Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

L:olo jak to mozliwe zeby ktos az tak sie podszywal:D Ja tak myuslalam , ze ten wpis o piraniach to nie Twoj:D Kurvcze to mega podszyw normalnie, szacunek;) Lolo cos mi sie wydaje , ze to Wy wczesniej wyladujedzie na kinowych fotelach niz ja, a jesli nie , to pewnie tak nie zdze zdac relaci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, no własnie Ciebie miałem zapytać jak to możliwe?? Przez chwile myslalem, że schizofrenie mam:D Mam nadzieję, ze ten podszyw ograniczy się tylko do kafe:O:D W takim razie ja zdam relację z kina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ta sobote zapoznam chyba moja dziewczyne z moimi rybkami :p P.S. iiii tam, od razu \'mega podszyw\' [skromnie spuszcza oczy ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolop moze zmien haslo:) nie wiem jak to mzoliwe cholira:D kurcze ja to cyhbya spac powedruje, bo jutro planuje wstac ok 6tj:( Dobrej nocki i udanego tygodnia:) 🖐️:) Podszywaczu🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Setunia 🖐️ ;) ja tez juz chyba pojde, bo moje alter ego sie na mnie strasznie zdenerwuje i co bedzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie, wiec sie nie mecz :) pomoze tylko jak zdradze Ci swoje haslo, ale na razie sie wstrzymam, dobrze miec asa w rekawie na wypadek jakby chcialo misie bawic w jakis maly szantazyk :classic_cool: :D tak na serio nie masz sie czego obawiac z mojej strony, jestem bardzo kulturalna i nieszkodliwa podszywka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, to zdążyłem wywioskować i zdolną na dodatek:) I co ja mam teraz zrobić? Chyba przytyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Lolo:) I co u ciebie? Byles wczoraj sie pobujac?:D Ja wlasnie jeszcze ne doszlam do siebie po wczorajszym:o Kurcze za duzo piwa chyba:D 😴 dzis dlugo nie posiedze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Strasznie dawno tu nie zaglądałam. Miałam i nadal mam spore problemya poza tym chroniczny brak czasu. A jak juz nawet mam czas to siedze i gapie sie w sufit:( Widze , ze u Was jakos sie kręci, choc rzadziej niz w akacje. Wszyscy mamy chyba problem z czasem i po nocach juz tak długo nie da sie siedzieć. Pozdrawiam Was cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka🌻 ja mam po prostu ograniczony dostep do sieci w tygodniu:( A brak czasu mam w weekendy [wtedy akurat mam dostep do sieci] Milegodnia🖐️:) Lolo zyjesz Nam jeszcze?:) Pewnie miales ciekawy weekend:) Czekam na relacje:D Trymaj sie 🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 🖐️ żyję:D Jesteś w domku czy na uczelni bo nie wiem czy teraz pisać czy w weekend? Birbantka 🖐️ - nie patrz w sufit tylko częściej do nas wpadaj:) No i uwaga na mojego podszywa doskonałego!!:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo Oooooo! Ty tutaj, o tej godzinie!!:D:) Ja dzis jeszcze w domku;) Wstalam przed 15tnasta , wiec pewnie pozno dzis pojde spac:D A ty amsz wolne od pracy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej miażdżące odpowiedzi z teleturniejów > > P: Wymień soczysty owoc? > > O: Banan. > > P: Jakim gazem były napełniane sterowce? > > O: gazem musztardowym. > > P: Jak nazywa się najstarsze drzewo w Polsce? > > O: Baobab. > > P: Ja się nie pytam jakie zwierzątko ma pan w domu. Podpowiem, że to jest > > dąb, proszę powiedzieć jak ma na imię. > > O: Zenon. > > P: Jaka jest wspólna nazwa dla pocisku do kuszy i taniego wina? > > O: Jabol. > > P: Kraj w Ameryce Południowej, który jest synonimem chaosu. > > O: Harmider. > > P: Nazwa stworzenia, które może mieszkać w nosie. > > O: Gil. > > P: Widzę, że znasz się na tej dziedzinie, może wymienisz inne zwierzę które > > mozna mieć w nosie? > > O: (pewny siebie) - Koza! > > P: Jesteś prawdziwym specjalistą w tym temacie. > > ( chodziło oczywiście o muchy w nosie) > > P: Zwierzę na literę \"M\"? > > O: Miś! > > P: W spodniach albo na świadectwie? > > O: Pała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z pracy kontrolnie napisalem:) W niedziele nie mialem dostępu do netu - u kumpla mieszkałem, a w sobotę... co innego na głowie;) Jak późno zamierzasz iść spać to napisze wieczorkiem bo w pracy i czasu i nastroju brak, tymczasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kysz, a kysz maro nieczysta! (znowu sie upilem i nawiedza mnie najwiekszy demon - ja sam :o) no dobra, tak na serio to tez chce sie dowiedziec co bylo w sobote :):classic_cool: Setuniu, przybywaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo smacznego!:) Lolo podszyw :D Kurcze jednak pojde dzis spac:o I to pewnie zaraz:o kurde jak mi sie jutro nie chce...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nie ma tak łatwo:P Poproszę o motywy, fakty, informacje - kim jesteś (jestem?:O) I dlaczego zabierasz mi tożsamość?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×