Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) Poszło chyba nieźle... Wyników jeszcze nie mam, będą dopiero za jakieś półtora miesiąca, może dwa... Przede mną jeszcze dwie częście egzaminu. A później była m na spóźnionej imprezie andrzejkowiej. Wywróżyli mi mężczyznę z workiem pełnym pieniędzy :D Pozdrawiam Was serdecznie i uciekam, bo PADAM :) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Loveinko na bank poszło Ci dobrze:) No to tego wywróżonego mężczyzny Ci życze :) MariaH :D Ja własnie przed chwilą wóciłam do domu, jestem chyba uzależniona od tego forum bo oczy mi sie zamykają a jeszcze tutaj zaglądam:) Uściski dla Wszystkich. Ide spać, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie w niedzielny poranek Loveinko napewno poszło Ci super, gratuluję. Już niedługo pochwalisz sie certyfikatem MariaH zapraszam co prawda wygód to u mnie nie ma ale wesoło napewno będzie :) Powiedzcie co Wam wywróżyły wróżby w noc Andrzejkowa bo narazie tylko Loveinka powiedziała. Ja niestety nie mogę się pochwalić wróżbami bo jestem w pracy i nie wróżyłam sobie. :( muszę kończyć bo do roboty mnie wzywają pa pa odezwę sie później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretka
witam Panie :) Ciesze sie, ze tak cieplo mnie przyjelyscie do swojego grona. Kaska.. mi tez sie wydaje ze juz nie ma o co walczyc i nawet nie zaluje... tylko boje sie, ze dzidz moze miec potem do mnie jakis zal :( A tak z innej beczki... mam cos o sobie powiedziec.. :)) Mam na imie Natala i mam 22 lata.. moj dzidz.. powinien sie urodzic ...yyyy.. i tu sa zdania podzielone :) hehe wg okresu w swieta... 24.12.2006 a wg USG.... 14.01.2007 .. mala roznica, prawda? znajac zycie wyladuje na porodowce w sylwestra.. gdy wszyscy beda niezle wcieci :P co do plci mojej pociechy... to nikt nic nie wie.. skubane chowa sie jak moze :) ale to dobrze bo ja nie chcialam wiedziec... tylko rodzina.. zeby wiedzieli jakie kolorki ciuszkow kupowac ... ja mysle ze bedzie to chlopaczek... IVO, a jesli sie myle ... i bedzie to dziewcze... wtedy IGA. Krotko zwiezle i na temat :) Ja nie mam problemow z doborem kolorow.. wszystko kupuje w jasnych brazach i kremach :) hehe... bo blekitny mi sie znudzil (cala podstawowke i pol liceum mialam pokoj w tym kolorze) za rozowym nigdy nie przepadalam - choc dzieciaczkom jest cudnie w tych kolorkach... ale to i tak sie pomysli dopiero jak sie pojawi na tym swiecie... Mysle ze mam juz wszystko... no prawie.. nie mam tylko podgrzewacza :P ... wiec dzidz moze sie rodzic.. choc nie powiem... chcialabym by jeszcze troche posiedzial, bo chodze do szkolki zaocznie i chcialabym jeszcze kilka zajec zaliczyc zanim tu zawita... hehe... a co do fotki.. jedna z Pan pytala.. to gdzie podac? :> na maila??? Echhh.. wlasnie wrocilam do domku i jestem strasznie glodna.. wiec ide nam cos zrobic na przekaske.. Ktos chetny?? Jak cos to zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane, Ada urodział synka w sobotę, napisałam Wam maila. I jest Mateuszek na świecie. Mamusi jeszcze raz serdecznie gratuluję:) Później coś napiszę:) Miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiadomość! pozdrów ich koniecznie od nas i napisz coś