Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Setunia, nie slucham..;) a rozgrzewka by się przydała;) - obejrze film do końca, nie jest zly, ale jakby bez tego klimatu.. Statystykę już skończyłem, wyszystkie 3 projekty oddalem po terminie:o mam nadzieję, że ocenią, na szczescie obylo sie bez egzaminu. Ostatni roczek, a poźniej magisterka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, brat zadzwonil, musze jechać:O a i w filmie ciekawie się zrobiło.. Setunia, będę za godzinke, a jako że cofamy zegarki to tak jakbym był caly czas:D Tymczasem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa , to ogladaj ale mozesz tak pisac i ogladac?:D Ja jak ogladam , to koncentruje sie tylko na filmie;) Postanowilam , ze w listopadzie pojde do kina , bo dawno juz nie bylam:P A jest kilka fuilmow , ktore wydaja mi sie ciekawe;) Mam tylko nadzieje, ze dziewczyny tez pojda , bo trzoche jednak niebezpiecznie jest:o Jak dobrze pojde , to oczywiscie chce isc na uzupelniajace:) Ja posiedze jeszcze do pierwszej i zmykam pod kolderke;) Brat jeszcze nie dzwonil:D? Wlasnie przestawilam sobie czas w tel i teraz u mnie jest dopiero przed polnoca:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no wlasnie, w koncu zadzwonil:classic_cool: Kurcze chbya nie wytrzymam tej godzinki:( Ale faktycznie, tak jakbys sie nie ruszal stad :D To wstepnie mowie DOBRANOC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, no zeszło się troszkę:D na piwnych rozmowach z bratem jak wróciliśmy.. Jutro o 9:40 ostatni mecz sezonu wiec nie polenie sie w łóżeczku choc pewnie i tak nie będe grał:o - kontuzja A na co chcesz iśc? lubisz wojenne to może \"9 kompania\" choc tam nie ma wątku miłosnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️ i graliscie w deszczu?;) Kurcze to kiepsko ze \"9ta kompania\" jest bez watku milosnego:o:D Chcialabym obejrzec \"statysci\" i \"diabel ubiera sie u Prady\";) Przez glupia burze nie moge wejsc na swoje gg teraz:o jak zwykle nie pamietam hasla;) Co tam porabiasz w ten deszczowy dzien?;) Kirus 🖐️ani sie waz;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, lało okrutnie w czasie gry, ja niestety tylko kibicowałem, kłopoty z mięśniem trójglowym mam:o Niestety przegraliśmy:( Setunia, burza Cie zdenerwowała i hasła zapomniałaś..? Ja za chwilkę na urodziny kumpla i oblewanie zakończenia sezonu ligowego, choc dla mnie bezalkoholowe bo jade jeszcze do Wawy na spotknie z młodszą koleżanką, zobaczymy co z niego wyniknie... Jak obejrzysz to powiedz czy warto:) Jutro wolne czy do PT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo pewnie przegraliscie , bo Ty dzis nie grales;) No to zapowiada sie ciekawy wieczor dla Ciebie:) Powodzenia! Ja jutro nie jade mam wolne i w oogle caly tydzien chbya mam wolny:classic_cool: To udanej zabawy🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, to zależy co rozumieć pod pojęciem udała w moim przypadku... Cóż, spędziliśmy miło wieczór i nie rozmawialiśmy na \"kluczowe\" tematy...:O Wiedziałem, że bedzie trudno.. Ale o tej porze to pewnie już śpisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj juz spalam , chociaz niewiele sie spozniles, a bys mnie zastal jeszcze:D Udanego dnia i do napisania wieczorkiem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Setunia, to sobie nie pospałaś, tak raniutko wstałaś:) Ja do pracy na 11 dziś zajechałem, musiałem odespac:classic_cool: Przysłali mi z allegro olejki zapachowe, zaraz odpalę i bede sobie wdychał:D Jak Ci minął wolny dzień?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️ znowyu wczoraj sie minelismy;) A dzis wstalam jeszcze wczesniej:D Ani wczoraj , ani dzis nie mialam wolnego dnia;) Jutro bedzie wolny , wiec moze posiedze do......2giej:P To fajnie , ze miales co odsypiac:classic_cool:;) Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia:) znaczy sie w pracy byłas? i jak...? Ja właśnie wróciłem z Wawy... Jutro rano trzeba wstać na groby a jest fajny film na 2 o 0:20 :O Śpisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️ tak, bylam w pracy, juz jej nie lubie:P Ja tak wczesnie nie wstaje na groby;)Jade dopiero ok 13nastej;) a co za film?? ja na pewno go nie bede zaczynala nawet ogladac , bo zaraz chbya pod koldere pojde;) Fajnie bedzie sie spalo , jak tak wieje za oknem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - \"Pod osłoną nieba\" - ale trwa do 2:40:O, a teaz sobie skróty ligi mistrzów ogladam i chyba jakis kieliszeczek winka sobie odpale;) Jak jej nie lubisz to ją rzuć i poszukaj sobie innej może...?? Spiąca jesteś, o której wstałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️latwo powiedziec znajdz sobie inna:o , a kto mnie zatrudni tylko na weekendy?;) Przeboleje , to tylko 2m-ce, spokosiem, tak tylko ponarzekac sobie chcialam:D Udanego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️ jak sobie dajesz rade z pierwszym atakiem zimy??:) i jak kondycja po pracy? Ja zaraz na krótki wypadzik do pubu - żegnamy kolegę z firmy. To tymczasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️:)wsciekla na ten snieg jestem bo jeszcze nie zdazylam kupic sobie butkow:o wrrrrrr A wpracy jakos leci, niejest az tak strasznie ale jutromoze byc gorzej;) Dzis sie dowiedzialam , ze w weekend mam nocki shit:o W czw musze isc \"potrzachac.\" bo nie wyrabuiam:D a teraz sobie piwkuje z sis i jej kumpela;) to udanego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym się piwka napił;) ale mam winko.. Własnie z cmentarza wróciłem i sobie popijam:) Setunia, po pracy zabawa lepiej smakuje, a czwartek, umm już za tydzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 🖐️:) pracujesz pewnie... Pusto bez Ciebie;) Na liście 3 na pierwszym - NOCNYM POCIAGIEM AZ DO KONCA SWIATA - Myslovitz Do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️nie pracuje:(rozchorowalam sie , a myslalam ze mn9e nie dopadnie:o Trzymaj sie🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo juz czuje sie calkiem zdrowa:) Jutro nuiestety jade:o I z wypadu czwartkowego nici , bo jestem na antybiotyku;) Co sie odwlecze, to nie uciecze:D Trzymaj sie cieplo i nie choruj🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×