Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Witam w piekny poranek🌼 Kochane jak przygotowania do swiąt?U mnie okna umyte,rzeżucha rosnie,menu ustalone-kolejne świeta w naszym domu-cieszy mnie to:)) Choroba ustąpiła całkiem,juz nie kaszlemy,wszystko naprawdę super:)) Renatko jak Julka?Wyzdrowiała? Sylwuniu jak serduszko?Nadal mocno bije?Jak Oliwka? Monisiu a co u Ciebie? MariaH oj kochana zajrzyj choc łapką pomachać:)) Natalka jak Ivcio? Adusia,a jak u Ciebie sie układa?Mati zdrowy?Udał sie wyjazd? Pozdrawiam Was wszystkie baaardzo serdecznie🌼❤️no i tradycyjnie dla dzieci 👄od ciotki B. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia:) Ja własnie wrócilam z pracy i zabieram sie zaraz za porządki:)Żeby mieć spokój i zeby mi szybko poszło zawiozłam Julke do rodziców. Pogoda u nas piękna:D Beatko Julka nie była ostatnio chora :) Ściskam Was cieplutko w ten ciepły dzień:D, buziaki dla dzieciaków:D Zajrzałam do ściągi,troche dziewczyn już dawno sie nie odzywało tutaj!Dajcie znać co u Was!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatko cos mi sie widocznie pokręciło:-D A my po wizycie u okulisty-ku rozczarowaniu mojego dziecka nie musi nosic okularów,a to bylo jej marzenie:-DWszystko w porządku,oczka zakropione i tyle-miłej reszty dnia dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane Podnioslo mi sie cisnienie po przeczytaniu paru wpisów w nowym temacie na forum-\"samotne mamusie maja jedna wade\"-dziecko:-O Boszszsz skąd sie biora takie stwory??!!!Wyczytalam,ze samotna mama szuka sponsora,a dziecko to ogrooomny problem!!!!Trzymajcie mnie!!!!! A my głupie pracujemy:-Ozamiast szukac pana z forsa:-D Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie OKRUSZKI Jestem na bakier ze wszystkimi pracami przed świątecznymi:( Wszystko jeszcze nawet nietkniete. Moje dziecię w domku bo szkoły już nie ma i zamiast pomagać to tylko większy bałagan robi:) No cóż... kto ma pszczoły ten ma miód.... Beatko tak jak wspominałam same dupki się wypowiadają na tamtym forum są tak żałośni że aż przykro się czyta ich wypowiedzi. Dosłownie rozumki to mają jak Kubuć Puchatek- tak malutkie:) W pracy nadal gorąco, ciągle niewiem czyja jestem sekretarką bo nie mogą się dogadać. Przykro mi to mówić ale mam wrażenie, że współpracuje z pięciolatkami co najwyżej :) Jutro jeszcze będę w pracy ale zamierzam zwiać.... :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i pociechy. Przesyłam same uśmiechy :) :) :) :) :) Do zobaczenia po świętach MOJE DROGIE :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka chora... :( Ma zapalenie krtani i strasznie chrypi... Akurat na święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zapytałam Karolinkę, jak się nazywa pani, która piecze chlebek (ostatnio przerabiamy nazwy zawodów). Karolinka myśli, a po chwili mówi: \"pieczarka\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiuuściskaj Karolinke mocno ode mnie-niech szybko zdrowieje-pieczarka-hahahaha Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane Zdrowych,spokojnych,radosnych,spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Wielkanocnych,bogatego zajączka i mokrego dyngusa.Oby kazdy kolejny dzien był przepelniony szczęściem i milościa,a nasze dzieci były nadal zródłem naszej radości i dumy.[kwiatek[❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Pogody, słońca, radości, w niedzielę dużo gości, w poniedziałek dużo wody - to dla zdrowia i urody. Dużo jajek kolorowych, Świąt Wesołych oraz zdrowych! życzą Renata i Julia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie MOJE DROGIE 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Z okazji Wielkiej Nocy miłości mocy, jajka smacznego, tyłeczka mokrego, smacznej babeczki, dwa litry wódeczki, słodkiego baranka, imprezy do ranka życzy Sylwuchna i Oliwka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny! Tu świąeczna atmosfera, a my walczymy z chorobą Karolki. Ma zapalenie gardła, krtani i tchawicy, Dzisiejsza i jutrzejsza noc