Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Witam wszystkie Mamusie :) Dzisiejszy poranek spędziłam na nieustannym rozwałkowywaniu plastoliny! Próbowałam podsunąc małej pomysł na inną zabawę, ale dzisiaj jest najwyraźniej w twórczym nastroju :) Dopiero dzisiaj wróciłam do Waszych poprzednich postów, ostatnio jestem tak zajęta, że nawet nie miałam czasu czytać. Dużo się wydarzyło... Ale nie chcę wracać do tych smutnych wydarzeń, trzeba iść na przód, a to co przykre zostawiać za sobą. Monika... nie rezygnuj w dążeniu do spełnienia swoch marzeń. 🌻 A jak tam Kretka? Pojawiła sie już dzidzia na świecie? U mnie bez większych zmian. Dużo, dużo, za dużo pracy. I mało czasu na cokolwiek. Ah, jest jedna zmiana - zgodziłam się żeby mój mąż zabierał małą na całą sobotę, na noc, aż do niedzieli po południu. Strasznie to znoszę i okropnie tęsknię. I robię to tylko dla Karolinki. Ponieważ on przyjeżdża do niej tylko raz na dwa tygodnie (łajdak... :( ), chcę, żeby spędzała z nim więcej czasu. Ale nadal nie godzę się na to, by on zabierał ją do domu swojej kochanki, dlatego spędza ten czas, łącznie z noclegiem, u mojej teściowej. A ja mam tylko nadzieję, że on cały czas jest z malutką, że nie zostawia po prostu naszej córeczki u mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jej Was tez tak zasypało? U mnie wczoraj zaczęło sypać po 22 i do tej pory nie przestaje. Alek jak rano zobaczył śniego to od razu sie ubrał i tyle go widziałam Szalał na śniegu z naszą suczke , bo ona też bardzo śnieg lubi. Oczywiści do domu wrócili obydwoje cali mokrzy. I dopiero po tych podwórkowych szaleństwach Alek postanowił zjeść śniadanko. No tak przeciez śnieg wazniejszy:D No kobietki zabierajmy sie do pisania:) Loveinka 🌻 Mummy 🌻 No właśnie też sie zastanawiam co z Natalką? A teraz cos na wesoło Sekretarka wychodzi z toalety z tampaxem za uchem. Widząc to szef pyta ją - Pani Madziu, co pani ma za uchem?! - O, a gdzie jest mój długopis! Kumpel do kumpla: - Słyszałem że masz nową dziewczynę? - Noooooo - A fajna chociaz w łóżku? - W sumie to nie wiem. Jedni mówią że fajna inni ze nie fajna..... Po kilkunastu latach małżonek patrząc na żonkę - Tyłeczek masz zgrabny, cycusie też niczego sobie...Ehh...Żebyś Ty chociaż troszkę obca była... Rolnik i jego żona leżeli sobie w łóżku. Ona szydełkowała, on czytał gazete. W pewnej chwili odłożył gazetę i spytał: - Wiedziałaś, że ludzie to jedyny gatunek, którego samice są w stanie odczuwać orgazm? Żona uśmiechnęła się zachęcająco i spytała: - Naprawdę? Udowodnisz?... Rolnik odpowiedział: - Jeśli chcesz... - po czym wstał z łóżka i poszedł gdzieś. Wraca po 30 minutach i mówi: - No więc krowa i owca na pewno nie mogą, natomiast świnia kwiczała w taki sposób, że nie jestem pewien?? Po powrocie z wojny w Zatoce Perskiej dziennikarz pyta na lotnisku spadochroniarza: - Co będzie pierwszą rzeczą jaką uczyni pan po powrocie do domu? - No wie pan... Nie widziałem żony 6 m-cy... No rozumie pan... - No dobrze. Co będzie drugą rzeczą po powrocie do domu - Zdejmę spadachron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U nas też zima na całego.