Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Gość ina30
Witajcie. Często wchodzę na forum i czytam wasze wypowiedzi ale piszę pierwszy raz. Staramy się od ponad roku i nic. Lekarz, który mnie poprzednio leczył mówił, że wszystko ok i przyjdzie czas na macierzyństwo.Zmieniłam lekarza. Wszystkie badania u mnie i u męża ok, a dzidzi jak nie ma tak nie ma.Podobno to blokada psychiczna.Jestem właśnie po 1 kuracji clo, monitorowane usg - są 3 piękne jajeczka i dzisiaj dostałam zastrzyk pregnyl.Mam nadzieję że w końcu się uda. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mida
Hej Ina a co to za zastrzyk ten pregnyl? mi tez taki lekarz zapisal, ale nie wiem jakie on ma zastosowanie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ina30 ja właśnie czekam na miesiączkę no i później mam dostać zastrzyk. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana71
No cóż. Skończył się trzeci miesiąc kuracji z clo, pregnylem i duphastonem. Wczoraj dostałam punktualnie miesiaczkę. Chyba to na nic, trace nadzieję. Źle się czuję i przytyłam. Jeszcze pojade tylko do Poznania. Może sie dowiem dlaczego się nie udaje. Wszystkie badania ok mam jedno dziecko.Może czas sie pogodzić, że to już nic nie da:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana71
No cóz. Minęły trzy cykle z clo, pregnylem i duphastonem i nic.Wczoraj przyszła punktualnie miesiaczka. Już trace nadzieje. Może czas sie poddać. Źle się czuję, przytyłam. Pojadę jeszcze do Poznania, może tam mi ktos powie dlaczego nie wychodzi. Wszystkie potrzebne badania porobiłam, i jest ok. Może już się nie uda i czas dac sobie spokój.Mam już synka, ale strasznie mi żal, chciałabym ,żeby było jescze jedno maleństwo. Pozdrawiam was dziewczyny, jest mi dziś strasznie smutno:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana 71 glowa do gory masz juz jedno dzieciatko, a teraz masz ta durna blokade co my wszystkie, czyli chec posiadania dzieciatka. moja kolezanka milala 3 letniego synka, ktorego stracila podczas wypadku samochodowego, pozniej przez 2 albo 4 lata starala sie zajsc w ciaze i nic, wiec adoptowala synka i po 2 latach zaciazyla bo blokada puscila. takze i na nas przyjdzie pora. dosc czesto mam dolki i mysle dlaczego akurat ja, co ja takiego zrobilam ze teraz musze tak cierpiec.no ale coz to jest zycie ktore czesto plata na figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana 71 glowa do gory masz juz jedno dzieciatko, a teraz masz ta durna blokade co my wszystkie, czyli chec posiadania dzieciatka. moja kolezanka milala 3 letniego synka, ktorego stracila podczas wypadku samochodowego, pozniej przez 2 albo 4 lata starala sie zajsc w ciaze i nic, wiec adoptowala synka i po 2 latach zaciazyla bo blokada puscila. takze i na nas przyjdzie pora. dosc czesto mam dolki i mysle dlaczego akurat ja, co ja takiego zrobilam ze teraz musze tak cierpiec.no ale coz to jest zycie ktore czesto plata na figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina30
Mida. Pregnyl to zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka. Dostałam go w sobotę. Działaliśmy w sobotę i niedzielę.Zobaczymy co z tego wyjdzie.W środę mam mieć robione usg celem sprawdzenia czy pęcherzyk faktycznie pękł. Jeśli tak to mam brać duphaston na podtrzymanie wczesnej ciąży. Nie wiem jak to się ma, jeżeli ciąży nie będzie. Może ktoś wie? Mam nadzieję, że jednak @ nie nadejdzie.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina30
Mida. Pregnyl to zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka w odpowiednim czasie. działaliśmy w sobotę i niedzielę. Mam nadzieję, że @ już nie przyjdzie. W środę mam mieć usg celem sprawdzenia czy pęcherzyk faktycznie pękł. Dam wam znać. Masza29 dzięki za trzymanie kciuków. Mam nadzieję że nie na daremno. Pozdrawiam was moje drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja25
Hej dziewczyny!!! I znowu dołek, myślałam że nie dostanę @, miałam dostać w sobotę, a tu dzisiaj poleciało:(Zacznę 3 ( przedostatni m-c z clo, a potem inseminacja. Powoli tracę siły i nadzieję, ale nie mogę się poddać. Dziewczyny mam pytania: Czy pierwszy dzień @ (przy stosowaniu clo) macie tak bardzo skąpy, bo ja to tak jakbym miała upławy, a drugi i następne dni tragedia...I jeszcze jedno. Leczy się może któraś z Was w Iławie???Pozdrawiam...i trzymam kciuki za Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mida
