Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malrosses

Odstające uszy ....

Polecane posty

Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert144
Do szalona12 czy można zaufać tej pani doktor którą poleciłaś, jestes zadowolona z zabiegu, jak długo po operacji jest obrzek??? Czekam na wszelkie informacje z twojej strony o zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska1984
ja też robiłam uszka w Szczecinie! Przed własnym weselem! Moją operację robiła pani dr.Ostrowska-Clark z Medimel. Efekt super, lekarka b. miła i wielce kompetentna. Z całego serca polecam. \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi232
Jestem już ponad miesiąc po zabiegu odstających uszu ale niedawno wyczułam z tyłu uszka narośl co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona12
Powiem Ci ze jestem zadowolona ale teraz jakbym miala wybierac to wybralabym inna klinike...AESTHETICMED ta klinika jest podobno dobra poczytaj sobie o niej...wybierz sobie lekarza,ktory specjalizuje sie koreka uszu...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona12
Tez zastanawialam sie nad klinika u pani Clark musisz sam zadecydowac.........ja jestem juz 5 tyg po zabiegu i nadal czuje juz slaby bol uszu jak je dotykam ale wygladaja juz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam operację w Szczecinie miesiąc temu w klinice Artplastica u doktora Pastuchy, a teraz tydzień temu moja koleżanka też robiła tam operację i też u tego samego doktora i obie jesteśmy bardzo zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam się poważnie zastanawiać i czytałam troszkę na temat na stronie kliniki dr.Sankowskiego, a chciała bym raczej troszkę zmniejszyć i wyczytałam że można wyciąć część płatka ucha w znieczuleniu miejscowym a ew blizna jest bardzo mało widoczna,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafix
bella, bardzo dobry wybór, bo niektórzy zwłaszcza niedoświadczeni lekarze potrafią tak spaprać, że za jakis czas uszy z powrotem zaczynają odstawać niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś miał robioną operację na śląsku? W lutym zamierzam pójść na operacje, już mam kilku lekarzy na oku ale chciałabym się dowiedzieć czegoś od osób które już gdzieś na śląsku taki zabieg robiły... Ahh, mamy prawie listopad, deszcz, wiatr, śnieg... a ja? Siedzę w domu bo znów mi wstyd chować głowy w kaptur, chciałabym w końcu tak jak w wakacje chodzić dumna z siebie, a jak to zrobic o tej porze roku gdy moje włosy latają w każdą stronę :( Pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert144
Witam Jestem już 7 dzień po zabiegu, chodze juz bez opatrunku, tylko opaska na noc, a za tydzień mam zdjęcie szwów. Zabieg przeprowadzoy był bezboleśnie, jedynie po przestaniu działania znieczulenia troche bolało, ale tylko pierwsza noc. Martwi mnie tylko jedna rzecz, moje uszy bardzo przylegają do głowy, szczególnie górna część ucha, wygląda troche nienaturalnie, czy moje uszy jeszcze troche odejdą od skóry, bo troche mnie to martwi, oczekiwałem troche innego efektu, zabardzo przylegaja patrząc na wprost prawie nie widac uszu, po zdjęciu szwów troche odejdą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEY podziwiam odważnych, którzy są już po zabiegu, ja juz niedługo... mam pytanie czy dawaliście lekarzowi kilka dni wcześniej przed zabiegiem wyniki badań? proszę odpiszcie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert144
Tak, ja dawałem w dzień zabiegu morfologie krwi oraz jej krzepliwość, badania powinno się wykonać kilka dni przed zabiegiem, nie można ich wykonać za wczesnie. Badania zrobisz w kazdym szpitalu, koszt 15zł, a wyniki są już w ten sam dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, bo nie spytałam mojego lekarza i sama juz nie wiem czy wysłać wyniki wcześniej czy dać w dzień zabiegu? myślę, że u ciebie uszka wyglądają super i czujesz się ok.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o szczepienie przeciw żółtaczce, tez trzeba się zaszczepic czy to niekoniecxzne, to moje gg jak ktos chce pogadac 13656786

