Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Witam cieplutko:) U mnie i córci wszystko ok.Pogoda tylko do bani, ochłodziło sie, wieje i leje deszcz. Majka to już teraz całkowicie możesz cieszyć sie wolnością :) Uściski dla Ciebie i Krystianka. Joanna ja zawsze mojej córci tłumaczyłam że rodzice sie rozstali, że kiedyś sie kochali, a teraz już nie i dlatego nie mieszkają razem, mówiłam jej że tak jest lepiej.A i nigdy przy niej nie mówilam źle o jej tacie.A zresztą w wolnej chwili poczytaj wczesniejsze strony bo pamiętam że poruszałysmy ten temat. Kaska jeśli sie zdecydujesz z tym szpikiem to będe trzymała kciuki za Ciebie:) Beatko super że Wiki zadowolona, masz w domu królową:) W końcu masz pomoc w pracy i mam nadzieje że troszke odpoczniesz dzięki tamu:) Uściski dla Was:) Sylwia ja mysle że Twoja Oliwka to dziewczynka z charakterkiem i nie daje sobie w kasze dmuchać.Skoro na świetlicy jest grzeczna a w kalasie źle sie zachowuje to może tam tkwi jakiś problem, w nauczycielce, kolegach.I jak Oliwce coś tam nie pasuje to załatwie to siłą i agresją.Wierze że sobie z tym poradzisz:) Uściski dla Was:) Moniczko badzo mi przykro.Trzymaj sie dzielnie i mocno.Ściskam Cie, trzymaj sie!! Wiem ze żadne słowa Ci teraz nie za bardzo pomogą ale jestesmy z Tobą w tych ciężkich chwilach. Uściski dla pozostałych dziewczyn i ich pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) Monisiu postaram sie odezwac na gg-przykro mi,bo wiem jak bardzo chcieliscie tego dziecka-wydobrzej teraz,a wszystko się ułozy i napewno wkrotce znowu postaracie sie o rodzenstwo dla Aleksa:))Jestem z Tobą kochana!!!!! Wiki wlaśnie pojechala w sukni do przedszkola-porobilam jej wczoraj zdjecia-wrzuce na komputer i Wam przesle:)) Pogoda okropna-ciągle pada i wieje:(( Zmykam szykowac sie do pracy:((Pozdrawiam Was wszystkie-papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samamama ja nigdy nie zrobiłabym czegoś takiego że znalazłby się biorca i ja wymiękłabym ja zbyt poważnie to traktuję żeby się bawić w ciuciubabkę z potrzebującymi. Ten litr to wzięłam od mojej kuzynki ona też się teraz zapisała i przeszła badania i ponoć pobierają to ze względu na zabezpieczenie zdaje się dawcy w razie gdy będzie ta krew potrzebna nie wiem dokładnie o co chodzi ale jej tyle pobrali, nie na raz ale wszystko w ciągu 1 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika bardzo mi przykro ze spotkało cię takie nieszczęście. Nie potrafie znaleźć słów które by ci pomogły bo chyba nikt oprócz najbliższych ci osób nie jest w stanie ci pomóc w takiej chwili. Ale pamietaj że jestem z tobą i trzymam kciuki za to zebyś się pozbierała. Trzymaj się samamama przyznaję ci szkoła to koszmar wiecznie jakieś problemy wcale ci sie nie dziwię że tak zareagowałąś po rozmowie z wychowawczynią ja też nie raz płakałam po wywiadówkach i do dziś nie potrafię załatwić problemu rozrabiania mojego przemka w szkole. jeżeli jest względny spokój przez jakiś czas to już wiem że zaraz wybuchnie niezła \"bomba\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moje Drogie:) Moniczko łącze się w bólu z Tobą, Oparcie w mężu szybko Cię wyleczy. A jak wydobrzejesz to kto wie moze uda się. Nie załamuj się, tak po prostu musiało