Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Furma35 >>>> Moja kocinka jest u mnie 4 lata, stara rasa syjamska. Nie wyobrażam siebie życia bez niej :D A pozytywizm u mnie? Wiesz, kiedyś do czasu tego choróbska to gęba nie zamykała mi sie od uśmiechu, tryskało sie energią i optymizmem, jak prawdziwy zodiakalny Bliźniak, a teraz to mam jak baba w klimakterium, bez obrazy drogie panie, huśtawki nastrojów tyle że zależne od nasilenia bólu, ale co poradzić. PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeżywam z Wami ból, gdy czytam Wasze posty, bo to samo przechodziłam. Może to nieroztropne, ale aż korci mnie, by napisać, co stosowałam. Też miałam potworne drętwienie, rano nie mogłam wyprostować zimnej nogi, serce ledwo dychało, stopa (bok, pięta i palce) były zdrętwiałe, nie wiedziałam czy lepiej stać czy leżeć...Zdenerwowałam się i wezwałam pogotowie, bo nie miałam siły wstać. Zaczęła prowadzić mnie od tego czasu lekarka z pogotowia i trochę postawiła mnie na nogi. Każdy z nas jest inny, na inne leki reaguje, inne miejsce przepukliny, ale może komuś pomoże... Dostałam:Sirdalud, Tetratio, Dexamethason, Poltram, Xeforapid. Wszystko w jednym rzucie, potem Dexamethason do końca, Sirdalud, Tetratio, Xseforapid i Zaldiar zamiast Poltramu. Muszę przyznać, że puściło znacznie napięcie nogi i częściowo wróciło ukrwienie oraz czucie. Natomiast były i minusy- ból przeszedł na same plecy, które walec przejechał :-)))) i zaczęło pogarszać się po odstawieniu. Oczywiście z rańca osłonowe. Wiem, że sama pytałam, co ludzie stosują, bo mi felczerka ;-)) przez kilka m-cy dawała Dicloratio i Mydocalm, a ja nie mogłam wdrapać się po nich na łóżko i krawężnika pokonać, nawet nie chciała obejrzeć, bom za młoda A gdyby ktoś był ciekawy, ja byłam operowana w Wojskowym w Bydgoszczy. Pozdrawiam Wszystkich cieplutko i główki do góry, szukajcie tylko dobrych specjalistów, dla Was też zaświeci słońce. Nie wierzyłam w to, gdy wlokłam się i to samo mówiłam siostrze,gdy mi mówiła, że będzie dobrze, a ja wiłam się z bólu :-))))) Dziś jestem z nią umówiona na tym samym przystanku za rok o konkretnej godzinie, by pośmiać się z tego wszystkiego i mojego niedowiarstwa :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina35>>> O tak, takich wpisów oby więcej...znowu powiało nadzieją że i my się wygrzebiemy z tego draństwa. Czy tylko samymi prochami zostałaś uleczona? Nic poza tym? Widzę że wojskowe szpitale górują, mnie też kroili w wojskowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień zmagań....dzisiaj pada deszcz, to śnieg, jest bardzo duża wilgotność powietrza co potęguje dolegliwości.....co za poranek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chosiu, zobaczysz, że poukłada się i Tobie. Powiedz mi, bo nie dotarłam do wszystkich Twoich postów, czy masz wyznaczony termin w szpitalu? U Ciebie być może jest ucisk na innym poziomie, a promieniuje, dając ułudę, że jest w miejscu operowanym? Wkładaj termoforek do kołderki w nóżki, ja tak robiłam, bo kotków nie miałam :-))). Wiecie co, dopiero teraz zaczynają w szkołach nie tylko podstawowych organizować kampanie sprawdzające wady postawy, co w naszych czasach było rzadkością, nie przypominam sobie, żeby ktoś w liceum zwrócił mi uwagę, że mam krzywy kręgosłup i coś z tym trzeba robić, ale za to teraz będziemy apelować do bliskich :-))). Jutko, jeśli stać Cię zrób rezonans, wiem, że on najdokładniej bada. Wrzuć sobie w google różnicę między tomografem a rezonansem, ten drugi jest szczególnie wskazany przy dyskopatii, bowiem bada nie tylko kościec kręgosłupa, ale wykryje przepukliny itp. Miłego dzionka Wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
