Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

apropos ... jeszcze jedno mi się przypomniało ... czuję się jak idiotka ... na hugo mi objawy i inne takie tam ... niechce czuć bolących piersi, kłócia w jajniku, zmęczenia, nadmiernego złoszcznia, płaczu od zaraz z byle powodu itd jeśli to nie to :( idę - muszę to przespać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenaa - wiesiołek, który ja łykam jest w poostaci tabletek. Możesz go dostać w aptece. Ja biore 3x dziennie po jednej. To nie zaszkodzi bo ma wplyw i na cere (choc ja tego nie widze) i na przemiane materia, moim zdaniem może tylko pomóc i nie obciąża wątroby. Za 100 tabletek zapłaciłam 13zł. Na śluz mimo 9dc nie narzekam. K*** domyślam się co czujesz. Trudno jest się nie nastawić gdy widzisz 2 kreseczki, z drugiej strony nie myśleć o tym się nie da. Nie chcę pisać, że wiem, że będzie dobrze bo tego nie wiem ale z całego serca trzymam kciuki i WIERZĘ, że Ci się uda już teraz. Swoje chyba trzeba wyczekać. Ja nieżle zniosłam Clo, czasem tylko jakiś zawrót głowy. Poza tym nic. Zobaczymy czy coś urosło już za 2 dni. Ja jednak mam problemy z małym endo i nie wiem czym się naturalnie je powiększa. Winko piłam i nic nie dało w zeszłym cyklu. Macie jeszcze jakieś pomysły? Enigmaa - czy te plastry esclim są bez recepty? Małego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) agawa! Jaka nazwe maja te tabletki z wiesiołka? Poza tym u mnie nadal spokoj.... dzis 29 dc wiec powinna lada chwila pojawic sie @... nic nie czuje zadnych objawów... chyba za bardzo sie wyluzowałam... Nic tylko szaleje przy organizacji wyborów samorzadowych, powiem wam szczezre ze to dobrze tak oderwac sie od tych staranek... nie sadziłam ze mi sie uda NIE MYSLEC o tym... MYsle głownie o laparoskopii, nawet sobie nowe kapciuszki kupiłam do szpitala :) Zycze miłego dzionka:) Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limako - to jest Olej z nasion wiesiłka w kapsułkach. Nie ma nazwy po prostu Olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. na innychtopikach funkcjonuje tabelka. Wtedy wiele rzeczy jest jasnijszych i nie trzeba się pytać o to samo kilka razy (ja mam tę skłonność). Dopisujcie się!! Wystarczy ją skopiować i dopisać siebie pode mną :) Nic........... Miasto......... 1 dc........ Termin @...... Czas staranek Nadwislanka ........ 70 km. od W-wy..... 7.11....... 5.12...... 29 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........... Miasto......... 1 dc........ Termin @...... Czas staranek Nadwislanka ........ 70 km. od W-wy..... 7.11....... 5.12...... 29 m-cy K*** ............60 km. od Bydgoszczy ... ? ...... ? ...... 17 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** Dziś Cie jeszcze \"toleruję\" w tej tabelce, ale dla Ciebie będzie inną :) :) :) Dla Ciebie zrobię w poniedziałek tabelkę dla zaciążonych. Bedziesz pierwsza, a zaraz za Toba posypią się następne zafasolkowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K**** Wiesz, czasem takie wypłakanie się Bogu w rękaw dobrze robi. Ja w niedzielę, po fatalnej sobocie wypłakiwalam sie i zalilam w kościele. I juz mi nieco lepiej. a dzis przyszła @ i jest mi super. Tylko brzucho boli i musialam sie naszprycowac. A na weekend jade nad morze i wogole jest nieco lepiej. PS. Bog nas slyszy i na pewno ruchy cos w naszym ciele. To tylko kwestia czasu. W czwartek mam gina i zbaczymy co z pęcherzykiem. Jak sie nie wchlonął i mam czekac do następnego cyklu to jeszcze lepiej. Odpocznę i zrobię sobie wrogość sluzu. zrobię jak Limako. luzik i koniec!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........... Miasto......... 1 dc........ Termin @...... Czas staranek Nadwislanka ........ 70 km. od W-wy..... 7.11....... 5.12...... 29 m-cy K*** ............60 km. od Bydgoszczy ... ? ...... ? ...... 17 m-cy Agawa81..........Wa-wa.........9dc...........26.11...........10m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........... Miasto......... 1 dc........ Termin @...... Czas staranek Nadwislanka ........ 70 km. od W-wy..... 7.11....... 5.12...... 29 m-cy K*** ............60 km. od Bydgoszczy ... ? ...... ? ...... 