pokaże czy spędzimy święta w szpitalu. Trzymajcie za nas kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QQ! CHcialam Wam kochane zyczyc przede wszystkim duzo zdrowia... szczescia, spelnienia marzen, sukcesow w zyciu zawodowym no i oczywiscie prywatnym;) wesolego alleluja, mokrego dyngusa.. i w ogole :P (jakos nie mam weny :P) mummy29 Ivciu swietnie... tylko juz ponoc zabkuje.. ja odczuwam to zmeczeniem:P - on bolem.. a ja i tak nic na jego dziaslach nie widze:P ale pediatra stwierdzila ze to wlasnie to - niech jej bedzie :P ja mam pytanko... wiecie moze.. czy jak dostalam zasilek rodzinny i zapomoge dla samotnej matki (becikowe i dodatkowy 1000 z tytulu urodzenia baby)to musze sie jakos z nimi rozliczac? zbierac paragony czy cos? chcialabym wiedziec zanim zaczne cos kupowac.. bo ja paragony najczesciej wyrzucam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Qdłata_19
Ty na pewno wiesz co piszesz? Dziewczyno, do nauki, ale picie w knajpie i włażenie facetom do łózka. Robisz tyle błędów i piszesz takie głupoty, że dziwie się jak na to wpadłaś, że jestes w ciąży. I jeszcze się dziwisz, że facet Cię nie chce. Co za paranoja. czy te młode matki mają troche oleju w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Korzystam z wolnej chwilki,moi kochani robia sałatke:)) Kasiu mam nadzieje,ze z Karolcia bedzie lepiej i szpital nie okaże sie konieczny-pozdrawiam i duzo zdrówka zycze🌼 Natalko z tego co wiem to nie musisz zbierac paragonow-urodzilas to Ci sie nalezy:-DA że ząbkow nie widać....one musza najpierw sie\"przebic\"-moze Twój synciu poprostu tak szybko rosnie,że juz ząbkuje:))Na to nie ma reguły-buziaki👄 No to jeszcze raz wesołych Świat kochane-zmykam,mam jeszcze 10000 zyczen do wysłania:-O Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie i ślęzyczenia wszystkim Skacze zajączek po lesie i życzenia Tobie niesie przez pisanki przeskakuje Alleluja wykrzykuje po czym znika w długich susach cały mokry od dyngusa. Kasiu mam nadziejężeKarolcia szybciutko wyzdrowieje trzymajcie sie Kretko z tego co wiem napewno nie m,usisz się rozliczaćz tych pieniędzy. Pozdrawiam wszystkie mamusie i przepraszam że nie jestem, w temacie już dawno mnie nie było ale napewno nadrobię pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane No to wracamy na forum!!!!I to już!!!!!Koniec lenistwa!!!!! Jak minęły Wam świeta?U mnie jak wszędzie -mnóstwo jedzenia,gości-ale w sumie bylo bardzo sympatycznie,wesolo i wogole fajnie. Szkoda tylko,że pogoda nie dopisała:(( Kasiu jak Karolinka????Polepszylo sie? Aha!!!Macie serdeczne pozdrowionka od Marii,obiecała,ze niedlugo zajrzy do nas:)) Pozdrawiam i zycze milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Święta, święta i po świętach:) U mnie minęły podobnie, dużo jedzenia, gości,spotkań, pogoda była taka sobie.Objadłam sie niesamowicie,szczególnie ciastami:D Mam nadzieje że Maria dotrzyma słowa i wkrótce do nas zajrzy!!!:) Pozdrawiam serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Karolinka lepiej! Nieźle mnie nastraszyła. Jeszcze trochę chrypi i ma podwyższoną temperaturę, ale zagrożenie minęło :) A jak u Was po Świętach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak Wy.. ale ja mam dosyc zarcia... :P rodzice mnie opuscili na 3 dni :P pojechali ze znajomymi nad morze... :) z reszta sama ich wyganialam z domu :P myslalam ze bedzie mi lzej...ale sie mylilam... maly jakby czull ze ich nie ma.. i mi nocke zarwal... od 3 nie spal.. a teraz spi po 15 minut po czym budzi sie ze strasznym placzem :(.. i zaczynam sie martwic... bo jest godzina 16 a on od polnocy zjadl (w sumie) 200 ml i ciagle ulewa :(:(:(:(:(nie chce jesc... pic... boje sie ze sie odwodni.. i jak tak dalej pojdzie to oszaleje z nerwow chyba... i jutro w takim razie do pediatry... echhh... nic no... zobaczymy jak bedzie.. ide na zakupy.. musze mu mleczko i herbatke kupic :) i jakiegos gruzaka bo sie strasznie slini.. chyba zaczyna zabkowac :| echhh buzka kochane... 