Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość gośćela
Lidio! Nie,tabletki nie muszę.Ale od razu wpadam w dół ze strachu.Co§ się w głowie przestawia po tej operacji...Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Z okazji Dnia Kobiet życzę NAM zdrowia i miłych mężczyzn na drodze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Ja również życzę wszystkim kobietkom zdrowia i samych pogodnych dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
I ja się dołączam do życzeń!Bez bólu dla wszystkich!ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin S
Dziewczyny, wszystkiego najlepszego, oby wam się wiodło bez bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Hej hej ;) u mnie zaraz minie 2 tygodnie od operacji. Czuję się dobrze ranka ładnie się goi, ale żeby nie było u mnie za dobrze to zlapalam grypę...brat w czwartek wrócił z katarem i lekkim stanem podgoraczkowym. Starałam się to unikać, czosnek, miód, rutinoscorbin zapobiegawczo. Brat wyzdrowial a ja przejęła pałeczkę - gorączka, ból głowy, mięśni i suchy męczący kaszel jakby ktoś piorkiem po gardle mnie laskotal...ehhh te moje zezowate szczęście. Musiałam trochę ponarzekać. Mam nadzieję że Was takie atrakcje omijają a i kregoslupy też coraz lepiej funkcjonuja ;) trzymajcie się zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin S
oj Lidka współczuje, kaszel, kichanie... :( mnie 2 dni przed zabiegiemg gardło smyrało, ale jakoś jakoś udało mi się wyjść z tego- na gardło weź strepsils intensiv - pomaga. 2 tyg po zabiegu zjechałem ze schodów na plecach, poślizgłem się, na szczęście tylko się posiniaczyłem i potłukłem, kręgosłup nie ucierpiał. Uważajcie na siebie, szczególnie Ty Lidka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Lidko!Lecz się intensywnie,biedna!Marcin- o Boże,nie strasz!!!Na pewno jest ok? Musisz uważać[wiem ,łatwo mówić].Jak poślizgnęłam się po miesiącu od operacji ,to ze strachu nie spałam całą noc.Mamy przechlapane...ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Witajcie!Olu,Volvova,Lidko.Jak się czujecie.Olu,kiedy do sanatorium?ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Dobry wieczór wszystkim! U mnie kręgosłup ok chociaż czasem mam wrażenie napięcia mięśni wokół rany i czasem odczuwam coś dziwnego w nodze - mam wrażenie że ona mnie swedzi w środku ;) moja grypa dobrala sobie do kompletu zapalenie zatok i gardła ;) skończyło się antybiotykiem...dopiero dziś mogę powiedzieć ze czuję się w miarę i nie rozsadza mi głowy. W piątek jadę na kontrole do mojego doktorka ;) Ps. Wczoraj pierwszy raz ugotowałam obiad po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Lidko!Dobrze,że już lepiej się czujesz.Z tym "swędzeniem"to chyba wiem o co chodzi.Mam podobnie(parestezje.gojenie się nerwu?).Na pewno zapytasz o to lekarza,jestem ciekawa co Ci powie.pozdrawiam!ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Cześć koleżanki w niedoli! U mnie coraz lepiej moje drogie. Do sanatorium jadę w najbliższą sobotę i mam teraz masę rzeczy do załatwienia. Obiecuję zdawać relację z pobytu i opisywać zabiegi. Pozdrawiam Lidkę, Elę, Volvovą i resztę paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Olu dobrze ze się odezwałaś bo martwilam się po ostatnich wpisach. Cieszę się z3 dobrze się czujesz i tak ma być już zawsze koniec i kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anami
cześć dziewczyny, jakie zabiegi rehabilitacyjne miesiąc po operacji L4L5? Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Witam Anami, miesiąc po operacji to ja nie robiłam nic. Leżałam i ewentualnie spacerowałam. Dopiero 6 tygodni po operacji wybrałam się prywatnie do rehabilitanta, który kazał mi ćwiczyć mięśnie pośladków albo podnosić tyłek z wyprostowanymi nogami na piłce do granicy bólu albo ze zgiętymi nogami podnosić też do granicy bólu. Trudno tak powiedzieć jakie ćwiczenia bo najlepiej jak ktoś Ci je pokaże. Dziewczyny! byłam dzisiaj na kontrolnym pooperacyjnym TK odcinka lędźwiowego. Jutro wyniki. Napiszę... Trochę się denerwuję. Ale wiecie co, nie wiem czy to endorfiny działają przed wyjazdem do sanatorium (moi znajomi mówią, że jadę do sanktuarium :-)) ) czy zabiegi prądem i laserem, które miałam w minionych 2 tygodniach ale czuję się jak przysłowiowy Młody BÓG!!! Prawie mnie nie boli NIC!!! A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Olu witaj!Super,że tak dobrze się czujesz.Ja również nie mogę narzekać-jest po prostu dobrze.Zostało trochę parestezji ale nie zwracam na nie uwagi.Wynik tk na pewno będzie dobry.Napisz koniecznie!Odpoczywaj i korzystaj z zabiegów!ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Hej! Ja też nie narzekam na samopoczucie, jutro mam wizytę kontrolna. Wczoraj byłam na pierwszych zakupach oczywiście jako osoba towarzyszącą. Jakie to przyjemne uczucie jak się chodzi prosto i nic nie boli i nie liczy się krokow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Jestem już po wizycie kontrolnej. Wszystko jest w porządku mam wracać do normalności oczywiście jak to doktor ujął wszystko w granicach rozsądku. Siadać też po trochu mogę. Na rehabilitację nie dostałam bo doktor mówi- po co, żeby tak Pani krzywdę zrobili. Mam ćwiczyć te ćwiczenia co do robiłam do tej pory. A te dziwne uczucie swedzenia, które czasem miewam to jest zupełnie normalne i samo przejdzie z czasem. Także czas wracać do żywy i za miesiąc do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Lidko!Cieszę się,że jest dobrze.U mnie trochę dłużej to trwało,ale jest teraz ok.Wcześnie wracasz do pracy.Ja dopiero w maju.Wcześniej nawet sobie nie wyobrażałam.To teraz tylko czekamy na tk Oli!ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Zastanawiam się,co oznacz to "swędzenie"?Mam nadzieję,że gojenie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Nie wiem Elu co to oznacza, ale na szczęście pojawią się to niezbyt często. A do pracy wrócę równo dwa miesiące po operacji. Już chcę mi się do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Hej. Piszę z telefonu i mam nadzieję, że wszystko się wklei. TK moje w sumie ok. Mam jakieś zwyrodnienia i takie tam. Ale najważniejsze, że blizna się goi i że przepuklina, którą mam nad operowanym miejscem jest mniejsza niż w pierwszym TK. Jeszcze się za bardzo nie wczytywałam w opis bo mam masę pracy przed wyjazdem. Jutro ruszam o 8.15 z Katowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Lidko, do pracy 2 miesiące po operacji!???? Możesz być na L4 przez 6 miesięcy! Nie za wcześnie? Lepiej spokojnie wracaj, nie spiesz się. A jaką masz pracę? Elu, a Ty w maju do pracy? A co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Olu!Pracuję w firmie audytowej.Siedzę dużo.Niby wracam w maju ale zastanawiam się,czy nie po wakacjach.Olu,odpoczywaj i nabieraj sił.Nie zapomnij o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kobietki jest bardzo dobrze zdążają się drobne epizody ale to jak przemęcze się . Większoś dni to tak jak bym nie miała operacji , na zmianę pogody odczówam ból i przed okresem w części lędźwiowej i biodra .Mi doktor kazał zrobić kontrolny rezonans po roku od operacji . Na razie zalecenia maks dźwigania do 5 kg rozłożone na dwie ręce , siedzieć prosto nie zakładać nogi na nogę , nie robić skrętów na boki , kasłanie i kichanie na ugiętych kolanach z odchyleniem do tyłu, nie wykładać zakópów z dużego kosza na zakupach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry!Chciałabym zasięgnąć porady odnośnie rowerka stacjonarnego po operacji l5s1.Po jakim czasie jest wskazany? Spotkałam się ze sprzecznymi opiniami.Bardzo proszę o poradę i co mówią Wasi lekarze.Bardzo dziękuję!Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Dziewczyny, dotarłam. Mam pokój jednoosobowy!!! Malutki ale tylko dla mnie! Jestem po obiedzie i wstępnych badaniach przez oddziałową. Jutro o 11.20 mam spotkanie z lekarzem prowadzącym. Spaceruję. Pogoda cudna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Olu fajnie że udało Ci się dostać jedynkę zawsze to masz pewność dobrego towarzystwa, bo swojego ;) u mnie dziś pogoda nie zachęca do spacerów bo namiętnie śnieg pada od rana. Co do mojego powrotu do pracy to lekarz mi pozwolił ale ostateczna decyzję czy wracam czy nie podejmę 25 kwietnia a pracuje w urzędzie ale pracę mam siedząco terenowa ;) na zwolnieniu mogę być pół rroku, które niestety niedługo mija...poza tym czuję się dobrze, jutro wybieram się do kościoła z palemka ;) Pozdrawiam ;) pisz do nas z tego sanatorium bo jestem ciekawa Twoich doświadczeń, samą nigdy nie miałam okazji przebywać w sanatorium. Pa pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda40
Lidko, ja wrocilam do pracy dwa miesiące po operacji. Też w urzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Chuda40 u mnie też to byłby powrót po 2 miesiącach po operacji. Jak się czulas po powrocie? Jakieś bóle dokuczaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×