Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 malrosses

Odstaj膮ce uszy ....

Polecane posty

Go艣膰 Wika25

Ja niestety nie umiem spa膰 z "uchem w 艣rodku" kurcz臋 jako艣 mnie ci膮gnie, pobolewa wszystko. Musz臋 si臋 m臋czy膰 na plecach :(聽

na ten moment swedza uszka czasem mam ochot臋 tak si臋 podrapac......聽

ju偶 si臋 nie mog臋 doczeka膰 a偶 umyje w艂osy bo na ten moment s膮 w tragnczym stanie, nie wiem jak ja je rozczesze p贸藕niej 馃槀

A wychodzi艂es normalnie z domu w tej opasce? D艂ugo mia艂a艣 gazik pod spodem ? 馃槈

pozdrawiam;*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwaa

Jak mia艂am problem z rozczesaniem w艂os贸w to u偶ywa艂am jedwab i by艂o ok 馃槍

W opasce nie wychodzi艂am z domu.

Gazik贸w u偶ywam do teraz ;-)

Jak po zdjeciu opatrunku u Ciebie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wika25

Jak dobrze umy膰 w艂osy ;)聽

Wydaje mi si臋 偶e na ten moment jest chyba w porz膮dku, szwy zdj臋te. Oczywi艣cie uszka s膮 wra偶liwe no ale to normalne.

A jak my艣lisz po jakim czasie mo偶na m贸wi膰 ju偶 o efektach? Bo te uszka chyba jeszcze "dochodz膮" ca艂y czas do siebie. Ciekawa jestem ile odejd膮, czy odejd膮.... mam nadziej臋 偶e nie wr贸c膮 do poprzedniego wygl膮du bo gdzie艣 czyta艂am 偶e po 2 miesi膮cach komu艣 zn贸w odstawaly... :(聽

A mo偶esz teraz "wy艂o偶y膰/za艂o偶y膰" w艂oski za Uszy? Czy tak przylegaj膮 ze si臋 nie da? 馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwaa

Mnie nie przylegaj膮 tak bardzo bo ja chcia艂am naturalnie, troch臋 偶a艂owa艂am, 偶e nie bardziej ale P. dr odradza艂a ;-) nie wk艂adam za uszy w艂os贸w bo mi jako艣 dziwnie, nie przyzwyczajona jestem ;-( po za tym s膮 wra偶liwe ;-( moje dochodzi艂y prawie聽 1,5 miesi膮ca聽 (w sensie to zdr臋twienie) a na dotyk do tej pory, nie mog臋 mocniej si臋 dotkn膮膰 ani podrapa膰 bo boli. Uwa偶am bardzo,聽 pewnie przesadzam ale ci膮gle si臋 boj臋, 偶e odskocz膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwaa

Efekt widoczny odrazu ale p贸藕niej ta opuchlizna i siniaki..... ostateczny聽po miesi膮cu 馃槈 musz膮 takie zosta膰 i koniec.馃榾

P.s. szybko pisa艂am 馃槷

Pozdrawiam 馃槉

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwaa

Wi

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwaa

Ups..

Wika25 jak Twoje uszka?

U mnie zdecydowanie lepiej 馃憤馃榾

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wika25

Cze艣膰! 馃槝馃槉

Uszka chyba w miar臋 dobrze, widz臋 jednak 偶e troch臋 odesz艂y i bOje sie czy jeszcze odejd膮 :(聽czy jak takie zostan膮.... codziennie je ogl膮dam i obserwuje, to ju偶 jest chore 馃槀馃構

Dr臋czy mnie temat farbowania w艂os贸w bo jak wspomnia艂am id臋 na komuni臋 i w przysz艂ym tygodniu jestem um贸wiona do fryzjera ale boj臋 si臋 czy co艣 si臋 nie stanie... albo 偶e mnie przypadkiem uderzy/zahaczy przypadkiem. Ale nie wyobra偶am sobie i艣膰 z takimi w艂osami, naprawd臋 ju偶 藕le wygl膮daj膮.. 馃檲 min臋艂y 4 tygodnie od zabiegu.

