Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Dietetyczne Pogawedki

Polecane posty

ale cicho... nikogo nie ma...dziewczymy pewnie spią albo jedza :P a ja zjadam te moje patki z mlekiem, zagladam tu a tu nikogo nie ma... gdzie autorka....gdzie ewcia, ilm itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 --> witam slicznie wlasnie sie zastanawiam gdzie sie podziewaja dziewczeta trza je poruszyc troszke aby nie siedzialy leniwie a ja wlasnie niedawno wstalam ale jeszcze na szczescie nic a nic nie jadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja witam i zmykam bo mnie brat wygania sprzed kompa..teraz jego kolej...później bede...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz prawie 5 kg :D to fajnie bo mój organizm sie troche rozregulował i wolniej chudnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 --> ja juz 4 schudlam..dla mnie to wielki sukces...mam nadzieje ze bedzie dalej szlo w dol...a nie w gore..no w gore napewno nie bo n ie ma przeciez po co .... ale wczoraj jak weszlam na wage ...to sama nie wierzylam temu co sie stalo :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..ja tylko na chwilek jak siedziałam całe dnie to nikogo nie było :( u mnie odchudzanie bdb. waga wczoraj 71,8..dzis 72,2 ale sie nie przejmuje tymi wachaniami...14 miesięcy temu było ponad 90 kg a niedawno 77 kg wiec jest bardzo ok pozdrówka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waga 71,6 kg nie wiem czy tu ktos jeszcze zajrzy ale żegnam sie..wracam za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×