Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Dietetyczne Pogawedki

Polecane posty

no wąśnie..a one tego nie rozumieja..czy się do nich napisze chamsko i napastliwie, czy kulturalnie i gzrecznie..iignoruja zamiast się zastanowic nad konsekwencjami które mogą sie pokazać w postaci róznych uszczerbków zdrowotnych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 niom niestety...ale nieraz juz tak jest...kazdy musi sie przekonac na wlasnej skorze jakie sa konsekfencje... tak juz Ci ludzie dziwnie skonstruowani sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagul
A myślałyście o naturalnym progesteronie w kremie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagul
Wszystko do czasu... Z wiekiem spada poziom progesteronu i to powoduje zmarszczki, objawy towarzyszące menopauzie i oczywiście coraz większy przyrost masy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak..Gagul..bo my jestesmy w okresie menopauzy...jeju..przeciez ja już pod piedziesiątke podlatuje..i ty Doircia tez :P Gagul..idz na forum dla ludzi po 30-ce pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 o jestes staruszko myslalam ze sama zostalam no ba my to juz o lasce sie slaniamy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki..ja juz naprawde lece spacku..bede jutro jak wstane napewno...meldowac mi sie tu jutro pannice... pozdrawiam was serdecznie caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagul
Juz po 30 poziom progesteronu spada i zaczyna dominować estrogen ( mówimy o hormonach ). To własnie brak równowagi hormonalnej jest odpowiedzialny za wszystkie objawy związane ze starzeniem się organizmu. Często kobiety biegną do ginekologa iszprycują się hormonami w tabletach, które są niejednokrotnie 2000 razy silniejsze niż naturalny progesteron wytwarzany przez organizm. Stąd tez często tabletki hormonalne maja taki destrukcyjny wpływ na organizm np. tycie, bóle głowy, zaburzenia nastroju. I zamiast pomagać, rujnują organizm. Naturalny progesteron uzyskiwany z rośliny yam ma wyrównywać poziom brakującego progesteronu i nie powodować uszczerku na zdrowiu. Ja go stosuję głównie jako środek na wszelkie dolegliwości okołomiesiączkowe ale widzę też dużą poprawę w wyglądzie skóry. Sprężysta, nawilżona ( nie muszę już stosować balsamu do ciała) i przede wszystkim wygładza celulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
doroteczka na e-mail odpisałam ale mode i tu powiedziec ze jestem po zielonym L schudłam 5kg ale na mój wzrost to mało mierze 160cm aha musicie dziewczyny pamiętac ze zawsze ktoś tu wejdzie i bedzie krytykować tak to już jest na forum naczytałam sie mase krytyki ale uważam ze to moja osobista sprawa co biore na temat L i M czytałam bardzo dużo i zdaje sobie sprawe ze to trucizna .....ale cóz zadna dieta nie działa nawet preparaty z apteki a cwiczenia..hmm było i to lecz skutki marne( niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagul wiesz..powiem Ci...ze moglbys napisac cos od siebie a nie brac regulka z internetu i ja kopiowac...ale jak uwazasz..postepujesz jak zechcesz...mam tylko jedno pytanie..po co nam o tym piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
Gagul a jak to sie ma do odchudzania tem preparat co opisujesz ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda3 powiem ci tak Ja kiedys bralam Meridie..poszlam do lekarza i mi przepisal....skutki marne byly...a dlaczego ? poniewaz nie mialam niestety silnej woli..samozaparcia....ciagle jadlam..myslalam ze jak wezme magiczny proszek to waga sama mi spadnie..ale niestety..nie w tym rzecz..teraz wiem ze aby schudnac trza wiele wlasnego wysilku...oczywiscie nie mowie ze zle robisz...ze bierzesz takie proszki..bo sama juz bardzo wiele probowalam....teraz intensywnie nad soba pracuje..mysle ze na kazdego przyjdzie pora..kazdy dojrzeje do tego aby wziasc sie za siebie..zaczac porzadnie dbac o siebie....nie warzysz duzo przeciez aby szprycowac sie takimi proszkami...zobacz na moja wage..a wzrostu mam tylko o 7 cm wiecej..oczywiscie na majla ci odpisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagul
O 1.30 zapytałaś: a co to ? więc Ci odpowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi i do trzydiechy daleko :P tak..ja to krytykuje..a ty sama powinnaś pójsc po rozum do głowy..5 kg to pikus i mozna schudnąc bez trucizn..jak chcesz to sobie cyjane wlej do zupy..będzie smaczniejsza Dorcia - papapapapapa..spij dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagul
Nie jest to środek na odchudzanie, ale doskonale je wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagul
Nie sprzedaję. Stosuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
Ja meridy nie brałam nigdy ale diete mam w tej chwili i duże zaparcie zeby schudnąć, zawsze ważyłam ok 55 kg, niestety zaszły zmiany w moim życiu i waga poleciała na 78 kg czuje sie żle w swojej skórze dlatwgo postanowiłam zartzykowac .... czy dobrze robie hmmmm nie wiem czas pokaaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagul
O 1.42 napisałam. Chyba nie czytasz uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda3 masz racje...czas pokarze...i oczywiscie zdrowie pokarze...ale powiem Ci ze chwala bogu ze chcesz sie wziasc za siebie...nie doprowadz sie do takiego stanu co ja..bo bedzie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
milunia24 znam ciebie a raczej twoje odpowiedzi a innych forum na kafeterii ten cjanek w zupie .......czytałam to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3
masz napewno inny nick i teraz tu bedziesz robić zamieszanie :P czy nie umiesz czytac ze to moja prywatna sprawa ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×