Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość absolwentka82

co robic po pedagogice?

Polecane posty

Gość no i coz dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja logopedie polecam
W szkolach teraz jest bardzo dużo dzieci z wadami wymowy i zawsze logopedów poszukiwano, tak jest do dzisiaj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolwentka82 a czym sie kierowałaś wybierająć studia .... może tylko chęcią zdobyći pamierka sankcjonującego mgr przed nazwiskiem trzeba było wybrać inny kierunek ..nie miałabyś teraz dylematów co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozprawka
dziewczyny po pedagogice czy mozecie mi wytlumaczyc rozniece pomiedzy zwykla rozprawka a rozprawka pedagogiczna? Taki mam egzamin wstepny: rozprawka pedagogiczna w oparciu o literature szkoly sredniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujowy kierunek
jestem po resocjalizacji i żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ile zarabiacie
panie pedagozki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika o87
dlaczego żałujecie po resocjalizacji ? mi sie wydaje ze to bardzointeresujocy kierunek sama sie nad nim zastanawiam choc rtoche sie obawiam. co mozna robic po resocjalizacji. wydaje mie sie ze praca z nieletnimi przestepcami itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukończyłam
pedagogikę resocjalizacyjnę i pełnię funkcje kuratora zawodowego dla dorosłych. Ze stopniem starszego kuratora zarabiam ok.4600zł brutto, przede mną jeszcze jeden stopień awansu zawodowego - kurator specjalista. Trudno dostac prace w tym zawodzie, alejest bardzo ciekawa i interesujaca, no i...niebezpieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam zawód bo mało zarabiałam a byłam singlem. Zrobiła studia podyplomowe z zarządzania i pracuję w dużej korporacji. Cieszę, się że skończyłam z pracą w oświacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo
czy po pedagogice specjalnej bede miala mozliwosc pracy z dziecmi autystycznymi?? jesli nie to jaki dokladnie kierunek powinnam wybrac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem magistrem pedagogiki społecznej. Trafił mi się etat nauczyciela w przedszkolu. Jestem w stannie rozpocząć od października studia podyplomowe z pedagogiki wielku dziecięcego. Pracuję w przedszkolu od dwóch lat jako pomoc nauczyciela. Jakie mam szanse dostac ten etat??? Od kogo zalezy w głównej mierze moje przyjęcie??? Jest to gminne przedszkole publiczne. Z góry wielkie dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
a ja jestem na nauczycielskich (przedszkole + podstawowka 1-3) blad mopjego zycia. a takie mialam idealy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotny pedagog
2 lata temu skończyłam peagogike. Od dwóch lat szukam pracy. Odbyłam roczny staż i od roku nie pracuje. Codziennie przeglądam ofert, chodze do urzędu pracy, pytam po znajomych i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończyłem politechnikę
i mam pracę. Fajnie jest pracować i zarabiać. Ale za znajomość lektur mało kto chce płacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to maja fajnie
przyuczą się do roznoszenia worków z klejem do glazury i spoks :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja startowałam do policji, jestem po resocjalizacji i się nie dostałam ! po teście psychologicznym stwierdzili że jestem nieufna i w ten sposób mnie zdyskwalifikowali. Wykształcenie nie ma większego znaczenia musisz być tylko facetem możesz mieć średnie, być murarzem, tynkarzem i tacy się dostają! Kobiet nie potrzebują uważają że się nie nadają, ale ja startuję jeszcze raz i im pokażę nie poddam się tak łatwo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
jeśli już, to polecam pedagogikę resocjalizacyjną. Kurator zawodowy rzeczywiscie zarabia duzo, choć to bardzo ciężka npraca. Mozna się załapać do policji, jak dwie moje koleżanki. Można w pol. izbie dziecka, osrodkach wychowawczych, swietlicach terapeutycznych, jako pedagog szkolny,jest sporo możliwości i szanse na większe zarobki. Całkiem dobrze jest skończyć terapię pedagogiczną, a jeszcze lepiej logopedię. zawsze mozna dawać "korki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
ja obecnie studiuje pedagogike i pracuje w obrocie gruntami i nieruchomościami- własny interes! Wiem,że zupełnie nie związany z zawodem,ale co mozna robić po pedagogice? Uczyć w szkole dziciaki????????? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam inne pytanie
ile moze zarobic pedagog szkolny ze wszystkimi stopniami awansu po 10 latach pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klhjg
tyle samo, co nauczyciel, nie ma zadnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pedagogice nie znajdziesz pracy jest cholernie cieżko! Ja szukam dosć długo i nic, żadna kolezanka ze studiów nie pracuje po swojej specjalizacji! I tyle lat na marne, trzeba szukać coś innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno dziala
smieszy mnie fakt jak ktos szuka pracy po pedagogice i narzeka. Ja od razu po licencjacie dostalam prace, potem po przeprowadzce mialam w ciagu tyg 5 ofert w Wawie, a potem po kolejnej przeprowadzce 2-3. LObecnie pracuje w szkole drugi rok i w sierpniu , wrzesniu mialam telefony z cv, ktore skladalam 2lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno dziala
ja skończylam ed. zintegr. z wp. Pedagogika najlatwiejszym kierunkiem??? Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupppp
no z ta logopedia to nie przesadzajcie. trzeba miec niezle wtyki w szkole zeby robote dostac. owszem dzieci z wadami wymowy mnostwo ale godzin w szkole dla logopedy niewiele i zazwyczaj maja to baby z nauczania poczatkowego( jako nadgodziny) ktore zrobily podyplomowke w 2 semestry a ludzie po 5-letniej logopedii nie maja pracy. takie polskie realia. gdyby w kazdej szkole byl logopeda na pelen etat to byloby ok ale w rzeczywistosci tak nie jest. w mojej miejscowosci tylko jedna podstawowka ma logopede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno dziala
fakt, logopedii uczą panie po I-III, ktore skonczyly podyplomóki. Normalka, bo dyro nie musi zatrudniac kolejnego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i szukac pracy gdzie zarabia sie normalne pieniadze. Ja wlasnie tak zrobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno dziala
terapia ped. - jedna nadgodzina w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×