Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malrosses

Odstające uszy ....

Polecane posty

Gość jazałamana18
Hey ja tez mam taki problemik ....coraz bardziej my$le o operacji ;( TYlko ze jest problem ... ja sie wszystkiego tragicznie boje .... Jestem straszna panikara!! Tak bardzo sie boje:((((( Niech mi ktos doradzi ... albo pocieszy PROSZE bede bardzo wdzieczna ..... Bo ja tak bardzio cierpie :(( KATE ja tez myslałam o zabiegu w Krakowie... prosze powiedz mi cos wiecej ... ile trwał zabieg i wogóle czy mocno bolało ... PROSZE POMOCY :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( a teraz jest wszytsko ok ?? nie bolą cie? czy bola nadal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazałamana18
aha i czy mógłby mi kto$ powiedziec co$ o tej metodzie laserowej?? i co biega i czy boli mniej ... Koszty sie nie licza ... to moze byc nawet 6 tysiecy.... dam rade :P POMOCY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Resa
Cóż... Ma teki problem jak wszyscy tutaj...Moje uszy bardzo odstają i chciałabym je zoperować. Mam jednak wątpliwości bo boję się reakcji kolegów z klasy. Dodam że chodzę do 2gimnazjum i do tego stopnie wstydzę się swoich uszu, że stale noszę opaskę która je ukrywa.Nad zabiegiem zastanawiam się od dłuższego czasu. Przez całą podstawówkę słyszałam różne wyzwiska i komentarze dotyczące moich uszu. Miałam nadzieję ,że w gimnazjum nie będę już miała tego problemu. Nadzieja okazała się ułudą. Ciągle mi dokuczano. W końcu założyłam opaskę i "kumple" doszli do (słusznego) wniosku że wstydzę się uszu . Od tamtego czasu utrudniają mi jeszcze bardziej. Czy fundusz zdrowia mógłby mi zrefundować taki zabieg? Nie sądzę żeby moich rodziców stać było na sprezentowanie takiego zabiegu... Jeśli byłby refundowany to gdzie? Proszę o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sederowska
Niestety nie pocieszę Cię, takie zabiegi nie są refundowane.Oczywiście operacje plastyczne są refundowane ale tylko te, które są wynikiem zniekształcenia jakiejś części ciała np. w wypadku.Operacje plastyczne poprawiajace urodę niestety każdy sam sobie opłaca.Gdyby to było refundowane to sądzę, że więcej by było operacji plastycznych niż innych operacji ilościowo.Pozdrawiam. P.S.Jak będziesz pełnoletnia, wyjedz za granicę, wystarcza 2 miesiące i sobie zarobisz na operację bo nie jest taka droga:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia175
hej! Też mam odstające uszy i przez to miałam wieli żal do siebie czemu własnie ja!!Nie chciałam z Z tym pogodzić ze nie moge miec normalnych uszów a na operacje nie mam pieniedzy a nawet jakbym zdobyła to by mi było szkoda Tyle pieniedzy na same uszy... ale tez nie chciałam chodzić w opasce na glowie .... i zaczęłam kombinowac.. zajmuje sie tipsami rownież.. i mam taki klej z pędzelkiem ... a wiem ze nie nie nalezy unikać wszelkie kleje z kontaktem ze skóra gdyż moze spowodować powazne problemy, ale mowie sobie raz sie żyje i tak ja jako królik doświadczalny sobie przykleiłam! dalam kropelke na ucho i tak docislam do skóry głowy. I super skleilo, nic nie piekło i cały dzien trzyma a jak chcialam odkleic to chwycilam i pociagłam lekko nic nie zabolalo :D raz mi sie ten klej skończył (1 tuba starcza na ponad miesiąc) i kupilam inny i jak przykleilam to zaczelo strasznie mnie palić ... Dlatego ten klej jest jedyny w swoim rodzaju z pędzelkiem i jako jedyny nadale sie na klejenie uszów! stosuje go 3 rok! i nigdy nic mnie nie zabolało i nie wyobrażam sobie jakbym miała bez niego swobodnie sie czuć! Nie spotkalam osoby ani nie znalazłam czy na zywo czy na forum zeby wymyslila sobie zeby przykleić klejem uszy :P tak jak mówie klej jest niezawodny Jest to klej 7,5 g z pędzelkiem Nawet nie planowałam sprzedawać go, ale mysle ze duzo osób ma ten sam problem i chce im równiez pomóc, sprzedałam kilka klejów i nikt mi nic nie zalił ani nic tlyko napisali, że naprawde działa i ze jest swietny itp. mogłabym go wystawić na allegro i tak moze zrobie ale nie mam glowy do takich aukcji jak narazie. Wiec jesli cchesz spróbować to naprawde polecam nie ma sie czego bać!! na nikim nie wywyłal draznienia i pieczenia aha i nie widac ze masz sklejone ucho :D a teraz jak go zdobyć! sprzedaje go za 60zł ( pieniądze na przelew i ja odrazy wysyłam) a jak boisz sie ze nie wysle to mogę równiez platne przy odbiorze tylko ze nalezy do 60zł dodać 12,5 zł bo tyle wynosza platności na poczcie .. :/ jak cchesz sie wiecej dowiedziec albo masz jeszcze jakies pytania to prosze pisać.Z chęcia odpowiem :) mój meil: martunia175@wp.pl Marta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleszcz
witam mam pytanko słyszał ktoś o dobrym chirurgu plastycznym w krakowie , robił ktos operacje w ars-medica na warszawskiej jakie sa opinie plis pisaccccc:))pozdrawiam uszatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie uszata
Zadnego kleju ja jestem 3 miesiace po zabiegu i jestem szczesliwa sa piekne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berdzia
robil ktos uszka u dr Ryszarda Suligi z Częstochowy? jesli tak to piszcie swoje opinie o nim bo wybieram sie na zabieg i nie wiem czy dobrze wybralam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszamy
zapraszamy serdecznie na nowo otwarte Forum www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syll_
czesc! ja mam mało wlosow i odstajace uszy! masakra! gdy rozpuszczam włosy to i tak widac,ze mam odstajace uszy! pomocy! OPERACJI NIE ZROBIE! jest jakas inna na to metoda????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud_natury
syll_ napisala: OPERACJI NIE ZROBIE! jest jakas inna na to metoda????!!! jest - spraw cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiechnieta
kup sobie klej ja bo kupilam i jest super :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona12
hejka czy ktos robil operacje w szczecinie>???ja sie zdecydowalam na klinike mediconsult

