiedzie... Po Bromergonie tylko 1 dzien bolala mnie glowa tak, ze myslalam ze z poduszki jej nie podniose a potem ok :) Nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych. Ale okresu i ciazy narazie tez nie ma :/ Mam nadzieje, ze do stycznia jakos mi sie wyklaruje sytuacja... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też jestem nowa.Staramy się o dzidzię od 1,5 roku.Bromergon biorę już od ośmiu miesięcy,ale bez rezultatów.Od tego miesiąca jestem na CLO.Miałam jedno jajeczko powyżej 20mm.Teraz się zastanawiam czy pękło,bo lekarz nic nie mówił,że mam przyjechać na sprawdzenie.Na cyklach naturalnych jak miałam od czasu do czasu jajeczkowanie to pękały same.Może tym się sugerował.Teraz czekam na efekty.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też jestem nowa.Staramy się o dzidzię od 1,5 roku.Bromergon biorę już od ośmiu miesięcy,ale bez rezultatów.Od tego miesiąca jestem na CLO.Miałam jedno jajeczko powyżej 20mm.Teraz się zastanawiam czy pękło,bo lekarz nic nie mówił,że mam przyjechać na sprawdzenie.Na cyklach naturalnych jak miałam od czasu do czasu jajeczkowanie to pękały same.Może tym się sugerował.Teraz czekam na efekty.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też jestem nowa.Staramy się o dzidzię od 1,5 roku.Bromergon biorę już od ośmiu miesięcy,ale bez rezultatów.Od tego miesiąca jestem na CLO.Miałam jedno jajeczko powyżej 20mm.Teraz się zastanawiam czy pękło,bo lekarz nic nie mówił,że mam przyjechać na sprawdzenie.Na cyklach naturalnych jak miałam od czasu do czasu jajeczkowanie to pękały same.Może tym się sugerował.Teraz czekam na efekty.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Witajcie Dziewczyny. Dawno mnie nie było. Mam do Was prośbe pomóżcie mi zinterpretować wyniki. Robiłam badanie dzisiaj, w 2 dniu cyklu: LH - hormon luteinizujący: 5,22 mIU/ml FSH - folikulotropina: 5,71 mIU/ml E2 - estradiol: 51,49 pg/ml Według podanych norm są niby ok? Ale ja mam ciągle bezuowulacyjne cykle, jak po clo jest jajeczko to endometrium jest cienkie i tak w kóło! Pomóżcie może któras z Was tak miała. Dziękuję i życzę wszystkim fasolek!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
Witajcie Dziewczyny. Dawno mnie nie było. Mam do Was prośbe pomóżcie mi zinterpretować wyniki. Robiłam badanie dzisiaj, w 2 dniu cyklu: LH - hormon luteinizujący: 5,22 mIU/ml FSH - folikulotropina: 5,71 mIU/ml E2 - estradiol: 51,49 pg/ml Według podanych norm są niby ok? Ale ja mam ciągle bezuowulacyjne cykle, jak po clo jest jajeczko to endometrium jest cienkie i tak w kóło! Pomóżcie może któras z Was tak miała. Dziękuję i życzę wszystkim fasolek!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki,że tyle razy się wyświetliłam ,ale coś jest nie tak.Wyświetla się,że nie \"poleciało\" a potem ukazuje się kilka razy.Balbinka85 mój gin też myślał,że tylko prolaktyna,ale doszły cykle bezowulacyjne. Jajniki wskazują na PCO.Jeśli chodzi o twoje cykle to cierpliwości.Jednym prolaktyna się normuje szybko a inni muszą poczekać troszkę dłużej.Moja prolaktyna spadła w ciągu trzech miesięcy z 30,12 na 5,09.Cieszyłam się jak głupia.MAJKAKAJA nie wiem czy długo jesteś na CLO.Może spróbuj się stymulować gonalem lub femarą.Są droższe.Ale jest po nich więcej jajeczek i co najważniejsze nie upośledzają endo.Jeśli nie wychodzi z CLO to szkoda czasu i pieniędzy (monitoringi itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEść MAJKAKAJA!! wyniki masz w normie, ja mam bardzo, bardzo zbliżone wyniki i mój gin powiedział ze są w normie. zuza067 ma rację zmień leki a może lepiej gina??? ja jestem po pierwszej dawce CLO jak dla mnie to była gigantyczna (od 3dc przez 10 dni 1*1) dzis po 3 dniach przerwy luteina 1*2tabl dopochw3owo i jeszcze jedno wczoraj zrobiłam test owulacyjny i nareszcie wyszły dwie jednakowe kreski pierwszy raz, a robiłam je już parę razy... zobaczymy co z tego wyniknie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie... czy luteinę mam brać do pojawienia się @,?????? gin mi przepisał przez 10 dni, a co potem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś brał Clo przy podwyższonej prolaktynie nie stosujac leków na zbicie prolaktyny i udało sie zajsc w ciaze ?? bardzo prosze o pomoc. bo nie wiem czy mam zaufac memu ginowi bo tak mi zlecił czy mam go zmienic. Prosze poradźcie cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć morelka, z tego co wiem to prolaktyna blokuje jajeczkowanie a clo wrecz odwrotnie. ja bym brał samo clo tak jak zalecił gin. Też niałam podwyższona prl i tak naprawde nie musialam brac bromka (w miedzy czasie zmienilam lekarza, bo poprzednia doktorka leczyła mnie tylko bromergonem i 6 miesiecy nie dalo fasolki a teraz zobaczymy jak bedzie ) ja w clo pokladam wieksze nadzieje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
