Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość gośćela
Olu!Super trafiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Dagsam!Pisałaś o L4.Czy już miałaś diagnostykę?ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Chuda, ale ja jestem w sanatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda40
No wiem Ola, ale i tak robi wrażenie. Zwłaszcza ta psychoterapia i techniki relaksacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagsam
Jeszcze nie od neurologa dostałam skierowanie na rezonans ale termin wrzesień, za to w piatek idę do innego neurologa i moze da mi skierowanie na rtg by miec obraz sytuacji ;) do tego od lipca zaczynam apunkture na nfz z poradni leczenia bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Jak tam samopoczucie przed świętami? U mnie ok, wczoraj i dziś pozwoliłam sobie kierować samochodem i było bardzo dobrze ;) W tej świątecznej krzataninie pewnie zapomnę dlatego już dziś życie Wam wszystkim pięknych świąt i duuuuuzo zdrówka. Wesołego Alleluja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Witam! Wszystkiego Najlepszego z okazji Świat Wielkiej Nocy!Braku bólu i coraz lepszego samopoczucia!!Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Smacznego jajka, pysznej szyneczki, mokrego dyngusa i dużo zdrowia. Ja dzisiaj czekam na rodzinkę, przyjeżdżają do mnie na Święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda40
W Boże Narodzenie zwijalam się z bólu i odliczalam godziny do następnej tabletki przeciwbolowej. Niech to już na zawsze pozostanie tylko wspomnieniem. Radosnych Świąt Wielkanocnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin S
Udanych świąt dziewczyny i bez bólu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
witam Was, jestem niecałe 2 miesiące po zabiegu L4L5 przepuklina jądra miażdzystego bez implantów, zwykłe wyciecie tego co wyszło z dysku. Wykonuje codzienne czynności w domu, czasem pojadę gdzieś autem, chodzenie po schodach, byłam też troszkę chora i kichałam oraz kaszel. Odczuwam dość często lekkie bóle w plecach, rzadziej mocniejsze i czasem ćmienie nogi po kostkę. Czy ktoś z was też odczuwał takie dolegliwości po takim czasie? Nie są to bóle mocne, ale jednak są. troszkę się martwię, czy coś jest nie tak, czy coś tam się źle goi. Będe wdzięczna za info. Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Aniu nie wiem czy będę wiarygodna bo ja jestem dopiero miesiąc****arę dni po operacji. Boleści jakieś mi się zdarzają, ale rzadko. Wcześniej miałam wrażenie odretwialych palców i łydki teraz to praktycznie przeszło. Jak pytałam lekarza to mówił że to normalne i ze może się zdarzać. Także nie martw się będzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Aniu! Jestem 5 miesięcy po operacji.Jest ok,ale to co mówisz jeszcze mi się zdarza.Ale nie jest to bol taki jak przed operacją.Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
dziękuję Ela , Lidka za info, ależ oczywiście, że nie ma co porównywać z bólem przed operacją, tylko marwiłam się, że może nie powinnam zupełnie nic robic, może sa bardzo się przemęczam, ale wiecie... męża nie ma, a dzieci trzeba... obsłużyć... pewnie jak noga troszkę ciągnie, to jeszcze chyba nie wygojony nerw, a jak ciągnie w plecach, to wie ktoś co to za ból? czy mięśnie się jeszcze goją? czy dysk boli? raczej ciągnie nie w miejscu cięcia a wokół i po bokach. czuję się czasami gorzej jak 2 tyg po zabiegu, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Aniu a Cwiczysz coś? Bo ja miałam zalecenie ćwiczeń od drugiego dnia po operacji. Początkowo cwiczylam tak jak lekarz kazał 3 razy dziennie. Po kontroli ćwiczę raz dziennie pół godzinki, chyba ze nie idę na spacer to wtedy dwa razy dziennie ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
nic Lidka nie ćwiczę, byłam na rehabilitacji 2 tyg, pole, laser i lekkie ćwiczenia.... martwie się strasznie tymi bólami stopy, łydki i pleców, czuje się gorzej jak po miesiącu po operacji, a jestem 7 tyg :( Ania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Aniu!Wg.mego lekarza jeżeli nie jest to ból jak przed operacją to jest ok.Więcej odpoczywaj.Do pewnego nieładu w domu też musiałam się przyzwyczaić.Nadal nie odkurzam,nie myję podłóg.Zakupy jak muszę na kilka razy po np.2 kg.Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
