Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Dietetyczne Pogawedki

Polecane posty

Gość magda3
doroteczko siedze troche juz na kafeterii i wiem jak tam ludzie piszą ja tylko ostrzegam ze i tu znajdą sie takie osoby co bedą pouczac wnerwia mnie to bo nie jestesmy nastolatkami a inni sie wcinają doroteczkoo poczytaj dokładnie kafeterie diety a sama zobaczysz na mnie już czas dzięki foroteczkoo za miłą rozmowe i pozdrawiam paaaaaaaaaaaaa:)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak..mam rózne nicki..nie moge? moge..i z tego korzytam..i bede stanowcza jesli chodzi o takie góena jak Meridia, meizitang itp...Moze choć jedna osoba przez to się uchroni piszesz o tym, to i ja o tym pisze..a ze nie to co chcialabys usłyszec to trudno... i ty mozesz na tym forum si e wypowiadac jak chcesz i ja Dorotko..mam nadzieje, ze rozumiesz i jakoś przelkniejsz to moje zachowanie u ciebie na temacie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcąca pomóc
www.zaginiona.xt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
milunia24 po co robicie zamieszanie na forum podszywacie sie pod inne nicki każda z dziewczyn napewno wie co znaczy brać.... więc po co to wszystko???? nie ma na kafeterii forum gdzie by sie nie znalazł ktos kto robi zamet, ludzie odchodzą a i tak robią swoje wystarczy wejść na forum "CZY KTOŚ STOSOWAŁ M' TAM JEST WSZYSTKO NA TEN TEMAT A OBECNIE SĄ TAM TYLKO KŁÓTNIE I PRZEPYCHANI DAJ SPOKO DORECZCEE TO JEJ FORUM I BEDZIE ROBIĆ JAK SAMA UWAŻA ZA SŁUSZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie z Doreczką rewelacyjnie gadalo dopóki sie nie zaczał ten temat..a kto go zaczał??? No kto? Sama pytała o rózne rady dot. odchudzania...a teraz gawędziłysmy o przyjemniejszych rzeczach niz trucizny ja sie pod nikogo nie podszywam..nie wiem kto sie podszywa..ja używam innego - pomarańczowego nicka ale za nikogo sie nie wypowiadam..za siebie... olej sobie najwyżej moje rady..i nie rady... wy moz ecie pisac..ja tak samo tylko jesli tyle osób, kóre wam źle nie zyczą a raczej dobrze mówi wam jak jest to dlaczego zatykacie na to uszy i oczy? Rób kobietko co ci się zywnie podoba..ja przeciez nie wtargne do ciebie do domu i ci tego ścierwa nie wyrzuce do kibla..(moglabys sama to zrobic...nawiasem mówiąc) ja moge tylko na Kafe sie wypowiadac.. decyzja nalezy do Ciebie..tylko czy nie byłabyś bardziej dumna gdybyć schudła zdrowo i bez wspomagaczy takiego pochodzenia jak to czym ise szpikujecie? dobra..wracaj na topic o Mezi bo tu było fajnie i chilloutowo gdy nie było mowy o zmbie i gównach w nim pływających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A doreczkaa robi jak uważa za słuszne..i się poznalą na tym badziewiu... nawet jelsi na nim schudniesz kolezanko, to nikt ci nie zagwarantuje zdrowia..wrecz mozesz sie spodziewać, zę coś zacznie byc nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszytskich . Oj troszke sie nie wyspalam ale co mi tam..odespie napewno..hehe..ale kiedy... magda3 ja wiem ze wszedzie znajda sie ludzie ktorzy pouczaja..ale wiesz...niektorzy robia to tylko i wylacznie bo maja taka a nie inna nature...a jeszcze inni robia to z dobrego serca...daja rady...aby pomoc i przestrzc drugiego czlowieka...no tak mi sie wlasnie wydaje ze dlatego...Nie wiem tylko jednego..dlaczego myslisz ze Milunia mi w czyms przeszkadza..i ze ma dac mi spokoj....Bardzo dobrze mi sie z nia rozmowia..i mam nadzieje ze bedzie dalej rozmawiac... Milunia24 oczywiscie ze rozumiem to zachowanie..bez 2 zdan...rozumiem i basta..i nie mam zadnych ale co do tego... ja poznalam sie na tym badziewiu...wiem co to jest...takze tez moge chyba przestrzec troszke osob wlasnie przed tym co biora...ale zabronic oczywiscie nie moge...bo niby z jakiej racji..kazdy sie przejedzie na wlasnych bledach...to tyle.... Milunia24 wracaj do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj...ja też sie nie wyspałam..bo jeszcze troche siedziałam nie w necie..chyba ok wpł do 4 nad ranem poszlam spac..a mnie okrutni ludzie obudzili ok 10.00 Ja daje rady jak sie zezłoszcze, zę ktoś sie podtruwa i mysli