Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Gość majkkaa
a bylismy u lekarza, młąy przytył w ciagu tygodnia z 3200 do 3800, ale ma problemy z kupą, dostał debritim. To ja tez jade do producenta mleka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponad ćwierć miliona?!!! Dżizas, to my chyba możemy mówić o szczęściu, bo zazwyczaj zamykamy się w 2,5 tys. miesięcznie. Ale od paru lat też musiało się uzbierać. Wolę nie liczyć... Leczenie objawowe - przyczyny choroby jeszcze nieznane, więc i o wyleczeniu trudno mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
witam mamunia jest dobrez, na meża tez trzeba pomarudzić ;-) mój mąz ze zwgledu na chorobe bedzie za 3 miesiące zwolniony, bo nie moze latac samolotami, a trzeba w tej pracy jezdzic np. do chin ;-( Ale nic poszukamy innej pracy i bedzie dobrze, chce by 2 kierunek skonczył, zeby mógł w domu potem pracowac... Młody miał ból brzucha i wyjca od 00.30 do 5.00, zasnał o 22.00, padam na ryj, dłam mu teraz lek na zrobienie kupy, machnał i zjadł butle i spi, ja szybko odciagam pokarm i wracam do łózka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj syn dzis powiedzial ze pacuje na chebek cięśko :) pytam sie a jak pracujesz?? a on wrrr ( nasladuje wiertarke ) i odp. kęće śiuby heheheeh( widzi co maz robi na gorze) :classic_cool: maz dzis mnie zaskoczyl pokornie wstal o 7.00 i poszedl po swieze buleczki itp:) mnia mniam hmmm rozkrecilam sie z czyteniem i czuje glod ksiazkowy heheheh marchewo- ja jestem z tych depresyjnych( a moze to doly jak stwierdzila nula..) wiec glowa do gory ... nie jestes sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 tysięcy miesięcznie? Kogo na to stać? Zresztą 2,5 tysiąca to też jest dość sporo. Nulla, ja też lubię Cusslera. A myślałam, że tylko ja czytam takie głupie książki. ;) Niestety, wszystko tego autora u nas w bibliotece już przeczytałam. Pojęcie nieskończoności ja wprowadziłam. Na swoje nieszczęście, bo to już jest na tapecie od kilku miesięcy. Mamuniu, odpiszę sobie, co czytałaś, bo muszę wybrać się do biblioteki. Polecam wam autora Toma Wolfe, właśnie skończylam \"Faceta z zasadami\", 780 stron, ale bardzo ciekawa książka. Czy Alek też tak rośnie? U mnie wszystkie spodnie do kostki, butów nawet nie da się ubrać. :( Choć z drugiej strony mnie to cieszy, bo lubię kupować ubranka. Majko, jaki masz temat doktoratu? Ja się do takich rzeczy nie nadaję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa- rosnie :classic_cool: bardzo urosla mu stopa... zreszta ma duze po tatusiu aktualnie nosi rozmiar 25:)sandaly kupione na 24 w maju sa juz na styk:) ja lubie ksiazki ktorych akcja toczy sie w XVIII , XIX wieku nie lubie wspolczesnych chyba ze sie trafi naprawde fajna.... fantastyki nienawidze.. brrrrr i kryminalow...za to lubie historyczne... swego czasu zaczytywalam sie ksiazkami Judith Riley Ogrod węża , Czara wyroczni :)moze polecicie cos podobnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam ostatnio rozmiar 31, ale jakaś dziwna rozmiarówka, bo mają 19,5 cm, a to normalnie rozmiar 30. Z Krzysiem jest ten problem, ze nawet mierzenie butów nic nie daje :( Jak jakieś mu się podobają, to mówi, że dobre. Jak mu się nie podobają, to go cisną. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu Wyznania gejszy - super. Ja nie mogę zdzierźyć bo dostaje tyle nowości a na nic nie mam czasu. Teraz czekam na osławioną Katedre w Barcelonie. Polecam też Cień wiatru - Zafona. I też lubie Cusslera i kryminały Cobena - czyta się jednym tchem:) Jezu wiecie fajne mieć psa ale przesrane mieć dziecko które zaczyna raczkować i liniejącego ciągle psa:( Dlatego idę zamiatać i myć podłogę:( Majkaa, Nula 🌼 dla was i mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz czyta,m 2tomy \"Dzieci Arbatu \" Rybakow :) z polecenia Mamuni :) bardzo ciekawa ale troche czasu malo hehhe . Bo Tatianka od przed wczoraj najpierw miala w nocy zatkany nosek , potem cos mi pokaslywala a wczoraj wymiotowala od tego cholernego syropu (eurespal) a na koniec dostala wzdec i strasznie plakala albo krzyczala i chciala byc tylko u mnie na rekach wtedy spala spokojnie . Miala wczoraj badanie krwii na bilirubine i dzis jedziemy z tymi wynikami do przychodni bo ostatnio pani doktor stwierdzila ze ma jeszcze troszke zolta buzke i plecki gdzieniegdzie . Mala byla dzielna bo pobierali krew z glowki , ja trzymalam jes raczki a ona tak na mnie patrzala ze az serce peka .Potem wtulona we mnie sie zalila po swojemu :( > Syrop odstawialam mala nie wymiotuje , kaszlu nie ma .Noc spala slicznie :) teraz sie budzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj napisełyście - odniosę się do treści w chwili czasu:) Fraszko wszystkiego najlepszego dla Tatianki - ma dziś miesiąc (mam nadzieję, ze dobrze widzę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko - tak az caly 1 mc hihi i chyba mala cos przeczuwa bo taka wazna hihi ;) i niektore minki to jak zrobi to wyglada jak mala damusia hiihih .Lezy wlasnie na moim lozku i do lozeczka nie da sie zanisc bo zaraz krzyk .Teraz smoczka ssie i oglada sobie sciany :) a mamusia wcina obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też idę jeść obiadek, bo już trochę buszuję po sieci :P mamuniu, Fraszko jak to zrobić żeby mieć takie konto jak wy na fotosiku? trzeba się zarejsetrować? jak zazaczyc zeby nie zostawiali komentarzy? i zeby nie wszyscy to mogli oglądać tylko ci którym podam namiar? da się tak w ogóle? nie czaję tego :( dół minął :D dzis duzo lepiej, mój syncio też kończy dziś miesiąc 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a my mamy rocznicę jak zaczęliśmy nasz związek :D :D :D :D tylko czy to się liczy po slubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie jest dziś baaaaaaaaaaardzo kochany i grzeczny, nie placze :D wiec mi jest bardzo milutko i mam dzis rewelka humor :D całe przedpołudnie się do mnie usmiechal, bylismy nawet juz na spacerku, raniutko :), i zasnal slodko na godzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy obcięte, ale nie tak jak chciałam. :( Fryzjerka powiedziala, że mam trochę za cienkie i obcięła mnie krócej. Teraz mam takie do podbródka, lekko wycieniowane i parę pasemek. Zrobie jakies zdjęcie i wam pokażę. Czuję się dziwnie, bo przez tyle lat miałam długie włosy. I Krzysiu też obcięty na krótko. On lepiej wygląda z dłuższymi włoskami, ale tak się wiercił, ze fryzjerka musiała cały czas wyrównywać. No i mam spokój na 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - sliczny Misialek :) co tu duzo pisac ja bym takiego bobasa chyba zacalowala . Marchewka - Kacperek sliczny ❤️ a wlosy imponujace hehhe wydaje mi sie ze do ciebie podobny ? Taki drobniutki i bardzo ladny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - to czekamy na prezentacje :) Fraszko - ja znowu myślę że do męża, żartuje nawet że tak się namęczyłam a on nawet nie jest do mnie troszeczkę podobny :P no ale ważne że zdrowy :) mnie się śniła Mysica i Pynia :) ciekawe jak Pynia spędza czas, czy leży na tym leżaczku pod drzewkiem :) oby :) niech sobie wypocznie i wykorzysta obecność męża na maxa :) Marsjanko- książka genialna, zaczytuje się w niej wieczorami :) opisy prześmieszne :) mysico - jaki duży już ten twój synuś!! i zawsze taki roześmiany :D śliczny wesoły chłopczyk :) fajne te nasze dzieci forumkowe :) my 3 dzień na Nan HA, żeby nie zapeszyć...nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×