Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Witam wszystkie mamuśki:) Do a my kochanki I co masz pretensje do swojej matki i calego swiata ze twoja mama odeszla od meza??A moze twoj \"tatus\"byl zly dla ciebie i twojej mamy??Do Ciebie w ogole nie dociera ze malzenstwa nie rozpadaja sie tylko z powodu osob trzecich??Ty masz chyba duzy problem ze soba i nalepiej idz do psychologa a nie wyzywaj sie na innych. Pozdrawiam wszystkie mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuśki:) Do a my kochanki I co masz pretensje do swojej matki i calego swiata ze twoja mama odeszla od meza??A moze twoj \"tatus\"byl zly dla ciebie i twojej mamy??Do Ciebie w ogole nie dociera ze malzenstwa nie rozpadaja sie tylko z powodu osob trzecich??Ty masz chyba duzy problem ze soba i nalepiej idz do psychologa a nie wyzywaj sie na innych. Pozdrawiam wszystkie mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D o pomaranczki-bo powodem rozstania rodziców jest zawsze osoba trzecia...jaaaasneeee-na jakim swiecie zyjesz kobieto?????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-D Ja od dzisiaj na urlopie!!!!!!!!!!!!!Nareszcie!!!!Wlasnie czekam z moja córcia na jej przyjaciółke,ktora zostanie u nas kilka dni-na pewno zasypię Was fotkami dziewczyn:)) Renatko ja nad morze jade za tydzien-to bedzie chyba 12,08,ale jeszcze nie na 100%-zalezy od pogody-przeslij mi swoj nr tel.jak mozesz:)) Sylwunia trafiłyscie na pogodę-super!!! Adusia🌼 MariaH🌼 Maju🌼 Samotna mamuska🌼 Ja taka sobie🌼nie przestawaj wierzyc w siebie!!!! I dla pozostalych❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Beatko numer napisze Ci jutro na gg albo na @. No własnie pogoda najważniejsza,licze ze na nasz wyjazd będzie ok.I od pogody będzie zależec ile zabawimy nad morzem.Przypomnij mi gdzie Wy jedziecie bo wyleciało mi z glowy:) A pogoda super,weekend spędziliśmy nad jeziorkiem. Uściski dla Wszystkich mamusiek i dzieciaczków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Reantko w niedziele bede w Milenie albo Sarbinowie-pozdrawiam i czekam na nr tel.pisz gdzie chcesz:)) Zmykam na plaze:)) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) Oj widze,ze wszystkie mamy urlopują:))Ja tez...tylko,ze sama w domu:((Nadrabiam prace porzadkowe,za to jutro ma zamiar spedzic caly dzien z moim M gdzies nad woda.Wikusia wyjechala na tydzien-jest bardzo szczesliwa:)) Renatko nie pojechalismy nad morze,bo pogoda byla fatalna:(( Sylwuniu mam nadzieje,ze było super:)) Ada🌼 MariaH napisz cos!!!!!! Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Pól godziny temu wróciłysmy z tygodniowego pobytu nad morzem.Pogoda była nawet w miare, chociaż upałów nie było.Julka zadowolona, ja też.Mogłysmy zostac jeszcze do konca tygodnia ale mamy jeszcze kilka planów tu na miejscu a urlop mam tylko do konca tygodnia więc wróciłysmy. Julka już własnie zasnęła, ja też ide odpooczywac po podrózy a później sie rozpakowac itd. Zajrze wieczorem albo jutro. Buziaki dla Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Renatko ciesze sie,ze wypoczęłas:))Ja niestey nad morzem nie byłam-jak była pogoda to nie było jak pojechac,a jak byl czas to aura do bani:-O Mam jednak nadzieje,ze jeszcze pojedziemy.Licze na foteczki kochana:)) MariaH no jakos nie widze wpisu:(( Sylwuniu zdjecia super-Oliwka