Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Aga, no wiesz?! co to za wyrzuty! pisz, pisz jak najwięcej - toż to miód na nasze smutki i bardzo fajnie się czyta co u Paffcia :-) Iskierko - no to życzę szybkiego rozwiązania...wreszcie...Eryczkowi widać dobrze w maminym brzuszku :-) Pedagog, dziękuję Ci kochana za te słowa, jak czytam co piszesz to aż skaczę z radości, że takie rzeczy się zdarzają! Co prawda zdecydowana jestem na 100 % na icsi,a le może po drodze cud się zdarzy :-) mąż miał robiony anybiagram i na tej podstawie dr Zygler z Novum przepisała mu Augumentin. Ja dostałam natomiast czopki do zrobienia w aptece, podobno silne i mają wybic bakterie na mur-beton :-) dziś sobie jeszcze poczytałam, że maca baaardzo pomaga na plemniczki. Mój mąż ją bierze, ale kuracja trwa 3 miesiące. I może się uda - chociaż na iui. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze, bo będzie :-) a dziś byłam u mojego przecudownego chrzesniaczka, jest boski, do schrupania! cudny i najpiękniejszy, już się nie mogę doczekać takiego bobaska w domku :-) Foli, Zabajonka, Sabra -skrobnijcie co tam u Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza :) Tak jak pisałam @ przyszła na wykładach w 28dc w sobote Dzis dzwonie do gina co dalej, jak bedziemy działac:) Buziaczki i zabieram sie do czytania:) weekendowych wpisów:0 Miłego dnia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice INSEMNACJA-czekamy beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......05.10.......28.......01.11...........16cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......05.10.......28.......01.11...........16cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Wpadłam tylko powiedzieć cześć i spadam bo mam dzisiaj kupe spraw do załatwienia. Odezwę się później, moze jakieś fotki uda mi się przesłać. Enigma- przykro mi z powodu @ :( mam nadzieję że opracujecie z ginem jakieś super plany działanie i że tym razem już się uda. Trzymam kciuki. Miłego dzionka życzę 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JA SIĘ WITAM! Moja też sie czai. Brzuch zaczyna boleć, ale po optymizmie jaki wlała w moją głowe Pedagodog :-) nawet @ mi nie straszna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny, melduje sie i ja w ten deszczowy poranek, pogoda od wczoraj jest oroooopnaaaa...Enigmuś to franca jedna na wykładach CIe dopadła wrrrrrrr, do mnie tez sie zbliża czuje ją....Zabjonku spóźnione zyczonka imienionowe dla Ciebie, wszystkiego naj naj naj naj...najlepsze zyczonka urodzinowe dla naszych forumowych dzieciaczków !!! Aga dzięki za zdjątka słodkiego Pawełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella cieszę się, że mogłam podnieść Cię na duchu troszkę :) ja męża faszerowałam Salfazinem i selenem dodatkowo :) skoro antybiotyk macie dobrze dobrany, to tylko się kurować :) tylko ja naprawdę polecam zero współżycia w tym czasie lub w prezerwatywie, żebyście sobie wzajemnie nie przekazywali bakterii, a seksik bez zapezpieczenia dopiero po zakończonej kuracji :) a antybiogram, to taki doatek do posiewu, gdzie pisze na jakie leki dana bakteria jets wrażliwa a na jakie nie jest, wg niego dobiera się odpowiedni antybiotyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK WIEM PEDAGOG :-) Staranka na ten miesiąc zawieszone. I szukam jakiegoś androloga dla męża, bo po antybiotyku idzie znów na posiew, zresztą ja po swoim leczeniu też. Napisałam do gabinektu prywatnego androloga, który przyjmuje w invimedzie i cena wiyzty mnie zmroziła - 160 pln, ! nie uważacie, że to \"lekka\" przesada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i mój mąż wcina zestaw - maca, selezin ACE, żeń-szeń i folik, do tego antybioty, ochronne piguły przed antybiotykiem i żurawinę. Normalnie apteka w domu ;-) powiedział, ze jeszcze dokupi sobie Noni, bo to podobno wzmacnia system immunologiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, a może zamiast androloga dobry urolog?? jeśli to nie problemy hormonalne, tylko bakterie, to urolog powinien wystarczyć ... cena rzcezywiście koszmarna, my włąśnie chodizlismy do urologa płaciłam 60 zł za wizytę ... oj wiem coś o tej aptece, mój mąż brał jeszcze leki na prostatę, one pewnie też nam akurat coś pomogły ... więc dostawał nie kieliszek leków jak to na filmach a szklaneczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE W SUMIE NAJWAŻNIEJSZE, ŻE MACIE TAKI EFEKY LECZENIA WSPANIAŁY!!! :-) Pedagog, a podesłałabyś mi swoją fotkę (maila mam pod nickiem), bo wiem jak wyglądaja prawie wszystkie nasze forumowiczki, a Ciebie jeszcze nie widziałam Nadwiślanko