Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Hej dziewczyny :) Widze że prawie wszystkie tutaj zabieganie przed świętami :) Za życzenia dziękuje:) Również pragne złozyć Wam życzonka:) Życze Wam wesołych,szczęśliwych,rodzinnych Świąt,udanych prezentów i wszystkiego o czym sobie tylko pomarzycie:) Uściski dla dzieciaczków :) Może zajrze do Was jeszcze przed Wiglią:) Miłego dnia w tym ferworze przedświątecznych zajęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać że u nas wszystko ok.Julka zdrowa, już nie może doczekać się Świąt,preentów i tylko śniegu jej do szczęścia brakuje. Ja jak to zwykle przed świętami bywa mam sporo pracy. Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:)) Wpadlam na chwilkę zeby dać znać,że żyję:)) Jesli ktoraś z Was nie dostała kartki wczoraj ode mnie to ręka do góry!!! Zmykam:((Dziękuje,że.... jesteście:))Jeszcze raz Wesolych Świat:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny))) dzieki za zyczenia ))) pozdrawiam wszystkich)) Pewnie też jestescie zabiegane - jak wszyscy ))) nadrobie wreszcie przez świata - mam nadzieję)) Trzymajcie sie cieplutko przez te święta) miłej i serdecznej atmosfery wam życze, abyście poczuły że to czas kiedy gasną spory i goja sie rany)))) Buziaczki PS Ada - synek jest słodziutki własnie dostalam świże zdjęcia))))gratuluje)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Wszystkiego co najlepsze, spokojnych, pogodnych Świąt dla Was i Waszych Krasnali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie... boszszsz.. nie mam czasu sie nawet zalatwic co dopiero mowic o wygodnej chwili przed kompem... Tak wiec korzystam z chwilowej okazji.. bardzo chwilowej... Chcialabym podziekowac serdecznie za zyczonka 😘 A Wam, kochane mamusie, zyczyc Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia. Zmykam .. zaraz goscie przyjda :* 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam we wtorkowy świąteczny poranek:D U mnie za oknem biało, ale nie od śniegu tylko od mrozu. Widzę, że Wszystkie pięknie świetujecie, bo topik pustkami świeci, więc postanowiłam napisać kilka słów:) Życzę miłego dnia dzisiejszego i całuski dla najmilszych 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej:) U mnie przymroziło ale śniegu nie ma:(, szkoda bo śwęta ze śnegiem zawsze są takie bardziej nastrojowe,przynajmniej dla mnie:) U mnie święta upływają ok.W Wigilie byłam z Julką u rodziców, wczoraj ja byłam w gościach u rodzinki a Julka u swojego taty.Dzisiaj natomiast albo będe już leniuchować albo wybiore się na troche do przyjaciłóki, a może ona przyjedzie do mnie. Julka zadowolona, najbardziej ciesza ja oczywiście przezenty :) A ja po świętach sie odchudzam bo objadłam się w te świątecznie dni bardzo:) Pozdrawiam Was wszystkie gorąco, buziaki dla pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie dziękuje za wszystkie życzenia które otrzymałam od was na meila a teraz za pośrednictwem naszego forum ja pragnę złożyć Wam drogie przyjaciółki najserdeczniejsze życzenia: W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. pa pa 🖐️ pozdrawiam Was i całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:)) Po światecznym obżarstwie czas do pracy:(( Był u Was Mikolaj?Ja byłam grzeczna więc przyszedł:)) No i sensacja sezonu:po ponad dwóch latach moje dziecko dostało sms-a z zyczeniami od swojego taty-nie zrobilo to na niej zadnego wrażenia:))Nawet nie miał odwagi zadzwonic-komedia! A jak Wasze maluhy-zadowolone z prezentów? Pozdrawiam Was wszystkie-zmykam szykowac