Co o tym my艣lisz ? 馃槝

I jak u Ciebie, uszka nic sie nie zmienily ? 馃槉

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwaa

;-) ja te偶 tak ogl膮da艂am i mi si臋 wydawa艂o,偶e odesz艂y ale chyba tak nie jest ;-)

By艂am u fryzjera tydzie艅 temu, tylko obcina艂am, fryzjerce powiedzia艂am co i jak a mimo to przypadkiem przejecha艂a grzebieniem 2 razy :-(

Mo偶esz spr贸bowa膰 tylko uprzed藕, niech nie nak艂ada zbytnio przy uszach i dobrze zmyje.

Jaki masz kolor w艂os贸w ?? ja nak艂adam sama farb臋 ;-)

Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja uszka mia艂am robione kilka lat temu. Po 3 tygodniach posz艂am do fryzjera i poprosi艂am, aby uwa偶a艂a na uszy (wyja艣ni艂am o co chodzi) nie by艂o 偶adnego problemu 馃槉

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wika25

Cze艣膰 ! 馃槝馃槉

Wizyt臋 u fryzjera mam za sob膮. Kolor w艂os贸w mam ciemny br膮z. Jak Twoje uszka ? Pewnie pi臋knie i dobrze :) ja mam wra偶enie 偶e jedno ucho mam troch臋 "elfie" tzn takie jakby szpiczaste na g贸rze... Ale by艂y ju偶 przez ten ca艂y czas momenty, dni 偶e takie nie by艂o wi臋c nie wiem o co chodzi... 馃構

jesisn22 i jak przez te lata maj膮 si臋 uszy? Co艣 si臋 zmieni艂o? S膮 inne jak np. Kilka miesi臋cy po operacji?聽

pozdrawiam 馃槉

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja polecam szpital Orthos, mia艂am tam operacj臋 piersi i by艂am bardzo zadowolona praktycznie ze wszystkiego. I聽z obs艂ugi i z efektu ju偶 po zabiegu 馃檪聽Szpital jest w Komorowicach i maj膮 r贸偶ne rodzaje zabieg贸w聽operacji plastycznej 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

WYPAD Z T膭 REKLAM膭, 呕A艁OSNA SPAMERSKA LARWO!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwaa
Dnia 16.05.2019 o 09:18, Go艣膰 Wika25 napisa艂:

Cze艣膰 ! 馃槝馃槉

Wizyt臋 u fryzjera mam za sob膮. Kolor w艂os贸w mam ciemny br膮z. Jak Twoje uszka ? Pewnie pi臋knie i dobrze :) ja mam wra偶enie 偶e jedno ucho mam troch臋 "elfie" tzn takie jakby szpiczaste na g贸rze... Ale by艂y ju偶 przez ten ca艂y czas momenty, dni 偶e takie nie by艂o wi臋c nie wiem o co chodzi... 馃構

jesisn22 i jak przez te lata maj膮 si臋 uszy? Co艣 si臋 zmieni艂o? S膮 inne jak np. Kilka miesi臋cy po operacji?聽

pozdrawiam 馃槉

Cze艣膰 ;-)

ja mam wra偶enie, 偶e moje troszk臋 odesz艂y ;-( lecz moi najbli偶si twierdz膮, 偶e jest wszystko OKI. Nie 艣pi臋 ju偶 w opasce i czasem mi jej brakuje ;-) og贸lnie jest聽 dobrze ale zdarzy艂o mi si臋 kilka razy, 偶e kiedy kto艣 si臋 ze mn膮 wita艂 to mnie uderzy艂 przez przypadek w ucho i wtedy z b贸lu zagryza艂am z臋by :-( a w domu ogl膮da艂am czy nie odstaj膮 :-( shiza jaka艣 :-(