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona12
Caly czas sie zastanawiam czy to dobra klinika ....czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjjho
ja planuje pod koniec wakacji (jestem maturzystką więc będą trochę dłuższe :):)) zrobic korekte odstających uszu u dr Suligi w Częstochowie, wie ktoś może ile się czeka na taki zabieg? bo nie wiem kiedy mam się z nim skontaktowac.. a ile wy czekaliscie? niekoniecznie u tego lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilas
Jeżli pójdziesz wcześniej to przeciez możesz sobie ustalić termin kiedy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam rowniez odstajace uszy....
tez mam ten problem ale ja mam jedno odstajace ucho a drugie jest normalne nie moge zwiazc wlosow wygladam jak ufo na operacje nie jestem jeszcze zdecydowana ale interesuje mnie ten klej chcialabym sie dowiedziec czy on naprawde jest dobry i wogole???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brr zapomnij o kleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona12
Do lagunka86 ja juz jestem po zabiegu 12 dni jestem zadowolona,,,zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana777
Witam wszystkich forumowiczów:))) Mieszkam w Warszawie i tu właśnie 31.08.2009 poddałam się korekcji odstających uszu. Zabieg wykonałam u dr. Krzysztofa Szymańskiego z którego jestem bardzo zadowolona! Moim zdaniem jest to świetny specjalista, który na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim dobro pacjenta. Serdecznie polecam go wszystkim,którzy planują wykonać korekcje uszu!!! Co do mojego zabiegu to trwał aż 3 godziny ze względu na bardzo twardą chrząstke,a także ,, niestandardowy" kształt ucha. Pan dr. od początku mówił mi,że operacja w moim przypadku nie należy do najprostszych:(((. Jednak na zabieg zdecydowałam się i nie żałuje, bo efekt już teraz jest po prostu powalający:)))))))))). Za operacja zapłaciłam 3500zł+ badania(220zł), które robiłam na własną ręke i za które niestety przepłaciłam . Ps. najtańsze badania można wykonać w Stacji Krwiodawstwa za ok 170zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezinka
ja operacje mialam 31.sierpnia .br. jestem juz 9 dzien po zabiegu i bolu juz nie czuc, wkoncu jest normalnie. choc uszek wogole nie czueje przy dotknieciu ale mysle ze to minie:) polecam uszatkom zabieg.robiłam za poznaniem w kobylnikach, w sobote beda sciagane szwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, gdyby ktoś wam proponował klej do uszu, to nie wierzcie w takie bzdety, ja chciałam sie przekonać, i się przekonałam, otrzymałam taki cudowny klej do uszu od pani która się reklamowała na allegro ze swoją aukcją. Okaząło się zę to najwiekszy w życiu bubel. Ciekawe czy te zdjęcia nieodstających swoich uszu też robiła za pomocą cyjanopanu jaki dostałam. Oddam go do ekspertyzy bo wkurzyłam się strasznie. Ta pani nawet nie raczyła przykleić etykiety na produkt, jest w małej buteleczce bez niczego. zapachem przypomina cyjaanopan, taki ostry, drażniący zapach, po nałożeniu lekko pali i oczywiście podrażnił mi skórę. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli ktoś też został oszukany to piszcie,.. Widocznie nie wszyscy są zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolasine
ja zakupiłam ten klej tez na allegro i jestem bardzo zadowolona ;) nic nie pali i naprawde klei a co do zapachu to pachnie jak każdy klej nie wiem czego sie spodziewałaś ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja miałam operację wczoraj u dr. Pastuchy. Wszystko super!!! Widziałam swoje uszka zaraz po zabiegu i jestem mega szczęśliwa. Sama operacja to nic strasznego- nic nie czułam tylko wszystko słyszałam ale naprawdę nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematów,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezinka
mam pytanie ja sie zalogowac na ta strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert144
Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry gabinet w Szczecinie, słyszałem o dr. Jach, ale pokilku opiniach juz sam nie wiem, w listopadzie musze przeprowadzic zabieg odstających uszu, bo pózniej nie bede juz miał tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona12
ja robilam w szczecinie u dr Beaty Marszalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×