Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

yyych dziś Andrzejki a ja z dzieciorami cale popołudnie sama.... ale niedługo mąż wróci; mam nadzieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana :) w pospiechu, bo lece na ten kurs nieszczesny nie uwierzycie co mi sie wczoraj przytrafiło :O wstawiłam pranie....po 3 godiznach w końcu udałam się do łazienki celem rozwieszenia....otwieram bęben....wyciągam jedną rzecz, drugą rzecz, wszytskie za duże na okoliczne kaloryfery więc odkładam z powrotem i szukam mniejszej...i nagle jest!!!! taka malutka ;) wycągam...patrzę CO TO JEST DO JASNEJ????? to jest PAMPERS :D ważący kilogram i nasiąknięty tyak mocno wodą że jeszcze jedno wirowanie i byłoby wszytsko w cudownych mikriogranulkach związujących moczyk :D to się mogło tylko mnie przytrafić ;) mialam juz wczoraj wam napisac, ale nie mialam czasu, Kacper jest tak strasznie marudny ze buuuuuuu :( milego dnia, lecę pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow marchewko to miałas niezłe pranie... A moje dziecie tak się odkrywa w nocy, że ma taki mini katar - dałam kropelki może przejdzie. niestety chcąc niechcąc musze z nim dziś wyjść - bo niestety mąż na uczelni, ubiorę Misia ciepło, może się nie rozchoruje... Wieczorem mam nauki przedchrzcielne a jutro chrzest . Miłego dnia mamunie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie ? Jak dalyscie rade pisac ? skoro kafe non stop sie wieszalo wczoraj i przed wczoraj ? doslownie juz odechcialo mi sie kompa wlaczac !! Marchewko - pamietam ta bajke o koguciku :) troche drastyczna :) Mamuniu - no no ciekawe rozwiazania :) z tymi ciasteczkami hehhehehe Destiny _ nie martw sie z tymi cm bo tj napisala mamunia jak sie urodzila Tatianka to wpislai 55 cm tyle ze maz widzial jak to mierzyli !! Dopiero jak pszlam znia do osrodka u nas to babeczka porzadnie cm zmeirzyla i wyszlo 52 potem jak poszlam drugi raz to dopiero bylo 56 tyle za mala miala juz chyba z 6 tygodni ihihihih . A nie wdzisz tego po ciuszkach ? jak z tym rzeczami na 56 ? nie byly za duze ? Ogladlaam kiedys foteczki twojej Natalki :) cudna i az trudno uwierzyc ze tak potrafi dopiec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeżeli któraś z mam znalazłaby czas na wypełnienie malutkiej ankiety, to byłabym wdzięczna. Ankieta jest na moje potrzeby, sama ją stworzyłam, strona nie jest zawirusowana ani nic z tych rzeczy. Jej tematem są produkty dla mam i dzieciątek i wybór \"ulubionej\" marki. Ankieta znajduje się na stronie: http://ankietadlamam.cba.pl/ Dziękuję! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał wywiało wszytskich:( hop hop Fraszko mnie to też wkurza - kafe coraz gorzej chodzi Ja jak zwylke sama sama sama:( tzn z Miśkiem. Tak jak Judytka z musu zaliczyłam sklepik i spacerek ale nawet tak źle nie było na dworzu. potem jeszcze spacerek z pieskiem i mam dość. Miesiek aktualnie śpi -wstanie i będzie rozrabiał do późnego wieczora:( boże byle do pon. w pracy sobie odpoczne:P:P ... i niestety juz nie spei papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko - mnie wyrzucilo 2 razy ale bylam twarda :D na kursie zajeb dosłownie, mam takie zaje.biste zaleglosci ze nic tylko lbem walic w posadzke. Pyniu czemu sie nie pochwalilas ze anatomia jest taka pokręcona?????? jest okropna!