Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jabłonka

Tatralandia!!! Jak tam jest?

Polecane posty

Gość gość
Byłam w sierpniowy weekend w Tatralandii z mężem i 3 latką. Polecam w 100%. Atrakcji dużo - baseny dla maluchów na zewnątrz i wewnątrz, animacje, mega troska o higienę w basenach dla dzieci( dorośli oprócz nóg nie mogą nic moczyć:) Jeśli chodzi o dorosłych- super frajda, dużo ludzi, ale dla każdego znajdzie się leżak (nawet w weekend), kolejki 15-20 minutowe do zjeżdżalni, tanio nie jest. Mieszkaliśmy w Holiday Village w bungalowie z aneksem (jest tam lodówka, kuchenka, mikrofala, garnki, sztućce, czajnik, ręczniki). Obsługa mówi płynnie po polsku. Porównując z kwaterami prywatnymi- jest troszkę drożej, ale komfort o wiele większy (super place zabaw). Można wchodzić i wychodzić kiedy się chce (z dzieckiem to ważne). Śniadania w cenie. W miarę blisko jest Tesco, ceny przystępne. Jedzenie drogie na terenie parku (zestawy ok. 7 euro, frytki 2 euro za mikro porcję). Część wnosi swoje żarcie i piwko. Na Słowacji trzeba uważać na policję, jechać zgodnie z przepisami. Wyjazd do tanich nie należał, na weekend na osobę dorosłą trzeba liczyć ok. 600 (+ paliwo)- minimum. Nam zdecydowanie te 2 dni wystarczyły. Podobno na tygodniu w wakacje nie jest tam mniej tłoczno- przyjeżdżają kolonie. Porównując z Hajduszoboszlo (Węgry) w Tatralandii jest drożej (zdecydowanie), jest więcej zjeżdżalni, są czystsze baseny, jest więcej dodatkowych atrakcji dla dzieci (dmuchane miasteczko, place zabaw, fun park). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TRAGEDIA! Byłam pierwszy raz i z pewnością ostatni choć by mi ktoś za darmo bilety dawał to NIE! 45 minut z zegarkiem w ręku w pomieszczeniu nieklimatyzowanym to Skandal!!! Kiedy już udało mi się przedrzeć do środka to leżaka wolnego brak! żeby zjechać na jednej zjeżdżalni stałam 40 minut!! To jest skandal!! Za co tam się tyle płaci?? Kompleks jest kompletnie nieprzygotowany na taką ilość osób! Za mała ilość pontonów do zjazdu powoduje chore kolejki oraz wymuszanie wykupienia pontonu extra pass !! żeby kupić jedno piwo gdzie było 8 osób przede mną trwało kolejne prawie 40 minut!! Ludzie co to jest??? Brakuje tutaj z pewnością osoby która by sprawnie myślała jak rozładować kolejki. Odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przereklamowana .W kolejce staliśmy godzine masakra ..! mało basenów ,zjeżdżalnie fajne ale trzeba bardzo długo stać w kolejce żeby zjechać za tą cenę myślę że nie warto .Za dużo ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mara092
Czy w Słowacji działa zniżka studencka na legitymacji z polskiego uniwersytetu? Takiej zwykłej, nie jakiejś Euro26 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety, kolejki w sezonie są dosyć spore. Tym bardziej w weekendy. My staliśmy około godziny, ale było warto, mimo, że w środku dzikie tłumy. W tym roku wybieramy się troszeczkę dalej. Do Bułgarii tego hotelu!. Był ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mara092 - nie, na Słowacji legitymacją studencką jest Karta EURO26 lub ISIC, tak więc nasze polskie legitymacje nie są im znane i honorowane. EURO26 kosztuje już 23 PLN i uprawnia do taryfy JUNIOR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikokloko
Byliśmy 15,16,17 luty 2016r,za godzinę wychodzi ok 6zł to drogo dla niektórych(śmiech),w pl płacę 8zł/h w zimnej wodzie i zimnym pomieszczeniu i czepek! i nie wiadomo co.gorąco?jakaś paniusia pisze o klimie w tropikach że nie było hahaha!Dużo atrakcji.Piwko pijesz nie wychodząc z basenu po 2 Eur,żarcie możesz swoje nikt nie pyta.Termy na zewnątrz super,kolejki musza być,byliśmy pon wt śr ludzi umiarkowanie.Czynne do 22.00 więc wieczorem możesz najeździć ślizgawkami do mdłości...dostajesz do biletu rabat na basenova,tam dostajesz rabat na tatralandię.Dla mnie tatralandia super i więcej atrakcji niż w basenova A minusy musząwszędzie być ale są nieistotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Czy ktoś może wie czy do Tatralandii można pojechać z małym psem? Wynajeliśmy w Holiday Willage Tatralandia domek, ale na stronie nie znalazłam informacji na ten temat. Pomóżcie!!! Wyjazd za dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Czy ceny wygórowane ?? hmm nie wydaje mi się. W Polsce płaci się porównywalnie a atrakcji i przestrzeni do wykorzystania jest dużo mniej. Wiec myślę że cena jest adekwatna do jakości i ilości świadczonych usług. Czy jest bezpiecznie ?? Tak według mnie jak najbardziej. Obiekt jest monitorowany, przy każdym basenie, zjeżdzalni stoji ratownik. Więc wydaje mi się że plnuja bezpiczeństwa. Czy jest czysto ?? Tak jak na taka ilość ludzi która się tam przewija jest bardzo czysto. Oczywiście czystość też zależy od turystów, którzy maja problem z podniesieniem papierka i wyrzuceniem go do śmietnika, wolą rzucić pod nogi. No ale Pan/Pani sprzatajaca nie może chodzić za każdym i po nich sprzątać. Podsumowujac jak masz możliwość to jedz napewno będziesz to miło wspominać i świetnie się bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anżelyka
Byłam pod koniec sierpnia. Rewelacyjne miejsce. Zjeżdżalnia Boomerang, Tornado i taka z jednosobowym pontonikiem mnie zachwyciły. Woda ciepluśka, różnicę można było poczuć, gdy się chciało na sportowym normalnym basenie u góry popływać, tam woda bardziej rześka. Mnóstwo rodzin z dziećmi, przepiękne widoki na Tatry. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my sobie plywamy pontonami zawsze jak mamy na to czas:) Powiem Wam, ze to bardzo przyjemne!:) Plywamy sobie po różnych rzekach, pontony kupilismy w https://poolgardenparty.pl/ - to swietna rzecz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×