więcej -jeśli wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Miłego dnia, zajrze później do Was) Gratulacje dla Adusi, witamy Matiego wsród nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś gratuluję pojawienia się syneczka na świecie. Życzę tobie i maluszkowi abyście żyli w spokoju i byli bardzo szczęśliwi mam nadzieję ze już rozwiały sie twoje obawy co do tego czy będziesz dobrą mamusią, a nawet myślę że jak spojrzałaś w te małe oczeta to odrazu wiedziałąś że nie potrzebnie się martwiłaś :) :) :) :) :) samych uśmiechów :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! No i mamy kolejną mamusię w naszym gronie!!!! Adusiu-wiesz,że pierwsze co,to zdjęcia Matiego na maile dla nas!!!!!!! Mam nadzieję,że wszystko z Wami dobrze-niech Twój synus rosnie zdrowo,a Ty napewno dasz sobie ze wszystkim radę:)) A u mnie tydzień zaczął sie od braku prądu w pracy-komp działa i drukarka,ale górnego światła nie mam-nie wiem o której będzie elektryk,ale przeciez o 15 to juz szarówka za oknem!!!!Najwyżej pójdę do domu:)) Zmykam-mam troszke pracy w papierkach(szefa nadal nie ma)-zajrze napewno pózniej-pozostałe mamy-meldować sie po weekendzie!!!!:)):)):)) Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja tylko na chwileczkę podbić listę obecności. pędzę na górę bo muszę poustawiać rzeczy w szafkach:) Ściskam wszystkich gorąco:D Adusia wszystkiego naj naj naj dla Ciebie i Matiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie:) U Ady w porzadku, Ada czuje sie dobrze a Mati- przeuroczy, grzeczny tylko spi. Jutro mają wyjść ze szpitala więc pewnie Ada coś więcej Wam napiszę. Witam nowa koleżankę Natalię, moja droga jak moge sie wtrącic to rzecza najwazniejsza dla Twojego dziecka to jest spokój, nie pozwól aby ten człowiek Wam go zakłócał. Nie wiem ile ona ma lat ale smiem twierdzic ze jest niedojrzały to mało powiedziane. Lepiej aby dziecko było chowane przez samą mame a miało cisze i spokój niż oboje rodziców a chowane w krzyku, kłótniach itp. Z tego co piszesz to obawiam się, że niestety Wasze charaktery za bardzo sie scierają a poza tym on zachowuje się sam jak kilkulatek wiec nie można zakładać że w ogóle jest zdolny być ojcem. Współczuję Ci bardzo przed Tobą bardzo ważna decyzją, trzymam kciuki aby była słuszna i dobra dla Ciebie i malca. Widze zo moje koleżanki imprezowały troszkę w weekend - hmm pozazdrościc:) Maria głowa do góry, nie zawsze jest kolorowa, wiem tez przeszłam dużo. I co dzień Bogu dziekuję ze nie chodzimy głodne ze mam tyle ile nam trzeba. Tobie życze aby własnie udało ci sie ten komfort pozyskac. Nie trac nadzieji, po deszczy zawsze wychodzi słonko:):) Fajnie Wam Wasze smyki sa malutkie w wiekszosci a ja jestem wiezniem we wlasnym domu. Ciagle pilnuje, pomagam Oliwii w nauce. A to angielski a to matama czy polski. Co do prezentów na Mikołajki- Oliwa zazyczyła sobie piórnik taki rozkładany na suwak full wypas:))) Więc jej kupiłam. A pod choinke chciałaby aby Mikołaj przyniósł jej: Albo maszynkę do robienia naklejek albo lalkę Witch Cornelię. albo laptop Witch. Fajnie co, dobrze chociaż ze jedno z tych rzeczy a nie wszystkie. A jak myslicie czy mozna poprosić Św. Mikołaja aby w prezencie przyniósł mi tego mojego wymarzonego i kochanego facecika. Wiem którego bym chciała i to mój były.... chciałabym aby nas kochał, był z nami i tyle. Szkoda, wydaje mi sie ze Mikołaj tego dla mnie nie zrobi:( Pozdrawiam, sciskacze dla Was kochane, Beatko czekam na fotke z nowa fryzurą. No własnie Renatko a Twoje zdjęcie i Moinki to co???!!!