Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Dietetyczne Pogawedki

Polecane posty

Jak sobie poradziłaś z dietką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję. A jednocześnie podziwiam. :D To jakaś specjalna dieta te czereśnie? Z tego co wiem nie można przesadzic z owocami. Maja bardzo dużo cukrów prostych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skojarzenia
poprostu bylam bardzo glodna i dlatego je jadlam zadna specjalna dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, wiem jak jest ciężko. Teraz Się wymądrzam. Nie czuję głodu.Szybko sie zapomina jak ssie w żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, zapomniałam jak to ssie.Jak ciągnie do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam tyle samozaparcia. Jedynie jazda na rowerku jest dla mnie odpowiednim treningiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz powiem Ci ze napewno masz tyle samozaparcia..tylko trzeba tego bardzo chciec..i miec jakis wazny cel..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj ostatniej płyty SINEAD O\'CONNOR.TAKA TROCHę REAGE. Dziewczyna ma wspaniały głos. Ta płyta bardzo mnie rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce sinead !!! co tu tak cicho..dietetyczne pogawedki ani inne sie nietocza... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfiusdvgfbg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć dziewczyny wczoraj mnie nie było,jakoś tak wyszło że nie miałam czasu nawet póżno wieczorkiem sprawa z rybą załatwiona,tzn. Gódzia wierzy że rybka wyjechała na wczasy nad morze........ ;-) pozdrawiam i miłego dzionka......qurrrnq znowu upał......wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia hejaaaaaaaaaaaaa no wlasnie a ja sie zastanawialam dlaczego Ciebie nie ma..ale wlasnie tak sobie odrazu pomyslalam ze kombinujesz z ta rybka...hehehe...a powiedzialas jej kiedy wroci ? :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły pomysł z tymi wczasami..będzie miałą co wspominac jak dorośnie i sobie uświadomi ze rybki na wczosy nie jezdzą...ja tam bym chyba jednak uświadomiła..niech sie dziecko od małego ze śmiercią oswaja... lece teraz i mnie cały dzionek nie bedzie papapapa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 a gdzie leziesz? odezwij sie jak wrocisz ja jednak bym chyba nie mowila zeby nie psula sobie dnia a jesli bardzo kochala rybke to nie chcialabym aby dziecko cierpialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiem bo mi jej szkoda,dziecko mające niecałe 3 lata jeszcze nie musi się oswajać ze śmiercią.......bez przesady a przynajmniej się ucieszyła,że rybka sobie popływa i odpocznie,same byłyśmy w tym roku nad morzem i wiem jak ją to cieszyło,więc z rybki tragedii robić nie trzeba,a dziecko zapomni za tydzień,a jak kupię nową (jakby nie było takiej samej)to powiem że się opaliła,że schudła albo coś innego wymyślę i będzie dobrze a co!!!!!!!!!!!! pozdro pozdro.........a zapomniłam od dzisiaj znów postanowienie nieżarcia.....za 2 mc weselicho znajomych więc się trzeba pilnować i Bóg mi świadkiem,że kolejną słodkością jaką zjem będzie torcik weselny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tez mam rpoblem z waga, moze nie jest az tak \"tragicznie\" jednak dla mnie katastrofa :( przed cioaza wazylam 49 kg, na 3 miesiace przed zajscie przytylam do 65, w ciazy doszlo do 89!!!! Matko gdzie ja mialam rozum???? teraz waze 73 kg, kazdy z rodziny mi dokucza (wszyscy pamietaja mnie jako szczupla osobe) ehhh postanowilam od dzisiaj zajsc sie swoim cialem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ..to ja Ewciu przepraszam...jakoś niedoczytałam ile córcia ma lat...jednak dobrzez robiłaś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SLICZNIE KOLEZANECZKI :))))) CMOKASEK :)))))))))))) efcia-konefcia no i bardzo dobrze ze jej tak powiedzialas :) ... przynajmniej zaoszczedzisz jej okropienstwa jakie jest ciagle na naszym szarym zyciu...niestety ale nasz swiat jest uslany zlymi przezyciami...zazwyczaj..nie mowie ze zawsze...bo sa tez i te piekne...ktorych nigdy nie zapomnimy....oj jak ja bym sobie nad morze pojechala...mrrr Evi_20 dobrze ze tak postanowilas....bardzo dobre posuniecie..ja od jakiegos czasu tez ciagle walcze..narazie jakos idzie..ale nie wiem jak dlugo to potrwa..ile wytrzymam...mam nadzieje ze dlugo..chcialabym az do wymarzonego efektu Milunia24 a Ty gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×