POZDRAWIAM :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Wika25

Moje od czasu zabiegu odesz艂y na 100% , widz臋 r贸偶nic臋. Powiedzia艂am rodzinie 偶e chce i艣膰 na poprawk臋 to m贸wi膮 偶e chyba oszalalam 聽, 偶e nie odstaja. Ja ju偶 mam jakie艣 inne widzenie w tym temacie, sama nie wiem czy przesadzam czy nie .... :) 馃檲馃構 boj臋 si臋 偶e za chwil臋 znowu b臋d膮 takie jak kiedy艣...;(聽

U mnie te偶 tak jest 偶e jak si臋 witam i kto艣 mnie przytuli czy co艣 to od razu ucho booooooli mocno. A czujesz jeszcze takie dr臋twienie delikatne jakby w g贸rnej cz臋艣ci ucha? Czy Twoje ju偶 s膮 "normalne "聽

Pozdrawiam ! ;*聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 iwaa

Wika 25 moje tak od maja s膮 ju偶 normalne聽 ;-)

oczywi艣cie dalej przy mocniejszym dotyku bol膮 :-( nie, nie, nie ;-)聽 my艣l pozytywnie - nie wr贸c膮 !

Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kinga

M贸j syn wiele lat mia艂 kompleks zwi膮zany z uszami, bowiem jedno odstawa艂o bardziej od drugiego. Postanowi艂am zabra膰 go na konsultacj臋, a potem ju偶 operacj臋 do dr Bolig艂owy w Krakowie i w ko艅cu syn jest zadowolony ze swojego wygl膮du. Ca艂y zabieg nie by艂 bardzo skomplikowany, a po bliznach niemal nie ma 艣ladu.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 martawdzinska