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Widzę, że wczoraj cicho tu było, no cóż sobota... Mysico ja tez czasem myśle, że jak pójde do pracy to trochę odsapnę - jak Patryk ma zły dzień to daje popalić - ale z drugiej strony zostawienie go na tak długo u babci też mnie przeraża:( Coraz częście myslę o zmianie pracy na biblioteke szkolną - to tylko 30 godz. w tyg i nie ma sobot, no i pracuje się max do 16 a nie 19:30...ale zobaczymy tak naprawdę co bedzie za miesiąc. Wczoraj pouczyłam się na kolejnych naukach przedchrzcielnych - 3 moje nauki, jak ktoś ma ochotę to mogę go podszkolić:) A dziś o 14 chrzest, no i nie wiem co robic bo Patrk ma nadal katar a tam będą dzieci (4 sztuki)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! pustki tu widzę pustki..... :( my wczorajj byliśmy na urodzinach u chrześniaka mojego męża - Oskara, kupiliśmy mu w końcu rowerek, była tam jeszcze Natalka troche starsza od Oskara ale tłukli się niemożliwie, Jasiek najstarszy to był grzeczny, no i 8 m-czny Fabian siedział sobie z Lenką, w sumie fajnie bylo dzisiaj gotuję już obiadek, mama na niego przyjedzie a jutro już wraca na wieś, męża śpi po nocce a dzieciska bawią się a wy gdzie jesteście? Spectro wszystko ok ma cię na naszej klasie a jutro wyślę kosmetyki Nulo dla ciebie nareszcie ten tusz dotrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko ja bardzo chciałabym dostać prace w bibliotece szkolnej, tylko jak widze to dużych szans nie mam bo większość to nauczycuele którzy zrobili podyplomówkę:( jakoś zauważyłam że w szkole większości to się dostaje prace po znajomości:( Wiecie dziś doszłam do wniosku że moje dziecko ma ADHD. On nie mówi (tyko dada), robi tylko papa i nic więcej. On się poprostu nie ma czasu skupić na niczym bo non stop chce gdzieś leźć. Na kolanach ie siedzi, o przytualniu nie ma mowy. Jak go biore do łóżka (nawet w nocy) to poprostu spierdziela. Książeczki są be albo na 1 sekunde. Ostatni przeczytałm bloga koleżanki która ma 15 mc córkę i jej dziecko w wieku Miśka to robiło już bardzo dużo. Mam doła, wiem że dzieci to nie szwajcaskie zegarki i może za dużo się naczytałam ale poprostu marzyła mi się mała przytulanka, którą wezmę na kolana, będziemy razem leżeć sobie itp.:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico nie porównuj Miska bo zawze znajdziesz cos na minus chłopcy czasem późno zaczynają mowic ja mam dwojke dzieci i widze kolosalną różnice w ich rozwoju no i chyba zawczesnie na stwierdzenie ADHD a może jest tylko nadpobudliwy co wróży ze bedzie tzw żywa rtęć :)) może drugie bedzie przytulanką :P i już wykopywac mi się z tego doła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Fraszko - ja też mialam straszne problemy wejść na kafe Marchewko - historyjka fajna ale przyznaj się chciałaś zaoszczędzić na pieluchach i postanowiłaś prać pampersy ;) Judytko - jak chrzciny? co na naukach było? bo u nas nie było wcale Mysico - moja Aga też ma ADHD i to bardziej zazwansowane ;) Moja Aga ma 15 miesięcy a też za dużo nie mówi (głównie tata, mama) reszta po swojemu i wiem że to nic złego. Rozrabia tak że szokk, nie znam drugiego takiego rozbrykanego dziecka, nie usiedzi sekundy, o poczytaniu książeczek i siedzeniu na nocniku moge zapomnieć. Spanie ma tragiczne np wczoraj w dzień spała 20minut, na noc poszła spać o 23, rano o 7 pobudka. Jakiś czas temu kupiłam książke (razem z gazetą) \"Mama, mamusiu, mamooo czyli instrssukcja obsługi dziecka od 0 do 100 lat\" i jest rewelacyjna (nie jestem obiektywna bo to pierwsza tego typu którą czytam). Jak narazie doszłam dopiero do 40 strony. Są super teksty np: \" maluchy rozwijają się nieharmonijnie (zupełnie jakby nieczytały poradników na temat psychologii rozwojowej\" albo \" jeśli masz poczucie, że twój brzdąc, choć jeszcze nie chodzi samodzielnie, to rozrabia za dwóch i wszedzie go pełno, skacz do góry z radości, bo to największa oznaka zdrowia\" - cała książka jest super. Ja też kilka dni bylam cale dnie sama z Agą (w piśtek mój mąż był w pracy od 