Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Hej hej... Monik gratuluję córci❤️ Wpadłam tylko się przywitać bo mam dziś straszne urwanie głowy, gości mam pełny dom. Odkąd wprowadziliśmy się do siebie ciągle nas ktoś odwiedza. Ja lubię przyjmować gości, ale prawdę mówiąc nie mięliśmy jeszcze okazji żeby sobie \"pomieszkać\":) Pozdrawiam Was gorąco❤️ Enigma w takim układzie trzymam kciuki żeby @ przylazł jeszcze dziś. Ps. pogoda mnie dziś załamała, śnigu nawaliło po kostki, tylko mój pies się z tego cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czaję się czaję, bo chcę wiedzieć co u Was:D u mnie @ szaleje na całego, ale pocieszam się, że jeszcze ta, potem może 1 -2 i zaczynamy konkretne działania:) trzymajcie się ciepło laseczki, bo zimno jak nie wiem;) rękawiczki i szalik wyciągnęłam i jakoś do pracy przemykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marfatka
Witam :) Jestem ale czytam tylko, nie za bardzo wiem o czym czasami piszecie, bo jeszcze nie za bardzo się na tym znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marfatka
i troche mnie to przygnębia, że tak się staracie a ja...może za mało się staram, powinnam juz coś robić w tym kierunku a czekam i czas mi ucieka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ nadal niet.... łeb boli jak cholera:P:P:P:P marfatka:) napisz jakie robiłas badania i czy wogóle..... jak prowadzi Cie Twoj gin i wszystko co dotyczyc staran:) moze jakos pomozemy:) A jak czegos nie wiesz to pytaj:) maklady:) no własnie wkoncu zacznij działac:):):):):):) estellka ...o boze u Ciebie znowu @ ...tak szybko????? jeszcze niedawno pisałas ze jesteś juz po :P a dzis znowu przed:P ale ten czas zap********:D:D:D Andzia:) napisz jak sie czujesz i wogóle...cos tez cicho siedzisz:( tak samo Silve....... ukrywa sie:( po pracy zadzwonilam do mojego gina i pytam sie czy mam jeszcze brac ten cholerny duphaston a on pyta czy mam @ a ja ze nie a on to brac.... i mowi zebym zrobila test sikany a ja mu ze 2 dni temu beta była na nie:P a On nie szkodzi.....a ja ze szkodzi...bo bez sensu:P no to on zebym przyjechała.... pokazać wrota:P:P:P:P:P p.s. hihihihih piszę w skrótach:P a ja ze nie ma sensu prszyjezdzac bo @ przylezie a on to jak do jutra nie przylezie to mam zrobic test a ja ze to bez sensu Mowie mu ze niemozliwe aby po dniach od inseminacji beta byla negatywna a on ze moze mozliwe no to ja zeby nie robił ze mnie jaj a on ze nie robi i mam zrobic test a ja ze nie i tak se pogadalismy:) sorki za składnie ale padam ide do wyrka z moją corcia bo mi jęczy ze chce pod kołuderkę:):):):) dobrej nocki ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - ty to nam dostarczasz emocji co niemiara :) u mnie też bielusieńo, zaawansowana zima :) aż porobiłam fotki, tak ślicznie jest na dworze .... no gorzej z przemieszczaniem się ... a my jeszcze dzisiaj do doktorka jedziemy ... reety ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia:) Cześć kobietki🌻 Enigma to moze zacznij się cieszyć że @ nie ma skoro gin mowi ze beta mogła skłamać;) A ja jestem zła od samego rana, głównie na mojego męża. Pojechał sobie do pracy a mi nawet drzewa do kominka nie naznosił, będę musiała sama to cholerstwo przytachac albo zamarzne:( Snieg sypie jak oszalały, a ja na 14 do gina jade, jeszcze tego brakowało żeby mi autko zasypało ehhhh.. Czuję się świetnie, nic mnie nie boli i nic nie dokucza tylko brzuch jest coraz wiskszy i niestety nie jestem już taka sprawna jak wcześniej i nie wszystko mogę zrobić a czasami o tym zapominam i potem się wściekam. Pozdrawiam serdecznie. Enigma dzisiaj to trzymam kciuki żeby jednak nie przylazała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Andziu- to możemy sobie ręke podać. Ja czekam aż Sandra zaśnie by skoczyć też po drzewo i odsniezyć samochód. Brrrr , aż mi się slabo robi na samą myśl, że