Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Setunia 🖐️ a już zaczynałem się martwić:) Ja też ostatnio nie imprezuje i nie zanosi się:O Odezwij się jak wrócisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️ja juz praktycznie zdrowa jestem:) Wolne mam jutro:classic_cool:wiec sobie przyjechalam:D ciekawe czy dziewczyny z mieszkania poszly poszalec;) A co sie stalo , ze imprezowanie konczysz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia,🖐️ Co porabiasz?:) Ja caly tydzien krótko spałem, wiec dzis lenistwo- odpoczywam sobie i nie chce mi sie imprezować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️ ja o 19tnastej skonczylam prace;) Kark mnie boli:( cholera:o dobrze , ze to tylko dwa dni w tygodniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 🖐️ masażyk by Ci się przydał;) Jak Ci mija weekend? Ja cały w domku przesiedziałem. W pt w Gdansku bylem, ale niestety nie dla przyjemnosci tylko w pracy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️:) Oj nby sie przydal.:o cholera, ponarzekam troche:D Ja praktycznie weekendow nie mam:o Od 7mej dom19tnastejw pracy, to co ja moge powiedziec o weekendzie:o jak ja nawet ne poczulam ze dzis niedziela:D Jeszcze troche i sie skonczy :) A z ta kolezanka sie spotyklasz ?:)I jaktam sie sprawy miedzy Wami maja?:) Ja bylam w wakacje w Gdansku dla przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, to ja na odleglosc falami masuje:D Lepiej? Spotykam się, spotykam - stety niestety. Rzadko coprawda - tak raz w tygodniu ale spotykam. Jej i tak sobie mysle, że my nawet pasujemy do siebie. Ale i tak związek ten nie ma przyszlosci, no i w zasadzie nie wiem juz co mam robić...:O Jutro jedziesz do PT? Ja do Lublina rano jade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo dzieki za fale masazowe:):D lepiej troche;) Dlaczego bez przyszlosci skoro do siebie pasujecie!Bez sensu , nie wolno tak przez wiek , rezygnowac z tego:) Mialam ambitny plan zeby jechac w pon i posiedziec w czytelni [to bylo w czwartek:D] ale dzis stwierdzam , ze wole jutro sobie dluzej pospac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pośpisz - to dziś popisać jeszcze możesz;) Cieszę się, że pomogło:D Pasujemy na tyle, na ile sie znamy a znamy sie dosyc krótko jednak. Powodem takiej mojej postawy są priorytety życiowe, oboje mamy je calkiem inne i oboje o tym wiemy. Dosyc fatalna sytuacja:O I jak pamietasz tak jak rozmawialismy wczesniej, trzebaby zakończyć ten związek im wczesniej tym lepiej.. Tylko jak?? Wiem - delikatnie, prosto i szybko... A moze to mój strach przed byciem znow samemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️ dzis sie w koncu wyspalam;)prawie 12nascie godzin spalam:D Mysle , ze wlasnie zwlekasz z ta rozmowa , bo nie chcesz byc sam:), wiadomo , ze lepiec miec kogos przy sobie i w ogole, wiec to calkiem zrozumiale i naturalne! To moze nie zaczynaj nawet tej rozmowy, poczekaj co bedzie dalej, przeciez kiedys zmienia jej sie te cele zyciowe itd:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 🖐️:) ja też wyspany bo się zdrzemnąłem po powrocie. A Ty pewnie jutro raniutko wstać musisz? No i aż tyle na zmiane to czekać nie mogę. Ona nie moze nawet pojechać na sylwestra w góry na dłużej bo jej rodzice nie pozwalają:O A to ogranicza i moją wolność.. Ehh, nie będę więc czekał, w sobote się spotykamy i wtedy prozmawiamy... Tylko, że znowu w nowy rok wychodzi na to, że sam wstąpie... Jak już to zawsze tak jakoś wypada:( Jedyny plus, że znowu będę CWWM na wszystkie litery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ale do sylwesttra jeszcze poltora miesiaca , wiec wszystko