Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

motywy, fakty, informacje - wscibska baba jestem, ot co! :p dlaczego zabieram Ci tozsamosc - a co, Ty nigdy nie chciales bys kims innym, chocby na chwile? (i tylko nie mow mi, ze nigdy nie podszywales sie na kafe) Setunia 🖐️ :D, prosze nie spac, zaraz poddusimy Lola i wszystko wyspiewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo malo spalam w weekend :P Ja lubie spac duzo , tzn najlepiej 8h bo jak spie mniej to jestem niewyspana:o Tak, jutro wstaje przed 6ta Nie lubie wtrkow:D prosze sie nie podszywac juz pod Lola:) Prosze pisac na swoim nicku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie, piszcie, bo ja tu zaraz usne:D Lolo moze dla swietego spokoju pochwal sie nam co robiles w sobote:>:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak lepiej owocowa dziewczyno, co nie zmienia faktu, że należy mi się wyjaśnienie jak przejęłaś mój nick i czy coś jeszcze może..:P Mam nadzieję, ze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowa nbo tak lepiej;):P Lolo ja , to ja, jeszcze tak nikt pode mnie sie nie podszywal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ja nie wiem czy mogę sie wyzewnętrzniać teraz bo ta Spryciara pewnie może mnie namierzyć jak zachce po jakims IP czy jak to się nazywa..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteoryt
Witam! Mam ochotę poderwać jednego faceta! Poradźcie mi jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia- pod Ciebie trudno sie podszyc, bo nie masz literki \"l\" w nicku (teraz prosze pomyslec i wyciagnac wnioski :p) Lolo - oprocz nicka i stopki nie przejelam nic innego, slowo harcerza ale prosze nie odbiegac od tematu, bo ja tez zaraz usne - odwazyles sie na rozmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra - karmieniem piranii bym tego nie nazwał, w każdym bądź razie roztaliśmy się tak jak planowałem - z klasą, kolacja przy świecach, dobre wino, nastrój, aż szkoda było takie tematy poruszać...:O No ale teraz uwaga, najważniejsze, jak Wam powiem będziecie bardzo wydaje mi sie zaskoczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meteoryt
Czy ktoś mi coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowa acha:D teraz juz wiem ! al;e spryciara jestes:D Meteoryt ja nie amm pojecia:D Lolo powinien doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowa dziewczyno - o co chodzi z tą literką \"l\"?, nie to żebym był malo kumaty, ale jakoś nie pasuje mi to do niczego, wkręcasz Nas??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, wracając do tematu sobotniego... To nie ja zacząłem temat rozstania tylko Ona!!! Kurcze, świadczy to naprawde o Jej dojrzałości sądząc po motywach, ktore podała.. No, ale generalni nie zmiena to faktu, ze cięzko było, choc teraz jakoś szczególnego doła nie mam.. Tylko znowu sam:O a Sylwester za pasem, tradycji stało sie zadość:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo prosta sprawa - zamiast malego l (drugiego w \"Lolo\") uzylam duze I, jak sie dobrze przypatrzysz to zauwazysz roznice :) to naprawde bardzo znany chwyt, zdziwilo mnie, ze nie wiedzieliscie no, ale co dalej Lolo, mow, bo ciekawosc nas zzera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, no to luzik:D Jednak najprostsze metody są najskuteczniejsze, a już sobie nowy nick szukałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy się na tyle dojrzała, że zrozumieliśmy, że nie ma sensu ciągnąć tego dalej... A na Sylwestra w tej sytuacji to obecnie nigdzie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo a skad u niej ta decyzja, cos jej wspominales, sama to przemyslala?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no my o tym już wczesniej rozmawialiśmy. W takiej sytuacji raczej się nie da nie poruszać tych tematów... Więc jestem zadowolony z obrotu sprawy, może mniej z tego, że sam, ale wiemy że lepiej być samemu niż kimś tylko po to by kogoś mieć.. Ale zafilozowałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocowa dziewczyno jesteś tu bardzo mile widziana:) a w tej sytuacji to nawet i pod poprzednim nickiem - trzeba spostrzegawczość wyrabiać i trenować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocowa dzieki za odwiedziny:D🖐️:) Lolo ciekawe czy sam bys sie zdecydowal na ta rozmowe, czy jeszcze nbys zwlekal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×