Hej kobietki, Ina dziekuje za informacje, u mnie ciezko kupic jest ten zastrzyk bo nie ma w hurtowniach, boje sie ze nie kupie ale szukam, szukam, szukam. Pozdrawiam Was i zycze powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina30
Mida. Podobno najlepszy jest pregnyl ale pytaj w aptekach o lek zastępczy. Mój lekarz mówił że inne też mogą być. Mnie udało się dostać pregnyl we Wrocławiu ale dopiero w piatej aptece. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina30
Mida. Wiem, że ciężko dostać pregnyl. Ja kupiłam we Wrocławiu ale dopiero w 5 aptece. Zapytaj o coś zastępczego. Mój lekarz mówił, że ciezko go dostać ale może być inny lek o takim samym działaniu. Pozdrawiam i zyczę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatkamilka
Witam 1.5roku temu odstawilam CILEST (antykoncepcyjne) bralam go 5 lat bo najpierw mialam torbiel 5cm na jajniku a potem juz antykoncepcyjnie, no i teraz staramy sie o dzidzie z mezem stosowalam testy owulacyjne przez 3 mies i nic wiec poszlam do ginekologa i zbadal mnie bardzo dokladnie, usg jajnikow i powiedzial ze nie ma w nich sladu po cialku zoltym itd ze nie ma owulacji, no i zrobilam badania w 2 dniu cyklu oto moje wyniki Estradiol 97,00pmol/l Prolaktyna 538 mIU/l Testosteron 1,74nmol/I czy ktos pomoze mi zinterpretowac moje wyniki? DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia 22
Hej Dziewczyny zrobiłam teścik i dalej nic MASAKRA trzecia kuracja i dalej jedno wielkie NIC!!:-(ale mam siłe dalej nie poddaje sie ide do lekarza 28 bo jest na urlopie i bede dalej sie leczyc.Jestem caly czas dobrej mysli ze nam sie kiedys poszczesci.Wielkie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisr85
Dziewczyny nie wiem czy mam w to wierzyc czy nie!Zaczełam plamic i bolał mnie brzuch no ale na plamieniu jak skończyło jak narazie a temp zamist spaść gdy przychodzi@ wzrosła wiec pobiegłam do apteki kupiłam test i zrobiłam i są 2 kreseczki jedna taka bladziutka ze szok ale w ulatce było napisane że nawet ba blada oznacza ciąże robiłam go ok 13 jutro powtórze jeszcze jeden rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć agatkamilka. estradiol masz w niższej normie w fazie folikularnej jest do 587 (ja miałam 157 i gin powiedział że jest ok) prolaktynę masz za to ponad normę max tto 530 ( ja miałam 426 i dostałam bromergon na obniżenie), testosteronu nie robiłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monisr85, mam nadziję,że jutro kreseczki będą bardziej wyrazne, trzymam kciuki. ja do testu mam jeszcze trochę czasu, na razie jestem po 6 tabl CLO i zostały mi jeszcze 4 szt, a potem luteina i sądny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MInie
hej ...dziewczyny kiedy robicie test ciazowy po pregnylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MInie
hej ...dziewczyny kiedy robicie test ciazowy po pregnylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MInie
hej ...dziewczyny kiedy robicie test ciazowy po pregnylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***anka
hej dziewczyny! nie które mnie pewnie nie kojarzą, bo dawno nie pisałam. w piątek byłam u lekarza nadal mam brać do końca roku hormony na wyregulowanie okresu ale najważniejsza wiadomość jest taka ze prolaktynę mam w normie 11,56 a w sierpniu miałam 48,8. poprostu jestem taka szczęśliwa jak nigdy, teraz może w końcu będe miała jajeczkowanie, lekarz zlecił mi badanie temperatury i potem mam mu pokazać wykres. wiecie..wierze,że nam się uda i będziemy szczęśliwymi mamami,naprawdę. 3mam kciuki. a właśnie jeszcze jedno kto leczy się na polnej w poznaniu w poradni endokrynologicznej???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja25
Hej agus28 ja też leczę się u Walentynowicza, jestem w ogóle z Nowego Miasta, ale u nas nie ma dobrego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja25
Hej agus28, ja też leczę się u Walentynowicza, mam nadzieję że mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×