17 m-cy Agawa81..........Wa-wa.........9dc...........26.11...........10m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11..........17 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pieknie dziewczyny się wpisujecie!!!!!!! Aby ta tabelka się jak najszybciej kurczyla a kobitki z niej wskoczyly na te zaciązoną tabelkę, którą zrobię w poniediałek i którą zapoczątkuje K*** Szacha, odezwij się. oderwij sie od tych cyferek i zajrzyj do nas!!! U mnie humorek rośnie. W piatek jadę do kątów rybackich poimprezować, Już się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka!!! o co chodzi z tymi tabelkami jesli mozna zapytac??:) bo ja nie w temacie jestem:))) AGAWA dzieki za info chyba tez sobie kupie ten olejek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jak minął wam dzionek?? u mnie bez rewolucji dzien jak co dzien.Dzwonilam dzisiaj do mojej gin. i umowilam sie z nia na czwartek na monitoring tylko nie wiem czy nie za wczesnie na sprawdzenie pecherzykow bo to bedzie 12 dzien cyklu???? czy ktoras z was tez w tym dniu miala monitoring?? pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........... Miasto......... 1 dc........ Termin @...... Czas staranek Nadwislanka ........ 70 km. od W-wy..... 7.11....... 5.12...... 29 m-cy K*** ............60 km. od Bydgoszczy ... ? ...... ? ...... 17 m-cy Agawa81..........Wa-wa.........9dc...........26.11...........10m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11..........17 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......10 dc .......26.11 .........12 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys w 12 dc a ostanio w 11 dc. i jak mialam w 12 dc to CLO bralam od 509 dc i w 12 dc pecherzyk byl cudo i pieknie pekl po pregnylu. A jak ostatnio moja gin stwierdzila ze moze to bylo za pozno to CLO to ostatnio kazala mi od 307 dc CLo brac i w 11 mialam monitoring i w 12 dc dostalam pregnyl i g..o z tego wyszlo. (sorki za wyrazenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalak
Jestem zrozpaczona!!! Dzisiaj odebrałam wyniki badań hormonalnych i okazało się że muszę brać Bromergon i za dwa dni zacząć brać Clostilbegyt. Dziewczyny proszę dodajcie mi otuchy że wszystko będzie dobrze! Strasznie się martwię i mam okropnego doła. Nie mam nawet siły czytać całego topiku. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla
k.. przyrost 1mm na dobę to bardzo duzo..... To ze to 'coś" ma kształt podłuzny nie ma znaczenia Jesli nie chesz stracic jajnika skonsultuj to jednak z innym lekarzem Ponadto badanie beta hcg w 100% powierdzi Ci ciążę.... więc czy to 25zł to az tak wiele aby mieć pewność????? Zycze Ci oczywiście ciązy.....ale dziwi mnie Twoje podejscie w tej kwestii.... Ja kiedyś też zlekceważyłam pewne objawy..... i niestety potem nie było mi wesolo.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka:) dzieki za odp.czyli 12 dc nie jest za pozno ani za wczesnie...hmmm troszke mnie zdolowalas tym ze nawet pregnyl nie pomogl...wrrrr wszystko do dupy jest i tyle.....i jak tu byc dobrej mysli łeeeeeeeeeeeee -za co ?????????????????? czemu mamy takiego pecha a inne kobiety nie chca a maja dzieci i je porzucaja albo martletuja wrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalak!!! nie załamuj sie prosze ja tez mam troszke przejsc starania nic nie daja wlasnie skonczylam brac CLO i czekam na rezultaty ale nie jestem pelna wiary:( jeden jajnik mam policystyczny drugi byl operowany!!!jak sama widzisz az tak duzo szans na potomstwo nie mam:( czasami jestem pelna opytmizmu ale w wiekszosci przypadkow jestem bezsilna, zalamana i smutna :(:(:(:( ale glowa do gory zawsze to sobie powtarzam i czasami pomoga.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie marzenaa- ja dopiero teraz ponownie zaglądam na topik ....pytałas o wiesiołka ja go nie brałam ale widzę ze dziewczyny już dały odp. :) może i ja skorzystam bo podobnie jak Ty chwytam sie już wszystkiego (może prawie ;) ) szalak- tylko się nie załamuj to tylko pogorszy...weź głeboki oddech i z czasem przyzwyczaisz sie do tych leków...ja na bromek nawet nie narzekam dobrze go znoszę ... a zawsze to nadzieja że sie uda z ich pomocą... dziewczyny to i ja się dopisze do tej tabelki ...tylko w osobnym \"wejściu\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........... Miasto......... 