7 do 1 w nocy, wczoraj od 7 do 18 - buuu) Dzisiaj byliśmy w ikei, scc i tesco (prezenty na mikołaja dla Agi mamy kupione: klocki i książeczka z baśniami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam-jak zwykle po dłuższej przerwie,ale wekend znów w szkole...nie chce mi sie tam chodzić,w dodatku mnie wkurzają bo obniżyli kwote stypendium za oceny a jeszcze podnieśli pułap,kiedys za srednią 4,25 dostałam 200zł a teraz za srednią 4,4 dostałam 100zł,i juz mi sie niepodoba ta szkoła...złodzieje! nula-juz wiem o co ci chodziło,ale juz chyba te strony wykasowali bo nie umię tego znalezc,jeszcze będę szukac ale nie wiem czy znajde a to propozycja na prezent,moze to znacie ale ja to kupiłam kiedyś w Niemczech i było nawet droższe ,ale jest bardzo fajne,mój kacper uwielbiał myc łapki jak mu taka piana leciała! http://www.allegro.pl/item277262038_pampers_kandoo_zabka_pianka_do_mycia_raczek.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) A my wróciliśmy jakąś godzinkę temu z chrzcin mojego słodkiego bratanka Bartoszka:) Fajnie było w rodzinnych stronach, imprezka udana, wszystko OK. Dzieci było kilkoro, 4 chłopaków rozrabiaków w wieku 4-5 lat, Kasia i dwójka chrzczonych 2 miesięczniaczków. Oprócz Bartka była jeszcze Amelka, dzidzia brata mojej bratowej. Skomplikowane:) Kasia budziła się poprzedniej nocy w nie swoim łóżku, spała z przerwami, potem biedulka nie jadła na czas, nie miała drzemki na czas i w końcu na imprezie zrobiła niesamowitą awanturę aż mi puściły nerwy i ...nią trochę potrząsnęłam. Jejku, zrobiło mi się tak fatalnie, nerwy puściły natychmiast. Tak mi źle z tego powodu. Nie miałam wogóle racji, bu...Szybko zabraliśmy ją do samochodu i zasnęła jakoś... Wiecie co, czasem jak mi nerwy puszczają to potem mi tak strasznie smutno, że głupio zrobiłam, ech...Ze się wkurzyłam na niewinne dziecko, była to ewidentnie nasza \"zasługa\", nie umożliwiliśmy dziecku stałej pory posiłku i relaksu, wiem, że czasem tak musi być ale łapię straszne dołki po czymś takim. A teraz jeszcze tak zaczęło wiać....:) Biegnę spać, jutro idziemy z Kasią do przedszkola po długiej przerwie:) mysica:) wszystko z Misiem jest OK, nie przerażaj się, Marsjanka napisała Ci rewelacyjnie:) Andziu:) fajnie, że niedługo przyjdzie przesyłka, jupi!:) Ja też Cię mam w Naszej klasie:) Nula:) dziękuję za przepisy:) Dobrej nocki, to się wyżaliłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mało popisałyście przez weekend, ale to dobrze, bo mam mało czasu na czytanie. ;) My w sobotę wybraliśmy sie do parku. Po drodze złapał nas deszcz i Krzysiu strasznie marudził. Musiałam go przekonywać, że jak małe chłopczyki chodzą w taką pogodę na spacer, to później nie chorują. ;) Po południu pojechaliśmy na urdziny do mojego siostrzeńca, chłopcy jak zwykle się wyszaleli i tylko raz się pobili. :p :p Krzysiu starsznie zakatarzony, ja też, do tego kaszlę. Wydaje mi się, że mam temperaturę, ale jak mierzę, to mam 36,3 i potem się dziwię, że ciągle mi zimno. Brrr, mam dość! Mysico - chyba nie oczekujesz, że dziecko, ktore jeszcze nie ma roku, będzie mówiło? To, co ludzie piszą na blogach (i na kafe) o rozwoju swoich dzieci, podziel przez dwa, bo inaczej wpadniesz w kompleksy, że masz głupawe dziecko. Wszystki dzieci na kafe jako dwulatki potrafiły po angielsku wymienić wszystkie kolory i liczyć do 100, a w wieku 4 lat biegle czytały encyklopedię :p :p Krzysiu też był strasznie żywy i tez posądzałam go o ADHD. Ksiązki to był wróg numer 1, najbardziej nadawały się do obgryzania. Pocieszę cię, że dzieci z czasem się trochę uspakajają, choć Krzysiu do dziś jest ruchliwy - stąd problemy z jazdą samochodem, bo on nie