się do pracy:((Buziaki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie Mikołaj też był i zadowolona jestem z tego co przynióśł :) Julka jak najbardziej też:) Czas do pracy więc uciekam. MIłego dnia, usciski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moje Drogie, ale pustki uuuuuuuuuuuuuuuuuu :( W święta Mikołaj nie zapomniał nawet o mnie, chociaż przyniósł mi prezenty to i tak ten wymarzony pozostał w marzeniach, Oliwka zachwycona- ta spryciula w sieta to zbiera żniwo, dostała wszystko o czym marzyła. Wszystko Witch naturalnie:) W drugi dzień Świąt postanowiałam się spić, udało się, wczoraj Bogu dzieki miałam urlop bo inaczej chyba skończyłabym życie. Kac trzymał mnie do samego wieczora i praktycznie dopiero dziś moge powiedziec ze sie czuje, marnie a jednak jakoś. Co do diety to ja też musze na nią przejsc- bo ostatnio sie nie ozczedzałam i zaczyna braknąć mi ubrania. Dobrze to tyle, Pozdrawiam sylwia Buziaki dla maluchów:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeejjjj!!!!! Kochane gdzie się podziewacie?Koniec Świąt,nie ma ferii itp-wracac na topic!!!Kolejno odlicz!!!!!! Sylwuniu no to super-ja nie spiłam sie,a tego mi chyba trzeba:))Odrobię w sylwka!!!!:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie!! :D ledwo bo ledwo.. ale sie melduje :D tak sie przejadlam w te swieta ze dojsc do siebie nie moge :D a jak z Wami?? juz sie ledwo ruszam, bo malec tak daje mi w brzusiu popalic ze chwilami sie ruszyc nie moge.. a zebra mnie tak bola ze najchetniej bym je wymienila... hehehe.. wracam do wyrka... jak Ivo sie uspokoi to jeszcze tu zajrze :) 😘 dla Was wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,hej, hej:) Jestem, dzisiaj miałam sporo klientek, już przed Sylwestrem robią sie na bóstwo:) Po pracy byłam z przyjaciółka na kawie i teraz wróciałam.Julka jest u moich rodziców, więc korzystając ze spokoju w domu zmykam robić pranie i poczytac gazetki. Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Widze,ze wszystkie mamunie byly grzeczne bo takrze dostaly prezenty :) Moje swieta nie nalezaly do najprzyjemniejszych ale najwazniejsze,ze Wiktoria byla w 7niebie :) Dostala przepiekny rowerek od chrzesnego na ktorym najchetniej by jadla,myla sie i spala :) A mamie juz kregoslup peka :P Podoba jej sie ogolnie aura swiat te wszystkie swiatelka i melodyjki :) Ja sie tak obzarlam,ze znowu bede wymieniac garderobe i jak spogladbne kiedys w lustro to sie zalame :D Ale coz swieta swieta i po swietach i powrot do codziennosci... Szkoda,ze takiej przygnebiajacej :( Moj szef nie przedluzyl mi umowy i musze strasznie szybko znalezc prace bo umowa konczy mi sie z dniem ostatniego grudnia!! Jestem zalamana chcialam zeby odwleklmoje zwolnienie o jedynie trzy miesiace dotad az nie wyjasni sie wszystko u komornika...Beatko kochanie mam pytanie do CIebie jak wyglada wyrownanie alimentow czy to mops tez zwraca ?? Bo ja mam alimenty zasadzone od 28 kwietnia tego roku i nie wiem czy moge sie ubiegac od mopsu o ich zwrot ??Zeby bylo zabawniej kazdy komornik mowi cos innego :( Przepraszam tak tu bylo milo i popsulam atmosfere :(Ale jestem zalamana bo jak nie znajde pracy to jak ja przezyje za 48 zl rodzinnego ??? Blah uciekam bo jeszcze jutro ide do prawnika a wzielam sobie tabletke i bardzo mi sie chce spac. Sciskam was wszystkie najmocniej jak sie da i wasze aniolki caluje w czolka :) Ps: Tatus Wiki nawet sms z zyczeniami jej nie przyslal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Chciałabym powiedzieć, że Święta