Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

oj, samiusieńkaAsieńka - wydaje mi się, żeby go znaleźć już teraz musisz być miła i skromna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tecza jest tylko wtedy jak w tym samym czasie pada i swieci slonce:0 Czyytam sobie, nie mam tak podzielnej uwagi jak Ty Lolo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie... rozpadało się i grzmi!!! :( Z checią oddałabym komuś swoją burzę ;) Zaraz spóźnie się do pracy! Autobusy są fajne, ale mają jedna wadę... nie czekają na spóźnialskich :P;) Zmykam więc szukać parasola!:) Miłej nocki wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marella - z pod Wawy. Właśnie musze jeszcze dziś tam jechać. Spotkanie o 22 mam:O A Ty? ...nie wiem gdzie jest KROKUAZ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiusieńkaAsieńka - \"...a wtedy bedę nie tylko miła ,ładna i skromna ale i bogata\" - musisz mi to wyjaśnić bo dla mnie brzmi to dosyć jednoznacznie;), albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, dziękuje:) Ja muszę niestety spadać na spotkanie w Wawie, będe pewnie ok. 12. O której zamierzasz iść dziś spać?:) Ja po powrocie pewnie popracuje ze 2 h. Dzis sie urwałem z pracy i zdrzemnąłem z godzinkę popołudiu więc jestem w formie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ciekawe czy po spotkaniu tez bedziesz w \"formie\":P ja poki co tez jestem w formie i sie trzymam:D tez sie zdrzemnelam ;) To udanego spotkania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Setunia:) Cieszę się, że nie śpisz:P;) Spotkanie biznesowe, niestety:D - nie wiem czy udane bo przez długi weekend pewnie pracować trzeba będzie (żegnajcie Bieszczady:( Ale decyzja jeszcze niepodjeta wiec jest nadzieja... Na Warszawie pełno ludzi wieczorem - imprezują sobie:O Setunia - lubsz tańczyć, chodzisz czasami do dyskoteki:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiusieńkaAsieńka - olśniło mnie (i to w jakich okolicznościach:), już kumam:) Przepraszam:) Musze jednak odpocząć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy Lolo -------> Ciekawe co to za okoliczności wywołały ten przybłysk? :O (nie ma za co przepraszać) Jestem dziś w cudownym nastroju.Chce mi się tańczyć ,śpiewać i śmiać.No może z tym śpiewaniem to nie będę zaczynać, szkoda sąsiadów ale cała reszta.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) samiusieńkaAsieńka - ja tam śpiewam, nie przejmuję się niczym, dziś są moje urodziny. Browar dla wszystkich, zdrowie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLO TO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 18NASTYCH;)URODZIN!!!!!!!!!!:):D To ja poprosze piweczko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×