potrafi wysiedzieć w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ponury poniedziałek Jasiek się rozchorował, dostał kaszlu i do tego gorączki tyle, że jego żywotność wcale nie osłabła..... pójdziemy dzisiaj się osłuchać do pani doktor wiecie co to nie możliwe ale Lenka jak by mogła to by chodziła krok w krok za Jasiem ten wystarczy, że do niej coś powie i ta wniebowzięta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) coz za okropna pogoda nic tylko spac.... u nas weekend minal goscinnie:) w sobote bylismy z ALkiem na urodzinkach 4 letniej madzi ... po 3 miesiacach niewiedzenia sie doznalismy szoku heh tzn madzia wyrosla na powazna pannice a moj bak pamietal rozbrykana kolezanke ktora go popychala gonila.... malo tego solenizantka zostala przeszkolona w przedszkolu przez kolezanki ze chlopcy sa beee i nie wolno sie z nimi bawic... przez cale urodzinki panikowala.. histeryzowala... i dramatyzowala ... aua.... alek mnie goni.. aua alek rzuca we mnie balonem.. a moj lobuz mial z tego radoche ze ona przed nim ucieka.... gonil ja non stop i rzucal zabawkami zeby tylko zwrocic jej uwage:(zamiast sie relaksowac stresowalam sie bo balam sie zeby jej czegos nie zrobil przez przypadek... dodam tylko ze madzia podobno umie sobie swietnie radzic z chlopcami bo jak jej jakis tam w przedszkolu dokuczal to kopnela go w kostke... a tu tak sie wielce bala 2,5latka.... w niedziele goscilismy sie u Fraszki:) zrobilismy wczesniejszego mikolaja bo w tygodniu ciezko sie spotkac...a tak wszyscy mieli wolne ( mezowie) i moglismy obdarowac sie upominkami:) przyjechala szwagierka fraszki z corka i mezem :) Paulinka bez problemu poradzila sobie z ALusiem:) ( Paulinka ma 6lat) i wiecie co jak nie chciala sie z nim bawic to mu to mowila i dawal jej spokoj:) fraszka sie smiala z alusia ze w koncu pokazal na co go stac u madzi hehehe zachowanie 100% faceta:) biegal skakal.... i broil:) spectro- ja tez mam wyrzuty sumienia... jak dam mu klapsa...dlatego sie stresowalam na urodzinkach bo moje dziecie zawsze takie spokojne siedzialo sobie w jednym miejscu ...a tu szok... łobuz:( bardzo wsparla mnie fraszka ktora kazala wyluzowac i stwierdzila ze 4latka musi sobie sama poradzic bo to spory miedzy nimi... dlatego potem siedzialam i nie ingerowalam jak madzia uciekala przed alusiem trzymajacym w reku balon:) olapi- fajne to mydelko moze sie skusze :) alus aktualnie myje rece w bidecie bo to na jego wyskosci... poza tym tylko w nim chetnie je myje....:) mysico- masz poprostu malego odkrywce.... pomysl sobie ile on ma do odkrycia?? nie ma czasu na siedzenie... i zgadzam sie z olkaa nie sugeruj sie kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alus tez dostal katarku po szalonej zabawie w sobote... dodam ze jak wychodzilismy magda byla przeszczesliwa... a moje dziecko prawie sie poplakalo bo on chce do madzi:) wczoraj grzecznie bawil sie mikolajkowym prezentem:) i zabawkami Tani ... slimakiem z klockami... spiewajaca dzdzownica... i smiejacym sie slonikiem z fisher price http://www.allegro.pl/item272497184_fisher_price_bawiskoczek_slonik_niebieski.html dziewczyny ta zabawka jest super.... wszyscy sie usmialismy...bo wydaje niezle dzwieki..... najpierw byl spor o to czy to swinka czy slon??:) mysle ze warto ja kupic maluchowi .... jakbym ja spotkala to na pewno bym ja kupila.... a Tatianka wogole nie chciala spac... zarowno na urodzinkach madzi jak i wczoraj dotrzymywala towarzystwa:) strzelala za mna oczami... w koncu widac szczescie i sympatei do mnie:) uwielbiam ja;) maly chichotek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam zyjemy, tylko znów an załało, raz w lutym i wymeinialismy