- nie wiem jak wygladacie. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Ja własnie pakuje sie bo jade na szkolenie, wracam w czwartek wieczorem albo w piątek rano.Udoskonalamy się ciągle w kierunku przedłużania włosów.Szefowa zapowiadała nam je ale dopiero na połowe grudnia a wypadło wcześniej.Julka bedzie na ten czas u moich rodziców. Sylwuś moja Julka też jest na etapie facynacji Witch i większosć jej marzeń i zyczeń świątecznych jest własnie w tym kierunku.Widziałam w gazetce reklamowej Drogerii Natura,z dwa tygodnie temu szampony do włosów Witch , zele pod prysznic Witch ,perfumy Witch , jakis nabłyszczacz do ciała Witch -rewelacja dla małych fanek czarodziejek.Byłam szukac ale niestety nie było. Jesli chodzi o zdjęcie to wybacz:) ciągle zapmniam:) teraz już nie zdąze wysłac więc jak wróce.Chyba że Beatka będzie tak miła i Wam prześle bo miała zdjęcie moje i Julki, więc jeśli nie wyrzuciła to moze Wam podeśle:) Postaram sie do Was zaglądać, znajde jakąs kafejkie internetową i po szkoleniu bede wpadać:) Sciskam Wszystkie mamy i pociechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko mam Wasze zdjęcia-Sylwus -podeslę skoro mam na to zgodę:))Pozdrawiam-ide po Wiki do przedszkola-aha!!Wiki dostanie pojutrze 3cd Małych agentów-uwielbia ten film:))A małam mojego MM zaczęła próby z puzzlami-wiec kupiłam takie dla najmłodszych-duże i łatwe-żeby jej nie zniechęciły tak,jak te,co ma Wiki(bo za małe:(( ) A na Gwiazdkę-jeszcze myslę:))Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuniu-Własnie weszłam na swoją skrzynkę-nie mam zdjęć Renatki i Julki!!!Wczoraj moja córeczka rządziła na niej,bo tam są te Twoje pioseneczki i widocznie skasowała:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada gratulacje :)) jejku.. jak ja Ci zazdroszcze :D wszystkiego naj naj :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko ja wysle:) Jednak jestem.Pojechały dziewczyny z drugiego salonu, a ja z koleżankami z mojego salonu pojedziemy w połowie grudnia albo jakoś w styczniu. POzdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Babeczki! Ada! Gratulacje! Mam nadzieje, że podeślesz fotkę :) Karolinka dzisiaj nauczyła się nowego zwrotu \"zajmij się mną\" :) Mały nicpoń, kiedy tylko od niej odejdę, mówi \"Mamusiu, zajmij się teraz Karolinką\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje!!!!:)):)) A moja Wiki wczoraj położyła mnie na łopatki:wieczorem leżymy w łóżku,rozmawiamy,a jej wyjątkowo włączyła sie gadanka-no to ja pytam\"a co ty taka dziś rozgadana jesteś przed snem,co Ci jest?