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo0412
polecam wszystkim dr.Zielińskiego w Łodzi-sprawnie i tanio-jestem mega szczęśliwy po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziusiia
polecacie tego lekarza? z poznania? znalazlam jedo dane ale strony nie moge znalezc Adres: 62-090 Kobylniki k./Poznania, ul. Tęczowa 3 tel.: 061 848-24-44, e-mail: www: Oferujemy: Zabiegi: Klinika Chirurgii Plastycznej ul. Tęczowa 3 62-090 Kobylinki k/Poznania tel. (061) 848-24-44 pon. wt. czw. po godz. 16.00 Konsultacje: ul. Krakowska 1/2 61-889 Poznań tel. (061) 853 53 03 sobota godz. 11.00-13.00 Specjalizacje: Chirurgia, Leczenie: Operacyjne, Skóry, Zmarszczek, Zmian skórnych, Znamion,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezinka
polecam, sama miałam w sieroniu u ego lekarza przeprowadzana korekcje uszu, wszystko ok podczas zabiegu i po, cenowo tez super 2000zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly24
Boję się ze odskoczą:(((((( za 2 tygodnie mam miec operacje jednak czytając liczne wypowiedzi tutaj na forum o rzekomym odskoczeniu po operacji po prostu sie przeraźiłam:( Z tego co czytam to zdarza się to wielu osobom. Czy to jest rzeczywiscie taka loteria?- uda sie albo nie?:( Boj ak pomysle ze tyle męki na darmo przejdę to mnie dobija:( Myslałam ze ta operacja to koniec kompleksów ale widzę ze wielu osobom sie nie udała:( Jak to jest z tym odskoczeniem dziewczyny? czy jest tu ktoś kto jest przynajmniej rok po operacji i moze napisac ze wszystko jest ok:)??? Piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly24
Dziewczyny jak macie juz to za soba i jestescie juz długi czas po zabiegu to piszcie do mnie na mejla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert140
Nie przejmuj się tak, ja też po zabiegu myslałem, że coś z moimi uszami jest nie tak, ze jakoś dziwnie są uformowane, teraz mineło jakieś pół roku od zabiegu i wszystko jest wrecz super, uszy idealnie uformowały się, jeśli masz tylko okazje to idz na zabieg czym prędzej, naprawde nie ma nad czym się zastanawiać, im dłużej będziesz zwlekała tym wiekszy strach cię ogarnie by wykonać taki zabieg. Powtórze jeszcze raz idz póki jest okazaja, ja dopiero teraz przejrzałem na oczy dlaczego tak pózno poszłem na korekcje (taraz mam 24lata)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly24
do robert140 no to mnie uspokoiłes troche:) bo juz myslalam ze prawie kazdemu one zaczynają odskakiwac hehehe.to by bylo straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly24
Aha mam jeszcze pytanie - czy ktos wykonywal zabieg w krakowie a Art Medicina u Pani dr Katarzyny MICHALSKIEJ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert140
Ciesze się ze mogłem pomóc, tez miałem takie wątpliwości przed zabiegiem, ja robiłem w aesthetimed w Szczecinie. Pozdrawiam i życzę abyś zdecydowała się na ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly24
TO JUZ JUTRO:) Witam. A ja mam zabieg juz jutro i w związku z czym stres mi towarzyszy juz od rana:) Boję sie nawet znieczulenia bo piszecie ze boli:( zabiegu tez sie boje hehehe. mam nadzieję ze nic w trakcie nie bede czuć.Ogólnie to tchórz ze mnie i to okropny:) Czy jest jeszcze tu ktoś kogo to czeka w najbliższym czasie:)? Dam znac jak juz będe po i opisze wszystko jak to wyglada z punktu tak przewrażliwionej osoby jak ja:):) papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neo0412
dasz rade,będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curly24
Juz po:) Witam wszystkich. Jestem juz 4 dzien po zabiegu i szczerze mowiąc to cieszę się ze mam to juz za soba. A więc po kolei: sam zabieg - całkowicie bezbolesny, moze znieczulenie nieprzyjemne ale bolało tylko w jednym uchu, pozniej juz nic nie czuc, czasami były moment ze czułam takie jakby szarpanie i naciąganie i to owszem do przyjemnych nie nalezalo:) nie fajne tez były odgłosy , takie wrazenie jakby mi cos skrobało po chrząstce ale to na szczescie nie trwało długo.Uzgodnilam z pania doktor przed zabiegiem jakie chce miec uszy poniewaz byla tez mozliwosc podania lusterka podczas operacji i wtedy mialabym powiedziec jak chce:) ale ja za zadne skarby swiata nie chcialam tego ogladac bo zemdlenie gwarantowane w moim przypadku:) :) po zabiegu dostalam zastrzyk domięśniowy przeciwbolowy i wrocilam do domu. Wszystko było ok az do momentu ustania znieczulenia - po tym zaczał sie koszmar - bolalo jak cholera, przez 2 dni i dwie noce myslalam ze oszaleje, tabletki zadne mi nie pomagalay, moze ledwo co, bralam je co 2 godziny i tak przez dwie doby. teraz tez je biore bo do tej pory czuje rwanie w uszach mam wrazenie ze mi te szwy puszcza bardzo nieprzyjemne uczucie:( jesc zabardzo nie moge, mam nawet problem z wsadzeniem łyzki do buzi, bo wydaje mi sie ze szwy puszcza. pewnie to tylko takie odczucie ale narazie jem same zupki zeby nie gryźć. narazie chodze w opatrunku za tydzien mam miec sciągniety razem ze szwami. Jezeli macie jakies pytania to chetnie odpowiem, piszcie. aha uszek jeszcze nie widzialam bo balam sie nawet spojrzec hehehe:) zobacze za tydzien:) papapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam termin na srode ( 2 czerwiec) czyli po jutrze i boje sie, mam nawet mysli czy nie zrezygnowac. Chodzi o jedno ucho, drugie jest okej i nie odstaje. Bardzo boje sie kmplikacji, ze np strace sluch albo jakies nerwy mi uszkodzą i nie bede mogla ruszac szyja albo glowa... Niewiem co robic. Zabieg mam miec w Warszawie w Klinice SFERA ( u dr Daniluk) Poradzcie mi cos, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×