1 dc........ Termin @...... Czas staranek Nadwislanka ........ 70 km. od W-wy..... 7.11....... 5.12...... 29 m-cy K*** ............60 km. od Bydgoszczy ... ? ...... ? ...... 17 m-cy Agawa81..........Wa-wa.........9dc...........26.11...........10m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11..........17 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......10 dc .......26.11 .........12 m-cy GaboniK............Bielsko-B........26 dc........09.11......... 30 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeć dziewczyny moje kochane!!! Hurrrra, działa mi w końcu komputer! Nawet nie wiecie, jakie męczarnie przechodziłam, nie mogąc wejść na topik i przeczytać co u was slychać :-( Miałam sporo czytania, no i witam nowe koleżanki :-) K*** - może faktycznie powinnaś zrobić bete... Ja z całej siły trzymam za ciebie kciuki. szalak - nie załamuj się, prawie każda z nas bierze clo i wierzymy że się uda. Głowa do góry! A u mnie... 14 dc, wczoraj miałam monitoring, pęcherzyk 19mm, endo 11mm...cokolwiek miałoby to znaczyć, nie wiem do końca jaki powinien być ten pęcherzyk i to endo :-( Dostałam Pregnyl 10000. No i czas staranek ;-) A po 15 listopada mam zrobić badanie progesteronu... Mój gin nic więcej mi nie powiedział... Jak będę miała wynik, mam tylko do niego zadzwonić.... Boję się, że może się nie udać, jutro mój mąż wyjeżdża w delegację :-( Mam nadzieję, że trafimy w \"te\" dni :-( Aaaaaaaa, jeszcze tabelka ;-) Nie mogę się doczekać, kiedy po kolei będziemy z niej wyrzucane :-) Nick........... Miasto......... 1 dc........ Termin @...... Czas staranek Nadwislanka ........ 70 km. od W-wy..... 7.11....... 5.12...... 29 m-cy K*** ............60 km. od Bydgoszczy ... ? ...... ? ...... 17 m-cy Agawa81..........Wa-wa.........9dc...........26.11...........10m-cy Limako............Wrocław.........29dc........09.11..........17 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......10 dc .......26.11 .........12 m-cy GaboniK............Bielsko-B........26 dc........09.11......... 30 m-cy gnieszka......60 km od Szczecina..14 dc......21.11.........14 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity potrzebuje szybkiej porady! :( wydzwaniam od rana do gina, ale jest poza zasięgiem, z nikąd pomocy .... dostałam jakieś dziwne brązowe plamienie, niema tego dużo raz na kilka godzin kapnie ... ale ... co ja mam robić? wziąć luteine dzisiaj? i molestować od rana gina? czy dać na luz i niebrać? help help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** ja to w sumie tak za bardzo się nie znam, ale skoro kazał ci nadal brać luteinę to nie przestawaj, brązowe plamki to nie @. Połóż się spokojnie do łóżeczka i postaraj się zasnąć i nie denerwuj się. A rano jak tylko wstaniesz dalej staraj się do niego dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa! Piszecie dziewczyny o wiesiołku, chcę się z wami podzielić tym, co znalazłam w necie... http://www.umamy.homestead.com/koncepcja_nat.html Na tej stronie jest wszystko o ziołach, które pomagają w leczeniu płodności i piszą, że ziół (np. wiesiołka) nie powinno stosować się w przypadku terapii hormonalnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***- wg mnie skoro gin kazał brać luteinę to ja bierz, bo to chyba progesteron, który powinien mieć wyższe stężenie w II fazie cyklu (po owulacji) i skoro dosłaś lekkiego plamienia to moze znak że progesteron spada...oczywiście to tylko moja teoria ale kiedyś też coś takiego wyczytałam na innych topikach...poza tym ja też wcześniej miałam takie brązowe plamienia w środku cyklu zkolei i to podono miało związek właśnie z tym progeteronem...ale ja miałam \"przeboje\" ze znalezieniem odpowiedniego gina i dlatego pewnosci co do tych swoich plamień nie mam .... mimo wszystko jutro zadzwoń i sie dopytaj co to moze być...teraz łóżeczko :) i sie nie zamartwiaj zbytnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×