witajcie dziewczyny! nie które mnie pewnie nie kojarzą, zaglądam tutaj codziennie,czytam wasze wypowiedzi, no ale nie mam zbytnio czasu by odpisywać. do Morelka27. ja miałaam też podwyższoną prolaktynę 48,3 ale dziś już to przeszłość mam w normie 11,56. i dopiero teraz lekarz przepisze mi clo. z tego co wiem to najpierw trzeba wyrównać prolaktyne a potem tabletki na jajeczkowanie, tak mi powiedział lekarz a ufam mu bo jest naprawdę dobry i się cieszę, że na niego trafiłam. ja na twoim miejscu bym poszła do innego. a skąd jesteś???? aga ja biore estrofem i dupaston na wyregulowanie okresu a od stycznia clo. już nie mogę się docekać. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
Hej :) Jakis czas temu pyt. o bromergon... Brałam go 6 tyg i powtórzyłam badanie prolaktyny - jak zalecił mi mój lekarz. Stwierdził, że ten lek nie ma na mnie absolutnie żadnego działania i przepisał DOSTINEX. Podobno drogi ale skuteczny... Czy wiecie może coś wiecej na temat tego leku??? Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
Hej :) Jakis czas temu pyt. o bromergon... Brałam go 6 tyg i powtórzyłam badanie prolaktyny - jak zalecił mi mój lekarz. Stwierdził, że ten lek nie ma na mnie absolutnie żadnego działania i przepisał DOSTINEX. Podobno drogi ale skuteczny... Czy wiecie może coś wiecej na temat tego leku??? Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celcia84
Hej :) Jakiś czas temu pytałam o bromergon. Brałam go przez 6 tygodni, zrobiłam 2 tyg przerwy i powtórzyłam badanie prolaktyny - jak zalecił mi mój lekarz. Rezultat jest taki iż lekarz stwierdził, że ten lek nie ma na mnie absolutnie żadnego działania :( Przepisał wiec mi DOSTINEX. Podobno drogi ale skuteczny lek... Czy któraś z Was może napisać coś o tym leku??? Pozdrawiam serdecznie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MORLKA27 nie mam 100% pewności ,ale wysoka prolaktyna powoduje ,że nawet jak uzyskasz jajeczko to będzie problem z jego zagnieżdżeniem.Mój gin najpierw zaczął od zbicia prolaktyny dopiero potem CLO.Jeśli chodzi o Twoje pytanie. CLO tylko przez pięć dni od 3do7 dnia cyklu.Jajeczkowanie.Od 16 dnia cyklu duphoston przez 10 dni.A bromek cały czas bez przerwy.Ja właśnie tak biorę te leki.Mam nadzieję,że pomogłam.Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkamilka
witam wszystkich jestem w trakcie pierwczej kuracji bralam clo od 4 dnia cyklu 2razy jedna tab przez 5 dni i codziennie 1 tab bromku wieczorem no i powstal problem w jednym jejniku uroslo mi az 7 pecherzykow jeden ma az 45milim reszta 33,24 itd bylam na usg i powiedziano mi ze mam czekac z zastrzykiem bo za duzo i za duze jajeczka (po usg na drugi dzien dostalam zapalenia nerek i antybiotyk przez 3 dni) a i berdzo bolaly mnie jajniki ze nie moglam chodzic czy uwazacie ze mozemy dalej sie starac o dzidzie czy ten mies musze odpuscic i zrobic przerwe, musze dodac ze jestem w londynie i koszta wizyty u ginka sa nie na moja kieszen bo tylko maz pracuje;( tak ze prosze pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkamilka
chcialam sie jeszcze zapytac czy przy tych ogromnych jajeczkach nadal mam brac bromek i duphaston? bo nie sadze zebym zaszla przy wczorajszym bulu nie bylo szans na przytulanko;( nie wiem czy dzis mozemy sprobowac i czy mam zaczac brac duphaston bo on jest na podtrzymanie ewentualnej ciazy:( smutno mi i nie wiem co robic pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina30
Witam was drogie kobietki. Ja nadal czekam.Mam jakieś dziwne zachcianki - a może @ już nie przyjdzie. Jutro robię test. agatkamilka myślę, że ten cykl musicie sobie odpuścić. Ja miałam kiedyś jajeczko 33mm i gin. powiedział, że już nie ma szans na zapłodnienie bo jest za duże i nie jest zdolne do zapłodnienia. Pozdrawiam, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie... czy luteinę mam brać do pojawienia się @,?????? gin mi zalecił 10 dni!!! poradzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJKAKAJA
miumiu1101 , wydaje mi się że jeśli będziesz brać luteinę ciągiem ponad 10 dni, to po prostu nie wystapi miesiączka tak długo jak bedziesz ją brać. Tylko ciąża jest wskazaniem aby kontynuować zażywanie luteiny czy duphatonu. Tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogłoszę wam prawdę
E tam gówno prawda. Tabletki anty nie wpływają na płodność. Odstawiasz hormony, nie ma już ich w organizmie i organizm wraca normalnie do poprzedniego stanu. No niestety nie każdy jest na tyle zdrowym osobnikiem aby móc mieć dzieci. Lekarze zwalają na tabletki, nie chcą Was dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina30
Witajcie. Niestety nic z tego. Dzisiaj dostałam @. Mam już dosyć. Odpuszczam 2 cykle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×