i Ciebie też nie widziałam, przyślij mi też swoją fotkę, bo może się codziennie mijamy w drodze do pracy ;-) w której dzielnicy Warszawy pracujesz? ja na Mokotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka A nie chcecie isć do Wolskiego (chyba tak sie zwie) do Novum?? Czy może leczycie się u niego i chcecie zmienić? Ale gdziekolwiek pójdziecie, to przyznam, ze taki pakiet leków zaserowałaś faciowi, ze żadna bakteria nie ma szans. No mówię Ci!!!!! Mam pytanko. Na moim topiku jest dziewczyna. jakiś zcas temu robila test i są II (powtórzony chyba ze 2 razy). Dziś była u gina i wykazał jej coś w jajniku , podłużnego o wielkości 50 mm. jak myślicie co to moze być??? Powiedział jej ze to nie pęcherzyk ani torbiel. czy ktoś z was mial takie doświadczenia? podzielcie się poszę info!!! dziewczyna ma brać nadal luteinę i za tydzien przyjsć na USG. Pomyślałam, zę to może zarodek się tam umiejscowił. Ale nie wiem czy to możliwe. Chcę ją pocieszyć. To nasza 2 ciąża na forum byłaby. I chcę, by tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, wyślę fotkę jak wróce od mamy, teraz idę na herbatkę :) ja też mam adres pod nickiem, więc czekam też na Twoje zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Estelka, smutno mi bo napisałam ci o novum na 106 stronce i chyba nie przeczytałaś, mówiłam o novum :-( podam ci stronkę bo w novum -patrz cennik jest wizyta andrologiczna za 120zł jest tam bardzo dobry androlog, bardzo przyjemny i znany w Europie, występował już często w tv i różnych czasopismach z poradami, meżuś był u niego, polecam. wierzę że wykurujecie cię i problemy sie skończą🌻 mój mężuś wcina, androvit, salfazin i folik, kiedyś brał macę:-) enigma, no to franca zakichana:-P, dziąłajcie i trzymam kciuki:-), ja niedługo tez będę działać, narazie jestem spokojna choć czuję zmęczenie, niewyspanie przez pracę, od wczoraj boli mnie lewa strona pleców na wyskości nerki, już kiedyś tak miałam od przemęczenia:-( muszę troszkę zwolnić tępo pracy i dać sobie więcej luzu:-) a ja dobrze sie czuję jeśli chodzi o ginekologiczne sprawy, moze dlatego ze o tym tak nie myślę i nie skupiam się na tym, nie czuję jajników i zbliżającej sie @, nawet nie wiem który mam dzięń cyklu, wiem tylko że od16 listopada powinna być @ a potem działąnia na cąłego:-) wiecie co jak pomyślę że już za półtora miesiąca święta to aż nei mogę w to uwierzyć, jakoś jeszcze ich nie czuję...... Andzia👄czekamy na fotki Nadwislanka, wysłaąłm ci zdjęcia mam nadzieję, ze doszły ten artukuł to o małżeństwie (para na zdjeciu?) obejrząłam:-) Ana🌻 u mnie tez dziś straszna pogoda, spać się chce💤 Pedagog🌻 a gdzie reszta dziewczyn, hallo czekamy na Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Estelka, Emika, i Pedagog...Emika dobrze że masz pozytywne nastawienie tak trzymać !!! u mnie pogoda straszna i ja chyba przez tą aurę bardzo źle się czuje, osłabiona jestem i padnięta mimo ze dopiero poniedziałek..Pedagog jak znosisz ciąże? jak się czujesz? ja tez poprosze o zdjątka...Foli, Enigma,Zabajonek,Maklady,Myszka i wszyskit inne dzieczyny gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......03.11.......28.......30.11...........16cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......03.11.......28.......30.11...........17cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki! JA dzisiaj znowu zawalona papierkami, ale jak już pisałam - lubię to :) Poczytałam wasze pościki, kurcze i nie wiem co pisać. Chciałabym napisać coś mądrego i krótko, tak by każdą z osobna pocieszyć i podnieść na duchu, zachęcić do walki. Wiem, że łatwo mówić, trudniej zrobić. Akurat ja miałam to \"szczęście\", ze szybko zdiagnozowali u mnie przeszkodę i usunęli ją. A przecież też dostawałam szału i nie powiem czego jeszcze jak przychodziła kolejna @. FAkt - po niej było lepiej, do czasu owulacji, a potem oczekiwanie i znowu płacz. Podobnie jak wy płaczem zareagowałam na wiadomosć o ciązy kuzynki. Dowiedziałam się, że jest w 6 miesiacu w I dzień świat bożego Narodzenia w ubiegłym roku. Moja mama bidulka potem gorzko żałowała, że mi powiedziała, bo nie mogłam opanować łez, nie wyszłam z kuchni do gości przez 15 minut i humor miałam spaskudzony na długo. :-o Tak więc wiem jak się reaguje na wiadomość o czyjejś ciąży, zwłąszcza jak jest to znana nam osoba. A jeszcze zabija fakt, kiedy dowiadujemy się, ze starała się miesiąc, czy dwa. Ostatni odwiedziłam kumpelę, która jest na tym samym etapie co ja i zgadałyśmy się o staraniach itp. Okazało się, ze ona też zaszła w drugim cyklu, gdzie miałam rozjazdy */- 2 tygodniowe !!! zaczęli się starać jak ja miałam hsg :-o i też pomyślałam, ze to okrutne, ze takie rzeczy dotyczą nas . Potem pada pytanie \"dlaczego my?