juz taka duza:)) A my dzis mamy wizyte u lejarza-Wiki znowu ma brodawki na stopie-czekałam z abiegiem ze wzgledu na wakacje,bo nie moglaby sie kapac w jeziorze,ale juz trzeba zrobic,bo szkola blisko i zajęcia na basenie:)) Pozdrawiam Was mamunie i miłego dnia zyczę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochanienkie. Dzieki ze pamietacie o mnie:) Serdeczne buziaki dla Was za to. Urlop był świetny to mało powiedziane. tak się bałam ze jade sama z dzieckiem i pewnie umre z nudów.... A tam całkiem inaczej- niewiem czy to jod czy co ale ludzie bardzo zyczliwi i jeden do drugiego same usmiechy przesyła. A na hasło skad jestes wszyscy odpowiadają a jak sie jest z tego samego miasta to od razu do stolika na piwko. Tak miałysmy i my. tak zupełnie same byłysmy dwa dni. Pozniej poznałysmy kupę miłych i fajnych osobek, ktore uatrakcyjniły nam pobyt. Morze piekne - juz zapomniałam przeciez 10 lat mnie tam nie było. Oliwka szczesliwa tak bardzo ze nie chciała wracać. Rozumiała ze wakacje sie koncza ale prosiła zebyśmy zostały kilka dni a jak nie mamy kasy na to, to moze bedziemy spały na plaży:) Tanie wlasnie miał pomysły !!! Zaba mała :) kąpałyśmy się kilka razy zaledwie ale nad morze schodziłysmy codziennie - po oddychac swiezym powietrzem. Znalazyśmy sobie dwie ulubione knajpki: karaoke i dyskoteke i szlałysmy po nocach. Wierzcie lub nie ale Młoda miała więcej frajdy z tych nocnych eskapat niż ja:) Przez cały czas raczyłam sie piwkiem- o mały włos nie wpadłam w alkoholizm:) K- sie odezwał po urlopie- pytał jak minał urlop- skasowałam te wiadomość. Niechce go znać. przegioł pałę. Poznałam kogoś sympatycznego nad morzem i chociaz to był tylko wakacyjny flirt to poczułam sie naprawde kobietą. Do wszystkich mamuś- dzieje się tutaj!!! az mnie zatkało jak poczytałam sobie te wypowiedzi pewnej osóbki pająjącej nienawiscia i gorycza. Nie bede Ciebie moja droga obrazac. Bo szkoda siły i energi na to. Skoro nie wiesz jak jest być samotną matką to mam nadzieje ze Cytuję \" Ty dobrze wiesz komu dajesz dupy\" i ten PAN nie wystawi Cie tak - i nie zrobi krzywdy żadnej. Przypominam ze ten topik powstał dla nas wszystkich, po to abysmy mogły się miedzy soba radzić, abyśmy mogły wspierac się choć ciepłym słowem - bo odległość pomiedzy nami bywa duża. Jestem dumna ze mam Was i niejednokrotnie pomogłyście mi w złych i smutnuch chwilach. Całuje WAS MAMUŚKI bardzo serdecznie Sciskam wszystkie maluchy. PS Beti- tak Oliwka wyrosła mi. Kurcze pieknieje w oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto tutaj. Gdzie się podziałyscie moje drogie:) Pozdrawiam i życzego miłego, ciepłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Beatko mam nadzieje że Wiki dzielnie zniosla wizyte u lekarza:) Sylwia super że wróciłyście z Oliwką zadowolone i wypoczęte:) Ja wpadłam na chwileczke, mam końcówke urlopu, pogoda dopisuje więc maksymalnie chce wykorzystać te ostatki:) Po urlopie nadrobie zaległosci:) Ściskam Was i pociechy gorąco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane... Nie mam czasu narazie czytac tego wszystkiego... U mnie moj stan psychiczny i sytuacja w domu ulega ciaglym zmianom.. Pragne was usciskac odemnie i malej.... I zyczyc udanej koncowki wakacji... Buzka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i _jestem _sama_
