Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malrosses

Odstające uszy ....

Polecane posty

We wrześniu kończę 15 lat i mam problem z odstającymi uszami :( Chciałabym zrobić sobie operację, ale moi rodzice uważają, że jest mi to niepotrzebne... A ja nie umiem sobie z tym poradzić :( Wiem, że takie operacje kosztują od 1500-3500 złotych. Nie uzbieram sama tyle pieniędzy a w to, że rodzice się zgodzą nie wierzę... Moim marzeniem jest mieć przylegające uszy jak inne dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaagk
blueberry90 jak tam po zabiegu odbył się?no i jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotttka80
no własnie, jak zabieg? sama zastanawiam się nad korekcją, własnie u tej Pani doktor! czekam na informacje!! bardzo mi pomogą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przepraszam, że tyle nie pisalam. A więc tak zabieg odbył się 9.06 w klinice Sfera i wykonywała go pani doktor Sylwia Daniluk. Nic nie czułam nawet jak mnie znieczulała a bałam się,że będzie jak niektorzy piszą,że tyle zastrzykow i takie bolesne. Wcale nie , przynajmniej nie w moim przypadku. Podczas operacji jak wiadomo nic nie czułam, było słychać modelowanie chrząstki ale to żaden problem w ogole mi to nie przeszkadzało ( a powiem,że jak 3 lata temu robiłam sobie kkolczyka w brwi to oblewały mnie zimne poty). Po operacji doszłam na własnych nogach do domu bo mam około 20min. W nocy spałam normalnie wziełam sobie ketonal forte ( na zapas żeby przespać noc). To naprawde nic strasznego w porowaniu do tego jak sie bałam i jak sobie wyobrazalam, Nie ma co sie bac. Jak cos to odpowiem na jakies pytania w raze potrzeby :)))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mapet
Witam około 2 lata temu robiłem zabieg u Pana J . Wilgusa w Katowicach :) Jestem zadowolony uszy mam wygojone normalnie żyje , powiem że moje życie się zmieniło ;) Polecam taki zabieg , po sciągnieciu opatrunku który trwał 2 tygodnie , musiałem tylko nosić opaskę na noc , przez jakiś czas miałem dziwne uczucie w uszach , ale mijaa.. :) zaplacilem za wszystko 1400 zł o ile pamiętam . POLECAM ZABIEG!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus555
blueberry90 jakie koszta w sferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulce
ja mialam zabieg ponad 2 lata temu w krakowie i niestety uszy odskoczyly i dalej sa jakie byly :( nastepnego zabiegu juz raczej nie zrobie bo zbyt duzo bolu nerwow i problemow mnie to kosztowalo a i tak nic z tego nie wyszlo, ehh widocznie jest mi pisane zyc z takimi uszami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kya
Chcesz wiedzieć co się dzieje na forach medycznych http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 i jak nierzetelną wiedzę tam zdobywasz ? Przeczytaj i pomyśl czy warto brać za pewnik coś co pochodzi od ludzi zza ekranu komputera... ZBULWERSUJE CIĘ TA INFORMACJA http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22 , ale może ochłońcie z euforii, że znaleźliście się wśród tylu doradzających, bo po jakimś czasie okażę się że trafiliście fatalnie. Wydacie niesamowitą ilość pieniędzy, będziecie nosić efekty swoich wyborów czasem do końca życia. Nie obwiniajcie wtedy lekarzy czy pseudo koleżanki z forum tylko miejcie pretensje do siebie, że pozwoliliście ingerować obcym ludziom w wasze wybory a czasem mieszać sobie w głowie osobom niekompetentnym http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina111
Hej, mam do was ogromną prośbę, jak wszyscy z was mam problem z odstajacymi uszami, jak do tej pory jeszcze sobie dawałam rady ale pomału już kończy mi sie cierpliwość żeby nonstop mówić chłopakowi żeby mnie nie dotykał po włosach i ogółnie mam z tym coraz wiekszy problem:(( udało mi sie przez wakacje odłozyć 1500zł oczywiście tam 100-200zł wiecej to mam nadzieje ze udalo by mi się skombinowac:) Dlatego mam do was taka prosbe czy ktos ostatnio robił sobie korektę uszu za podobną cenę, ja szukam i internecie,ceny sa dla mnie kosmiczne:/po prostu mnie na to nie stać, jesli ktoś był by w stanie mi pomóc byłabym bardzo wdzieczna, o jakies dane na klinike która nie ma jeszcze strasznie wysokich cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam odstające uszy i już mam dość tego, że dobieram fryzurę tak, żeby nie było ich widać ;/ przyznam, że jest to dość uciążliwe dla mnie, bo czasem chciałabym je związać a nie ciągle zasłaniać uszy;/ i coraz częściej zastanawiam się nad tym czy nie zrobić sobie operacji. Widziałam na stronie klinki IQ Medica, że taki zabieg kosztuje ponad 2000 więc to chyba nie jest jakoś strasznie dużo. Poza tym pracują tam bardzo dobrzy lekarze więc chyba nie ma czego się obawiać. Ale zanim się zgłoszę na konsultacje, czy możecie mi powiedzieć, gdzie wy robiłyście sobie uszka ?? A może byłyście w tej klinice, o której mówię?? Za wszelkie informacje będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzafawfwaa
Trzeba isc do lekarza ktory zna sie na takiej operacji, np bardzo dobry jest dr Pawel Szymanski z Warszawy - klasa lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_900