\" Ech, dziewczynki, rozumiem was, mimo, ze moje problemy to był pikuś w porównaniu z waszymi. Aczkolwiek wierzę, że zawsze jest wyjście, metoda dotarcia do celu, najgorszy w tym wszystkim jest czas, bo to on nam \"dokucza\" najbardziej. Trzymajcie się skarby, wasze aniołki na pewno czekają na swoją kolej i pewnego dnia pojawią się w waszym życiu. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika zdjatko spr. dopiero jak wroce. Wczoraj ok. 20.00 jeszcze nic nie mialam na poczcie. estelka pracuję na Białołęce. Na mokotwie dłuśszy czas mieszkalam. Teraz (2 lata) się wyprowadizłam z Wwy. Jak będziesz w Novum to może się spotkamy? będę w czawrtek rano. Jak wroce do domku to z poczty prywatnej wysle fotki (w pracy nie mam dostepu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kurde zanim przeczytałam te wszystkie stronki to zleciało pól dnia w dodatku w pracy ciągle ktoś coś chce i dlatego tak rzadko moge sie odzywać mam nadzieje ż epo wyborach sie to sakończy wrrrrrrrrr. Estelka twoja opowieść o tej gince wkurw......... mnie jak cholera jak ona moze tak do ciebie mówić zamiast znaleźć rozwiązanie głupia krowa to ona na wszystko kwituje:że sie nie uda wrrrrrrrrr głupia krowa i tyle . A ty jej nie słuchaj bo głupoty gada i nie ma na nic wpływu. Wydaje mi sie że ten jej osąd o tej liczbie ciąż w Białymstoku to też czysta złośliwość a ty sie trzymaj waszego tzn twojego i meżusia planu.Chcecie jechać do Białegostoku to zróbcie to a na pewno bedzie dobrze, przeciez nie bez powodu chwali sie tamtejsza klinike nie?Ponadto powiem ci na pocieszenie że mój gin od poczatku nas nastawiał na isci (tak jak ta twoja ginka) juz na pierwszej wizycie to stwerdził, ale ja sie uparłam że próbujemy 3 razy ivi i koniec.I wiecie co jest najciekawsze że jak trafiałam w cyklach na innego gina (tego co mi zrobił ostatnią ivi) to on twierdził znowu że nie najgorsze te wyniki i ze jest szansa na ivi, i bądź tu madra. Tak więc lepiej nie słuchać aż tak tych ginów tylko troche siebie:) Co do bakterii ja tez je miałam cały czas i nie umiałam ich wytępić:(miałam 2 rodzaje antybiotyków i maskara nie dało rady i jak byłam przed hsg lekarz w szpitalu powiedział żeby sie nie martwic bo bakterie każda kobieta ma i od posiewów sie juz odchodzi.Tylko całe szczęście mąż nie miał tych bakterii w nasieniu chociaz potem nie wiadomo tak do końca ale do ivi i innych zbaiegów przecież selekcjonuja nasienie nie? W każdym razie wszystkie was mocno przytulam i mówie wam będzie dobrze:) trzymam kciuki Jesli chodzi o mnie czuje sie jak nie w ciąży bolą tylko piersi, w ogóle nie moge patrzeć na słodycze, np dziś na sniadanie jadłam śledzie w śmietanie hihihi i od 3 dni pod wieczór mam zgage:)mam nadzieje że dzidzia zostanie u mnie 9 miesięcy, o to sie teraz tylko boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko, kochana, oczywiście, że czytałam co pisałaś o Wolskim. ale czytałam onim równiez negatywne opinie i takie, że jeśli nasienie partnera jest tak kiepskie jak mojego męża, to nie podejmuję się leczenia. Może i racja, ale do invutro jeszcze pól roku, więc może uda się chociaż trochę poprawić żołnierzyki :-) Myszko, gratuluję takiego dobrzego samopoczucia ciążowego :-) tylko się nie przemęczaj, wypoczywaj dużo :-) ale mieć wstręt do słodyczy?! jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić ;-) a no i zaraz zmienię ane w tabelce II - @ mnie jak zwykle nie zwiodła, a ten cykl zakonczył równo 24 miesięczne staranka o dzidzię :-( może wnowym roku się uda :-) mam taką nadzieję!!! a wy mi bardzo, bardzo pomagacie! dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........06.11......27.......02.12............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......03.11.......28.......30.11...........17cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........06.11......27.......02.12............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......03.11.......28.......30.11...........17cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........06.11......27.......02.12............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa........4.11.......25-30...ok 01.12 ....11 m-cy......Katowice beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......03.11.......28.......30.11...........17cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estella, wysłałam Ci fotki :) Ana, ja nie mam Twojego maila :( możesz podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×