No jak nie piszecie ...a jak napiszecie to aż pycho mi sie śmieje :D Ktos tu kiedys pisał < chyba Bogdan > że masaże nie wskazane.Ktos tez kiedys pisał,że po implantach blizny nie powinny uciskać,ale na zdrowy rozsądek ...tak czy inaczej przecinane sa mięśnie,więc jak tych blizn ma nie być obojętnie jak metoda.Kiedys czytałam od poczatku jak ja byłam operowana było zaledwie kilka wpisów .Cieszę się,że jest Nas teraz dużo i możemy wymieniac tak wazne informacje dla siebie. Niecierpliwa.Poczytaj jak każdy z Nas się niecierpliwił a zobaczysz,ze tylko cierpliwość i praca nad soba przynosi efekty :) Bambi Majchrzak zna sie i na tym i na tym.Jesli sam w wiekszosci zajmuje sie głowami to do kregosłupa wyznaczy równie dobrego sobie . Kalinko .Mozesz sama zaznaczyc gdzie chcesz,ale moze to sie wiązac z dłuzszym oczekiwaniem < NFZ > ZUS raczej sam wyznacza. Praca nie związana z dżwiganiem dzieci < pobieranie wymazów z dezynfekcji," spacery " do laboratorium z czyms tam. >Dzieki kochani za wsparcie poproszę najpierw o zlecenie czy dzieło i zobacze .W poniedziałek mam sie zgłosic na 10 to sie zobaczy co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
Furman :) fura tez ma to do siebie ,ze czasem coś jej jest .Dobrze,ze i dla niej sa odpowiednie " szpitale " :D Chosiu wilgoć bedzie czasem nam dokuczała w tych sprawach ,ludzie po złamaniach też tak czasem odczuwają. Ktos tam cos pisał o sexie ? :D ,ze niby jak ?:D :D Mnie tam rehabilitant tez o tym wspomniał :D Ale nigdy nie wierzcie w to,że on dobry na wszystko ,tak jak ten diament :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
Uwaga teraz epistoła :D Nieoszlifowany diamenciku:P Jakie same nieudane hę ?Jakie zioło palisz,że tak bredisz ?W większosci da sie wyleczyć takie farmazony jak Twoje,ale nie Twoja metodą :) Potrafisz manualnie wlac rozlane jadro tak ? haha spoko.Takie idiotyzmy szczególnie fajnie sie czyta ,kiedy człowiek nie wie czym sobie nastrój poprawić :D Zwracasz ludziom chorendalna kasę jak sie nie powiedzie ? czy ciągniesz to miesiacami i latami i niech maja tylko nadzieję ? Słyszałeś,że Danone zapłaci podaj 15 milionów kary za to,ze actimel nie uodparnia < o czym zapewniali >? Jeszcze raz tu nazwiesz kogos inwalida to zasadzę Ci kopa i sam nim zostaniesz pierdoło Ty . Patrz co napisałeś . odradzam pokarmy o naturze ochładzającej np. herbatę zieloną i czarną -wódkę polska 5.ciepłe kąpiele w drożdżach piekarniczych -500 gr na wannę ok 30 min Kąpiąc sie w drożdżach zapobiegniemy nawet złamaniu nogi co ? Pijąc wódkę zagraniczna nigdy nie bedziemy na bani ? :D Zapomniałes,że śledzione rozgrzejemy cynamonem :D Na zdrowie Rodacy :D :D to wszystko zapobiegawczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadłam>>>> uwielbiam jak piszesz, przychodzi co to z taka lekkością, a radujesz moje pycho też strasznie:) Zwłaszcza pościk do diamencika jest super!!! Kalina35>>> Słoneczko, ja jestem już dawno po operacji(29 czerwiec2010) Dlatego tak biadolę, że dolegliwości wciąż mnie nie chcą opuścić, bo krojonko mam za soba już i chciałabym teraz jakiegoś cuda wspaniałego żeby mi bolączki me poszły precz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadłam>>>> Ten nieoszlifowany jest inwalidą, ale umysłowym chyba. Szkoda, że nie poleca pół litra czystej co wieczór, ból zapewne mija jak ręką odjął a na drugi dzień zapewne przechodzi w inn e rejony i co innego męczy. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina35>>> Alez ze mnie pierdoła, jeszcze raz przeczytałam twój pościk.... nie mam wyznaczonego terminu na drugą operację, dopiero czekam na wizyte u mojego neurochirurga az wróci z urlopu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Kobietki, mi ten pan od chiromancji też śmierdzi, szkoda tylko, że będą naiwni, którzy pójdą w nadziei uśmierzenia bólu. Też mi Diament, rzeczywiście niech poszerzy wiedzę na temat kręgosłupa, a nie wróżenia z fusów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Bo my tu wszyscy mądrzy doświadczeniem. Jak nie wiedziałem co mi jest, lekarze szukali to każdemu bym uwierzył, kto by mi obiecał, że zabierze ból. I wierzyłem, a gdybym całkiem zawierzył, to bym na wózku wylądował z dalszymi uszkodzeniami kręgosłupa. Najlepiej mi się spało na zmrożonym woreczku (takim ze sklepu rehabilitacyjnego) podłożonym pod bolący splot nerwowy na boku biodra. Jak sobie przypominam, przed operacją dobrze ból odsuwała krio, mrozili mnie dwutlenkiem wegla a w domu wyjąc z bólu czołgałem się do zamrażarki po worek. Po operacji wygrzewanie plecków :) a już jak do tych plecków ktoś się przytulił i ogrzał to bajka!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
Chosiu :D no nie poleca tak,bo cała kasa poszła by na czystą,a potem na terapię do AA zamiast do niego :D Grzanie plecków jak najbardziej wskazane i to spanko w pozycji embrionalnej . Mieszkam na 1 . No nie gadaj,że tylko o przytulanku bajki oglądasz :D Krio też dobre ,będąc w tym roku w Grecji prawie non stop siedziałam w słonej wodzie < bałtyk z zasoleniem to pikus tylko 7 % > morze egejskie 37 miałam wrażenie,że to kilo na litr :D potem słoneczko i tak w kółko potem jakiś drink z uzo i .....:D do spania. :) Ktos pytał o różnicę miedzy TK a MR < sorki,że nie pamietam czasem nicków ,odkąd wycięli mi tarczycę mam wrażenie ,że zwiększyła sie skleroza > :D TK to odmiana badania rengenem < dużo promieni > MR to pole magnetyczne i fale radiowe < nieszkodliwe > Kto zainteresowany pliss :) http://www.informed.com.pl/main/Tomografia-czy-rezonans-Oto-jest-pytanie-a-151.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
No nie mówię, że tylko grzanie plecków :) oj... hmmm wszystkie przeciwbólowe wymiękają przy endorfinach :) w końcu to produkowana przez organizm morfina :D Więc jak najwięcej jej i wątroby nie rozwala! Sam osobiście nie lubiłem spania w pozycji embrionalnej i do dziś tak mam, najwygodniej plackiem na brzuchu na płaskim głowa na bok a stopy złożone do środka - to po szkoleniu McKenzim a przed - wisząc na rowerku stacjonarnym a głowa na kanapie, na kolanach jak do modlitwy albo na boku z nogą na wysokim oparciu albo jak to misie na obrazkach - dupsko do góry, na kolanach, ręce wzdłuż tułowia a głowa na boku. W sanatorium spotkałem kogoś, kto po pierwszej operacji miał bliznowce, poddał się ich wycięciu (bliznowce wewnętrzne) i wcale mu nie ulżyło, przeciwnie, zaczęły mu obumierać mięśnie przykręgosłupowe, chodził o kulach. Młody człowiek, dźwignął coś w pracy i nie wyprostował się. Swoją drogą decydując się na konsultacje i operację warto sprawdzić jak szpital traktuje pacjenta po operacji. U nas po operacji podobnej jak moja do domu gościa odstawili na drugą dobę z zaleceniem zgłoszenia się do lekarza pierwszego kontaktu po dalsze zalecenia, recepty na leki i zlecenie zmiany opatrunku. Ze szwami, bez recepty, bez wskazówek co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
Mieszkam na 1.:D Fajnie sie czyta jak Ci teraz endorfinki w główce ,a nie tak dawno pamietasz co było :) Bo bliznowców w ogóle się nie powinno wycinać,gdyż na ich miejscu powstają nowe i większe .Mowa tu o bliznach wewnętrznych,które nie rozciągnięte w porę mogą uciskać. No to pozycje niektóre miałes kosmiczne az 3 razy to czytałam ,żeby załapać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
hejka wszystkim ! juz po konsultacji z neurologiem, a więc prawdopodobnie wstawili mi za duzy implant i nie wszedl tak jak powinien , niby to widac juz na zdjeciu robionym dzien po zabiegu i neurochirurg powiedzial ze ok. Neurolog zlecil kontrolny rezonans bede go miala juz we wtorek. Poza tym jakies zastrzyki na regeneracje nerwu bo lewa noga bardzo slaba no i dalej mam brac te tablety na zwiotczenie miesni. Zeby sobie humor poprawic poszlam i rzęsy sobie przedłużylam i ledwo teraz widzę bo poprosiłam o jak najdłuższe hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