Teraz taki zabieg można spokojnie zrobić w gabinecie medycyny estetycznej. Ja do tj pory byłam im przeciwna, wydawało mi się, że zawsze wiąże się z to z cięciem, ingerencją chirurga. Dopiero ostatnio zaczęłam się interesować tematem, kiedy moja przyjaciółka zdecydowała sie na korekcje odstających uszu.I to co zobaczyłam po zabiegu-pozytywnie mnie zaskoczyło i nawet cenowo nie wyglada to jakos zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Mam 30 lat i i jestem z Krakowa.Mam niestety odstajace uszy,jestem zdecydowawna na zabieg, mam tylko prośbe czy ktos mógłby mi polecic jakąś klinike w Krakowie gdzie mogłabym wykonać zabieg korekcji uszu? Jest tyle klinik ze trudno zdecydowac sie na jedna.Dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agarella
Witam, czytając te wszystkie komentarze naprawdę trudno jest wybrac dobrego chirurga oj oj na każdego coś się znajdzie , proszę aby ktoś mi doradził ....dokładnie to chodzi mi o korektę powiek dolnych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vetinka
miesiąc temu miałam korekte uszu w gabinecie dr Kratochwila we Wrocławiu. Poleciła mi go koleżanka, której Doktor korygował uszy pare lat temu. Efekt naprawde wspaniały, moje uszy nareszcie wyglądają normalnie, co więcej, bardzo mi sie w końcu podobają. Przystepna cena plus pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka96
witam, mam ten sam problem co Wy. mam 15 lat i strasznie wstydzę się swoich odstających uszu .. ten kompleks zaczęłam dopiero dostrzegać w pierwszej gimnazjum (obecnie jestem w drugiej), w podstawówce praktycznie zawsze nosiłam opaski z materiału, teraz chodzę jedynie w rozpuszczonych włosach .. na wf też daje sobie jakoś radę, ale już nie moge. mam chlopaka, spotykamy się dość często .. ostatnio powiedział mi, że jeszcze nigdy nie widział mnie w kitce i chciałby zobaczyć, strasznie się tego boje, że odkryje mój sekret lub może juz odkrył .. eh, rozmawiałam już z rodzicami w sprawie zabiegu, są jak najbardziej za .. tylko zastanawia mnie czy w moim przypadku też będzie to kosztować około 2 tys? nie wiem czy to prawda, ale podobno do 18 roku życia takie zabiegi są za darmo, czy to prawda?? pozdrawiam wszystkie co mają taki sam problem co ja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka96 to jest niestety nie prawda.. ja sam mam 16 lat, i szukam i szukam i znalezc nie moge... Jakbym mial pieniadze juz bylbym po operacji.. Szukam Kliniki w Krakowie, taniej do korekcji 1 ucha... jak ktos zna cos ciekawego to prosze pisac tutaj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech w Krakowie akurat jeśli chodzi o korekcję uszu nie mogę polecić nikogo... Ale dobrze, że szukasz bo znalezienie dobrego specjalisty to połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie...borykam sie z tym samym problemem co Wy od zawsze...Po przeczytaniu forum, stwierdzam ze chyba warto zrobic operacje :) Mam ogronma prosbe...prosze o podpowiedz w sprawie wyboru kliniki w WARSZAWIE...Bede niezmiernie wdzieczna....pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłomiPaulaxd
Witam wszystkich ;). Odstające ucho było dla mnie największym kompleksem, a także obiektem drwin i głupich komentarzy . Dziś już jestem po zabiegu ; D . Miałam go 14 czerwca , czyli miesiąc temu . Pełny efekt będzie dopiero po 6 tyg. od operacji , ale już wygląda bardzo dobrze :D. Jest jeszcze troszkę " przyklapnięte " , ale odejdzie jeszcze jakieś pół cm. więc będzie wyglądało naturalnie ;). Do wszystkich osób , które mają możliwość wykonania zabiegu, a się nad tym zastanawiają - nie czekajcie , zabieg nie jest bardzo bolesny, chodź musze przyznać że pierwsze dni były naprawdę straszne,ale za to efekt jest naprawdę super :d. Dużo zależy też od chirurga, który przeprowadzał operację . Jestem teraz o wiele bardziej pewna siebie i baardzo szczęśliwa .! Pozdrawiam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MackoG3
Witam uszatków Mam 26 lat i przymierzam się do zabiegu korekcji odstających uszów. Biorę pod uwagę Marka Węgrzyna lub Jacka Jarlińskiego. Obaj Panowie operują we Wrocławiu. O ile na temat Jarlińskiego znalałzłem wiele informacji na temat tego czy jest odpowiednim specjalistą do korekty uszu to co do Dr Marka Węgrzyna już niewiele. Proszę wszystkich tych którzy mieli zabieg ten wykonany u Węgzyna o wyrażenie swoich opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola85
witam czy ktoś miał robiony zabieg u dr. Marty Raczkowskiej-Muraszko w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola85 ja czytałam jej opinie i jakoś mnie zniechęciły :/ ide na 30.08 do dr Zawisza podobno bardzo dobry.. zobaczymy po operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola85
ja tez czytałam i sporo było odnośnie usuwania zmian barwnikowych a uszy u niej chwalą sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaanaa
to już sama nie wiem :) ona ma gabinet niedaleko mnie w sumie mialabym blisko po operacji do domu:) no ale juz mam termin u kogos innego. Pan wydaje sie byc bardzo sympatyczny a klinika wyglada super :) wiem tyle ze u pani Raczkowskiej zabieg kosztuje 3200 + konsultacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabbsa
to można zoperować np u dr zdzitowieckiego (i niedrogo kosztuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×