były urocze, ale.... Właściwe zupełnie się rozsypałam i przepłakałam cały ten okres. Wpadłam w taką samą rozpacz, jak trzy miesiące temu, kiedy mój mąz oświadczył że odchodzi ode nas. Ale mam to za sobą. Dzisiaj widziałam się z moją przyjaciółką - niespodziewanie przyjechała do Polski - i naprawde się odbudowałam. Czuję się jak zupełnie nowy człowiek. Odzyskałam energię i nadzieję na lepsze jutro. Dzięki niej poukładałam sobie w głowie parę rzeczy i inaczej patrzę na niektóre aspekty mojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza rozmowa z Karolką. Karolina podchodzi do mnie i daje mi kromkę chleba. Ja: \"Dziękuję, kochanie, teraz nie mam ochoty\" Karolinka: \"Chciałam Ci pożyczyć!\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOCHANE No po raz ostatni pisze w tym starym roku, staram sie nie patrzeć wstecz bo nie ma sensu, Więc życze Wam abyśmy w tym Nowym Roku zaznały w końcu prawdziwego szcześcia. Niech żadna z nas juz nie płacze wieczorem do poduszki no chyba ze z radości:) Oby nasze brzdące chowały się zdrowo i radośnie a nam oby wystarczyło siły i cierpliwości. Jak fajnie byłby móc Was wszystkie uściskać, trudne to do spełnienia ale wiedzcie ze o północy prześle Wam w duszy najlepsze życzonka. W tym roku nigdzie nie ide, mam dosyć być sama gdzie w około mnie same pary sie sciskaja i przytulają, wieć założyłam strajk. Nie pojde nigdzie. Prawdopodobnie urządze Sylwka dla mojej córki, Skoczę jutro kupić jakieś gadzety i bede się bawić na imprezie dla siedmiolatków. Może jeszcze moje koleżanki podrzucą mi swoje dzieci i zabawa bedzie przednia. Jeszcze raz Was ściskam bardzo serdecznie, buziolki dla małolatów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarbeńki:)) MariaH>>>no to masz nieciekawie,nie wiem czy bedziesz mogla odzyskać te stracone pieniadze-może na drodze prawnej?Jesli chodzi o zaliczkę to tak,jak pisałam zostaw ten wniosek z Mops-u u komornika w dniu zlożenia pisma o wszczęcie egzekucji komorniczej,a nie po jej zakończeniu-wtedy nie zwrócą Ci za 3 m-ce alimentów,a tak muszą,bo data na wniosku mówi sama za siebie:)) Sylwuniu-my tez siedzimy w domku ze znajomymi,Wiki tez zostaje z nami,bo moja mama nie wezmie jej,bo...nie.Oj mam nadzieje,że ja w wieku przekwitania będę lepsza:))No,gdybym zaplaciła to pewnie nie byloby problemu:((Oj dlugo moglabym tak pisać na ten temat.... Kochane moje bawcie sie dobrze w noic sylwestrową,nie ważne jak i gdzie-obyscie o północy poczuly,że jest Wam poprostu dobrze w życiu:)) Stałyście mi sie tak bliskie,ze brak słów aby to opisać:)) Pozdrawiam serdecznie-pewnie jeszcze zajrzę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) MariaH trzymam kciuki by Ci sie wszystko ułożyło:) Loveinko te święta miałaś smutne bo pierwsze od niedawnego rozstania z mężem, za rok pewnie będzie już lepiej:) Dziewczyny nie przejmujcie sie tym,że nigdzie sie nie wybieracie na Sylwestra.Nia ma takiego obowiązku że w ten noc trzeba sie bawić.ZAwsze nie rozumialam takiego parcie na to że w Sylwetra trzeba sie gdzieś wybrać, bawić.A jak ktoś tego nie robił zwykle budził zdziwnienie.Równie dobrze można ten dzień potraktować jak każdy inny.Zanm osoby które własnie tak do tego podchodzą, jest to dla nich normalny dzień, wieczorem kładą sie pać, rano wstają już w Nowym Roku i po sprawie.Ja osobiście nigdy nie przepadałam i nie przepadam za weilkimi imprezami, balami z tłumem ludzi.Lubie spotkania w domu czy gdzie indziej ale w gronie znajoych i przyjaciół.I zawsze tylko na takie imprrezy sylwestrowe