Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość przyszła żonka Roberta
poznajemy się cały czas:) Nie wiem jak liczyć czy od zobaczenia, czy od pisania:) Poznanie cały czas:) I oby tak było. Bo poznanie to dialog serc i słów:) No jeszcze przez net, ale już tuż tuż:) Oboje, a szczególnie on ma obowiązki, zmiana pracy. Ja zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to ucz sie pilnie!:) Do jutra🖐️:) Zonka po postach widac , ze zakochana jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła żonka Roberta
wiem:) On też:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dzis urwanie głowy mam, za 5 min. musze uciekac sie pakowac w domku o 00:45. Setunia:), Ty jutro jesteś czy do PT? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo juz pewnie uciekles:D Szerokiej drogi:PD Ja jutro jestem naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️:) Ale sie wczoraj minelismy:D poszlam spac o 1:30;) Powodzenia na egzaminie! Trzymam w kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry setunia:) szkoda, ze sie minieliśmy:o ja bylem w domu o czasie ale zanim sie ogarnalem to sie troszke zeszło trzymaj kciuki mocno prosze:) bo stwierdzam, ze nic nie umiem:D Pędze bo spozniony juz.. Milego dnia:) Tymczasem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia witaj:) Oblewam:D, ale chyba nie mam co:o Spóźniłem sie przez korki i 40min. egzaminu mi wcięło. W Pn sie okaże... Jak Ci mija dzień?:) Ja cały czas mysle, ze to dziś sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo mam nadzieje, ze zaliczysz:) Ja dzis kilka godzin bylam u kuzynki;) Chyba zostane \'super niania\":D To oblewam z Toba!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zdrówko setunia:) Ja to mam ochote dzis sporo wypic:o, tylko nie wiem czy wystarczająco duży zapas zrobiłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja pije drugie piwko:D wiecej nie mam:( wczesniej u kuzynki pilam ajerkoniak ale nawet nie poczulam:D A dlaczego masz ochote sie upic? Odreagowujesz tydzien?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie winko czerwone dobre popijam:D Niee setunia, tak odreagowywać tygodnia to ja wole nie:D To jutrzejsze wesele tak mnie nastraja jakoś, a w związku z nim wiadomo co szczególnie... Tragedia jakas:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo :D I co jutro zrobisz?Pojdziesz? Posymuluj jakas grype zoladkowa:D Ja juz nigdy sama nie pojde! To wiem na pewno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowałem, że ide. I zobowiązałem sie za kierowce robić. Ale zamierzam byc tylko do 1:00. A ślub jest juz o 16:00. No chyba, że ta grypa mnie dopadnie jednak:D Iść na slub samemu to jak robic za clowna w pustym cyrku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo:D:D Chociaz nie na wszystkich takich imprezach sa same pary!!!!!A \"single\" traktowani sa jak \"klauni\"!Naprawde bylam na jednym weselu na ktorym nie czulam sie dziwacznie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh, jak ja lubie telefony w spr. zawodowych o połnocy:o no, ale wracając do tematu, to ja niestety nie mialem tego szczescia i jak bylem sam to czulem sie jak clown:D Własnie pojawił mi sie w głowie chytry plan coby pojechac na godzine, zjesc kotleta, dac kopertę a pozniej przyjechac po rodzine:D Co myślisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to samo mialam Tobie zaproponowac!:D Ale roznie to bywa! moze to wesele bedzie wyjatkowoe!:) Na tamtym weselu na ktorym bylo ok , to jeden znajomy tez mial tak zrobic , a zostal prawie ze do konca:D czego sie nikt po nim nie spodziewal , bo on ma swoja \"filozofie zycia\";) i w ogole:D A\'propos wesel , to b. lubie film \"4wesela i pogrzeb\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, najgorsze w tym wszystkim jest to, ze ja bardzo lubie wesela i 4 wesela i pogrzeb tez:D A ten znajomy to zostal do konca, bo pewnie z Tobą tańcowal do rana:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeeee , nie dlatego:D ja sama do konca sie nei zostalam;) On po prostu \"dyskutowal\" z moim tata i panem mlodym , czyli moim szwagrem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to tak na weselu siostry nie byc do konca?:) Otwierac czy nie otwierać, oto jest pytanie?:D. Setunia, moze pomozesz odpowiedziec na nie?:) Jak u Ciebie z kondycją? Ja własnie skonczylem buteleczke winka (na spolke z Ojcem coby nie bylo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo tak jakos wyszlo , ze bardzo bolaly juz mnie stopy:D A co otwierac?Winko kolejne???????? Otwierac:D Do 16snastej zdazysz sie wyspac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kondycja jeszcze jako tako:D ale do 2giej nie wytrzym,am:o Piwko mi sie skonczylo:(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To otwieram, tylko że jeszcze szkole jutro mam od rana:) Eee, do 2 jeszcze daleko... Sprawdz w barku, w lodówce - moze cos znajdziesz;) bo nie mam pomyslu jakby Ci przynajmniej kieliszeczek przesłać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo a na ktora masz szkole?;) Mam cos tam w barku tzn moj tata ma ale nie chce nikogo pobudzic:o:D Tak naprawde , te te dwa piwka mnie starczaja:) jeszcze 10postow i bedzie 2000 wpisow!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, o tym samym pomyslalem:) znaczy sie z tymi wpisami moze to jakis znak coby tez i nr gg sie wymienic:) chociaz mysle, ze kafe ma ta zalete, ze forumowicze podczytuja i dorzuca swoje ciekawe czesto 3 grosze;) setunia - to moze tak na paluszkach do tego barku?:D szkole mam na 9:00, ale dzis pospalem dluzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nie bede sie zakradac na paluszkach , bo ja i tak zawsze cos zrobie , ze wszystkich pobudze:D A w ogole , to naprawde juz mi starczy tych % na dzis;) jesli bedziesz chcial , to w kazdej chwili moge podac nr gg , a moze lepiej te numery wymienic na @ coby publika nie znala;) Ale forum to podstawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×