Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Witaj:)) Cieszę się ,ze skorzystałas z mojego zaproszenia-widziałam ten topik, zaczęły sie jakies niepowazne wpisy i wogole nie dalo sie tam wypowiedziec. Twoja sytuacja jest inna niz kazdej z nas tutaj-czy widujesz ojca dziecka?na ulicy itp?czy on nie domysla sie,ze to moze byc jego dziecko? Ja osobiscie powiedziałabym o dziecku,ale jesli moja sytuacja bylaby pewna tak jak u Ciebie(praca,dobre zarobki)to zastrzeglabym,ze nie robie tego dla pieniędzy-tylko żeby wiedzial,ze ma syna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiii
Witajcie drogie mamy! Nie jestem samotna mama ale być może będę tylko nie wiem czy dam radę, trudno jest mi sie zdecydowac bo nie pracuje jeszcze i nigdy nie pracowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiii
jestem mężatka od 2 lat jestesmy szczęśliwi ale czasami, coraz częściej sie kłócimy i dochodzimy do wniosku że nie mamy nic ze soba wspólnego oprócz dziecka on nie chce rozwodu bo mowi ze mnie kocha ale mieszkac ze mna nie chce czy to jest normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamiii no .....dla mnie to.... dziwne,kocham Cie ale nie chce z toba mieszkac?????!!!!!No to ja bardzo przepraszam,ale gdzie on byl jak bral slub???Mógl sonbie fundnąc luzny związek lub cos w tym stylu.Brak komunikacji w małzenstwie to pierwsze oznaki kryzysu... Przydałaby sie wam szczera rozmowa tak na początek...moze wszystko sie ułozy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło
nie widuje ojca dziecka bo on mieszka w innym miescie...tzn przyjezdza tu w interesach ale miasto jest duze wiec nie ma szans na spotkanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abecadlo...i co?Chcesz zeby tak zostało?Nie myslisz,ze powinien wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamiii
jak jest ok to jest jak w niebie, te słowa które on wypowiada ranią tylko ze pozniej o tym zapomina i dla niego jest juz wszystko cacy ale ja nie zapominam wszystko sobie biore do serca. Z miejsca bym odeszła ale powstrzymuje mnie na razie sytuacja finansowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło
najpierw bałam sie, bedzie sie na mnie wydzierał, ze mnie upokorzy , ze kaze usunąc:( teraz nie wiem co zrobic....co ja powiem dziecku za 10 lat??? To jest twój tatus i jest po 50??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło
zapewne powie, ze to nie jesgo i ze ja sie zadawałam z róznymi facetami i to nie jegeo dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abecadlo no to juz chyba sama znasz odpowiedz:)) Mamiii wiem,ze słowa ranią,dlatego jestem (a raczej byłam)samotną mamą-pewnych słów i czynów(lub ich brak)nie umiałam przełknąć:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło
niestety nie znam odpowiedzi i ciągle o tym mysle , co bedzie lepsze?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej srtony co się zmieni w Waszym życiu?Nie bedzie widywał,placił,wychowywał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abecadło
nie wiem a jesli bedzie chciał widywac dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamunie:)) Abecadlo-przepraszam za przerwe,ale w domu nie miałam jak pisać-mam remont:(( Pytasz co bedzie jesli zechce widywac dziecko-a co w tym złego skarbie?Przeciez nie zrobi mu krzywdy.Pozdrawiam Gdzie pozostałe mamy?Pewnie wypoczywacie?taka piekna pogoda-ja niestety w pracy,w domu pobojowisko:-O Wczorajszy dzien spedzilismy na powietrzu,bylo bardzo fajnie,dzieci szczęsliwe,my objedzeni do granic mozliwości:-D Miłego leniuchowania życze w takim razie🌼,👄 dla brzdąców:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D Witam nowe koleżanki:) Abecadło ja myśle że możesz powiedzieć ojcu dziecka że jest tym ojcem.Skoro Ty masz możliwości sama wychować dziecko to nie masz nic do stracenia w razie gdydby nie chciał dziecka.A moze akurat mu sie coś odwidzi, coś go ruszy i zechce uczestniczyć w wychowaniu.Wydaje mi sie że możesz zaryzykować i zobaczyć co będzie.Oczywiście zrobisz jak zechcesz:) Mamii dziwna sprawa, kocha ale nie chce mieszkać? Porozmawiaj z nim i powiedz jak to wszystko