być. Rozmawiałm wczoraj z wychowawca ze swietlica i Oni nie widza nic niepokojacego w zachowaniu Oliwki. A musza sobie poradzić z 70 takimi smykami. Moze problem tkwi w nauczycielce, nie umie wyrobić sobie poszanowania u dzieci. W klasie wlasnie sa te dzieci z ktorymi jest problem, taka diabelska trojka i z nimi wlasnie Oliwia ma zatargi. Poprosiłam aby poobserwowali ja do zebrania zebym miała rzetelne informacje, zobaczymy, tymczasem Młoda dostała kare w postaci przepisania książki. Wyjdzie jej tylko na dobre. Nauczy się szybciej pisac. A ze nie lubi to moze zapamieta jak sie ma zachowywac. Nauczycielka skarży sie na jej gadulstwo również, Pracuje nad tym. OJJJ Chciałabym zeby była grzeczna bo to dziewczynka jednak. Kasiu widze ze targaja Toba podobne emocje. Teraz szkoła to za kare. Kiedys tak nie było, niewiem co z tymi naszymi dziecmi sie dzieje. Dobrze ze w Tobie mam oparcie. Beatko czekam na fotoski Wiki, Renatko dziękuję za wsparcie. Kochane jesteście. Ciesze się ze Was mam:) Pozdrawiam i zycze miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samamama ale podsunęłaś mi rewelacyjny pomysł z tą karą ja zawsze stosowałam zakaz wyjścia na podwórko itp ale to nie skutkowało i tylko dochodziło do paradoksu bo na ile można dać szlaban? a tak jak przepisze książkę to proszę bardzo droga otwarta i to jeszcze na dodatek książkę do historii. szybko odechce mu się rozrabiać a jak nie to chociaż historię bedzie umiał pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiedziałam mojemu mężowi i mamie o tej każe to bardzo im się spodobało, mój mąż to się aż uśmiechnął, pewnie już widział tą akcję w myślach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane mamusie!!!! Jestem z Wami cały czas - czytam i staram się być na bieżąco. Moniczko bardzo Ci współczuję - ale widocznie tak musiało być- niestety na wiele sytuacji życiowych nie mamy wpływu.Jesteśmy wszystkie z Tobą! Pozdrawiam Was wszystkie!!!!!! i całuski dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane- Sylwuniu dziekuje za zyczenia urodzinowe-szkoda,że najwazniejsza osoba dla mnie-oprocz Wiki-nie pamietała:((Smutno mi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, jestem samotna matka chociaz bedac sama z moja corka czuje sie bardziej \"niesamotna\" niz wtedy kiedy bylam z nim;) wybral kumpli, snowboard i wizyty u malej raz na dwa tygodnie, ja nie rozpaczam, a wolalabym nawet zeby go w ogole nie bylo. wiecie dziewczyny, tak sobie mysle, ze nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo. ja poznalam teraz wspanialego faceta, ktory jest zakochany w mojej corce bardziej niz jej wlasny ojciec. cos sie konczy-cos zaczyna, ja wierze, ze to ma sens;)) 3majcie sie wszystkie mamuski;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja odeszlam
