Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość malrosses

Odstające uszy ....

Polecane posty

Gość kudlata144
Radomiak; A podobają Ci sie uszkaa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyske
sylwus5 umowilas sie juz na zabieg?? ja w koncu zdecydowalam i za 3 dni mam konsultacje u Daniluk. no a dalej zobaczymy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radomiak
@kudlata144 mi się bardzo podobają :) chciałem aby nie były odstające, a to że są jeszcze fajne to dodatkowy plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuś5
do pyske hej! no prosze wreszcie wybralas miejmy nadzieje ze juz ostatecznie:)koniecznie napisz wrazenia jak bedziesz po wizycie konsultacyjnej:)ja chce zrobic poczatek listopada lub poczatek grudnia wiec jeszcze nie dzwonilam zeby umowic konkretna date...a moze juz powinnam ale one cos tam wspominaly ze chyba wystarczy z 1,5 miesiaca przed, w kazdym badz razie czas leci i pewnie niedlugo zadzwonie a teraz mam taka faze ze siedze na forum i wszystkie nurtujace mnie pytania spisuje na kartke zeby pozniej nie zapomniec sie o nie zapytac jak bede po zabiegu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata144
Jejj w sobote zdjeciee opatrunkuu azz sie bojee ;/ Moze mi sie nie spodobaja uszyy alboo cos;/ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyske
do sylwus5 czesc! juz jestem po konsultacji, i jestem pozytywnie nastawiona. stwierdzilam ze chce juz miec to za soba,a nic mnie nie zatrzymuje i zdecydowalam sie! za dwa tygodnie mam juz zabieg, teraz juz tylko porobic wyniki i czekac..Kobieta wydala mi sie bardzo sympatyczna, powiedziala, ze nie miala przypadku zeby uszka odskoczyly. to mnie tez tak podbudowalo.Mam nadzieje ze to prawda... Boje sie, ale tyle na to czekalam, ze warto sie pomeczyc. Na pewno po zabiegu sie odezwe i powiem jak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagata100
ello mam pytanko do wszystkich. czy lekarze dają zwolnienie do pracy lub szkoły na te 2 tyg kiedy trzeba się skręcać z bólu w domu? a najbardziej chodzi mi o dr r. siwka z polikliniki w lublinie. proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuś5
do pyske hej! no prosze szybka decyzja:) szkoda ze ja nie moge wczesniej bo juz bym dawno miala to za soba ale nic...dzielnie czekam na swoja kolej:) powiem ci ze stwierdzenie pani doktor , iz jeszcze zadne uszka przez nia robione nie odskoczyly tez mnie podbudowalo!! jak kilka slow potrafi zdzialac cuda:) ale miejmy nadzieje ze wszystko pojdzie profesjonalnie. koniecznie sie odezwij jak bedziesz po zabiegu!!! i najwazniejsze oczywiscie rzecz, ktora zapomnialam z tego eszystkiego powiedz mi jak metoda pan doktor robi uszka: lamie chrzastke czy zgina bo to ze szyje naturalnymi nicmi to pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuś5
jezu wchłanialne a nie naturalne co ja bredze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuś5
do dzagata 100 kazdy lekarz daje zwolnienie na minimum dwa tygodnie i ztego co czytalam na poprzednich stronach to zaden nie robi z tym problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuś5
ojej ale ja dzis zamot jestem:)poprawiam pytanie do pyske: pani doktor lamie chrzastke, zgina czy wycina??? no teraz jest prawidłowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyske
wiesz co ze mowila mi jak robi, ale tego czy zgina lamie czy wicina to albo nie powiedziala albo poprostu nie pamietam. Na pewno uzywa walkow i tez nie wiem o co chodzi bo nie wciagalam sie az w to tak bardzo. No a szwy mowila ze po 2 tyg beda zdejmowane. Wydaje mi sie ze wewnetrzne sa wchlanialne a zew sa normalne i dlatego sa wyjmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudlata144
Trzymajcie kciuuki jutro ide na zdjecie szwow :) zobaczymyy czy uszy mi sie spodobaja ;) a tak w ogolee po zdjeciuu szwow jak to jest?? mozna normalnie funkcjonowac rozpuszczac wlosy ? myc je? Bo ja mam zamiar isc do szkoly w poniedzialek ;pp poradzcie ;> ?? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudlata144
Aa ii jeszczee pytanko do was:) Czy zdjecie szwow boli ? jak to w ogole wyglada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlata144
Uszkaa bardzo fajnee :) troche za bardzoo przylegle do glowyy.. alee i tak sie ciesze ze sa lepsze niz byly :) hmm nie wiem czy to normalnee ale jak dotykaam uszyy to one sa jakies drętwe w dotyku nie wiem czemuu aa i wydaje mi sie zeee jedno ucho jest inne od drugiego czy to normalne ? wczoraj mialam sciagane szwy;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyske
hej! jestem juz po zabiegu 3 dzien. zabieg przebieg praktycznie bezbolesnie, czuc tylko pierwsze wstrzykniecia igielka. Po zabiegu czulam sie jakbym nic nie miala robione.. 6godzin znieczulenia, pozniej dopiero sie zaczelo. Bardzo dziwny bol, jakby rwanie, teraz czuje na zmiane bol albo swedzenie.Ale wszystko jest do wytrzymania, gdyby nie opatrunek juz dawno wyszlabym z domu. Sylwus_5 jezeli masz jeszcze jakies pytannia co do zabiegu to Ci odpowiem. przy pierwszym zmianie opatrunku jeszcze w klinice spojrzalam na uszka, wyobrazalam sobie ze beda mocno opuchniete i sine, ale mile sie rozczarowalam bo wygladaja naprawde niezle..sa lekko opuchniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuś5
