Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

hmm czyli CLO moze przyczynic sie do samoistnego poronienie????????????? uuu nastraszyłas mnie troszke:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 32 dniowe cykle - czyli podobnie :) o monitoring zapytaj koniecznie, nawet w ulotce jest napisane że należy go prowadzić, z tego względu że Clo różnie być może - bądź co badź to sztuczne wyłowywanie czegoś co powinno być \"ot tak\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie od CLO - raczej od braku luteiny dla podtrzymania lub słabego endo - a może tak poprostu miało być nie bądź taka strachliwa ;) strach ma wielkie oczy - nie wiedziałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz racje zapytam na pewno tylko ze ja miałam owulacje tylko ze pani gin.powiedziała ze trzeba troszke pomoc naturze.....sama juz nie wiem co myslec....aha sorka ze literowke ale u mnie to normalne ze zjadam lub przekrecam literki:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wielkie to ma na pewno ale nie większe od moich heheh:):) jak nie zwariuje to bedzie ok:P moja kumpela stara sie o drugie dziecko o tak sie podlamala ze wyladądowała z głęboką depresją w szpitalu psychiatrycznym:(( a wygladała na tak twarda osobe.......roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh życie - ale my się nie damy! wszyskiem przeciwnościom kopa w d... damy! i już niedługo wszystkie będziemy szczęśliwymi mamami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh widze ze mamy poetke na forum:)))ale sie zrymowało;) aa mam jeszcze jedno pytanko:) ale Cię męcze:)) jako laik na tym forum chciałam zapytac jak zamiescic jakis cytat lub wierszym??zeby był pod moim nickiem:??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamęczasz :) gdyby każdy tak ze mną na luzie gadulił życie byłoby prostsze ;) co do cytatów i innych takich tam to wpisujesz co chcesz w Preferencjach - tam gdzie robiłaś czarny nick - rubryka \"STOPKA\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa dzięki wielkie:)) fajnie sie z Toba klika:P szkoda ze narazie tylko jest ten jeden duet hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Pyszny duet\" - mniaaaaaam, chyba jestem głodna, ale i leniwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jo jo o tej porze masz ochote na takie slodkosci???:> hmm moze to pierwsze zachcianko;):) ja mam ochote na deser lodowy ale musze sie zadowolic pistacjami:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo lody - mniaaaaam - jadłaś Tiramisu? wow - aż mi ślina pociekła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba same dzisiaj bedziemy bo cos sie nikt na horyzoncie nie pojawia;) no tak piatek każda z mężem spedza czas tylko my.....same.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłoooooooo musiałam szybko zatkać się kawałkiem czekolady bo już by mnie prąd kopnął ... na szczęście żony Elektryka prąd nie tyka hihi ... a ty? jak sobie poradziłaś? może śliniaczek? ;) hihi mam kilka na stanie jakby co - ostatnio bardzo mi potrzebne, non stop głodna ;) marzenaaa my tu podbój na forum robimy - bezkonkurencyjne \"nocne marki\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh dzieki za sliniaczek mam chusteczki pod nosem:P:P no nocne marki:) ale jakos spac mi sie nie chce jutro wolne to mozna dłuzej pospac:):) ja właśnie wcinam jogurt poziomkowy JOGOBELI:) mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz ... jutro obudzimy się niewyspane i spuchnięte od przejedzenia hihi (ja też mam wolne od pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nic nie jem do rana:)) kiedy mykasz do lekarza na potwierdzenie?? jesli mozna zapytac:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będe trzymała kciuki :)) ale wierze,że sie udało:)ale nie ma co zapeszac:) mam nadzieje ze dasz znac co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze - nie inaczej, ciekawe czy klawiatura tan potok łez wytrzyma (bez względu na info) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mam nadzieje ze wytrzyma;) a jak nie to moze w promocji klawiature dostaniesz??:);P denerwujesz sie pewnie jutrzejszego dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje się jakbym miala conajmniej wyrok śmierci jutro dostać, ręce mi się trzęsą - koniec świata, czego ja się tak boje? (już dziewczyny tu na mnie \"fukały\" że wrzucić na luz ;) ale to się tak nieda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny ledwo zdążyłam Was przeczytać!!! ;) ale sie dyskusja rozwinęłą- i super, takie rozmowy fajnie się czyta :) ja niestety nocnym markiem nie jestem -chociaż późna pora a ja jeszcze na kompie ;) ale to tak wyjatkowo :) ...wpadłam tak na chwile przejrzeć pocztę no i odwiedzić nasz topik , na którym jak już mówiłam dużo się dzieje ;) zajrzę tu jutro- bo Wy sądzę jeszcze nie kończycie- ja do rozm. sie nie dołacze po już senna jestem ale chciałam do Was zajrzeć żebyście wiedziały że jestem z Wami i trzymam kciuki za Was k***- jutro ważny dzień...koniecznie napisz jak minęłą wizyta życzę dobrej nocki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuć na luz łatwo powiedziec a czlowiek i tak sie denerwuje:)) jeszcze kilka godzin i bedzie jasne.....ok mykam sobie juz do łózeczka dzieki za miłe rozmowy , do jutra ,czekam na info od Ciebie i mam nadzieje ze jutro bedzie nas wiecej...... spokojnej nocy życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o tym samym pomyślałam, tylko że szanowny leniuch jeszcze na kąpu nie był, tak więc mykam do łazienki, a potem jeszcze paciorek ... i spać ;) również dziękuję za przemiłą rozmowę - mam nadzieje że nie ostatnią ;) spokojnej nocy, a jutro miłego dnia :) buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABONIK fajnie ze zajrzałaś :) szkoda ze na tak krotko:))) jutro popiszemy...śpij spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×