Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

olapi - ja mam włąsnie Kacperka, 9go sierpnia skończył 4 tygodnie :) ja własnie tam rodziłam :) opinie tak jak i rodzące, różne :) jestem generalnie zadowolona, choć mam też kilka zastrzeżeń, ale bardziej do zachowania pewnej położnej niż z punktu widzenia medycznego. Tak to w porzo :) panowie doktorowie przefajni :) i położne również, mnie najbardziej przypadły do gustu te od noworodków :) studentki bardzo pomocne 🌻a kto cię prowadzi? boli mnie gardło, :( już od kilku dni, ale dziś to już masakra :( nie zaraże malca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapi
ja tam byłam tylko raz zeby dostac skierowanie u doktora ślęczka (chyba nie pomyliłam)mój kacperek tez ma opóznienia w szczepieniu bo co się szykujemy na szczepienie to jest chory taki pech! duzo zdrówka dla was bo jak taki dzidzius chory to cos strasznego,bo to maleństwo ani wykaszlec nie umie ani wysmarkac porządnie i cierpi strasznie ,mój ma dwa lata a jak jest przeziębiony to mi go strasznie żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapi
a co do choroby to polecam wszystkim mamom zamiast gruszki do noska taki respirator Frida,ja jestem z niego bardzo zadowolona,przy katarze niezbedny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) w koncu kupilismy szafki do lazienki i blat :) bedziemy miec troszke inaczej :classic_cool: http://www.opoczno.com/index2.php?id=61&KolekcjaGrupaID=77&KolekcjaID=201 to bedzie tak jak w wyzej podanym linku ( ten blat tylko szafki sa biale i nie dwie po jednej stronie tylko jedna z prawej druga z lewej po srodku umywalka zamontowana w blacie) kolor blatu ten sam:) kafelki w kuchni polozone sa sliczne duze i baaaarrrrdddzzzoo sliskie nie zawsze to co pieknie bywa praktyczne:( musimy sie zaopatrzyc w ladny dywanik i papcie antyposlizgowe heheh..... mezus wczoraj zlozyl szafeczki do lazienki zeby w koncu ustawic to w lazience i zobaczyc ile dokladnie miejsca zajmuje:) dodam ze blat ma 160 cm dlugosci i mamy do tego lustro 165cm dl.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodamamuniu ślicznie będziesz miała:) przyznaje uczciwie trochę Ci zazdroszcze:) Zawsze marzył mi sie dom, ale pewnie skończy sie na tym, że kupimy poprostu większe mieszkanie i mam nadzieję, że w tej okolicy gdzie obecnie mieszkamy bo jest tu bardzo ładnie:) Witamy nową mamę Kacperka:) Marchewko - Twój Kacperek to duży i sliczny facet i byłam w szoku jak na jednym zdjeciu tak pieknie podnosił główkę:) My weekend spedziliśmy na letnisku u rodziców i w przyszłym tygodniu prawdopodobnie pojedziemy tam na dłużej jak mąż dostanie urlop:) Co do książek to obecnie czytam felietony Terakowskiej \"dobry adres to człowiek\" oraz Debbie Macomber \"Sklep na Blossom Street\".Sama najchetniej czytam polską literaturę - Hanna Kowalewska \"Julita i huśtawki\" lub cała seria Zawrocia - literatura raczej dość ambitna dużo prozy mniej dialogów ale mnie bardzo przypadła do gustu:) lub Plebanek \"Dziewczyny z Portofino\" - też uważam za bardzo dobre:) Olkaa tak z innej beczki - nie skończyłas przypadkiem Słowaka - bo jak Cie zobaczyłam na spotkaniu to stwierdziłam , że Cie skąś znam ale skąd????? i od tego czasu myślę i wymyśleć nie moge. Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko - ihih jatez mamuni troche zazdroszcze :) bo bedzie mial naprawde ladnie urzadzone mieszkanie a ja mieszkam jak to sie mowi na \"starych smieciach \" (zostalam w rodzinnym domku ) .Dom jest malutki i gora do podniesienia .Uff roboty ze az strach myslec a to najgorzej przerabiac . Moja Tatianka juz dzis lepiej kolka przeszla bo tych kropelkach Infacol ( warto takie miec ) teraz lezy pojedzona i sobie murczy . Bo wczoraj to bylo drastycznie a tu patrzy tymi slicznymi oczkami i liczy n pomoc . Kapiel tez jej pomogla , ciepla woda i masaz brzuszka cieplo pielucha wykonany przez tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z podziwem ogladam tę łazienke. Gdybym chciała taką mieć, to musiałabym wyburzyć wszystkie ściany w domu i mieć tylko łazienkę. Judyto - nie chodzilam do Słowaka. Zresztą między nami jest zbyt duża różnica wieku, abyśmy się spotkały w szkole. Może znasz moją siostrę, choć ona też jest starsza niż ty. Jakoś tak sennie dzisiaj, wcale nie chce mi się pracować. :( A mam na jutro terminową robotę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapi
mamunio-to twój szkrabek jest ciutke starszy od naszego a mówi juz dużo?bo nasz prawie wcale i sika dalej w pieluchy,coś ciężko go oduczyć,nocnikiem rzuca jak piłką po pokoju!!!!!widzielismy zdjęcia na bobasach i twój synuś ma taką szarą bluzeczkę a my tez taką mamy!!!!a wogóle sliczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - pytałam o tego Słowaka ponieważ Ty jestes w wieku mojej siostry a ja znałam sporo jej znajomych jak nie osobiscie to chociaż ze zdjęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Witam nową mamusię i jej maleństwa - obecne i przyszłe :) Mam krzesełko drewniane - dostałam od kuzynki męża po jej dzieciakch - więc już nie mam problemu co wybrać i kasa zaoszczędzona :) Ollka kiedy będą zdjęcia po metamorfozie?? Mamuyniu ja też ci zazdroszczę:):) Dobra idę pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olapi- Alek do 2 urodzin malo mowil po 14 czerwca bardzo sie rozkrecil z gadka:) wszystko powtarza i mamy nieraz ubaw po pachy teraz mowi o boźe kochani:)heh kupilismy mu dwustronna tablice wiec w ten brzydki deszczowy dzien ma co robic:) rysuje kreda i przykleja literki magnesy:) kupilam mu wczoraj w ikea fajne pudeleczka na kredki, krede i plasteline:) ostatnimi czasy namietnie maluje heheh podeslij nam fotke twojego szkraba:classic_cool: mysico- my tez dostalismy krzeselko(kojec, fotelik,nosidelko itp )wiec wogole nie musialam sie martwic :)stad nie jestem zorientowana w tematach o wozkach itp:)zreszta jakos do tego nie przywiazuje uwagi:) judytko- ja na ambitne ksiazki teraz nie mam czasu zreszta chyba moja dojarzlosc czytelnicza utknela heheh co prawda nieraz siegalam po ksiazki z innej beczki i raczej jestem otwarta na nowe wrazenia heheh ale wiem co lubie :) olkaa- 🌼 pracuje dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapi
mamunia! a jak to sie robi zeby nizej był link ,bo my mamy swoje zdjęcia na bobasach ale nie wiem jak to zrobic zeby ten adres był widoczny pod tym co teraz pisze ! twój synuś ma na imie Alek a my chcemy dac temu drugiemu Alex,nie wiem czy to jest to samo??? my tez kupujemy dużo w Ikei ,mały ma mebelki w swoim pokoju( a raczej pokoiku) z ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olapi
mamy zdjęcia na www.bobasy.pl/olapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olapi - jak piszesz swoja wypowiedz i tak gdzie wpisujesz nick to wejdz w preferencje po bedziesz musiala wpisac nick i haslo i wejdziesz w swoj profil :) tam musisz w stopce wkleic skopiowany link z bobasow :) prosciej bedzie jak podasz w wypowiedzi adres na bobasach:) chyba nie namieszalam?? Alekto skrot od Aleksandra:) nie mowimy na niego Olek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczny chlopczyk:) tez ma duze oczka jak moj i peikne wlosy !!!! blondynek:) mojemu juz ciemnieja .... mozna by sie pomyslic bo w chusteczce na glowie wyglada jak dziewczynka :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olapi Kacperek sliczny:) Młodamamuniu może sprawię taką tablice mojemu chrześniakowi, niech sobie moja siostra tez trochę odpocznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synuś dzis aktywny, a akurat mam power do nauki, a on ciagle patrzy na mnie tymi swoimi pięknymi oczkami, i uczyć się nie mogę :) hehehhh dziś rano już po karmieniu leżał sobie na moich kolanach, i nagle uśmiech...a po chwili wesoły chichot ha ha ha, jak pięknie się zaśmiał!!!!! śmiałam się z tego cały ranek, teraz też mi się od razu cieplej na sercu robi :) jejkuu jak ja go kochaaaaaaaam ❤️ wczroaj były u nas cicie Kacperka, dostał śliczny album niemowlaka, dresik polarkowy (super :D ) i książeczkę :), ciocie jakieś płoche czy coś, bo nie chciały nosić Kacperka, tylko przyglądały się z daleka :( bały się go czy co :( a oto i on :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8582b4d76ecc376e.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błądząc czasem po kaffe można sie natknać na wątki że pokazując zdj. dziecka w stopce robimy mu tym wielką krzywdę, nie rozumiem dlaczego :( przecież każda mama jest tak zakochana w swoim dziecku że chce się nim pochwalić przed całym światem, jak bym mogła to bym wszystkim go pokazywała :P a co wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego robimy krzywdę....że pokazujemy światu jaki mamy sliczny skarb.....bo nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko - no własnie ja też nie rozumiem :( chciałabym własnie dodać zdjecie Kacperka w stopke, ale jak przeczytałam o tej krzywdzie to się zaczelam zastanawiac, i nic wymyslic nie moge (powodu znaczy).........no to spytam was, pomyslalam, co myslicie o tym ................. tak mi sie zdaje, że jak się ktoś nie ma do czego przyczepić to i do zdjęcia dziecka się przyczepi nie........................eh.....dodam sobie, a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktoś sie spodziewa tłumów pedofili buszujących po forach dla młodych mam - bo innej interpretacji nie znam... a gdybyśmy miały na to patrzeć w ten sposób to nasze forum też nie powinno by istnieć - bo przecież się nie znamy a rozmawiamy o tak osobistych sprawach a może któras z nas pod kogoś się podszywa...itp. itd. Dla mnie to trochę paranoja...ale widocznie się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×