panele w cłaym mieszkaniu, tearz w sobote poszedł bojler i znów nas załao i panele sa do wywalenia, zaledwie od amja były...niech sie juz skonczy ten rok... mysica u nas było miojece pracy dla biubliotekarki ( w naszej szkole) i nowa pani, która zatrudniono we wrzesniu zwolniła sie po 2 tygod, bop jje godziny pracy nie pasowały...... mamunia walcze, ale troche badan mnie czeka osobisty badanai w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanko - przejrzałaś mnie :D mysico - zgadzam sie z olkaa i marsjanką :) ostatnio przeczytałam na jednym forum, ze dziecko 4 miesięczne juz siada!!!!!!! a w zasadzie siedzi oraz....uwaga......podnosi się do chodzenia :D !! mówi: mama, dada, baba, oć :D :D :D :D :D :D :D na jakiekolwiek uwagi moderatora ze to niemożliwe, a dziecko w wieku 4mis. nie może mówić, jedynie gaworzy, i slowa jakie wypowiada sa przypadkowe osobniczka sie oburzyła, bo jej dziecko mówi śWIADOMIE i koniec, a ona sama tez mówiła wczesnie - tzn., nie wiadomo kiedy :P :P :P heheh ubaw po pachy . Niektóre mamy najchętniej by juz 4 mies. posłały do szkoły, mam wrażenie że na siłe chcą je zrobić dorosłymi, a umiejętnośćiami zaszokować wszystkich wkoło, podczas gdy tylko wszyscy ją mieli za.....sama sobie dopowiedz :P także nie ma się co przejmować i dzielić przez 2 a nawet przez 4 w trudnych przypadkach. spectro - czy ty mnie nie lubisz?? ;) jeśli nie, badz moim znajomym na n-k, ja nie potrafię cię znaleźć. powiem jeszcze raz: pyyyyyyyyyyyyyyyycha ten schab był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko Spectra jest u mnie na n-k spróbuj ty ją dodać do siebie acha a chcesz może katalog na grudzień z kosmetykami? to podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, ja zajrzałam do ciebie, ale nie wiem, ktora to Spectra. :( :( Myślałam, że poznam po zdjęciu, ale nie udało mie się. Obejrzałam sobie za to przystojnego policjanta :) Skąd znasz Wojtka Dobrowolskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Patryk ma dziś apogeum marudzenia - bo zęby, bo nie bede jadł, bo mam katar, bo jestem głodny, bo chcę się bawic, bo niechcę się bawić, mama chodx mama idź sobie.....no takie swojskie klimaty same to znacie. Wczoraj chrzciny udane, dzieci grzeczne, impreza fajna:) i od razu odpowiadam Marsjance - nauki są u nas chyba we wszystkich Chorzowskich kosciołach - trwają max ok 30 min. i ksiądz najpierw tłumaczy istotę sakramentu a później techniczne zagadnienia - czyli jak to będzie wyglądac co i kiedy robić:) Mysico - mam Ci napisac co robi mój Misiek a teoretycznie jest starszy od Michałao 1,5 miesiąca. Ja poprostu nie sugeruję się innymi matkami i opowieściami o zdolnościach ich dzieci bo bym pewnie wpadła w mega kompleksy. Zreszta wczoraj podobno rodzina na chrzcinach \"ta z drugiej strony\" jak się dowiedziała ile nasz młody ma lat zaczeła nas ponoc obgadywac z cyklu jaki on mały, drobny a tego jeszcze nie robi i ble ble...osobiście tego nie słyszałam ale mój mąz słyszał i po kwadransie zaczęło go trafiac ale uznał, ze nie ma o co kopi kruszyć i pozwolił im nas spokojnie poobgadywac.więc głowa do góry i nie cytaj tych bzdur ypisywanych przez matki fantastki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi no jak to skąd z pracy :)) znam Wojtusia u mnie sporo policjantów w n-k a spectra to trzecia od końca :)) a i marynarza mam znajomego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dziś koniec gotowania specjalnych zupek dla Leny lub kupowania kupną zupą pluła na odległość a rosół z makaronem z mojej miski wcinała aż miło :) Jasio ładnie składa literki i pisze no cóż ma to po mamusi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×