Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość gośćela
Olu! Mój operator nawet nie wspomniał o rezonansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Lidio?Czy jeszcze bierzesz przeciwbólowe?Troszeczkę chodzisz?ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Czuję się coraz lepiej.Nie miałam nigdy po operacji bólu podobnego do przedoperacyjnego Za to dużo parestezji i ćmień.Powoli jest coraz lepiej,ale powoli.ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Mój operator też nie kazał robić kontrlnego TK ale ponieważ przed operacją robiłam prywatnie to mi zostało skierowanie i pomyślałam, dlaczego nie wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Elu tabletki biorę tak jak lekarz mi kazał jeszcze tydzień mam brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Witam. Dziewczyny, jestem jakaś dziwna. Np dzisiaj, wzięłam się za drobne porządki w domu. Dosłownie maleńkie. I w czasie sprzątania nie boli mnie NIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Olu!To dokładnie tak jak u mnie!Czadami sporo się poruszam i jest ok.Innym razem mam lenia i więcej poleguję z książką i następny dzień jest zły.Czasami poćwiczę i jest super a innym razem zastanawiam się,co zrobiłam źle! Faktem jest,moja psyche ma też duże znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Olu.a jak po zabiegach? Czy w domu ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Elu, nie ćwiczę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Wrr... Zjadło. Nie czuję większej poprawy po zabiegach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin S
zaraz minie 3 tyg od zabiegu, czasem noga ćmi lekko, czasem mocniej, a czasami wcale, ale nadal jestem sztywny i boję się zakładać skarpety, za tydzień jestem umówiony na rehabilitacje, ale nie mam przekonania co ona mi da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Marcin ja skarpet też nie założę, mam ludzi od tego ;) ja ćwiczę tak jak mi kazano. Kontrolę u operatora mam 18 marca a jutro mam zdjęcie szwów. To chyba nie boli nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin S
nie wiem Lidka czy boli zdjęcie szwów, bo ja żadnych szwów nie mam i nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Lidko zdjęcie szwów nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Lidko!Bez szwów jest lepiej.Nic nie ciągnie!Zdejmowanie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Jutro przekonam się na własnej skórze ;) Olu, Elu po jakim czasie zaczelyscie robić coś w domu? Jakiś obiadek itp. Trochę mnie denerwuje to że doktorek do czasu kontroli w poradni kazał mi tylko leżeć, ćwiczyć i chodzić niewiele, a ja czuję ze mogę już troszkę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam
Ja obiad 1 zrobiłam jeszcze z szwami.. A 23 dni po operacji a 2 dni po zdjęciu szwów zrobiłam imprezę niespodziankę dla partnera na 30 osób xD oczywiście w gorsecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Ja jakoś 4 tygodnie po operacji już dawałam radę ogarnąć posiłki sama. Do dzisiaj natomiast mam Panią, która mi sprząta. I tak już chyba zostanie na wieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Lidio!Nie odkurzam,nie myję podłóg.Sprząta mąż i córka.Nie przyzwyczajeni do tego a ja się denerwuję,że nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Zjadło resztę..Dzisiaj mijają 4 miesiące i mam doła.W nocy noga mi ćmiła,ciągnęła.Po wstaniu jest lepiej.A było już dobrze.ech.. Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin S
czy wie ktoś dlaczego po kilku nawet miesiącach noga ćmi? czym to jest spowodowane? jaki mechanizm tym steruje? przecież obrzęk zniknął.... co uciska nerw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam
Podobno tak wygląda regeneracja nerwu mniej więcej trwa regeneracja ile nerw byl uciskany u mniej sie zgadza bo dopiero co w końcu puscila mnie rwa kulszową a rok minął juz od kad sie zaczelo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Pisałam dzisiaj już do Was ale nie wkleił się post. Elu, ja też mam od tygodnia jakiś taki dół psychiczny i fizyczny. ALe nie damy się i trzymajmy się razem. Pytałam dzisiaj panią od zapiegów laserem i prądami, kiedy poczuję ewentualną poprawę po tych zabiegach a ona na to, że dopiero ok 2-3 tygodnie po. Poza tym powiedziała, że w trakcie zabiegów moze nastąpić pogorszenie i zwiekszenie bólu bo laser to bardzo duża ingerencja w organizm. I poprawiła mi humor i tego się trzymam, że jakiś czas po zabiegach będzie lepiej. Dagsam, dobrze, że mi przypomniałaś iż nerw regeneruje się tyle czasu ile był uciskany. Ja nawet od jednego z lekarzy w szpitalu usłyszałam, że regeneruje się 2 razy dłużej niż był uciskany. Dziewczyny i chłopcy, będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Olu!Dzięki!Masz co§ takiego,że wysyłasz pozytywną energię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Marcinie!Ten ból jest inny,taki nie ostry,męczący i duszący.Inny niż przed operacją.Może to faktycznie nerwy iciśnięte dają popalić.ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Elu a czy ten ból jest taki ze trzeba tabletkę wziąć? Ja jestem po zdjęciu szwów. Nie boli nic a nic tak jak mowiliscie. Tylko pielęgniarka która zdejmowala wzięła wypis do mojej karty choroby, przeczytała i zasiala taki niepokój związany z tą drugą przepuklina i wypuklina. Teraz ciągle leżę i myślę. Mój operator też o nich mówił ale narazie mam się nimi nie zajmować. A ja leżę jakąś podlamana i myślę co dalej... Przepraszam za niezbyt pozytywny wpis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Elu, cieszę się, że wysyłam pozytywną energią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Znów zjadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×