Odstaj膮ce uszy bardzo mnie zakompleksi艂y dlatego po wielu latach w ko艅cu zdecydowa艂am si臋 na zabieg. Klinika doktora 艁膮tkowskiego w Polanicy jest nowoczesna i s艂ynie z wysokiego poziomu us艂ug i tak te偶 u mnie oby艂o si臋 bez komplikacji.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Chcia艂em si臋 z Wami podzieli膰 moimi do艣wiadczeniami po otoplastyce. Jestem 21 dni po zabiegu wykonanym w klinice Derm-estetyka w Gdyni u Pani Dr n. med. Aliny Hedrych-Oziminy. Og贸lnie jestem bardzo zadowolony, cho膰 to jeszcze nie koniec rekonwalescencji. Historia zacz臋艂a si臋 od konsultacji u pani doktor i tutaj od razu da艂o si臋 zauwa偶y膰 du偶膮 wiedz臋, gdy偶 wystarczy艂a chwila ogl臋dzin i od razu zaproponowano mi konkretne rozwi膮zanie. U mnie problemem nie by艂o brak grobelki a zbyt du偶a muszla - rozwi膮zanie to wyci臋cie cz臋艣ci tego elementu co da艂o efekt przybli偶enia ca艂ego ucha do g艂owy. Jednak dodatkowo pani doktor wykszta艂ci艂a jeszcze g贸rn膮 odnog臋 grobelki (kt贸rej u mnie faktycznie nie by艂o) tak aby mie膰 ca艂kowit膮 pewno艣膰 偶e ucho b臋dzie przylega艂o do g艂owy r贸wnie偶 w jego g贸rnej cz臋艣ci). Je偶eli chodzi o szwy to wygl膮da to nast臋puj膮co (pisz臋 bo s膮 sprzeczne posty) zmniejszona cz臋艣膰 muszli i wykszta艂cona odnoga grobelki zosta艂y zszyte wewn膮trz rozpuszczalnymi ni膰mi natomiast samo operacyjne rozci臋cie nask贸rka zosta艂o zszyte zwyk艂ymi ni膰mi, zdj臋cie ich nast膮pi艂o po 14 dniach. Sam zabieg wykonany w mi艂ej atmosferze, profesjonalnie, trwa艂 r贸wno 90 min, bez 偶adnych komplikacji. Znieczulenie miejscowe, troch臋 boli, p贸藕niej, ju偶 bez b贸lu, odczucie jakby kto艣 kroi艂 karton. Po zabiegu g艂owa zosta艂a 聽zabanda偶owana i ten opatrunek okaza艂 si臋 "najprzyjemniejsz膮 opask膮" bo prawie w og贸le nie uciska艂 -sk艂ada艂 si臋 z opatrunku, du偶ej ilo艣ci waty i elastycznego banda偶u. Nast臋pnego dnia przyjecha艂em na zmian臋 opatrunku na nowy i za艂o偶ono ju偶 zwyk艂膮 opask臋. I tutaj wa偶na informacja - opaska jest bardzo istotna - powinna by膰 mi臋kka i mocno elastyczna gdy偶 w drugiej dobie pojawia si臋 powa偶ny obrz臋k ucha i przyci艣ni臋ty obr膮bek bardzo boli. Opaska te偶 powinna by膰 cienka aby nie nagrzewa艂a ucha. Ja przed zabiegiem kupi艂em 2, zupe艂nie nie polecam tej lekarskiej gdy偶 jest za sztywna, trzeciego dnia pojecha艂em do Decathlonu i kupi艂em jeszcze dwie: cienk膮, bezszwow膮 narciarsk膮 XC S 500 dla doros艂ych INOVIK oraz opask臋 narciarsk膮 Reverse. Nosz臋 je na zmian臋 aby ucho odczuwa艂o zmian臋 nacisku. Kolejna sprawa to leki. Moja chirurg zaleci艂a paracetamol i to on faktycznie jest najlepszy. Z regu艂y jest do艣膰 nieefektywnym lekiem ale w przypadku ci臋cia chrz膮stek dzia艂a skutecznie i nie niszczy 偶o艂膮dka ( nie przekracza膰 4g/dob臋, ja bra艂em 2 tabletki co 6 godzin) . Tak偶e nie dziwi臋 si臋, 偶e u Was nie dzia艂a ketonal, ibuprom bo te leki nie sprawdzaj膮 si臋 w takich sytuacjach. Cho膰 wspomagaj膮co ja bra艂em troch臋 ibupromu bo dzia艂a przeciwzapalnie. Opatrunek zmieniony 2 dnia trzyma艂em do 7 doby i dopiero wtedy go zdj膮艂em i umy艂em g艂ow臋 myd艂em antybakteryjnym. Uszy umy艂em za pomoc膮 mi臋kkiego p臋dzelka do nak艂adania r贸偶u dla pa艅 - sprawdza si臋 super. Wcze艣niej g艂ow臋 my艂em wacikiem. Wa偶ne!!! Opask臋 nosimy ca艂y czas przez 4 tygodnie i nast臋pnie 2 tygodnie na noc. Zdejmujemy na czas mycia oraz na chwil臋 w ci膮gu dnia aby uszy troch臋 odpocz臋艂y. Pisz臋 bo jest to warunek powodzenia zabiegu. 呕adnych dodatkowych lekarstw nie bior臋. Paracetamol przesta艂em bra膰 chyba w pi膮tej, sz贸stej dobie. Obrz臋k znika powoli, potrzeba du偶o cierpliwo艣ci. W drugim tygodniu zalecane jest smarowanie ucha ma艣ci膮 arnikow膮, natomiast ja smarowa艂em ucho przez 2 dni altacetem w 偶elu (fajnie ch艂odzi). Jednak z do艣wiadczenia wiem, 偶e po 2 dniach nale偶y zaprzesta膰 smarowania ze wzgl臋du na delikatno艣膰 nask贸rka ucha. Uszy s膮 ci膮gle zniekszta艂cone, gdy偶 mocno spuchni臋ta jest grobelka ale efekt zabiegu jest natychmiastowy, uszy mocno przylegaj膮 do g艂owy. W tej chwili jestem 3 tygodnie po zabiegu, szwy zdj臋te, czuj臋 si臋 bardzo dobrze i w艂a艣ciwie gdyby nie noszenie opaski to mo偶na w og贸le zapomnie膰, 偶e zabieg by艂 wykonywany. Ja nie 偶a艂uj臋 decyzji, samopoczucie jest du偶o lepsze. Napisa艂em tego posta, gdy偶 przerazi艂em si臋 du偶膮 ilo艣ci膮 post贸w m贸wi膮cych o powik艂aniach czy nieudanych zabiegach. Z tego co obserwuj臋 u siebie to raczej nie ma szans, 偶e uszy zaczn膮 znowu odstawa膰 bo trzymaj膮 si臋 mocno i nie ma 偶adnych tendencji do odchodzenia. Ale opask臋 nosz膮 dalej tak jak zaleci艂a pani doktor.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Halina