moze sie zdarzyc:). Szkoda , ze ma takich nadopiekunczych rodzicow, az za bardzo!:o Tak, wstaje rano ale jeszcze nie chce mi sie spac;) W ogole to jakos mi tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - i to jest optymistyczne, że wszystko się może zdarzyc, tylko ja ostatnio mam jakby malo czasu na zawieranie nowych znajomosci...:O A co się u Ciebie dzieje? Chandra na niepogodę czy może coś poważniejszego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo no wlasniew, jakas chandra:o wrrrrr bez sensu,nie lubie miec takich nastrojow:o Moze za dlugo w domu juz siedze, niegdzie dawno nie bylam;) A Ty sylwestrem teraz sie nei stresuj , bo jeszcze naprawde cos wykombinujesz:0, a moze ona przekona rodzicow! kurcze , to ja nie rozumem tej dziewczyny! Ma juz swoje lata, wystarczy , z powie rodzicom gdzie ,bedzie zeby sie nie martwili;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przekonywaniem to już za późno, miałem już rezerwację zrobioną na wyjazd ze znajomymi, że niby niespodzianka itd. a tu kicha, trzeba było odwolywać i tylko kumple sie smiali:O:D Jak potwierdziłaś, jestem z Nią tylko dlatego by nie byc sam. A to wbrew moim zasadom i nie w porządku wobec niej, choc Ona jest raczej świadoma, że to związek bez perspektyw i to akceptuje. Samo dogadywanie sie tu nie wystarczy niestety. Więc postanowiłem już o rozstaniu.. To wybierz się Setunia w czw na tance może :classic_cool: Ja też chyba wyjde gdzies do klubu to zatańczymy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawee
czy setunia ma jakies plany na Sylwestra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo kurcze!ja nigdy nie bylam w takiej sytuacji , jak Ty:o wiec moje rdy sa jakie sa;) Masz racje, pojde w czw gdzies , bo nie pamietam kiedy ostatnio bylam:P Ostatnio nie moglam isc bo jeszcz bralamtablety ale teraz to juz koniecznosc:D No to kiedy planujesz ta rozmowe przeprowadzic?Wspolczuje,ja bym nie dala rady:o Powodzenia!mijmy nadzieje , ze jakos to wszystko zrozumie;;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawee
setunia 🖐️ jednym slowem - :o dla Ciebie na rozwianie smutasow - 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, Twoje rady są ok i dzięki za nie:) Wsparcie jak najbardziej potrzebne. W tygodniu do kina sie wybieramy wiec pewnie porozmawiamy w sobote... Wymigaj się od tej pracy 31.12;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo na co tym razem idziesz do kina??;) Przypomniales mi wlasnie , ze sama sobie obiecalam , ze pojde w tym m-cu do kina:D:P Kurcze moze sie wymigam, a moze nie bedzie takiej potrzeby;). ale jak na razie nie mam planow na spedzenie opstatniej nocy tego roku , wiev moze nawet lepiej bedzie jak bewde w pracy , przynj=ajmniej bede z kims:D i moze nawet byc fajnie, a moze nawet cos sie po prcy zorganizuje albo jeszcze do tego czasu jakos sie z ludzm z pracy zgra; Juz sama nie wiem jak bedzie najlepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, ten post powyżej to nie ja pisałem, a przynajmniej nie pamiętam:D Jak to możliwe?? No i muszę sprostować: nie hoduje piranii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, to masz jeszcze 2 tyg. żeby pójść. Ja nie wiem jeszcze na co pójdziemy, dopiero mamy wybrać więc jak pójdziesz na coś pierwsza to recenzja mile widziana:) A z tym sylwestrem to nie ma co się martwić, na pewno coś fajnego wyniknie na ostatnią chwilę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dlugiego przesiadywania na kafe miewam zacmienia i zaniki pamieci :o piranie tez czekaja na CWWK - Czepialskie Wredne, Wscibskie Kobiety :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×