Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Pyniu - a własnie ze zaglądam, mam nawet powiadomienie w mail.google, ale nie pisalas ze dokladasz nowe do tych starszych albumów, więc już ich nie oglądałm drugi raz, aż do wczoraj ;) ufff się wytłumaczyłam :) dziękuję bardzo, już wiem skąd Ejonek ;) my już dawno po drzemce, nawet posprzątaliśmy kuchnię, pomyliśmy naczynia i zjedliśmy caly sliczek zupki (trzeba dokupic!! :D ) teraz idziemy na spacer, a na nim może kolejna drzemeczka bedzie. Marzy mi sie capucinko, ale jak chce isc to musialabym juz, bo to juz 14.00 przeciez, a tak mi zejdzie zaś z godzinka przy kawce i herbatniczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Ja wrocilam na weekend do meza ;) straaaaaszny halnuy w gorach!! Wracam w gory po niedzieli. Gratuluje Ali i Kacperkowi nowych ruchow :) Teletubiś pieeekny!! :) Andziu - w myslach wciaz Cie wspieram z Twoja raną!! Ja tam niezmiennie chetna jestem na spotkanie :) byle do kwietnia - bo wtedy do pracy wracam i juz nie bedzie tak latwo.. Moja Mała tez coraz bardziej ruchliwa - obraca sie, strasznie chce siadac, odpchycha sie pietami jak lezy i sie tak przesuwa... nie mozna juz jej z oka spuscic. Ostatnio laptopa by mi zrzucila bo za kabel chwycila i ciagnela ;) Ulubiona piosenka: jadą, jadą misie ;) Ah! Nula ciesze sie z wynikow! :) A cos Fraszka sie tu nie udziela? czy to mylne wrazenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w re-reserved do 70% przeceny - kupilam Natalce kombinezon przeceniony z 100 zl na 30 zl! chyba warto podjechac - mozna cos fajnego znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ju z wiem gdzie jutro męża wyciągne a jak będzie buczał to go wyślę do Destiny :P nie cierpie tej reklamy u góry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczątko czy ja dziś pisałam że Lena nie wie po co są drabinki w łóżeczku??? Już wie!!! a najgorsze (albo najlepsze) jest to, że podciągła sie i wstała matko przecież nei ma jeszcze 8 miesięcy i tak kilkakrotnie zrobiła, spodobało jej sie to bo aż się śmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba na świat pcha się dolna dwójka Jaskowi też nie wychodziły zęby jak pisza w podręcznikach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, fajnie ze taki przeceny :) ja tam bylam jakies 3tyg. temu to jeszcze nie bylo. a teraz zaś brak keszu na takie przyjemności ;) więc trudno. Na szczescie kombinezon jeszcze dobry jest, a w szafie lezy jeszcze wiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fraszka nie ma czasu nawet do mnie zadzwonic heheh :( ja jutro robie za opiekunke a rodzice ida na weselicho:) destiny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaliczyłam obiadokolację u mamy z okazji jej 60 urodzin :) Mieliśmy iść w trójeczkę....ale niestety Aluszek trochę gorączkuje....była lekarka...ale wszystko w porządku...więc albo zęby albo jakaś tajniacka infekcja bezobjawowa...poza podwyższoną temperaturą .... marchewo - wiem , że oglądasz ...tak sie droczyłam ...z czystej sympatii 🌼......a ty na tą kawkę i ciacho chodzisz z Kacpim do kafejki ...sama ? Pytam...bo ja tchórz jestem...i mimo , że lubię to bym sie sama nie wybrała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu Aluszek to juz duża dziewczynka więcej odwagi i optymizmu :)) ja tam lubię wędrować ze swoimi bączkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - myślę, że wraz z wiosną i słoneczkiem ...jak ślimaczek wyjdę ze skorupki ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - ja ci sie tam specjalnie nie dziwie, bo co to za przyjemnosc, kawka podana, a dziecko w ryk, zanim uspokoisz to kawka zimna i co to za przyjemność :( jak wezemisz na kolanka to sie uspokoi ale ryzyko spadniecia kwaki wzrasta do 70% :P to juz lepiej w domku wypić ;) przynajmniej wcelujesz mniej więcej w czasie i ja wlasnie taka domową mialam na mysli :) a pisalam ze musze juz isc na spacer, bo jak siąde przy kawce to z godzina mi zejdzie (akurat moj film w tym czasie leci, to by sie dobrze pilo :P ) a ze juz 14.00 byla, to gdzie ja bym z nim o 15.00 poszla, wiec capucinko mi pomachalo i smeieje sie do mnie wlasnie z blatu. Spoczko, i tak je wypije, niech mu sie nie wydaje ze go ominie :P ogolnie to bym miala chec skoczyc na kebab na miasto, ale kurde te wejscia takie cienkie sa i przejscia tez zreszta, ze z wozkiem nie wjade, a na zimnie jesc nie lubie, ja sie musze podelektowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - ja ci sie tam specjalnie nie dziwie, bo co to za przyjemnosc, kawka podana, a dziecko w ryk, zanim uspokoisz to kawka zimna i co to za