też jestem zadania że lepiej blizn nie usuwac bo jak ktos ma tendencje do powstawania bliznowca to po usunieciu moze narosnac jeszcze wiekszy a tak moze z czasem sam sie zmniejszy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
Niecierpliwa :D :D tym zdaniem o rzęsach nikt Cię juz niczym nie " przebije " hahahahahahaha .A to bierzesz słynny meolastan czy jeszcze lepszy wynalazek ? Zastrzyki to co nivalin ? Idę do łazienki ,bo przeciez mało w gacie nie zrobiłam hahahahaha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam ponownie ten cały diament to chyba atrapa jakaś szuka naiwnych ludzi a ludzie zdesperowani szukaja pomocy wszystkiego się chwytają i on to wykorzystuje, przede wszystkim niewiedze ludzka. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
Spadłam- tabletki myopam odpowiednik myolastanu a zastrzyki -dokladnie nie napisze bo jeszcze nie wykupilam a lekarz pisze jak kura pazurem -milgamma czy cos takiego ,jak wykupie to napisze dokladnie. Powaznie te rzesy takie długie że cień mi na twarz pada ! Jak ja bede w nocy z nimi spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milgamma jest bardzo dobrym lekiem :) polecam to z witamin B6 i jeszcze jednej:) Pozdrawiam Cocarboxylasa tez jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
Niecierpliwa ,Dobrze,ze milgamma bo to samo co nivalin a dużo tańsze. Spoko z tymi rzęsami :D w taki sposób to napisałas ,że rozbawiło mnie do łez .Myślę sobie nie dosc,że za długi implant,to i rzęsy :D Przypomniały mi sie moje tipsy kiedyś.....jak nawet stanika nie umiałam ubrać i poszłam bez....ech były jajca :D Nie ma wyjścia spanie z otwartymi oczami :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Milgamma brałem w tabletkach, super sprawa! Do tego elektrowstrząsy :D (elektroimpulsy) na nerw strzałkowy i ćwiczenia na krzyżaku zrobiły dobrą robotę. Dzisiaj kupiłem sobie buty do łażenia po pagorkach (i po oblodzonych chodnikach tudzież inych wertepach). Może i ja przedłużę sobie rzęsy jak t tak pomaga? :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
Oj cieszę się ze cie rozbawilam Spadlam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
No i znow jestem w czasie pracy /dzis 16h/ skoczylem do nfz podrzucic wypis z zabiegu i przyspieszyc termin sanatorium w opisie napisalem stan pooperacyjny b ciezki ciekawe kiedy bedzie termin . pozniej do kliniki umowic sie na wizyte do mojego 8 marzec w tej chwili wizyty ok 3mce w ligocie . Stanolem na postoju przed klinika na tym o ktorym marzylem zeby tam stac jak szlem na zabieg I DZIS SIE SPELNILO he he ale mi bylo milo jak wyrwalem kursa a klient byl wypisany z neurologii leczyli nas ci sami lekarze wyobrazcie sobie jak byl temacik cala droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
hehehe dobre ! A jakiś upuścik mu dałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
SPADLAM Ales pojechala po diameciku ja wielki chlop a sie tak nie odwarzylem Przyjalem wszystkie rodzaje zastrzykow o ktorych piszecie plus B12 i butapirazol za najbardziej skuteczny uwazam cocarboxyloza plus butapirazol 2 razy sie po tym cofnelo reszta LIPA MIESZKAM......... gdzie byles w tym sanatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
Jechalem z nim do OBI bo im aku padl kursik plus wymiana aku + narzedzia i wiedza 1h 70 pln chyba niedrogo zaden stary taksiarz ze slupa niechcial sie chycic wiec ja im pomoglem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga68
Ja na sanatorium z NFZ-u mam czekać 16 m-cy.Lekarz pierwszego kontaktu mnie kierował . Bardzo miło się Was czyta ,oby tak dalej .Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×