od Niego gdy Maly mial roczek..Oboje nie doroslismy do roli rodzicow,osobno nam to lepiej wychodzilo..probowalam ulozyc sobie jakos zycie.. wierzylam ze znajde ta swoja prawdziwa milosc by wciaz nieustannie czuc motylki w brzuchu i ja znalazlam ale na chwile..za jakis czas wyjezdzam za granice do Wlasnie pana Taty..Nie wiem czy dobrze robie ,ale jakis czas temu spojrzalam za siebie i zobaczylam ze to On wlasnie wciaz jest..minely 4 lata a On jest.. Niczy moj Aniol Stroz..Moze ten czas bedzie odpowiedni dla nas..Bardzo bym tego chciala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny chciałam Wam bardzo serdecznie podziekować. Nadal jest mi smutno i nie mogę sobie z tym poradzić, ale zycie musi toczyć się dalej. Mummy Kochana składam Ci najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, szczęścia i radości a w życiu samych słodkości 🌻-ki dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Witam nowe Kobietki. Piszcie i zostancie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mummy29
Witajcie mamusie:)) Renatko-sliczne dzięki:))Co u Was?Jak Julka? Moniczko-Tobie również dziękuję-silna jestes kobietka,wiec mam nadzieję,że Twoje smutki niedługo przestaną Cie tak dręczyć.Pamietaj,że masz tutaj wspaniałe koleżanki,ktore zawsze są przy Tobie:)) Kochane,a u mnie poza tymi urodzinowymi smutkami to ok-wiecie ja naprawdę myslałam,że będzie pamiętał,ale to nic...najsmutniejsze bylo dla mnie to,ze wrócil do domu z książkami za 100 zł-bo oboje zresztą uwielbiamy czytać,choc ja mam inne gusta jesli o to chodzi,ale nie wazne-no i te książki....bardzo sie cieszył,a mi zrobiło sie przykro,że pofatygował się po nie,a ja????!!!Potem zlożyl mi zyczenia,spytal co chcę dostać,a ja,że nic,bo wiecie co?- ten prezent teraz by mnie nie ucieszył:(( Dodam tylko,że on ma imieniny za tydzień,a prezenty juz dostał,bo nie mógl sie doczekac.... No i zaczęlismy kolejny remoncik,bo jednak doszlismy do wniosku,że lepiej będzie jak dziewczynki będą miały pokój tam,gdzie jest nasza sypialnia,a nam wystarczy ten mniejszy pokoik.Tak więc dzis malowanie,tapety itp. A z weselszych wiesci:obcięłam Wikuni włoski:))Wygląda o wiele ładniej,bo niby ma dużo tych włosów,ale są cienkie. Troszkę pusto nam się zrobiło na naszym topicu:((Gdzie są pozostałe mamunie?:(( Renatko,Sylwuniu,MariaH,Maju,Aduś,Anike,Kasiu,Loveinko,Lenko,Bobasekm,Rerekum,Atak klonów,Nica,Balbineczko,Kretko i pozostałe oraz nowe kolezanki-pozdrawiam Was serdecznie-buziaki dla maluchów:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mummy29
no i zmieniłam nicka:)) muszę się tylko jeszcze oczernic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas wszystko dobrze.Julka ma w piątek bal w przedszkolu więc jesteśmy na etapie myslenia za co sie przebierze.Ma kilka opcji i sama nie wie na co sie zdecydować.Pogoda u nas wiosenna, az sie nie chce wierzyć ze to styczeń :) Beatko przykro mi że Twoj mężyczyzna zapomniał o Twoich urodzinach.Dobrze że Wiki pamiętala.Udanego remontu życzę:) Uściski i pozdrowienia dla Wszystkich mam i dzieciaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaWJW
Hej. Dzieki za rady. Jak bede miala czas to napisze wiecej o sobie. Tylko przy malym dziecku nie mam go zbyt duzo. W dodatku jeszcze praca. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :( Tak mi wstyd tyle nieobecnosci :( Ale juz postaram sie wszystko wytlumaczyc... Kochane musialam isc do pracy i tak od poczatku roku pracuje cale dnie po 11 godzin nawet wlasnej corki nie widze :( Plakac mi sie chce ale to jedyny warunek zeby przedluzyli mi umowe :( Jestem zmeczona wstaje czasami o 3:45 :/ WIeczorem nie jestem juz w stanie wykapac malej ale musze wytrzymac bo to jeyna chwila ktora ostatnio spedzamy razem... Ale nic tu po mnie nie bede marudzic. Beatko kochana zycze Ci gwiazdki z nieba a nawet calej sakiewki tych gwiazd i by kazda z nich spelniala po jednym marzeniu :)A z ten nowy nick CIe odmlodzil :) Do twarzy Ci z nim ;) Moniczko skarbie bardzo mi przykro,nie wiem co czujesz ale przesylamy Ci Wikunia moc dusiolkow pocieszaczy :* Renatko Buziaczki dla was :* Kochane wszystkie mamusie goraco was caluje i postaram sie juz w krotce narobic zaleglosci :* dla was i pociech waszych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) MariaH nareszcie jesteś! Martwiłysmy sie tu o Ciebie.Dobrze że masz prace, najgorsze tylko ze kosztem dziecka.Ale najważniejsze że masz jakieś swoje pieniądze z tego i może z czasem coś sie zmieni.Uściski dla Ciebie i Wikuni:D A wszystkim Wam i Waszym pociechom życze miłego dnia, uściski:).Zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieki za buziaki i dusiołki, Beatko no cóż z facetami to tak już jest, nie przywiązuja takiej wagi do dat- moze sie zrehabilituje w walentynki- tego życze:) Maria nie poddawaj się, faktycznie szkoda ze mała ma Ciebie tak mało ale moze to poczatek pozytywnej zmiany w Waszym życiu, niestety tak juz jest ten świat skonstruowany ze do szczescia potrzebna jest oprocz miłośći jeszcze wypłata. Bo umowmy się dziecka miłościa swoją nie nakarmisz. Smutne to ale jesteśmy silne i wszsytkie damy sobie radę. Kasiu proszę bardzo u mnie kara zadziałala, Oliwia zdanie które kazałam jej napisac 15 razy powtarza jak mantrę. Chodziło o zakaz zbliżania się do dwójki dzieci z którymi ciągle ma konflikt! Renatko małe dziewczynki zazwyczaj chca być królewnami- ciekawe czy mozna się juz przebrać za którąś z WITCH. Pewnie Oliwka by chciała. Póki co o balu w szkole nic nie słychać. Trwaja przygotowania do Dnia Babci i Dziadka. W lutym Oliwka ma ferie i prawdopodobnie wyjedzie na obóż- na trzy dni do Płocka z ZHR. Musza tylko zaopatrzyc ją w mundurek. Zobaczymy. Czekam bardzo na te wszystkie premie i trzynastki. Niech przyjda na Boga---------- bo czas ucieka a ja chce iść do szkoły. Boje się ze wypłacą w marcu. Wtedu juz kasa nie bedzie mi potrzebna gdyż semestr na uczelni zaczyna sie w połowie lutego i jak nie zapłacę to mi przepadnie nastepne poł roku. Tak bym chciała..... U Ady nie najlepiej, cigle sie kłoci z tym swoim gadem. Jak bedzie mogła to się odezwie, Mateuszka pobolewa brzuszek. wiecie jak to jest kolki i tyle. Mam nadzieje ze sie jej wszystko ułoży bo spoko dziewczyna. :):):):):):):):):):):) Przesyłam siłe i wytrwałość Aduś dla Ciebie, 3maj się!!!!!! Chyba to tyle, kończę Pozdrawiam wszystkie mamusie, witam nowe i zapraszam do uczestniczenia na naszym topiku oraz sciskam mocno hiper mocno nasze dzieciaki:) PS Dzisiaj ide z Oliwka do stomatologa, dziewczyny jaki ten dentysta jest BOSKI:) Az się kolana uginaja- hmmmm Ciekawe czy zonaty moze uda mi się przyuważyć, Jakie ma podejscie do dzieci Oliwia wprost za nim szaleje. Wyobrażacie sobie ze rysuje mu na każda wizyte LAURKI :) Super facet, a jakie oczy..... Zdrowieje zaczynam zwracać uwage na facetów !!!!!!