Śnieg sypie cały dzień,i to dość obficie.Odśnieżony samochód zostawiłam na parkingu, poszlam do sklepu,wróciłam po 30 minutach a auto tak zasypane jakby conajmniej pzez cały dzien i noc na nie pdało.Nie lubie zimy,to nie pora roku dla mnie.Natomiast Julka mega szczęśliwa.Rano jak wyjrzała przez okno i zobaczyła ulice pokryte śniegiem to myslałam że eksploduje ze szczęścia.Szalała na śniegu na całego :) A ja dziś jestem do niczego,przez tą pogode i niskie ciśnienie, nic mi sie nie chciało.Głowa bolała mnie cały dzień.Wypiłam cztery kawy by jakos przetrwac,inaczej bym chyba zasnęła na stojąco.Byle do wiosny:) Beatko buziaki dla Was ogromne :) Sylwus dla Was rónież buziaki:) Loveinko uściski dla Ciebie i Karolinki :) Monia uściski :) Pozostałe mamusie wracać do nas! :) Jeszcze raz uściski dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc U mnie też zima na całego. Zastanawiam się tylko czy mój dozorca nie zapadł w sen zimowy bo jakoś nie zechciał się schanbić pracą. Jak wyszłam z klatki dziś rano to myśłałam że potrzebna mi tak łopata do śniegu abym mogła dotrzec do wiekszej odśnieżonej uliczki. Koszmar. Lubie zimę ale jak trwa kilka dni i już. Synoptycy mowia ze do konca marca potrzyma. Zobaczymy. Olwia mega szczesliwa. Jak wczoraj wracałyśmy ze szkoły to robiła sniezne aniołki a pozniej w praku robiłyśmy rozne rysunki na sniegu i namowiła mnie na aniołka. Wyobrażacie sobie stara babe leżąco na sniegu i szalejącą jak piecioletnie dzicko. Wariatka mysleli spacerujacy... otóż zapewne tak wygladałam.... Dziś mam zebranie w Oliwki szkole ... Błagam bądzcie ze mną... mam nadzieje ze nikogo nie pobije ... :) Chodzę pod denerwowana dziś- niewiem co mnie czeka... No cóż jak to mowią: KTO MA PSZCZOŁY TEN MA MIÓD KTO MA DZIECI TEN MA SMRÓD. a MOJE ULUBIONE (CZYT. ZNIENAWIDZONE) powiedzenie: Małe dzieci mały kłopot, duże dzici duży kłopot...:) Pozdrawiam Was mocno, uściski dla Kasi (zagladaj czesciej), Renatko wspołczuje odsniezania auta( ja korzystam z komunikacji miejskiej), Moniczko, Beatko uściski dla Was. Jak kaszel Wiki- specyfiki podziałały?? Ciekawe co u Kretki, chyba urodziła bo koniec stycznia się zbliża a ona miał jakoś na poczatku termin(niewiem dokładnie). U Ady troszku lepiej( mam nadzieje ze już niedługo zajrzy do nas aby Was pozdrwić i skrobnąc kilka słów... :) Szalona mama sylwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA!!! wysypalam sie :) 20.01.2007 w 10 minut :D przyjechalam do szpitala gdy juz mialam pelne rozwarcie i mialam juz skurcze parte... hehehe... wiec cala akcja zajela mi 10 minut.. ponoc pobilam rekord szpitala :D:D:D:D moj IVCIU wazyl 4340 i mial 56 cm... reszta przy okazji.. lece na karmionko buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko tak się cieszę!!!Gratulacje!!!Zdolna babeczka jestes:)):)):)) Buziaczki dla Ivcia-karm go dobrze:)) Wszystkiego dobrego:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kretka pozdrawiam i gratuluję maleństwa :D , Chociaż to Twoje maleństwo duze jak waży ponad 4 kilo całuski 👄 pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalia gratulacje:) buziaki dla synka:) A dla wszystkich mamusiek i dzieciaków gorące uściski w ten mrożny ranek :) U mnie przed godz.8 było -18, teraz jest -13.Brrr ale zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie znalazłam na innym forum przez przypadek pocieszacza dla nas wszystkich oto on *............_. ,-\'``; . . . . . . . . . .,`. . .`-----\'.. . . . . . . . . . .,. . . . . .~ .`- . . . . . . . . . . ,\'. . . . . . . .o. .o__ . . . . . . . . _l. . . . . . . . . . . . (#) . . . . . . . _. \'`~-.. . . . . . . . . .,\' . . . . . . .,. .,.-~-.\' -.,. . . ..\'--~` . . . . . . /. ./. . . . .}. .` -..,/ . . . . . /. ,\'___. . . . . . . . . . . . /\'`-.l. . . `\'-..\'........ . . . . . ;. . . . . . . . . . . . .)-..... Jeżeli jesteś sam... . . .l. . . . .\' ---........-\'. . . ,\' i nie masz nikogo do . . .\',. . ,....... . . . . . . . . .,\' przytulania . . . .\' ,/. . . . `,. . . . . . . ,\' weź poprostu . . . . .. . . . . .. . . .,.- \' i usciskaj . . . . . \',. . . . . \',-~\'`. ; MISIAKA . . . . . .l. . . . . ;. . . /__ . . . . . /. . . . . /__. . . . .) ^^ . . . . . \'-.. . . . . . .) . . . . . . .\' - .......-`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie samotna