ze to dobre..i im ktos upartszy tym ja upartsza Dobrze nam sie doda i tak mo byc :D Miłego dzionka ja dzis chyba nad wode pojade sie potaplac zeby chłodniej było... JA to lubie wode..baaardzzz...fikołki robie..wygłupiam sie... Ale największy problem to przejsc prze ta \'niby -plaze\' do wody i sie w nij schowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 hejka spioszku....no ale nalezalo Ci sie to spanie..tyle siedzialas ..do samego rana prawie...a powiedz Te mi cos Ty robila tyle przy kompie co ? :)))...hmmmm......ja w kostiumie kapielowym od lat juz nie bylam i pewnie jeszcze dlugo nie bede...a jak cos do opalania..to opalam tylko nogi...hehe..a i na solarium czasem chodze jak mam jakas kaske na zbyciu kuswa czemu tu nikogo nie ma ? kazdy sie najadl niedzielnie i leza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem , Doroteczka. Śledzę co pisdzecie na temat diet . Ale inny temat również możemy poruszyć . Mam chwilę . Za ok, godzine zaczynam dc. remontu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, jakiś błąd się wkradł.Oczywiście powinno być słowo piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IML witam oczywiscie ze mozna poruszac kazdy temat a ja mam do Ciebie pytanie..gdzies wyczytalam ze bierzesz cos na odchudzanie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , biorę Meizitanc. Znam Wasze zdanie na ten temat. Dopóki nie zobaczę na własnej skórze , nie uwierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IML o no to mi sie nie pomieszaly niki a mozna wiedziec ile juz to bierzesz ? mojego zdania jeszcze nie znasz kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka. Odpowiedziałam Tobie na innej stronie ile kg mi ubyło.Niestety nie odwiedziłaś jej. Tak naprawdę to pierwszy raz korzystam z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IML a wiesz co ? nie odwiedzilam....bo czesto zapominam na jakich tematach siedzialam.... :)...sorki..wiec mam nadzieje ze bedziesz mogla napisac mi tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zcuję się świetnie, pocenie doskwiera. Ciśnienie mierzę sobie kilka razy dziennie . Jest książkowe. Jakie jest Twoje zdanie natemat tego specyfiku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra..ja nie bede juz komentowac...obiecuje,..tzn. spróbuje :P A ja Doroteczko siedziałam na uczuciowym :o i sobie pogadałam z pewnym czlowiekiem..i sie wymienilismy GG i troche na gadulcu gadalismy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IML powiem Ci tak..kupilam to..mam to....nie biore narazie..wzielam dwa razy..spadlo mi dwa kilo....narazie odstawilam proszki..chce kilka dni sprobowac swojich sil sama... moze mi sie uda...mysle ze kazdy organizm przyjmuje indywidualnie takie specyfiki .... jednej osobie moze cos sie stac..a inna normalnie to przyjmie..nie ma na to reguly....ale w gruncie rzeczy nie mam nic przeciwko..trzeba probowac wszytskiego aby dojsc do celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadło mi 2.5 kg , samopoczucie dopisuje.Nie mam potrzeby podjadania, dużo piję wody. Porzuciłam słodycze i o dziwo udaje mi sie przejść obojętnie obok łakoci. Więcej doświadczeń nie mam .To zbyt krótki okres .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie romansilam..gadalam..ja mam złamane serduszko i nie chce mi sie romansic na razie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze ,że uwierzyłam w swoje siły. Może jakaś meamorfoza w psychice????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w siły Mezi ? Siedze i pisze do tego Matta..już 2 godziny...:o ale nie dlatego ze nieumiem :p tylko bo chce duzo opowieziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia 24 Nie przejmuj się , komentuj ile się da. Może dotrze to do niektórych, może nawet do mnie. Miło , że ktoś nie jest egoistą , mysli równiez o innych. Chwała Ci za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadam sobie z tym człowieczkiem :P ee...juz lżej..o wiele...optymistyczny dzien nadszedł..chce mi sie zyc bardziej niz mniej :D zapominam..powolutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×