odbierasz, te słowa ktore wypowiada.Może to coś zmieni? A u nas pogoda piękna więc korzystamy z niej do granic możliwości.Dzisiaj również chcemy wyruszyć gdzieś w plener. Beatko nie zazdroszcze Ci tego remontu :) Buziaki:) Miłego weekendu :) uściski dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w upalny ranek:-D Jak Wam minął weekend?U nas pomimo rozwalonego mieszkania wybralismy sie w plener-sami:-DMoja sisora zabrała W nad jezioro,mała mojego M była z mama nad wodą,a my cieszylismy sie pełną swobodą:))Remont zbliza sie ku koncowi-dzisiaj moj teść zrobi ściany,jutro kafelki i moge sprzątac:))Tylko na meble do zabudowy jeszcze musimy poczekac,ale co tam!!!! Pozdrawiam Was cieplutko❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ja tez jestem wypoczeta - w reszcie.... :) :) Udało mi sie po leniuchowac! Abecadło- ja bym powiedziała. Od niego zalezy co zrobi z ta wiadomoscia. Jak facet ma jaja to uzna dziecko. Nie mozesz dziecku zabierac ojca. Mamiii - sprobuj pogadac. Ratuj co sie da. Tak abys kiedys nie mogła sama sobie zarzucić ze poddalas się. Nie jestem dobrym doradca - sama mam mnostwo problemów. Wiec napisze tak trzymam kciuki za Was. Robcie to co podpowiada Wam serce. My z Oliwka długi weekend spedzilysmy w parku. zielen ptaszki, szum drzew itp- relaks po całości. Mam nadal nie najlepszy humor ale powowli wracam do żywych... trzymajcie sie chłodno :) bo ukrop na dworze :) Sciskam dzieciaki:). PS Macie racje Loveinka i Maria maja u nas przegwizdane:) Ja dospisuje jeszcze Monikę, Kasie :) Tak olać kolezanki- nie ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:D Ja rownież wracam po weekendzie wypoczęta:) Było grillowanie i relaks na świeżym powietrzu.Julka w sobote była ze mną, wczoraj cały dzień spędzała z tatą. Również u nas panuje upał,nie ma czym oddychać. Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko ja sobie dzisiaj poczytalam nasze pierwsze wpisy-ale nam sie znajomośc rozkręciła:-D Sylwunia witaj wsród zywych;-)) A dziewczyny jak dopadnę to.... brak słów!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Zleciał szybko ten roczek:) Szkoda tylko że niektore mamusie nie wytrwały z nami tuaj i teraz nawet od czasu do czasu nie dadzą znać co u nich:( U nas upał nie odpuszcza, grzeje niesamowicie. Lece do pracy. Miłego dnia, buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Co u Was mamuski???Strasznie cicho nam sie tu zrobilo:(( U nas w miare dobrze-remont prawie skonczony,moja corcia miała wczoraj spotkanie z tata-jednak po ok dwoch godzinach wróciła do domu.Dla niej to jeszcze wszystko za\"świeże\"-nie umie spędzac z nim czasu,brakuje tematów do rozmowy.Przez czas,ktory była z nim ciągle dzwonila do mnie,czy jestesmy w domu?co robimy?itp Rozmawiałam o tym z ex-sam widzi,ze musi byc cierpliwy...ze za duzo czasu minęło by to naprawic w kilka chwil.... Miłego dzionka zycze wszystkim🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziobki:) ale nam sie pogoda popsuła. W sobote byłam na weselu... i Kochane tak sie wytańczyłam ze zakwasy mam jeszcze do dziś. Bolą mnie łydki niemiłosiernie:( Odswizcie mi pamieć Kochane - ktora z Was mieszka nad morzem? Pytam bo na przełomie lipca i sierpnia przyjezdzamy z Oliwka na wakacje do Jastrzębiej Góry :) Dobry pomysł na spotkanie ?! Tak mysle :) Moja Oliwka w tym roku ma raj - jedzie na dwa tygodnie na obóz sama pozniej na 10 dni ze mna. pochodzi ze dwa tygodnie na lato w miescie i prawie cale wakacje jej miną. Ciesze sie jak przedszkolak ze w koncu stać mnie na \'normalny urlop\" a nie u cioci czy babci. Nie zeby mi było źle u nich ale wiecie spragniona jestem widoku morza. Od 10 lat marze o tym aby tam pojechać i w tym roku dopne swego. Ja z Wami rok będe od wrzesnia. Takze jeszcze torszke czasu co do swietowania rocznicy - choć nidgy nie uwierzyłabym ze przez forum mozna sie tak zaprzyjaznić. W pracy troszke luzu, egazmniny wszystkie zdane - jeszcze tylko piec mi pozostało:) Poradze sobie. Buziaki dla Was kochane o dla małolatów :) I co - słonka zycze bo deszcz na dworze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm.....................