z moim ex czy w ostatnich latach sama chodzilam.Chociaż gdy kiedyś postanowiałam zostać w domu bo padałam ze zmęczenia to wsród niektórcyh znajomch wzbudziłam sensacje, mysleli ze zwariwoałam bo chce w taką noc zostać w domu.A ja zostałam,wyspałam sie i w Nowym Roku wstałam wypoczęta i w doskonałym humorze.W tym roku miałam sie wybrać do koleżanki która w swojej restauracji organizuje sylwestra dla grupy znajomych.Ale sie tam nie wybieram.Moja najlepsza przyjacióla jest ostatnio w nienajlepszej formie, ma pewne kłopty i postanowiła własnie w sylwestra zostać w domu.A ja postanowialam do niej jechać,żeby nie była sama.Już zrobiłysmy plan, kupimy sobie winko i szampana, zrobimy coś dobrego do jedzonka i pooglądamy telewizje, pogadamy.Jesli jej córeczka będzie w domu a nie u swoich dziadków to i zabiore tam Julke, a jak nie to moja córcia będzie u moich rodziców. Pewnie jeszcze tu zajrze ale już dziś życze Wam Wszystkich by Nowy Rok był dla Was udany, szczęsliwy i dużo lepszy od mijającego. Uściski dla Was i pociech:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane! dziś takie pustki że aż strach!!!!!!!! Chciałabym wszystkim życzyć udanej i miłej zabawy! Żeby Nowy Rok był dużo milszy od starego; każdej z Was życzę dużo uśmiechu na co dzień; radości z pociech i dużo dużo szczęścia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Przepraszam za nieobecność, ale byłąm na obserwacji w szpitalu. W sumie to nic nie wieadomo, może będę wiedziałą coś więcej po kolejnym usg, które mam na czwartek. Jej mam nadzieje i modlę sie o to, żeby było wszystko dobrze i w porzadku. Kochane chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze zyczenia z okazji Nowego Roku:D Aby ten Nowy Rok był lepszy, korzystniejszy, aby Wasze marzenia się spełniły, pociechy z dzieci i dla dzieciaczków tez wszystkiego co najlepsze:D Pozdrawiam 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamusie, w nadchodzącym Nowym Roku życzę Wam wszystkim: Słońca - żebyście zawsze były pogodne i z nadzieją patrzyły w przyszłość Deszczu - byście bardziej doceniały słońce, a najdrobniejsze radości codziennego dnia, aby wydawały się większymi Życzę Wam siły i odwagi w dążeniu do swoich celów i realizacji swoich marzeń. Życzę Wam również byście zawsze pamiętały, że, jesteśmy dziećmi wszechświata, wartościowymi kobietami, które zasługują na szczęście. Jednym słowem, życzę Wam i Waszym pociechom wszystkiego, co najlepsze Bardzo Wam dziękuję za Waszą obecność w moim życiu i za wszystkie chwile, w których podtrzymywałyście mnie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:)) Ja z życzeniami:)) Wszystkie moje mamusie kochane życze Wam(i sobie) szczęścia,radości,usmiechu,milości,dumy z naszych dzieci,spelnienia marzeń i obyśmy nadal miały w sobie tą ogromną siłę,która pozwala nam nawet w najgorszyh momentach dojrzec promyk słonca... Szampańskiej zabawy kochane:)) Buziaczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie:) Witam Was już w tym Nowym Roku:) Więc jeszcze raz składam Wam życzenia, by ten rok był dla Was zdecydowanie lepszy niż poprzedni, byście miały więcej powodów do uśmiechu,by Wasze dzieciaczki dostarczały Wam radości i by spełniło się wszystko o czym marzycie:) A ja wróciłam do domu po 5 i jakos nie chce mi sie spać.Byłam u przyjaciólki i nie byłysmy tylko we dwie jak to miało byc, przyszla jeszcze siostra przyjaciólki i dwie koleżanki i było całkiem fajnie.Taki babski Sylwester :) Uściski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×