\"A moja córeczka na to z lekką obojetnością\"a,bo biorę narkotyki\"Mało z łóżka nie spadłam!!!!!!:)):)):)) Kretka-ja jako pierwsza wyśle Ci fotki i będę czekac na Twoje-jak sie czujesz? Bobasekm>>>kiedy dostanę zdjęcia???????Moja skrzyneczka czeka:)) Nie mam ściągi więc pozdrawiam wszystkie mamy:)) Buziaki--zajrzę pózniej:)) Zmykam na pocztę wysłać paczki z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samamama80 heh.. no nasze charaktery sie baaaaardzo scieraja... hehe.. tym bardziej ze ja jestem Koziorozec... wredna wiedzma ... hehehe.. i wcale sie tego nie wstydze :P (moje dziecie jak dobrze pojdzie to tez kozikiem bedzie :) mummy28 dziekuje Ci slicznie za focie... cudne :) juz Ci swoje odeslalam.. tylko ze te nie sa najaktualniejsze.. bo rosne jak ciasto drozdzowe w piecu... hehe... z dnia na dzien coraz wieksza... Ostatnio otwierajac drzwi do ubikacji w domu zaklinowalam sie ... hahaa... jaki mialam ubaw... hehe... Ostatnio moja mamuska sie przerazila... bo powiedzialam ze ciezko mi bedzie utrzymac figure sprzed porodu.. moja mama mnie poprawila... \"Kochanie, chyba sprzed ciąży\" a ja na to ze wlasnie nie... ze sprzed porodu... bo moje ukochane spodnie z ktorych obecnie prawie nie wychodze to wlasnie ciazowki i mi spadna jesli wroce do figury sprzed ciazy... szkoda takich fajnych portkow :D , prawda? Milego dzionka kobitki :) Ja ide cos przekasic, bo padne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:)) Kretka>>ale brzusio!!!:))Wyglądasz bardzo sympatycznie-a co do znaków zodiaku,to ja tez Koziołek!!!!Na dodatek urodziłam się w piatek 13-go:))Tyle szczęścia naraz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.. no widzisz :) ja nie dosc ze wredzizna koziorozcowa to jeszcze len niedzielny... hahaha.... wlece pozniej.. do spisanka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane ja na chwilkę Dziś Oliwia przeszła sama siebie, miała mieć dziś w szkole szczepienie. Ok 12 dzwoni do mnie pielgniarka i mowi ze zaraz po tym jak lekarka zakwalifikowała Oliwie do szczepienia ta uciekła z gabinetu lekarskiego jakby sie za nia paliło. Wpadał w taki płacz, szloch, że ona nie da sobie zrobić szczepionki ze bały sie ryzykowac i robic na siłe wiec zadzwoniła do mnie co maja robic. Ja im powiedziałam ze nieststy z Oliwia juz tak jest- NIENAWIDZI SZCZEPIENIA. To jest dla niej koniec swiata. Swoja droga jaka ona sprytna, jak sie czegos boi to spieprza gdzie pieprz rośnie:) Uśmaiałam sie po cały czas siedziac w pracy myslałam jak tam dali sobie z nia radę. I masz , nie dali sobie.... Ciekawe czy ada juz jest w domku z synkiem. Buziaki dla wszystkich. Renatko- ty to dziewczyna blondynka- bo nie ejstem pewna. A córka piękna i nie wiem czemu ale podobna dośc do pociechy Beatki. Tak jakos mi sie skojarzyło. Pozdrawiam mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko-to juz chyba kolejna osoba,która twierdzi,że nasze córki są podobne-może to przezte oczy takie niebieskie:))No bo tatusiów napewno mają różnych:)) Sylwuniu-a moja Wiki to na odwrót:uwielbia wszelkie zabiegi w gabinecie:))I najlepsze jest to,że musi wszystko widzieć co jej robią:))Nawet nie ma mowy żeby odwróciła głowe jak jej igłę wbijają. Nie wiem po kim taka dzielna. Pozdrawiam Was serdecznie-zmykam do domku robić pyszną zapiekankę-mniam,mniam>>>:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Sylwus tak ja to blondynka. Beatko ja jak zobaczyłam Wiki to odrazu mi sie skojarzyło ze sa podobne do siebie z moją Julką.Chyba