Witam was dziewczyny!!!!jestem w 3 miesiącu ciązy ojciec mojego dziecka całkowicie zerwał z nami kontakt.zreszta nie ma go w polsce mieszka w UK.na początku utrzymywał kontakt ale jak sie okazało nie z instynktu tylko namawiał mnie na aborcje kiedy zdecydowanie odmowiłam zerwał ze mną kontakt a ostatnio kiedy probowałam sie z nim skontaktowac dostałam sms zwrotnego z trescia ze pomyliłam numery i nie pisze do własciwego faceta przykre to wszystko 27 facet zero odpowiedzialnosci mam nadzieje,że nigdy go juz nie zobacze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Mam dobre wieści Ada dostała rozwód na pierwszej sprawie. ADUŚ SŁONKO JESZCZE RAZ gratuluje :) U mnie bez rewelacji, ciagle praca czyli rzeczywistośc kochane na dobre wróciła do mojego życia. Znowu poczatek roku skzolnego i ogólnie chodze rozdrażniona jak tylko siobie pomylse o zakupach dla Oliwki. Nie mamy jeszcze nic. Z kasa nie najlepiej. Ale napewno sobie poradze. BO MUSZE :) Witaj nowa kolezanko. Nie zazdroszcze Ci sytuacji. Ale moze lepeij ze jestes sama niż miałabys uzerac się z takim typkiem. Napewno nie bedzie Ci lekko. Ale moja droga skup sie teraz na tym aby dzidziusowi niczego nie brakowało. Regulacją prawną zajmiesz się po porodzie. Trzymam za Ciebie kciuki i jakbyś potrzebowai jakiejs rady to zaglądaj do nas. Postaramy sie wesprzeć, pomoc Osttani weekend wakacji. Jutro mam imprezkę konczacą własnie ten beztroski okres. Zamierzam sie dobrze bawić:) Trzymajcie sie ciepło (akysz chłodki) buziole dla małolatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Adusiu baaardzo sie ciesze-sprawiedliwośc jednak istnieje na tym świecie:))Wiem,ze kosztowalo Cie to mnóstwo zdrowia i nerwow,ale warto było:))Mam nadzieję,ze teraz juz będzie tylko dobrze🌼 Sylwuniu zakupy szkolne....ja jeszcze nie moge nigdzie dostac angielskiego(nie ma w ksiegarniach ani na allegro),mundurki będą dopiero pod koniec wrzesnia(paranoja),a tak to juz mamy wszystko-jutro idziemy tylko po jakies buty,rajstopki,strój na wf itp-takie drobne prawy.Wiki juz zaczyna sie stresowac i wypytuje o moje wspomnienia z pierwszekj klasy:))Najbardziej martwi ja matematyka,wbiła sobie cos ,ze nie umie mnozyc w pamięci i dostanie1:))Tłumacze jej,ze to nie tak,ale jakos jej nie umiem przekonać:)) Renatko ,a co u Was?Jak ten pan co o nim wspominałas?Znajomośc sie rozwija?A jak Julka?Ściskam👄 MariaH Ty nie rob pierogów tylko zajrzyj choc na chwilkę-mam nadzieje,ze wszystko u Was dobrze????buziaki Pozdrawiam serdecznie-❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Urlop sie skończył i zaczęła sie codzienność, obowiązki.Zalatana jestem. Na początku gratuluje Adzie:)Teraz może być już tylko lepiej:) Sylwuś jak zakupy:) Ściskam Was mocno:D Beatko sprawdz @ :) Buzaiki:) A jeśli chodzi o Twoje pytanie o Pana to raczej nic poważnego z tego nie będzie.Powiedzał mi że gdybysmy mieli być na poważnie razem to on nie mógłby sie przemóc by wychowywać cudzie dziecko jak to nazwal i czy Julka nie moglaby zamieszkac u ojca.Zatkało mnie początkowo, no ale odpowiedz była jednoznaczna, nie ma nawet takiej możliwosci.No cóż widocznie tak musi być.W tej chwili z racji tego ze wakacje minęły, jest praca i codzienne obowiązki to nasze spotkania są rzadsze.Widzielismy sie w sobote i jest to taka koleżenska