hej dziewczyny:) mam pytanie - czy ktoras z was przechodzila, bedzie przechodzic, albo wie cos o tym, jak odbywa sie ograniczenie praw rodzicielskich ojcu dziecka, ktore na dobra sprawe w ogole sie nim nie interesuje? z gory dzieki za wszelkie porady i odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko Pogoda wreszcie się zmienila na lepsza:)) W pracy niezbyt ciekawie,ale znalazłam dzis oferte w tej samej branzy-wieczorem wysyłam cv-ciekawi mnie tylko ile płacą,bo tak naprawdę chodzi o kasę.Podwyzki nadal nie mam-i nie mam zamiaru się rozkminiac przed szefem.Ilez mozna??((Sam mi powiedział,ze moja pensja musi sie zmienic,ale to takie piep***** bez skutku.Tak więc szukam nowej pracy:)) Moje dziecko ma dzis zakonczenie zerówki-wielka impreza o 15:))No i oczywiscie mój szef sie krzywil,ze musze wyjść.A ja na to,ze mam 4 dni w roku urlopu na żądanie i mogłam wogole nie przyjśc tylko rano zadzwonić,poza tym mam dwa dni płatnej opieki nad dzieckiem-tez nie wykorzystałam,juz nic nie powiedział.Wiem,ze jest teraz zalezny ode mnie.Takie są \"zalety\" skapstwa:)) Ciekawe czy jesli bym dostała tą prace co ja mam na oku to czy będzie mnie próbowal zatrzymac??? Sylwia nad morzem????Super!!!Ja tez planuje wyjazd,ale Gąski-tam nie ma takiego tloku jak np Łeba czy Mielno.Z dziecmi lepiej nie jechac w takie kurorty gdzie jest cala masa ludzi,a na plazy ludzie lezą jak sardynki w puszcze:-O Jesli chodzi o odebranie praw rodzicielskich to składa sie wniosek do sądu,podając powod odebrania praw.Sąd wysle kuratora lub kogos z opieki do sprawdzenia podanych pez cebie faktów.Ale np to,że ojciec dziecka nie łozy na nie,nie widuje moze nie byc dostatecznym powodem,bo np nie bije dziecka,nie znęca sie nad nim itp.Tak więc przygotuj się na to,ze mozesz przegrać.Pozdrawiam Pozdrawiam Was wszystkie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o ODEBRANIE praw to rzeczywiście muszą być ku temu bardzo poważne przesłanki, ale o wiele łatwiej jest ograniczyć, ewentualnie zawiesić prawa ojcu jeśli ojciec się nie kontaktuje, przebywa w nieznanym miejscu, nie płaci na dziecko prawa rodzicielskie mogą zostać mu zawieszone nawet ze względu na dobro dziecka, przecież do podjęcia niektórych decyzji (lekarz, szkoła, paszport) potrzebna jest zgoda obojga rodziców i dla dobra dziecka jest czasem \'zwolnienie\" z tego obowiązku rodzica, który się nie interesuje przyznając jednocześnie pełne prawo do pojedmowania decyzji dotyczących dziecka wyłącznie jego opiekunowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) U nas wczoraj było upalnie,dzis już takiego upału nie ma ale jest duszno i burzowo-deszczowo. Julka w przedszkolu a ja sie wyrwałam na chwilke z pracy:D Co do planów wakacyjnych to my w sierpniu też zawitamy nad morze,do Mielna:P Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko to koniecznie musimy sie spotkac!!!!!!Do mnie to rzut beretem:))Godzinka drogi autem lub pociagiem.Nie podaruje Ci spotkania!!!:-D Hej kochane tak wogóle{cześć] SYLWUCHA !!!!!!Wynurz sie spod tych papierów!!!!!my tu plany na wakacje ustalamy!!!!! Pozostałe mamy...ehhh juz nas nie lubią:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×