włosy je różnia, moja ma ciemniejsze. Ja też dzisiaj miałam przygode, byłam wezwana do przedszkola bo Julka odmówiła udziału w zdjąciach.Mieli fotografa i mieli miec robione zdjęcia grupowe a Julka powiedziała nie a jak próbowali ja przekonac i zmusić to wpadła w hiserie.A to dlatego ze nienawidzi gdy robi jej się zdjecia, tzn. lubi tylko takie robione u fotografa w studiu.Bo cieszy się ze jest wtedy gwiazdą, moze pozować.A wszelkie próby zrobienia jej zdjęć podczas jakiś imprez, zabway kończą sie tym ze jak tylko zobaczy aparat to sie zasłania.Większosść zdjęc jakie ma to sa tylko takie robione u fotografa.Gdy pytam ją dlaczego to odpowiada że ona lubi gdy na zdjęciach jest cacy,i gdy dobrze sie ustawi, a pani fotografka zrobi jej własnie zawsze takie.I tak juz od dwóch lat jej sie cos przestawiło, mam nadzieje ze z tego wwyrośnie. A i od dzis nie będzie piosenkarką jak chciała byc do tej pory, tylko będzie modelką:) Tak mi oznajmiła:) Zajrze jeszcze póżniej,usciski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)) My juz po kolacyjce-zapiekanka rewelacja-przepis z neta:)) Renatko masz@:)) Wiki ogląda bajki,mój kochany wyszedł z kolegą na piwko-jak wróci to wygonię go,żeby też mi kupił:)) Pogoda piękna,ale mam takie małe marzenie:śniegu po pas na Święta!!!!!!! Ciekawe jak nasza Adusia i Mati się miewają-Sylwuniu wiesz coś? Dopiero teraz mam chwilkę dla siebie.Bo jeszcze zmieniłam posciel,pozmywałam naczynia,śmignęłam trochę podłogi i wstawiłam pranko-a to wszystko w 1,5 godziny-niezły czas:)) A teraz moglaby by przyjśc odpowiedz na moja skrzynke z firmy produkującej rolety,zamówiłam i cisza-czekam,bo chce juz zabrać się za okna na Święta- i tak trzymaja mnie w zawieszeniu:((No,ale ten okres jest dla wszystkich gorący wiec poczekam jeszcze pare dni,a potem wyślę gorrrącego maila:)) MariaH>>>Ty znowu zapracowana?Jak Wikusia sie miewa? Loveinko>>>Karolinka to spryciulka:)) Kasiu>>co u Ciebie? Maju>>>gdzie jestes kochana? Rerekum>>>Znowu zajrzysz nocka?No to raczej sobie nie znajdziesz tu mamy do szybkiego odpisywania-chyba,że ustalimy dyżury:)) Atak klonów>>>kolejna zaginiona:((Odezwij sie do nas:)) Bobasekm>>>cieszęsię,że jestes z nami na bieżąco-co w małżeństwie i jak Alek sprawia sie w przedszkolu-przepraszam- w zerówce:)) Jejku-ściąga w pracy została i nie wiem czy wszystkim cos napisałam-jesli nie to nie złośliwie:)) Pozdrawiam Was wszystkie-miłego wieczorku. Jestem ciekawa co jutro będzie na Was czekac pod poduszką-co niektóre mamy mają sprecyzowane marzenia(Sylwunia)-może sie spełnią???? Buziaki dla dzieci:)) Dobranoc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziubaski moje :) Na poczatek GRATULACJE BUZIAKI I USCISKI DLA ADUSI I MATEUSZKA-czekamy na fotki :)A teraz o nas bo chcialabym sie strescic :) Moja WIki mowi pieknie mama,baba,jaja,papa lubi siadac na nocniczek(choc nie wiem czy to nie za wczesnie).Jest zdrowiutka i tylko dla niej pragne teraz zyc :) Wiecie jaka ona co dzien swym usmiechem daje mi werwe ?? :) To nic,ze kiedy musze gdzies wyjsc i zostawiam ja z babcia to jak wchodze z powrotem do domku to mowi na nie tata :/ Juuuuuuuuutrooooooooo mikolaj,pierwszy mojej corki ona juz podostawala