cześć wszystkim też byłam samotną matką przez 6 lat już nawet przyzwyczaiłam się do tego.Sama odeszłam bo chciałam normalnie żyć nie z pijakiem który mnie bił.Wróciłam do rodziców nie mowiąc im dlaczego do dzisiaj nie wiedzą.Trenowałam karate bo to dawało mi poczucie bezpieczeństwa.Dwa lata temu poznałam mężczyzne O 180STOPNI innego niż tata mojego syna.Jestem już bezpieczna i szczęśliwa.Zasłużylam na to szczęście.Chcemy sie pobrać w tym roku. Warto było odejść.Wam też życze dużo szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:)) Dziewczyny zajrzec na @!!!! Witam nową koleżankę-kolejny dowod na szczęście w życiu!!Super-pozdrawiam Cię serdecznie-zapraszam:)) U nas strrrrasznie zimno!!!Aby do lata!!!! Zmykam do pracy:(( BUZIOLKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kretka bardzo, bardzo gratuluję:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ucałuj Ivcia:D:D:D:D:D:D 😘 Tobie tez sie nalezą buziaki 😘 Widzę, ze urodziłaś szybko i sprawnie:) Ja rodziłąm 20min, ale to dlatego, że tato bardzo spieszyl się do szpitala, złamał chyba wszystkie przepisy drogowe. Hm chyba bał się, że mu w samochodzie urodzę;) Karm maleństwo (nie takie znów maleństwo skoro wazył ponad 4kg:) ) i niech rośnie zdrowo:) Przytulaski i całuski:) Kochane Wam też przesyłam bardzo gorące buziaki:) Bo zimno jak nie wiem. Co najmniej minus 700, nie do życia:P To cytat z mojej ulubionej bajki:) Witam nową osóbkę:) Pisz z nami. A i mnóstwo szczęscia życzę:) Jak syn ma na imie i jak ma na imię szanowna kolezanka? :) Pozdrawiam. Wszystkim przesyłam 🌻 - ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane zapomniałam zajrzec w piatek!!!! Sorki Natalko gratuluje!!!!!!!!!!!!! Ivo chyba tez koziorożec :) Ale duzy ja cie krece. Moja Oliwia wazyła tyle jak miała z poł roku:) Ciesze się i pozdrowiam... U mnie w miare... żle sie czuje chyba cos mnie bierze jakies grypsko i paskudnie boli mnie głowa... Kasieńko dzieki za misia cudny... Dodaje otuchy nie ma co...:) Trzymajcie sie, miłego weekendu. PS u mnie sanki juz przetestowane, dzisiaj jezdziłyśmy. A teraz wpadłam do kumpla na piwko... :) Sciskam Sylfka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w niedzielny wieczór... I przede wszystkim najserdeczniejsze GRATULACJE dla Natalki!!! A u nas nie najciekawej. Karolka chora, jej tata nawet o tym nie wie, bo po prostu kompletnie przestał się interesować swoim dzieckiem... Eh... Jakiś taki kiepski nastrój znowu mam. Ale to nic, niedługo ferie zimowe i będę się byczyć przez dwa tygodnie! I na pewno humor mi się znacznie poprawi. Trzynastego lutego jest rocznica mojej pierwszej randki z moim mężem. Tyle lat świętowaliśmy tego dnia. Ta data kompletnie mnie rozkleja... Może jednak powinnam udać się do psychologa, chyba jednak nie radzę sobie tak, jakbym chciała... Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życze udanego poniedziałku. PA! P.S. Dostałyście najnowsze zdjęcia mojej Mrówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnny-5