3majcie sie :* 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC SLICZNOTKI ja wracam przejedzona do granic możliwości, teraz cóż ostra dieta tylko moze pomóc:) U nas bez rewelacji, Oliwka tez mi ciagle choruje... Kasieńko, Karolcia napewno wydobrzeje- taki okres wiosenny sprzyja wszelkiego rodzaju chorubskom:( Ciesze się ze obyło się bez szpitala... Beti niewiem co sie dzieje z dziewczynami, jakoś osłabło nam grono mamusiek:) Ciekawa jestem co u Moniki, Marii. Kasieńki, Beatko,Kretka, Renatko pozdrawiam i sciskam serdecznie:) Buziaki dla dzieciaków od ciotki Sylwii. PS U mnie w pracy nadal rewolucja i tak pewnie bedzie do 20.04 Trzymajcie kciuki aby wszystko poszło po mojej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzisiaj zaczynam strajk głodowy-dopóki nie wróca nasze mamusie ja nic nie zjem!!!Będziecie mnie miały na sumieniu:-O;-)) Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok... to ja sie melduje... nie chce sie potem winic :P ... popadniesz jeszcze w jakas anorexje.. czy inne tym podobne bagno :P buzka... caluski dla Was i Waszych pociech :D:D:D: 😘 krecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej [ czesc]] Ja z Julką całkiem niedawno wrcilysmy do domu.Po pracy byłam u mojej przyjaciólki, przy okazji robiłam włosy jej siostrze i jakos tak czas zleciał. Pogoda piękna,cieplutko:) a ma być jeszcze cieplej,super:D Uściski dla Was i dzieciaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mummy :D Ty Mała Szantażystko :P 🖐️ Karolinka odyzskuje siły i wrócił jej apetyt - dzisiaj zjadła dwa śniadania, dwie porcje obiadu, podwieczorek i trzy kolacje. I jeszcze coś pomiędzy śniadaniem o obiadami :D Poza tym trochę przyzwyczaiła się, że jest cały czas ze mną i zrobiła dzisiaj straszną awanturę opiekunce, bo chciała do mnie... Mówi mi za to cały czas, że jestem taka miła, taka śliczna, taka fajna i że mnie kocha nad całym morzem, rzeczką i basenem :D A dwa dni temu rozpłakała się i powiedziala, że jak będzie niegrzeczna, to ja ją zostawię... :( Czy niespełna trzyletnie dziecko tak dużo rozumie z tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ślicznotki 🌼 kocham piatki trzynastego:) Betako- Rzeczywiscie na nasze miłe koleznaki działa tylko szantaż. U mnie nic ciekawego sie nie dzieje. Kasiu dzieci w kazdym wieku rozumieja wiecej niz nam sie wydaje. Pamietam takie pytania jak Oliwka była mała. teraz z nia wiecej rozmawaim o wszystkim i jest pokorniejsza. Rozumiem ze bylas w szoku ale uwierz mi jeszcze wiele trudnych pytań przed Tobą! No cóż musimy sobie poradzić ze wszystkim:) Widze ze wiosna w pełni i wszystkich wywiało z przed komputerów. To z jednej strony dobrze bo świeze powietrze jest zdrowe. Mam nadzieje ze po weekendzie wrócicie do nas i napiszecie coś:) Pozdrawiam S. Miłego weekendu:) Buziaki dla małolatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!!Wiedziałam,że zadziała!!!!!;-)) Witajcie kochane Kasiu jak to dobrze,ze Karolcia zdrowieje-apetyt jest tego dowodem:-D Sylwuska a jak tam Twoje sprawy❤️???Bo juz normalnie nic nie piszesz ani tu,ani na gg:-O Renatko ,a Ty ciągle zabiegana-bidulka:(( U nas tez piekna pogoda,wiosna wpelni-moja córcia pojechała na wycieczkę,ale taka krótka do muzeum.A dla małej mojego MM przywiezlismy rowerek po mojej Wikusce-tylko trzeba go odswiezyc,bo stal 2 lata w garazu,wiec wiadomo-ale zrobimy jej z niego takie cudo,że bedzie piszczała z radości-i tak juz ciągle pyta\"kiedy będem jezdziła na jowejku?\":-D Poza tym, wszystko super,w pracy tez dobrze,mam troche więcej obowiązków,ale pensja oczywiscie cały czas ta sama:-OPewnych rzeczy nie przeskoczę(chytrości szefa np:-P) Dobra,zmykam,trzymajcie sie cieplutko🌼,a dla maluchów jak zwykle👄 Miłego weekendu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane- Zajrzyjcie na bloga w wolnej chwili :) tam sa moje nowe fotki i wpisy:) Pozdrawiam Sylwia PS Z K. docieramy sie. Moze coś z tego wyjdzie- niewiem sama. Nic nie pisze bo pogubiłam sie sama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×