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham do Was lapka 🖐️ i oswiadczam, że jeszcze żyję. SYlwia no i jak wizyta u stomatologa? Może jakieś nowe wieści są. No i co, dojrzałaś obrączkę, czy facet-miodzio wolny? Sorki, że tak wypytuję, ale zaintrygowałaś mnie Swoim postem. A no i bardzo dobrze, że zaczynasz dostrzegać płeć odmienną. Pozdrawiam i papataki 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moniczko:):):):) Smutne wieści. Pan Ząbek zmienił pracę i we wtorek byłysmy ostatni raz :(:(:(:(:( Nie jest żonaty, bynajmniej nie nosi obrączki. Ale i tak juz to nie ma znaczenia bo już nie bedziemy tam chodzić. A dałam ciała bo nawet się nie spytałam gdzie bedzie teraz. Bo dla takiego lekarza warto jechac chocby na drugi koniec miasta. Oliwia się rozpłakała i powiedziała ze juz nie pojdzie do stomatologa jak nie ma Pana Ząbka. To tyle w telegraficznym skrócie. Mam troszke pracy odezwe sie pozniej badz jutro Pozdrawiam Wszystkie mamusie :):):) i całuje małolatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczny:) Ale tutaj u nas cicho i spokojnie, mamusie poznikały. Mioiczko ciesze się ze jakoś sobie radzisz ,buziaki:) Sylwia może jeszcze nie wszystko stracone.Jak ten stomatolog nie wyjechał gdzieś poza Warszawe to zawsze możecie go z Oliwką odszukać:)Buziaki dla Was:) A u nas wszystko fajnie i dobrze :) Pozdrawiam serdecznie, uściski dla Wszystkich mamusiek i dzieciaczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Jak po weekendzie;) Ja w sobote zaczelam robić mały bajzel w swoim pokoju, jakis czas temu kupiłam nowe listwy przepodłogowe i nie chciało mi się ich zamontowac i własnie w sobote złapałam faze aby to zrobić. Nie było źle. Miałam pomocnika w postaci kolegi mojej mamy. Ale jak juz szło mi nadwyraz dobrze to okazłao się ze zabraknie mi kleju i tak sie skonczył montaz listw. Ae moze jakoś uda mi sie kiedys kupic klej i dokoncze swe dzieło. W niedziele dopadła mnie chandra, Chodziłam byle jak ubrana nie wykąpana i senna. Jakos nic mi sie nie chciało. Jak nic potrzebuje miłości już nie umiem sobie sama radzic. Tzn umiem ale juz nie mam siły. Źle mi jakoś. Niewiem co sie ze mna dzieje. Dziś w szkole u Oliwki bedzie przedstwienie z okazji dnia Babci i Dziadka. Jade kibicować. no i moze obie babcie przyjda tzn babcia i prababcia. Bo przeciez nawet jakby druga babcia miała czas to takie rzeczy oczywiście mam w głębokim poważaniu. Trzymajcie się, mam nadzieje ze u Was nastroje weselsze:) Standardowo buziaki dla małolatów. S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki. Dawno mnie tu nie było. Dzisiaj też króciutko, bo jestem po prostu wykończona. Padam... Za dużo stresów, za dużo pracy, za dużo obowiązków. Ale samopoczucie w miarę dobre, mimo wszystko. A moja Karolinka cudna :) Bardzo się zmienia i ciągle nie mogę się nią nacieszyć. W lutym wyjedziemy razem na tydzień. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki:)) Oj co snam sie tu puściutko zrobiło....wiem,wszystkie jestesmy zabiegane,zapracowane ,a czasem poprostu mamy lenia-normalne:)) U nas weekend udany-zabralismy dzieci do mini zoo,potem na frytki i sok,a na konec mogly sobie wybrać jedna zabawkę ze sklepu-mniejsza wybrała barbie,a wieksza winx-Musę:))Bardzo im sie podobało i w drodze powrotnej szczebiotały cały czas i spiewały wymyslone na poczekaniu piosenki-wieczorem szybko zasnęły po wrażeniach:)) Obcięłam włosy-mam teraz do ramion,bo mojke końcówki juz az sie o to prosily. Wysłałam Wam fotki:))Wikusi tez podcięłam włoski. A jak Wam sie podoba jej \"biust\"????? Pozdrawiam Was serdecznie,ide zapisać Wiki do szkoły,bo potem nie będzie miejsc w klasie ,w której są jej koleżanki z zerówki. Miłego dnia kochane-pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) No faktycznie topic cos podupadł, więc dziewczyny 3a sie wziąć w garść i pomóc podnieść sie topicowi:) Loveinka wreszcie zajrzałaś:) Pisz do nas kochana bo jak kogos długo nie ma to się martwie. Zaglądam tu co jakis czas ale ostatnio nie miałam weny do pisania. Samamama szkoda, że Pan Ząbek sie przeniósł. Zawsze mozesz zadzwonić tam gdzie przyjował i zapytac gdzie teraz ten przystojny facet \"stacjonuje\". Powinni to wiedziec:) Mama Julki cześć:) Mummy cześć :) A gdzie reszta dziewczynek? Prosze wróćcie. 🌻 - ki dla Was i dzieciaczków 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to żeby Was troszkę rozweselic przesyłam to: Mężczyzna jedzie autobusem.Nie jest za luźno,ale miejsca siedzące są.Mężczyzna chtnie by usiadł, ale najpierw musi komuś podać bilet do skasowania.Obok stoi inny mężczyzna w podobnym wieku. Jak się do niego zwrócić,zastanawia się. Hej?Ty?Panie? Autobus jest ekspresowy.J eśli mężczyzna nie wysiadł na poprzednim przystanku to znaczy,że jedzie do mojej dzielnicy.Wiezie kwiaty, znaczy jedzie do kobiety.Kwiaty są piękne,czyli i kobieta jest piękna. W naszej dzielnicy są dwie piękne kobiety - moja żona i moja kochanka. Do mojej kochanki jechać nie może,bo ja do niej jadę. To znaczy,że jedzie do mojej żony.Moja żona ma dwóch kochanków-Waldemara i Piotra.Waldemar jest teraz w delegacji. - Panie Piotrze czy mógłby mi pan skasować bilet? jest pogrzeb... trumna w dole, ludzie rzucają kwiaty... nagle coś uderzyło w trumnę ludzie patrzą po sobie facet stojący przy dole mówi: - przepraszam bardzo, kwiaciarnia była zamknięta , kupiłem bombonierkę Przechodzi mrówka pod jabłonią i nagle spada na nią jabłko. Mrówka wygrzebuje się i mówi: - A niech to! Prosto w oko! Przychodzi baba do lekarza: - Co tak pani długo u mnie nie było? - Chorowalam. Mam nadzieje, ze sie podobało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Moniczko dzieki za zarty super- podobał mi się szczegolnie tezn z autobusem. Czesc Kasieńko, dobrze ze u Ciebie ok, udanego wyjazdu dla Ciebie i Karolinki. Pozdrawiam Myszki Kiszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam śniegowo i zimowo:)) U nas zima sie juz rogościla na dobre chyba,śnieg i mróz,poranne srobanie auta:(( Na szczęście ja nie muszę,ale moj kochany:)) Musze sie Wam pochwalic:kupilismy nowy tv-wczoraj-oj,jest cudny,taaaaaaki duzy!!! Kolejna nowa rzecz w nowym domku. Bardzo polubiłam nasze mieszkanko,jest cudownym miejscem,naszym,spokojnym.... Renatko no,kochana napisz troszke więcej:(( Monisiu masz @ ode mnie:))Musialam zmienic Twoj adres e-mail na ten drugi,bo na bobasekm mi odrzuca za każdym razem:(( Adusiu jestem z Toba myslami-bedzie dobrze:))A kolki to chyba normalne u małych chłopców. Zmykam do pracy A swoją droga ciekawe czy Natalia już urodziła? Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×