jako facet dziwie sie czasem takim kolesom.zrobi dziecko i jest szczesliwy a jak przyjdzie co do czego to aaddiieee:/.ja mam dopero 22lata mam nadzieje ze nie bede taki:(.facet ktory ucieka od zony i dziecka tak naprawde nie ma jaj!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnny bardzo dobrze napisane:) Loveinka dasz radę, jestes slina kobietka i poradzisz sobie:) Zdjęcia Karolci dostałam, fajową masz corcię:) He, Alek 13 lutego ma urodziny. Chyba nigdy nie przeboleję tego, ze nie chciał poczekać w moim brzuchu jeszcze jeden dzień;) Pozdrawiam Was bardzo gorąco i 😘 dla pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu znowu cichutko... Karolinka znowu ma jakiegoś wirusa. Wczoraj byłam z nią u lekarza. Po badaniu lekarz zapytała mnie, czy coś się dzieje w naszym domu, bo Karolina ma wysoki próg lęku. Powiedziałam, że jesteśmy od czterech miesięcy same i że teraz jest już i tak lepiej. Bo przecież cztery miesięcy temu Karolka bała się dosłownie wszystkich, była wtuloną we mnie, smutną, małą dziewczynką. A teraz znowu jest pogodna. Ale swoją drogą skubana ta lekarz, od razu nas wyczuła. Natali, jak tam Twój chłopaczek? Czekamy na fotki! Monika... Twój Alek nie poczekał jednego dnia, a ja dwóch :) Efekt jest taki, że 12 lutego mam urodziny, a dzień później imieniny. A jeszcze dzień później Walentynki, ale w tym roku to mnie nie dotyczy. Ale dzisiaj mam optymistyczne nastawienie i myślę, że jeszcze będę kiedyś uczestniczyła w tym komercyjnym święcie :) A co! Pozdrawiam Was serdecznie... Odzywajcie się częściej, bo topik nam padnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:)) Loveinko nasz topic nie padnie,nie martwmy sie o to-poprostu zapracowane kobietki jesteśmy i tyle:(( Dobrze,że gg wymyślili,to zawsze można jakis kontakt utrzymać:))A właśnie kochana nie mam twojego nr gg-jak masz ochote to na @ prosze,bo nas juz tu kilka do siebie pisze:)) MariaH np poszła na szczepienie z Wikusią,Sylwia w pracy.... Renatko a co u Was?Jak Juleczka?Ściskam Was mocno:)) Adusiu dla Ciebie i Matiego ogromny całuuuuuus:)) Natalko jak Ivo?Buziolki Sylwuniu dla Ciebie i Oliwki również gorąće uściski:)) Bobasekm-wierzę,że jest dobrze-dala Alexa i Ciebie również moc:)):)):)) Mariah- Napisz jak Wiki po szczepieniu,mam nadzieję,że nie będzie gorączkowac-ucałuj ją ode mnie:)) Maja,Kasia,Rerekum,Atak klonów,Nica, i pozostałe mamusie(nowe również)pozdrawiam serdecznie-napiszcie co u Was:)) Miłego dnia dziewczyny!!!!! A ja juz dzisiaj nawet pisałam do Sylwii,że jestem szczęśliwa-co ta miłość z ludzi robi.... W niedzielę jeśli wrócą mrozy(a tak ma być)to jedziemy z dziewczynkami do lasu na kulig i pieczenie kiełbasek na ognisku:))Oj juz nie moge się doczekać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej:) Wszystkie @ odebrałam, dzieki :) U nas ok oprócz tego ze Julka przeziębiona.Wyszły jej szaleństwa na śniegu w ostatnich dniach.Jest więc w domu z moją mamą. Ściskam Was wszystkie i Wasze pociechy mocno :) Jak znajde czas to napisze więcej.Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Moja Julka dalej chora,na antybiotykach leży w domu. A po sniegu u nas już nie ma prawie śladu, teraz mamy deszcze i błoto.Oj jak ja czekam na wiosne:) Zmykam do pracy. Miłego dnia i uściski dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc STOKROTKI:) OjJJ zaczeły sie chorubska, moja Oliwka zdrowa (odpukac w niemalowane) ale mnie cos bierze od kliku dni, najczesciej boli mnie zołądek... FUJJ chyba wezme sobie kilka dnia urlopu mam nadzieje ze nie bedziecie mi miec tego za złe :( :) Natalko jak Ivo, Kasieńka głowa do góry, ja nie obchodze walentynek od cztrerech lat i żyję. Jakis idiota wymyslił to swieto. Fakt, ze chodze wsciekła ale w tym roku się to zmieni