Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malrosses

Odstające uszy ....

Polecane posty

Odstające uszy mogą być zmorą każdej kobiety, mam koleżankę, która też miała ten problem i miała z tego powodu ogromne kompleksy, nie nosiła związanych włosów, cały czas tylko rozpuszczone. I ogólnie, czuła się bardzo niepewnie siebie, nie mogła za bardzo przez to nosić kolczyków (przynajmniej tak uważała). W końcu zdecydowała się na operację u dra Kratochwila, przeszła potem krótki proces rekonwalescencji i teraz bardzo się odmieniła. Od razu pewniejsza siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulekkk
Czy to prawda ze korekta uszu wykonana technika wycinania chrząstki powoduje to iż uszy rosną a blizny za uchem są okropnie widoczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelkowedziewcze
Witam wszystkich. Dzisiaj miałam zabieg odstających uszu w Klinice Sfera u dr Obrockiego. Wróciłam do domu autobusem. Ludzie patrzyli się na mnie jak na poturbowaną, ponieważ niemalże miałam cała głowę w bandażu. Jak na razie działa znieczulenie więc siedzę sobie wygodnie na łóżku. Doktor nie chciał mi przepisac ketonalu.... kazał brac apap!!!!! nie wiem co to będzie...Apap na taki zapowiadany ból ? Chyba nie przeżyję dzisiejszej nocy.. i jeszcze na tym apapie! Jutro idę na zmianę turbanu czyt. opatrunku. Ile ten opatrunek mam nosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana833
apap nie pomoze ,mi tez tak dr zalecił bo podobno mniej potem krwawi.nie spalam cala noc a ten apap chyba wcale nie dzialal ale juz o tym zapomnialam:).jutro zdejma ci opatrunek i tylko opaska wiec juz z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pudelkowedziewcze
Dzisiaj byłam na zmianie opatrunku w Klinice. Faktycznie mam juz tylko gaziki wyjałowione i opaske na uszach. Bolą jak cholera. W nocy myślałam,że padnę. nie dosc,że spałam tylko na plecach to o 4 nad ranem było apogeum. Wzięłam Pyralginę. Podobno jest mocniejsza a nie rozrzedza krwi. Po niej faktycznie zasnęłam i obudziłam sie dopiero o 8 rano. Dzisiaj widziałam po raz pierwszy swoje uszy. Są bardzo przylegające i kolor krwisto filetowy. Lekarz powiedział,że nie przepisze mi ketonalu, bo ma złe doświadczenia z tym lekiem. Jak usłyszał,że wzięłam pyralginę to powiedział,że dobrze i mam ją stosowac. Od jutra już sama bede zmieniac opatrunk grrrr.Siedzę teraz i nadal boląąąąą mnie. Nie wiem co to będzie. Jutro ma już mnie zacząc swędziec. Podobno dobry znak. Znak tego,że sie goi :) a Wam jakie inne środki przeciwbólowe pomagały oprócz ketonalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta975
Ja przeżyłam 46 lat z odstającym uchem.OKROPNOŚĆ.Kto tego nie przeżył to nie wie.Najpierw wytykanie, przezwiska i śmiechy w szkole, na podwórku, potem w wieku dorosłym codzienne zmaganie sie z ukryciem tego defektu, a w rezultacie niska ocena samej siebie,kompleksy.Ale teraz mam to już za sobą i to nie dzięki operacji, bo nigdy nie było mnie na to stać .Dzięki rewelacyjnemu produktowi hiszpańskiemu, który zakłada sie 2 inuty i wszystkie problemy masz już za sobą.Produkt atestowany, z ulotką w języku polskim .Skntatuj się ze mną ,a powiem jak go zakupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta975
Nie operujcie sie !!! To drogi interes i ryzykowny.Jest na rynku produkt hizpański ,który jest całkowicie bezpieczny.wiem bo używam .Kontak edyta975@interia.pl KOEKTOR ODSTAJĄCYCH USZU.Rewelacja.Naprawdę.Produkt atestowany,bezpieczny i łatwy w użyciu. minuty założenia i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123litkaa
Te korektory naprawdę pomagają? Nie słyszałam o nich wcześniej chociaż w sumie... wcale nie jest tak źle po operacji uszek jak piszecie. Dzisiaj miałam zdejmowany opatrunek. Zabieg miałam w zeszłym tygodniu w Łodzi u dr Doroty Żukowskiej i dzisiaj jak zobaczyłam swoje uszka po zdjeciu opatrunku to już się cieszę. Wiem, czytałam na forach że mogą jeszcze odskoczyć chociaż Pani doktor mówiła, że będzie ładnie bo już widzi . Ja tam wcale aż tak nie cierpiałam z bólu, mnie wystarczył zwykły nurofen forte , a nie jakiś tam ketonal jak ktoś tu pisał. Naprawde wcale nie jest az tak źle a radość ... och, niewypowiadalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za świat. A ja strasznie chce odstajace uszy. Bardzo mi sie podobają. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eobi