Moja znajoma ca艂e 偶ycie, od kiedy j膮 znam mia艂a podobne kompleksy. Nam贸wi艂am j膮 zatem do wizyty u dr Bolig艂owy - chirurga plastycznego z kt贸rego pomocy korzysta艂am w nieco innej kwestii. Ostatecznie zdecydowa艂a si臋 na zabieg i ci膮gle mi dzi臋kuje 偶e zmotywowa艂am j膮 do dzia艂ania.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Agnieszka

Medycyna estetyczna posz艂a bardzo do przodu o czym sama si臋 przekona艂am. Jaki艣 czas temu zrobi艂am plastyk臋 uszu poniewa偶 bardzo nie podoba艂 mi si臋 ich kszta艂t. Wykona艂am zabieg w Krakowie u dr Marty Raczkowskiej Muraszko i jestem do tej pory zadowolona z rezultat贸w. Zabieg by艂 zrobiony delikatnie i najwa偶niejsze, 偶e skutecznie. Polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Martyna

Moja siostra mia艂a ten problem, przez co sami wiecie jak wygl膮da艂a sytuacja w szkole jak by艂a mniejsza. Dlatego po d艂ugim czasie, zdecydowa艂a si臋 na plastyk臋 uszu. By艂am razem z ni膮 podczas zabiegu... Po wygojeniu, naprawd臋 inna osoba, pewna siebie. Dlatego polecam w Sopocie Gabinet Medissima w 100%.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Oj powiem Wam, ze tyle si臋 m贸wi i pisze o akceptacji ale moim zdaniem je艣li ktos ma kompleks to bez znaczenia na to ile os贸b mu powie jak 艂adnie wyglada to i tak bedzie chcia艂 si臋 pozby膰 odstaj膮cych uszu.
Operacja nie jest jaka艣 problematycna, nie jest r贸wnie偶 niebezpieczna. Tak wiec moim zdaniem je艣li kto艣 rzeczywi艣膰ie kiepsko czuje si臋 ze swoimi uszami , powinien si臋 nad tym zastanowi膰.

Ze swojej strony polecam zabiegi u doktor Raczkowskiej w Krakowie聽https://www.raczkowska.pl/korekcja-uszu/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja r贸wnie偶 polecam zabieg u dr Raczkowskiej, wykonuje zabiegi w聽Gabinecie聽Chirurgii Plastycznej Marta Raczkowska-Muraszko. Ja r贸wnie偶 mia艂am tam zabieg plastyki uszy i nie 偶a艂uj臋. Polecam!!聽

raczkowska.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja tak偶e zadowolona jestem z zabiegu plastyki uszy u chirurga plastycznego聽Marty聽Raczkowskiej-Muraszko.聽 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Jak korekta uszu to polecam 艂贸dzka klinike Dermed na Piotrkowskiej i dr Dorot臋 呕ukowska

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×