przyjemność :( jak wezemisz na kolanka to sie uspokoi ale ryzyko spadniecia kwaki wzrasta do 70% :P to juz lepiej w domku wypić ;) przynajmniej wcelujesz mniej więcej w czasie i ja wlasnie taka domową mialam na mysli :) a pisalam ze musze juz isc na spacer, bo jak siąde przy kawce to z godzina mi zejdzie (akurat moj film w tym czasie leci, to by sie dobrze pilo :P ) a ze juz 14.00 byla, to gdzie ja bym z nim o 15.00 poszla, wiec capucinko mi pomachalo i smeieje sie do mnie wlasnie z blatu. Spoczko, i tak je wypije, niech mu sie nie wydaje ze go ominie :P ogolnie to bym miala chec skoczyc na kebab na miasto, ale kurde te wejscia takie cienkie sa i przejscia tez zreszta, ze z wozkiem nie wjade, a na zimnie jesc nie lubie, ja sie musze podelektowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprzedaż byla, dużo super rzeczy i tanich :D extraaaa :D teraz moge sobie soczki robić :D maz opowiada ze ludzie wchdozili, na poczatku spokojnie, spokojnie, a za zakretem zaczeli biec :P :P :P a oni stali i ryli :P hahahha :) super widok to musial byc. a gdzie olka ? któraś z was pytala o majke, zniknela i sie nie odzywa, ale mam nadzieje ze ją Andzia albo Nula na meila zmolestują co z nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja dziś miałam tyle roboty w pracy, ze nie miałam czasu tu zajrzeć. I tak wynik zrobiłyśmy taki pi razy oko. Pewnie będzie afera. :o Ja już się z wami żegnam, bo jutro wyjeżdzamy wcześnie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa połamcie narty ......................... Austriakom oczywiście :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tylko przywitam i napisze krótko - idą nam cztery 4 (Marsjanko miałaś racje) więc jest zajebiście, że tak powiem. Jutro wesele mam nadzieje że się pobawię:) Buziaki dla wszytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Destiny - 🌻 prosimy o zdjęcia Olkaa - udanego urlopu :) Andziu - jutro wyniki, czyli od rana trzymam kciuki Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. zadnych zdjątek nie porobilam :( ale moze nadrobie w przyszlym tygodniu!! Olka cudnego wyjazdu! Mysico - pieknej zabawy! :) Mala ma spulchnione dziąsła i marudna jak 150...łudzę się ze moze to zeby? nie wiem sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... olkaa- zycze udanego wyjazdu:classic_cool: mysico-a tobie swietnej zabawy🌼 czyli ze male zębolki wyżynaja sie calej ekipie mlodziakow heheehh GRATULACJE:) i caluski dla kazdego..... ja dzis mam noc zarwana buuu zaczytalam sie do 23.00 http://www.gandalf.com.pl/b/krolowa-poludnia/ jak dla mnie fajna :) potem siedzialam z mezem do 24.00 w rezultacie polozylam sie o 24.30.... po jakims czasie nasz wedrowniczek wsisnal sie do wyrka... bylo mi niewygodnie i meczylam sie okropnie....w rezultacie dziecie wstalo po 6.00😭 czemu jak maz ma \"warte\" i z nim wstaje rano maly smyk dosypia chociaz do 7.30??? a jak ja mam wstac to jest jeszcze ciemno na dworze:( z tego wszystkiego glowa mi peka!!!musze lyknac ze dwa nurofeny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja dziś w pracy a moi panowie mam nadzieję, ze jeszcze spią bo Patryka uspiłam o 6 :30 więc mam nadzieję, że dali sobie wzajemnie pospać:) Destyni - jadą misie to też była ulubiona piosenka Patryka - teraz mu się repertuar zmienił:) Mysico miłej zabawy..idą 4 a trójki już wyszły bo ja się tych trójek jak ognia boję A Fraszka też się dziś bawi? to także miłej zabawy:) No i Olce połamania nart:) Andzia trzymam kciuki za wynik! I wszystkim życzę miłej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Mamunie :) Nawet niewiecie jak ostatnio ciezko mi siasc na kompa . Do Mamuni nie mam jak zadzwonic . Tatianka poznaje otoczenie i jest strasznie ciekawska , malo tego chyba troszke mnie cwiczy . No i toczymy mala \"bitwe \" hih . Troszke tu zawinila moja tesciowa bo kurcze w niedziele zostawilam ja z mala bo pojechalismy z mezem na gielde samochodowa i ta tak wziela sobie do serca pilnowanie malej ze ja caly czas nosila !!! tylko z przerwa na sen . Juz nia pogadalam na ten temat teraz jest zakaz noszenia !! Faktycznie dzis idziemy na wesele do kuzyna mojego meza :) co prawda troszke sie przejumue jak to Mamunia dasobie rade .Ale wydaje mi sie ze jest naprawde wspaniala mama :) i Tatianka bardzo ja lubi :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko witaj:) Mój Patryk też tylko na rączki...babcia i dziadek mają w tym ogromny udział....i później w domu próbujemy go utęperować:) Widzę, że leniwa sobota...a ja tu taka samotna w pracy....:( Piszcie coś ku pokrzepieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×