do pyske no wreszcie sie odezwaląs:) nawet nie wiesz jak ci zazdroszcze ze masz to juz za soba:) ale przynajmniej bede miala informacje z pierwszej reki:) bądz dla mnie cierpliwa bo troche podrecze cie pytaniami:)hmmm....nawet nie wiem od czego zaczac.....powiedz mi jak ci sie spalo czy wogole spalas?:) a wogole jak to jest w klinice bo czytalam gdzies ze trzeba byc bez makijazu , ze jeszcze przemywaja czyms twarz przed zabiegiem i w co trzeba byc ubranym czy daja jakis fartuch? a na zmiane opatrunku jechalas na drugi dzien tak???no i teraz to napewno bedziesz wiedziec bo wczesniej jak sie pytralam to nie pamietalas: jak z ta chrzastka czy lamana czy wycinana? i jakie szwy zakladane/ i kiedy na zdjecie szwow?? sorry ze tego tak duzo:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyske
hej! nie ma sprawy, co bede wiedziala to bede piasala:) co do spania to ciezko bylo mi zasnac, znieczulenie zeszlo mi ok.19 takze na noc od razu wzielam ketonal. Oczywiscie spalam na plecach, dopiero ok 4 w nocy sie przebudzilam z bolem no i nastepna dawke ale juz eferalgan i juz wiecej sie nie budzilam. pierwsze trzy noce sa najgorsze, teraz juz nawet od czasu do czasu przekrecam sie na bok, tylko klade sie tak zebym nie uciskala uszka. Tabletki przeciwbolowe juz na noc nie biore, czasami w dzien ale juz ibuprom, bo nie jest to az taki bol zeby sie ketonalem faszerowac.Powiem Ci ze ja na zabieg nalozylam sam podklad, mialam przemywane spirytusem uszy az po policzki, jakbym miala oczy pomalowane nic by sie nie stalo:) przed zabiegiem musisz sie rozebrac do bielizny i daja Ci do zalozenia taki zielony "fartuszek" :] no i musisz zalozyc bluzeczke najlepiej na ramiaczkach zeby pozniej lekko przez turban ja nalozyc. Na drugi dzien zmiana opatrunku o ktorej godzinie Ty chcesz, ja pojechalam rano bo bylo mi bardzo nie wygodnie i mocno mnie uciskal, chcialam jak najszybciej to zdjac, no i od razu zobaczyc uszka.Chrzastka nie jest wycinana, ani lamana bo bylby za duzy widoczny kat. Ona jest tak jakby scierana, czy cos w tym stylu, jak ona mi to robila to mialam takie wrazenie jakby mi przypalala. pozniej byla sszywna chrzastka w srodku i szwy zewnetrzne razem z walkami. szwy zdejmuje sie dwa tyg po zabiegu.pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuś5
do pyske hej!czekaj bo nie wiem czy cie dobrze zrozumilam te waleczki to pod uchem sa???tak??? a do momentu zdjecia szwow to chodzisz w jakies opasce czy w tym opatrunku? wlasnie tak myslalam zeby zalozyc cos rozciagliwego w dniu zabiegu zeby nic sobie nie naruszyc:) a ten turban to rzeczywiscie taki straszny jak go niektórzy opisuja?:) to ty wytrzymala jestes na bol i z tego co piszesz to calkiem niezle to przechodzisz:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyske
walki masz wlozone hmm.... jakby to powiedziec, one sa z przodu na wierzchu, formuja Ci tak jakby srodek ucha np. ta sama koncowke ucha króra sie na koncu zakreca. Jezeli chcesz zobaczyc jak to wyglada doklanie jesli podasz mi maila moge jutro przy zmianie opatrunku zrobic zdjecie i Ci je przeslac. Do zdjecia szwow chodzi sie w opatrunku i nie mozna myc glowy :/ u mnie juz jest tydzien i za fajnie to one nie wygladaja heh:) no ale coz.. trzeba sie pomeczyc. nie jest taki zly ten turban, masz grubo owinieta glowe bandazem elastycznym, przez szyje i gardlo, ale to dobrze bo jest usztywnienie. A przez pierwsza noc to tylko jest mysl zeby niczego tam nie naruszyc. mnie to tylko wkurzal ucisk na gardlo. Nie martw sie jest to wszytsko do przezycia, tez po przeczytaniu wypowiedzi innych bylam troszke w szoku, ale nie jest tak strasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce vita_26
Ja polecam prywatną klinikę Multimedica we Wrocławiu znaczy w szczególności lekarza, który wykonał mi ten zabieg, mianowicie Dr Knast, gorąco polecam, jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuś5
do pyske to mój adres mail: bebelily5@wp.pl mam nadzieje ze zrobilas zdjecia bo jestem strasznie ciekawa jak to wyglada a nie moglam wczesniej odpisac. czyli opatrunki juz sobie zmieniasz sama? po tym co napisalas na temat tego turbanu to wydaje mi sie ze czlowiek smiesznie w taki czyms na glowie wyglada:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwuś5
do pyske hej!!! coś sie stalo ze sie nie odzywasz bo juz zaczynam sie martwic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyske
hej!! nie przyszlo mi powiadomienie ze cos napisalas:) juz Ci wysylam zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaInowrocław
chcialam sie zapytać czy ktoraś z was ma zrobione zdjecia przed operacja a potem po??? i czy macie zdjecia uszków jak nie mialyście jeszcze sciagnietych szwow?? prosilabym bardzo o fotki : kaziuchna89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hancyk
Ja idę na zabieg w najbliższy piatek (03.10) i przyznam że troszkę się boję... Ale po przeczytaniu wypowiedzi ivonki18 dużo lepiej mi się zrobiło! ;o))) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hancyk
NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hancyk
NIE MA SIĘ CZEGO BAĆ!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×