bo nadal pożeram mój magiczny magnezik... i mam wszystko w d.... :) Córus mój troszkę sie nudzi ale nie chce chodzić na akcje \"ZIMA W MIESCIE\" cóż na siłe nie bede jej ciagnać. Dzis podrukowałam jej tonę (naprawde tone) kolorowanek z DIDLL chyba takie sie piszę. To najnowsze szaleństwo-- ponoć Oj STOKROTKI- trzymajcie się ciepło, głowa do góry, jest nas dużo a w KUPIE RAŹNIEJ... :) Czytam super ksiązkę- poprawia samopoczucie jak cholera Mariusz Szczygielski- PL-BOY-jakie tam są dialogi, czasem az popłakałam się ze śmiechu- POLECAM NAPRAWDE. Buziaki i Sciskacze dla Dzieciaków. Mam nadzieje ze wyzdrowieją. Beatko kuligu pozazdrościć :) Reantko, Moniczko- ściskam:) Dziekuję bardzo za wpis Johnny- spoko facet jesteś, własnie podobne mam zdanie, pozostawianie dziecka i kobiety jest niemeskie ( powiedziałabym brzydko ale boje się ze mnie wykluczycie z naszego \"bractwa\":)) Dobrze uciekam do mojej córuni PS jak się robi stokrotki i róże tutaj - poprosze o szybki kurs:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja ciagle z Wami jestem i czytam prawie na bieżąco tylko nie mam czasu często żeby cos napisać. Też tak jak Loveinka czekam z niecierpliwością na ferie. Tym bardziej że dużo sie zmieni mój mąż ma 11 wylecieć do Hiszpani i ja zostane z dzieciakami sama. I powiem Wam sczerze że bardzo się cieszę z tego, może w końcu się cos zmieni. Przynajmniej on nie będzie mi dokuczał i grał na nerwach. Jak narazie jest dla mnie wredny i nieprzyjemny a ja już sama nie wiem czy poprawiać atmosferę w domu czy po prostu dać sobie spokój. No już sie wyżaliłam wiec teraz przechodzę do innych tematów. Dziewczyny jak spędzacie z dzieciakami ferie? Ja zaplanowałam z moimi chłopcami wyjazd na kilka dni do Gdańska, jeśli uda mi sie załatwić lokum u rodziny. Wówczas mam w planie lodowisko, kino, i basen i nie wiem co dalej to są takie standardy jak znajdę chwilę czasu to moze poszukam czegoś jeszcze w internecie. A moze wy macie jakieś pomysły? johnny-5 tak trzymaj i nigdy nie zmieniaj zdania. Nie wielu meżczyzn tak by powiedziało. resztą jak poczytasz wcześniejsze nasze wpisy to zobaczysz ze miałyśmy takiego mało miłego gościa w naszym gronie. Naszczęście krótko :) Pozdrawiam Was wszystkich Papa trzymajcie sie i głowa do góry nie wolno nam sie poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, sprawdziłam się dzieje podczas ferii w Plamie (Młodzieżowy Klub Twórczy). Są tam bardzo tanie przedstawienia dla dzieci (bilet 5 zł): 11 lutego Gemini Show \"Nie rób drugiemu co Tobie nie miłe\" Godz. 17.00 Bilety: 5 zł 18 lutego Teatr Minimuzyczny \"Bajkowe historie\" Godz. 17.00 Bilety: 5 zł 25 lutego Teatr Klapa czyli Koperek i Kminek \"Byczek Fernando\" Godz. 17.00 Bilety: 5 zł Dane adresowe na www.plama.art.pl No i oczywiście mam nadzieję, że znajdziecie czas dla mnie i Karolinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki Mój mąż chce zabrać Karolinkę na cały weekend. Wydaje mu sie, że jak będzie ją zabierał na cały weekend, to zrekompensuje jej to, że spotyka się z nią raz na dwa tygodnie. Jeju... jak ja nienawidzę tych weekendów bez niej. Wiem, że mam czas dla siebie, kino, znajomi itd., ale po prsotu tęsknię. Chyba jestem od niej uzależniona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dziękuję za informacje napewno skorzystam. Jak tylko będę wiedziałą czy będziemy mieli nocleg w Gdańsku to dam ci znać od kiedy do kiedy będziemy tam, a jeśli nie to napewno umówimy sie któregoś dnia i też sie spotkamy dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×