muszę z malą jechać w takich warunkach do lekarza. Oj- za szybko ta zima, za szybko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Asiu o wiele za szybko... niecierpię zimy:( Ale ja dzisiaj marudna jestem.. Wiecie co wczoraj przyszła do mnie ciocia i przyniosła mi taki słodki śpiworek dla maluszka, leży sobie teraz na kanapie i tak jakoś mi się miło robi jak na niego popatrzę:) Tylko maleństwa jeszcze brakuje, tak już chciałabym je przytulić ehhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Enigma, cofam wczorajsze słowa - oby Cię nie zalało!!! a robisz w końcu ten teścior? przeczytajcie sobie w wolnej chwili...ech, nawet nie ma siły aby to komentować http://wiadomosci.onet.pl/1369249,2677,1,kioskart.html u mnie małpolud ;-) się zbliża, cycki zaczynają klapać :-( Enigmaa nooo szybko leci czas , szybko. Ale w sumie cieszę, że moje cykle nie są dłuższe. Od dziś mężul bierze Augumentin, tak bardzo bym chciała aby pomógł.... Andzia, Ty się nie wygłupiaj z noszeniem tego drewna! poproś sąsiada, albo najwyżej z 5 badylków sobie przynieś do kominka!!! I jak już rozpalisz w kominku, to wyślij swoje fotki, bo z brzuszkiem to Cię nie widziałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Estelko. Obiecuję że się nie przemęczę z tymi patykami:) A fotki prześlę jak tylko zrobię, jakoś tak dziwnie się składa że jeszcze nie mam ani jednego zdjęcia w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i cześć Olala, jak miło, że się znów pojawiłaś! Właśnie oglądam fotki Madzi :-) śliczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny melduje się i ja u mnie biało i zimno, nie podoba mi sie ta zima tak wcześnie brrrrrrrrrr, Enigma ja nadal trzymam kciuki żeby nie przylazła !!!! nadal nie mam żadnych wiesci od Iskierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko Przeczytalam tak gdzieś do połowy. Też nie mam sily komentować. I nie wiem, czy bardziej mi żal Maslowskiej, czy ludzi, których opisuje. Trochę zaczepny, energiczny styl, wciągający czytelnika. Ale nie wnoszący nic pozytywnego do mojego życia. Chyba zamiast zabrać się za czytanie tej książki wybiorę się do teatru. Estelko, to ja mam ten zapis w stopce. Też upadam w swojej wierze, ale mimo wszystko gdzieś w głębi wiem, że będę Mamą.Wczoraj w 24 dc robiłam test i :(. A potem się wyżaliłam Bogu. Nie, nie płakałam. Nigdy nie płakałam z tego powodu. Choć moze byłoby to lepsze dla oczyszczenia atmosfery i uczuć. Andzia, gdzie Ty mieszkasz, że snieg Cię zasypał??? I kominek masz, i chrust zbierasz!!! Czy Ty nie jesteś oby tą z jednych postaci z baśni Andersena? A\'propos Andersena. Kilka dni temu b. ciekawy był program w Trójce prowadzony przez M. Bugalskiego na temat baśni Andersena. Wiecie, ze to tak naprawdę baśnie dla dorosłych? I dużo tam madrości. Tylko trzeba się wczytać. Enigmaa-jeśli okaże się, ze jednak II to normalnie od tej pory wszystkie testy i bety mam w d........ A w swoją ciążę uwierzę jak będę na porodówce dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnA❤️ Nadwiślanko- mieszkam na wsi od niedawna:) wybudowaliśmy sobie domek i mieszkamy tu dopiero 3 tygodnie. A ten chrust to takie dupne bele do kominka:) mamy centralne gazowe dlatego jeszcze nie zmarzlam gdyby byl sam kominek to juz chyba w korzuchu bym siedziala bo nie chce mi się wyłazić na ten ziąb:) A co do testu to mnie w 28 a później w 30 dc wyszedł negatywny, dopiero jak zemdlałam w pracy to coś mi nie spasowało i zrobiłam kolejny test w 33 dc i dopiero wtedy wyszedł pozytywny. Mam nadzieję że po prostu za wcześnie teścik zrobiłaś;) Właśnie słonko wyszło, jest jakaś nadzieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia- nic, tylko pozazdroscić domku na wsi. Ja mieszkam w niedużej metropolii, pracuję zaś w W-wie. Teściowa ma po rodzicach tez taki domek nad rzeka, na wsi, z dala od ludzi, a blisko