7 tyg.to bardzo mało jak patrzę z perspektywy czasu.Wg.lekarza do 6 miesięcy wszystko się układa.A czasem ponoć i dłużej...ela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
A tak myślę co z naszą Olą?Rozumiem Olu ,że jej tak super ,że o nas zapomniałaś??Jak się czujesz?ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
ja straciłam kontakt ze swoim operatorem... 2 tyg temu prawie nic nie odczuwałam i tak sobie pomyślałam, ze jakiś nawrót czy coś, że znowu nadchodzi koszmar, ale troszkę mnie pocieszyłaś Elu, oczywiście Elu bóle są o wiele wiele mniejsze niż przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa Ola
Jestem, moi drodzy, jestem. Właśnie zaczęłam 3, ostatni tydzień sanatorium. Jest FANTASTYCZNIE! Zabiegi bardzo mi pomogły. Czuję się wy śmienicie! Lekarz prowadzący powiedzał mi, że muszę już całe życie ćwczyć kręgosłúp i co jakiś czas pojechać do sanatorium. Na prawdę bardzo wypoczęłam a tak wielka ilość zabiegów też wpływa p[ozytywne na moje samopoczucie i zdrowie. Aniu, jestem 5 miesięcy po operacji i podobnie jak Ty, zraz po było wielkie Łał!!! a później wrócił jakiś ból i inne dziwne przykurcze, lęk czy czegoś nie zepsułam. Tak musi być, mówi to i mój operator i rehabilitant i lekarz prowadzący w zanatorium. Potrzebujemy dużo optymizmu i wary, ze będzie dbrze. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie z Ktynicy Górskiej! Odezwę się, jak znajdę czas, tutaj albo po powrocie do domu. Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
a wie ktoś, kiedy i czy w ogóle można wrócić do biegania? nie mając implantu, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Aniu!wg.mojego lekarza po roku najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Witajcie!Cisza na forum.Ja wracam do pracy .Nie jest super,Ale siedzenie w domu jest dołujące.Mam nadzieję,że dam radę.Pozostało mi zdrętwienie i parestezje niestety.Ale czy one przejdą kiedyś.Ćwiczę już teraz sama w domu.Nie zawsze,bo czasami mam wrażenie,że za dużo nie powinnam.A jak u Was? Pozdrawiam!Ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcins
to wszystko jest jakieś chore, albo ci lekarze p*****lnięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcins
lekarz który mnie przecinał, powiedział, że nie mam żadnych przeciwskazań co do siedzenia i do jeżdzenia samochodem, a z tego co tu czytałem, to jest absolutny zakaz.... siedzenia na początku, na szczęście nie do końca mu zawierzyłem i siadałem oszczędnie, ale jednak.... do auta też rzadko wsiadałem po 2 tyg. Teraz jestem 2 miesiące po i czuje się dobrze, ale jakieś delikatne bule są głównie w nodze, kilka dni temu wieczorem i w nocy miałem kryzys, mocny ból w łydce, nawet myślałem o tabletce, jednak wytrzymałem, rano juz ok....zaraz minie 8 tyg i te bóle nie są uciążliwe, ale idealnie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcins
przepraszam za "bul", chyba się zapatrzyłem na byłego prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
Elu ja jeszcze odpoczywam w domu. Dużo spaceruje, w domu już normalnie gotuję, robię nieduże zakupy, jeżdżę samochodem. Mi odretwienie palców u nogi przeszło zupełnie zostało tylko niewielkie odretwienie boku łydki tuż nad kostką, ale na to to w ogóle nie zwracam uwagi. Poza tym czuję ze żyje i dziś idę na pierwszą imprezę :) pozdrawiam Elu pracę masz głównie siedzącą? Wydawało mi się ze mowilas ze jeszcze trochę pobedziesz w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Lidko;!Pracę mam siedzącą(audyt),ale wracam od 4 maja ns 4 godziny(ludzki szef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćela
Zjadło to co napisałm!Nie wiem czy dobrze robię,ale siedzenie w domu mnie przytłacza.A i tak jest jak jest.Ja po operacji miałam mocno zdrętwiałą nogę.W 50% pozostała.Ale chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×