znajomosc, i chyba po tym inna juz nie będzie.No ale nie była na tyle powazna by nad tym rozpaczac. Mariah uściski dla Was:D Uciekam,Julka cos nie chce spac i marudzi. Brr jak zimno i deszczowo.Przydałoby sie jeszcze troche słonca. Moc buziaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kotki ale zimno- nie lubie chłodów pod żadna postacią. Wczoraj jakos tak było mi zimno ze załozyłam na noc skarpety. No cóż tak to jest jak nie ma kto grzać...!!! Co do zakupów. Nie było tak tragnicznie. W niedziele pojechałysmy po zakupy do hipermaketu. Nie wydałam tak duzo. A wczoraj kupiłam podreczniki. U mnie 135 zł. Ale pewnie jeszcze ksiazka do angielskiego, religii i informatyki. Do tego baseny i obiady. Wiec kasy mnóstwo.Nawet zastanawiałam się czy nie napaść na jakis bank:) Jakbyście coś słyszały w nalbliższym czasie, ze desperatka okradła bank to pewnie bede ja :) Szkoda ze tak szybko przyszła jesień i to ta najgorsza jej odmiana. Podobno w ogole ma być szybko zimno. BRRRRR ..... az mam ciarki na całym ciele jak tylko osbie pomyśle. Pozdrawiam wszystkie mamy. A maluchom szkolnym zycze samych piatek przez cały rok szkolny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Moja coreczka poszła do szkoły!!!!Wysłałam Wam foteczki:)) Wstała juz o 6 rano:-Dtak przeżywała:))Ale obylo się bez łez itp Ja natomiast poszlam do fryzjera i za porada fachową naszej Renatki🌼zmieniłam swoj wizerunek.Zobacze jeszcze co moj kochany na to?O ile wogóle zauważy,bo on jak wraca z pracy to jest tak głodny,ze nic nie widzi-tylko talerz z obiadem:-D Sylwus mam juz podręcznik do religii-dostałam od koleżanki-ale dziękuje za propozycję❤️Ciesze sie,ze udało Ci się z zakupami,u mnie na ksiązki poszło prawie 200zl:((ale za to nie wiadomo co z mundurkami-firma podniosla cene tak drastycznie,ze mamy nie kupowac od nich.Z 60 zl zrobilo sie ok 100-przegięli totalnie!!!! A gdzie reszta mam????? Ściskam mocno i oczywiście dla wszystkich dzieciaczkow zyczenia samych sukcesów szkole i przedszkolach👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie najdrozsze moje duszyczki z czterech kierunkow swiata :) i _jestem _sama_ : Nie przejmuj sie kochana ojciec mojej corki zostawil mnie gdy sie dowiedzialam,ze jestem w ciazy... Mial wtedy 26 lat.. Rowniez zero odpowiedzialnosc nawet przeciwnie grozil mi nie dawal spokoju... Jak juz urodzisz dzdziusia wszystko sie zmieni musisz myslec teraz o sobie... Ale nie poddawaj sie trafilas w odpowiednie miejsce sa tu tak przemile kolezanki ktore zawsze dodadza otuchy a takrze podsuna porade prawna jesli zajdzie taka potrzeba... Ja z moja poltoraroczna WIktoria przesylamy Ci moc caluskow i dusiolkow.. Adusia kochana gratuluje!!!! Teraz glowa do gory juz musi byc tylko lepiej :D Sylwia dasz rade z poczatkiem roku szkolnego dzielna kobieta z Ciebie :) A jak pozegnalas wakacje ??? :) Moze i za mnie to zrobilas Bo ja ze szkoly wyroslam a Wiki jeszcze za mala :D Buziaki dla Ciebie i Oliwki :D Beatko kochana dziekuje,ze zawsze o mnie pamietasz :) Dziekuje za foteczki jestescie takie ladne dziewczynyki :D Prawie jak siostry :D Hm. wracajac do moich pierogow byly pyyyyyyyyyszne :D Chyba musze otworzyc wlasna knajpe :) Jejq Twoja WIki juz taka duza dziewczynka :) Ale co ja pisze ani sie obruce a moja Wiktoria juz za roczek do przedszkola :) Gdzie ten czas tak biegnie. :/ Renatko wrr.. widze,ze nie tylko w mojej wsi pelno palantow... Przepraszam,ze sie unioslam ale ktos robi te dzieci i ktos musi je wychowac... My kobiety raczej nie przekreslamy facetow z dziecmi,dlaczego tak ciezko im zaakceptowac sytuacje.. :( Kolezanka m apodobny przypadek az mi cisnienie skoczylo :( Ucaluj Julcie od nas :) A co u nas.. Powiem tak ja narazie nie pracuje... Dosc dluga przerwa znajomy z lekka mnie wykiwal... Twierdzi,ze to nie jego wina,wierze mu bo nikt nie pojdzie mi tak na reke jak on... Niedlugo moze znowu wyrusze do pracy :D Niestety nadal w domu nieciekaswa atmosfera,ale z rodzicami juz sie nie dogadam za pozno na wychowywanie sie nawzajem..... A jesli chodzi o mojego aniolka to jest cudowna :D Wola siku :D Sama probuje jadac :D Gada jak najeta... A co najsmieszniejsze to non stop \"przymiezalnia\" mala strojnisia :D Poza tym zdrowa nie mamy problemow ze zdrowkiem... Ja tylko podupadam na zdrowiu ale moze niedlugo przemoge sie by isc do konowala jakiegos :D Brak u nas lekarzy z powolania :D Caluje was strasznie mocno i duiolkuje tez z calej sily :D Mam nadzieje,ze sie troszke zrewanzowalam za moja nieobecnosc :D Buziaki Dla mam i pociech :*** WWW.NIUNIAWIKUNIA.BOBASY.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie najdrozsze moje duszyczki z czterech kierunkow swiata :) i _jestem _sama_ : Nie przejmuj sie kochana ojciec mojej corki zostawil mnie gdy sie dowiedzialam,ze jestem w ciazy... Mial wtedy 26 lat.. Rowniez zero odpowiedzialnosc nawet przeciwnie grozil mi nie dawal spokoju... Jak juz urodzisz dzdziusia wszystko sie zmieni musisz myslec teraz o sobie... Ale nie poddawaj sie trafilas w odpowiednie miejsce sa tu tak przemile kolezanki ktore zawsze dodadza otuchy a takrze podsuna porade prawna jesli zajdzie taka potrzeba... Ja z moja poltoraroczna WIktoria przesylamy Ci moc caluskow i dusiolkow.. Adusia kochana gratuluje!!!! Teraz glowa do gory juz musi byc tylko lepiej :D Sylwia dasz rade z poczatkiem roku szkolnego dzielna kobieta z Ciebie :) A jak pozegnalas wakacje ??? :) Moze i za mnie to zrobilas Bo ja ze szkoly wyroslam a Wiki jeszcze za mala :D Buziaki dla Ciebie i Oliwki :D Beatko kochana dziekuje,ze zawsze o mnie pamietasz :) Dziekuje za foteczki jestescie takie ladne dziewczynyki :D Prawie jak siostry :D Hm. wracajac do moich pierogow byly pyyyyyyyyyszne :D Chyba musze otworzyc wlasna knajpe :) Jejq Twoja WIki juz taka duza dziewczynka :) Ale co ja pisze ani sie obruce a moja Wiktoria juz za roczek do przedszkola :) Gdzie ten czas tak biegnie. :/ Renatko wrr.. widze,ze nie tylko w mojej wsi pelno palantow... Przepraszam,ze sie unioslam ale ktos robi te dzieci i ktos musi je wychowac... My kobiety raczej nie przekreslamy facetow z dziecmi,dlaczego tak ciezko im zaakceptowac sytuacje.. :( Kolezanka m apodobny przypadek az mi cisnienie skoczylo :( Ucaluj Julcie od nas :) A co u nas.. Powiem tak ja narazie nie pracuje... Dosc dluga przerwa znajomy z lekka mnie wykiwal... Twierdzi,ze to nie jego wina,wierze mu bo nikt nie pojdzie mi tak na reke jak on... Niedlugo moze znowu wyrusze do pracy :D Niestety nadal w domu nieciekaswa atmosfera,ale z rodzicami juz sie nie dogadam za pozno na wychowywanie sie nawzajem..... A jesli chodzi o mojego aniolka to jest