Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

A u mnie grzeje nieprzerwanie od tygodnia. O deszczu to nawet nie marzę, bo nie ma na to najmniejszych szans- niebo bezchmurne od tygodnia. Ehh.. anabelka fajnie, że miałaś deszczk. Ja schnę coraz bardziej. Jestem strasznie zła na te upały. Nie oglądam od dzisiaj pogody!!!! Tylko mnie denerwują, bo co dzień to większy upał zapowiadają! 😡 A na dodatek mam PMS i takie upały jeszcze bardziej mnie dobijają i denerwują. Żyć się nie da w takich warunkach. Mieszkam na 4 piętrze i mam okna na południową stronę. Help me!! Sorry dziewczyny, ale jestem zła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
nie przejmuj się,ja też jestem zła na te upaly[wscieklyKazdy chyba jest,nawet ci co lubia upaly bo jednak zbyt mocno i zbyt dlugo już grzeje:-oTo tego ta dchota i susza😭Ja chcę ZIMY!!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze dziewczyny ,ze sie znowu meczymy u mnie tez upal od rana.~~23 latka~~ja taz nie moglam spac w nocy az w koncu postawilam wiatrak przy samym lozku jakos usnelam .A ja mieszkam w Radomiu,niby blisko ~~anabelki~~a zobacz u mnie padalo tylko kilka minut.Spiekota nie do wytrzymania nie mam sily nic robic,chodze jakas rozdrazniona.Rozumiem cie ~~kasiulek ~~ja tez jestem przed okresem daj spokoj znowu sie czlowiek bedzie meczyl .Maz wyglada przez balkon i twierdzi ,ze gdzies niedaleko nas pada a u mnie nic .Niby nawet wyszlo kilka chmurek ,ale tylko ochoty sobie narobie a i tak wszystko gdzies sie rozejdzie.Jestem zla,a jak ogladam prognoze to mam ochote wyrzucic telewizor a tym paniom co z usmiechem zapowiadaja upaly to bym cos zrobila jak bym dorwala.Dziewczyny nie wiem co sie ze mna dzieje ja jestem bardzo spokojna ale chyba juz bzikuje od tego ciepla,za dlugo to trwa.A spod jakiego wy jestescie znaku ja spod lwa,tak sobie mysle ,ze moze jakies znaki horoskopu nas laczą ,ze tak wszystkie nie lubimy upalow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimy ,śniegu,balwana chodze śnieta już od rana. Niech ten upal sie juz skonczy,bo to cieplo nas wykonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
ja też jestem spod znaku Lwa;-)A dokadnie to 12 sierpień:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23 latka
może coś jest w tych znakach zodiaku;-)Chociaż lew to afrykańskie zwierzątko,zuje w upalnym klimacie więc teoretycznie powinien lubic taką pogodę.......ale ja upalów nie znoszę:-oJestem chyba jakimś zimowym lwem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ja też lew!! 19. sierpnia się kłania :D Jeśli anabelka i letnie słońce też lwy, to zacznę wierzyć w horoskopy i numerologię ;) Monola wierszyk w dechę. Potem cos pokombinuję, bo narazie mózg nie pracuje w taki skwar. Byłam teraz 5 minut na balkonie, bo wieszałam pranie na pełnym słońcu na 4. piętrze i myślałam, że zaraz padnę. Tego nie da się wytrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie znosze upalu to my jakies nietypowe lewki jestesmy.U mnie padalo ze 3 minuty przeszlo a teraz znowu cos kropi ,ale to wszystko malutko.Jest bardzo duszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~kasiulek ~~ja tez wieszalam pranie i tez niestety 4 pietro myslalam ,ze nie ustoje na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho u mnie cosik się zachmurzylo jakby na burzę. Mam nadzieję, że będzie burza!!! Posdumowując mamy narazie 3 lwy. Czy to nie dziwne ;) Oglądałam wczoraj powtórkę Klanu ;) a tam zima i śnieg na ulicach... ehh rozmarzyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety burzy nie było 😭 Wszystko przeszlo bokiem i nadal duchota :( Rozmawiałam dzisiaj z mamą i ona mówi że nie pamięta aby kiedyś były takie upały. A jak już to góra 3-4 dni, ale nigdy miesiąc tak jak teraz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~kasiulek~~ja tez zyje juz troche latek i tez nie pamietam zeby upaly trwaly tak dlugo zdazalo sie tydzien dwa z przerwami w ciagu calego lata ,ale nie tyle dni pod rząd.To jest nie do wytrzymania.U mnie tez juz po deszczu moze ze 2minuty padalo,śmiech.A ja gotuje spaghetti i sama sie ugotuje,i jeszcze mnie prasowanie czeka bo męza muszę spakowac na wyjazd.Blagam powietrza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~zdarzalo sie mialo byc~~juz mi sie mozg gotuje i bledy robie.Wybaczcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaczynam się czuć jak wy:( U mnie coraz upalniej i ostatnią noc okropnie mi się spało. Marzy mi się burza, ale taka po której znowu przychodzi ładna pogoda:) A tak przy okazji, widzę, że tu dużo lwów:) Może lwy lubią chłodek:) A ja nie jestem lwem:) i może dlatego mam troszkę inne poglądy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spod jakiego znaku jestes~~letnie slonce~~ciekawa jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
oooo wreszcie właściwy trop ;) tez jestem spod znaku lwa :p 16 sierpnia, witam zodiakalne siostry 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jak widac lwy, czyli osoby urodzone w gorącym sierpniu nienawidzą upałów. Ciekawe czy ktoś wcześniej przed nami to odkrył :) Przeczuwam, że anabelka to też lew. Ciekawe tylko gdzie się podziewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nastepny Lewku!Ale mialam nosa ,ze cos nas lączy.Ale jest i plus dla nas bedziemy mialy w najblizszym czasie urodziny.Ciekawe jak reszta z naszego topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem ciekawa jaki znak ma anabelka no i nasza poziomka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie padalo a nawet lalo wczoraj i dzis juz tez .Jest tak fajnie ,chlodno ,\"tylko\"27 stopni :D:D:DPiszecie o PMS .Kurde mnie przez te upaly @ o 8 dni sie przesunela :O To bylo najdluzsze Pms w moim zyciu.Tez tak miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędzie puch
Monola no, wyczaiłaś sprawę :D jesteś z 2 sierpnia - tak jak mój brat :) ( który też za upałami nie przepada :p ) Letnie Słońce, skorpioniku :) moja serdeczna przyjaciółka jest spod tego znaku, całą zimę marudzi, a to zimno, a to mokro, a to ciemno, teraz zadowolona z pogody, hymm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~nr 11~~ja na szczescie dostaje od upalow wczesniej,bardzo ci wspolczuje tak dlugo sie meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak dziala ten upal na nasze bidne organizmy:( Fajnie tym facetom w taka pogode no nie? I bez bluzek moga chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×