lasu. Niestety, nie jest to typowo mieszkalny. Ale mam nadzieję, że niedługo (specjalnie nie uzywam slowa kiedys) wybudujemy swój też koniecznie na wsi. Ach, zycie biegnie tam innym rytmem. Cieszy i slońce i deszcz i śnieg. Zycie nabiera innej perspektywy. To szczęściara jesteś podwójna. Dzidzia w drodze i domek z kominkiem. A u mnie dziś w pracy juz z ranka zepsuto mi nastój. :( A co do testu. Nie łudzę się, bo objawy @ typowo. Nie chcę się nadzieją szpikować. Jutro idę do gina opracowywać strategię na kolejny cykl. Która to poszukiwała w zastępstow dawcę genów? Czy to nie Ty Enigmo??? Poleciłabym Ci, bo mam w pracy takich, co jak by mogli to żadnej nie przepuszczą. Ale nie gwarantuje za urodę potomka:) po ojcu :) Inteligentni to chyba są (mają wysokie stanowiska). Ale jak by co to reklamacji nie przyjmuję :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki:):):):) Zabajonku:) ja naprawdę nie wierze w to ze beta mogła sie pomylic:P wiec Ty nie podniecaj sie az tak:):):):):) hihihihihihi i inne laseczk itez:) nakupiłam sobie wczoraj zapasu podpasek:) byłam na silce i na solarium:) i wiem ze @ przylezie..... mowię Wam ze po tym duphastonie mi sie wydłuza. Do niedzieli @ przylezie wuiec testu nie robię. Myslałam nawet ze dzis mnie zaleje w nocy ..ale jednak nie..... Wiecie co ,nawet nie czytam w necie czy beta mogłaby sie walnąc a raczej nie wyjsc w 14 dniu po inseminacji..... bo wiem ze to niemozliwe!!!!! wiec jestem optymistką i czekam na @ Ale dzieki za wsparcie:):):):) nadwislanko:) tak to ja szukałam dawcy gdyby co....:P:P:P:P:P hihihiihhihihiihih:) poza tym jutro mam uczelnie wiec znajac moje szczęscie @ przylezie na wykładach:P a co z foli????? ❤️ foli foli ..... co sie nie odzywasz?????? halo:) buziaki .... biorę sie do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, wydaje mi się że jestem w podobnej sytuacjii co Ty bo brałam tą luteinę która chyba trochę namieszała bo planowo to już 3 dni temu miałam mieć @ a tu nic. Ale robiłam test wczoraj i I kreska więc też nie mam złudzeń i czekam na @. A wydaje mi się że beta jest bardziej wiarygodna . Ten progesteron po prostu wydłuża cykl. ZAbajona wczoraj na gdańskiej widziałam naszego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem gosiaczek:) tylko ze biorąc pod uwagę ze owu miałam w 10dc - było monitorowane to @ powinna byc w 24-25 dc...... tak jak to zwykle u mnie bywa. W ostatnim cyklu przed duphaston po raaz pierwszy wydłuzył mi sie do 30dc, a wczesniej ro ktemu było raz ze po clo i duphastonie miałam 27 i 29 dniowe wiec nie eksajtuję sie czekam na @ i wole aby juz była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaaa- Ty siedź na dupie dopóki nie dostaniesz @ , a nie latasz po silkach!!!!! 😠:P A którego dc mialas inseminacje i w którym dc robilaś bete? Gosiaczku studiujesz w Gdańsku? Ja mieszkam 60km od Gdańska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku:) insemnacje miałam w 10dc .pęcherzyk miał 26 mm i pekał bo płyn wydostawał sie i na usg było widac ze pęka.... a bete robiłam po 14 dobach od inseminacji wiec wszystko jasne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę więc że @ robią was nieźle w bamuko :) gosiaczku - a w jakich okolicznościach nasz doktorek występował? ja w ogóle dzisiaj do niego jadę i już mam stresika - jak co wizytkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być :( z tym bambukiem - alez ja dzisiaj roztrzepak jestem (to przez stresik wizytowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewoje! Enigma Gosiaczek a moze chociaż jedna z Was ogłosi nam dobre wieści? Tego Wam życzę a najlepiej bydwum. U mnie z kolei po duphastonie odwrotnie - nie zdążyłam skończyć go brać a już przyszła i abrdzo dobrze przynajmniej czekać nie musiałam!! Więc jak widać: co kobitka to obyczaj hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×