123litkaa 2013.09.03 Nie wiem jak mozesz tak pisać, ja zostałem oszpecony przez żukowską. Widziałem dziewczyny po operacji u zukowskiej i wyglądały brzydko ich uszy wogóle z każdej strony. Miały blizny szpecące i długie po całych uszach, jeden płatek wycięty dwa razy więcej niż drugi, wygląda to naprawde załamująco! Żadna z nich nie była zadowolona, dlatego prześlij mi swoje zdjecia bo nie wierze w to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eobi
wyslij mi zdjecia na: eobi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ja też mam problem z uszami i zainteresował mnie ten klej od pani Marty, jeżeli macie jakiś kontakt do niej lub to czyta sama to proszę o odpowiedź bo droga mejlowa nie odpowiada jak narazie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korektory możesz zamówić również z płatnością przy odbiorze. Koszt 20 zł. Wystarczy sms pod nr 730 346 023 lub mail z zamówieniem sklep@otostick.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś mógłby polecić klinikę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wykonaną korektę uszu w Art Medical Center (http://www.artmedicalcenter.eu/) i jestem zadowolona. Nie miałam żadnych skutków ubocznych. Oczywiście dochodziłam do siebie jakiś czas, ale na prawdę warto jeśli ma się z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś miał robione uszy u dr Siwka w Lublinie i nie był zadowolony? pytam, bo chcę się dowiedzieć, jak jest u niego z reklamacjami. miałem u niego zabieg jakiś czas temu no i jedno ucho jest ok, ale drugie odeszło dość mocno i widać szwy i bliznę. nie jest to efekt jakiego oczekiwałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam operację w Gdyni w http://lagunaestetica.pl/ Jestem bardzo zadowolona z efektów. Opaskę nosiłam 4 tygodnie. Koszt koło 3 tys zł. Zdecydowanie polecam taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu na odstające uszy w klinice doktora Łątkowskiego i mogę powiedzieć że to była dobra decyzja. Ból po operacji był warty mojego nowego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka3765
Niestety też miałam ten problem, zdecydowałam się na korektę u chirurga. Zabieg przeprowadzała dr n. med. Dorota Żukowska i jestem zadowolona z rezultatów. Warto ją wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kuzynka miała jedno ucho odstające a jedno normalne, poszła je poprawić do kliniki Medbeauty i jest bardzo zadowolona, bo może w końcu chodzić w spiętych włosach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czereśniak Kępińska
Polecam doktora tanio i solidnie. Wybrany model-Marcin "słoik" Kępiński po zabiegu wibratorem i klejem stał się ładny.Niedługo wystąpi w programie utrzymanek z Inowrocławia w Programie rozrywkowym pokochałem babcie;-) https://www.youtube.com/channel/UC55fy15tLuGcIzK9b6J6xYQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra812
W dzisiejszych czasach nie jest to problem. W wielu miejscach można wykonać korektę uszu. Tutaj http://szpitalse.pl/korekta-odstajacych-uszu/ są namiary na szpital, który się w tym specjalizuje. Można w ten sposób szybko rozwiązać swój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudzia39
Mój brat miał niedawno operację korekty odstających uszu, teraz wygląda znacznie lepiej, i widać tez po nim że inaczej się z tym czuje, jest bardziej pewny siebie. A był w Łodzi u doktor Żukowskiej, wykonała cały zabieg i muszę powiedzieć że efekt jest bardzo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena8934
Są osoby, które potrafią z takim problemem żyć, a są osoby, które za wszelką cenę próbują pozbyć się odstających uszu. Niestety jednym wyjściem z tej sytuacji jest operacja plastyczna, ale to już poważniejsza ingerencja w nasze ciało. Jeśli jednak jesteście zainteresowani, to polecam dr dr Rafała Pabiańczyka z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×