mikolajow tyle,ze nie moge ich upchnac do szafek :P Kasiuuuuuu kochana dziekuje za zaproszenie wiesz mnie wystarczy podloga ja nie potrzebuje wygod :) Byle mnie jakis gwozdz nie uwieral :) Natalka kochana ja tez poprosze foteczki na plaska@fxsystem.pl :) Nasze mozesz zobaczyc na www.niuniawikunia.bobasy.pl :) Staraj sie nie smucic myslec teraz tylko o malenstwie bo ono jest najwazniejsze..Mezczyzna ktory byl u Twego boku jest naprawde nie rozgarniety.. Nie powinnam CI pewnie pisac jakis wywodow bo sama trafilam nie lepiej ale ktora z nas wie kogo bierze sobie za mezczyzne z ktorym pragnie spedzic reszte zycia.. Teraz wiem,ze jest Ci bardzo ciezko ale kiedy przyjdzie ta mala istotka na swiat(a to juz nie dlugo) to zobaczysz jak diametralnie zmieni sie Twoje zycie :) Sylwuniu dziekuje za mile slowa.. Zycz mi jeszcze bym byla tak silna jak Ty :) Dam rade,czekam teraz tylko czy sprawa 7 grudnia mnie pograzy czy podniesie na duchu :) Renatko przyjezdzam musze sie farbnac :D I zrobic cos z soba :) Hihihihi wyslij mi nowa fryzure mailem :D Buziaczki dla Julci :)Renatko ja nie mam waszych foteczek :( Beatko nie dziwie CI sie,ze malo nie spadlas z lozka mnie chyba trzeba by bylo cucic :/ JAk to dzieci szybko podchwytuja slowka :/ Wytarmos tak slodko oczywiscie :)WIkunie od nas :)Ja kocham zapiekaneczki :P Co to za pysznosc ?? Kochane mamusie i dzieciaczki sciskam i caluje z calych sil ide spac bo jutro znowu musze leciec z ranka do przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie i pociechy! tem razem troszkę wcześniej napiszę- ostatnio dobrze sypiam więc pora moja się troszkę zmieniła. Mnie tez sie marzy Mikałaj ale chyba nie byłam za bardzo grzeczna! Za to moja Wiktorka czeka; mój syn niestety stwierdził że co to za Mikołaj który życzeń nie spełnia! Wysyłacie sobie fotki ;ja też troszkę dostałam -spróbuję jutro się Wam zrewanżować-zobaczycie jak wygląda matka emerytka po przejściach- chyba jestem z Was najstarsza. Ale mam nadzieję że nie wyrzucicie mnie ze swego grona! Też jestem ciekawa jak tam Ada i Mati- macie jakiś kontakcik z nimi -dajcie znać!! Pozdrawiam Was wszystkie ;ucałujcie maluchy i życzę dużo prezentów od Mikołaja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Pzepraszam, że znów tylko na chwilkę ale zmęczona jestem a na dodatek mam znów zapalenie zatok i ucha 😭 i ciągle boli 😭 Postaram sie iebawem znaleśc dużo czasu i napisać do Was:) Mummy nie byłam jeszcze u teściowej więc jak możesz to poczekaj na te zdjęcia. Przepraszam ze tak sie to ciągnie:( Całuje Was wszystkie gorąco. Pozdrowienia dla Dzieciaczków i udanych prezentów Mikołajkowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko:) @ :) A i pzepis na zapiekanke proszę:) Całuski dla Wiki:) MariaH jak Twoja Wiki siada już na nocniczek to myśle ze to super i jak chce to jest ok.Niekdy dzieci nie są bardzo chętne więć masz ten problem mysle z głowy.Nim sie obejrzysz to będzie trajkotać i zaskakiwać Cie jak nieraz cos powie:) Uściski dla Twojego słoneczka:D rerekum nikt Cie stąd nie wyrzuci, co to za pomysły;) Moniczko dużo zdrówka:) Uściski dla Wszystkich mam i pociech, udanych Mikołajek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×