cudowna :D Wola siku :D Sama probuje jadac :D Gada jak najeta... A co najsmieszniejsze to non stop \"przymiezalnia\" mala strojnisia :D Poza tym zdrowa nie mamy problemow ze zdrowkiem... Ja tylko podupadam na zdrowiu ale moze niedlugo przemoge sie by isc do konowala jakiegos :D Brak u nas lekarzy z powolania :D Caluje was strasznie mocno i duiolkuje tez z calej sily :D Mam nadzieje,ze sie troszke zrewanzowalam za moja nieobecnosc :D Buziaki Dla mam i pociech :*** WWW.NIUNIAWIKUNIA.BOBASY.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkajedna
Witajcie. Mam do Was takie pytanie. Czy miałyście sprawę o obniżenie alimentów ze strony byłego męża ? Jak to wygląda, o co pytają obie strony, czy długo to trwa i od czego zależy wyrok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matkajedna : Kochan napewno o te same rzeczy co przy zasadzaniu alimentow... Musza wiedziec z czego sie utrzymujesz wez wszystki mozliwe rachunki jakie placisz,jesli dziecko ie daj bog choruj tez wez cos czym mogla bys sie podeprzec... Swoje dochody o ile takie posiadasz... Jesli on sie wykrze,ze nie pracuje to nie koniecznie musza mu obnizac alimenty... Ile wasze dziecko ma lat ?? Pomaga CI ktos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkajedna
pomagają rodzice. rodzina. pracuję, dziecko w wieku szkolnym 11lat. zdrowe. mąż stracił pracę i ma niewielki zasiłek. nie wiem czego się spodziewać, alimenty były spore, mogą mu obniżyć. a jakie są jeszcze opcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O pomocy rodziny nie musisz nic mowic... Jestes odrebna jednastka rodzinna... Jesli chodzi o jego prace to duzo tu zalerzy od sedziny na jaka trafisz...Moze mu nie obnizac alimentow mozesz dostawac zaliczke alimentacyjna a on w momencie podjecia pracy bedzie musial ja zwracac..... Albo mu obniza a ty za jakis czas wystapisz o podwyzszenie bo nie dajesz sobie rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkajedna
dzięki. w sumie to się boję samej rozprawy. pytań. nie wiadomo kiedy on tą prace znajdzie. czyli wszystko od sędziny zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I od tego kochana jak Ty sobie dajesz rade... Nie pokazuj ze jest CI lekko i ze wszyscy spiesza z pomoca bo i Tobie moze kiedys braknac pomocnych dloni a i on musi sie poczuc do odpowiedzialnosci... Ty musisz znalezc pieniadze by moc cos do garnka wlorzyc niech i jego poszarpia po tylku... Trzymamy kciuki... Zagladaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana❤️ MariaH !!!!!No ,nareszcie:))Dziekuję za miłe słowa i mam nadzieje,ze szybko znajdziesz pracę.A co z sądem?zakonczylo sie wszystko??? Do nowej koleżanki:ja miałam taka sprawe w marcu,sedzia byl świetny!!!uczciwy i taki,ze zna zycie i wie co ile kosztuje.Ojciec mojego dziecka tez probował sie wymigac i zmniejszyc alimenty na 100zl!!!!!!dla 7 latki!!!!mowil.ze pracuje dorywczo na czarno itp,biadolił strasznie-czym tylko wkurzał sedziego,ktory tak go objechal,ze brak słów.Alimenty zostały bez zmain,a on nareszcie wziął sie za normalna prace i płaci cio m-c.Z tym,ze ja zgłosilam do komornika,ze mi nie płaci na czas i tylko po pare złotych. Powodzenia i pozdrawiam Renatko no jakos wczoraj nie miałam czasu na gg:(( Sylwuniu ściskam:)) Reszta👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×