Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Dietetyczne Pogawedki

Polecane posty

heja heja mój piękny też ma na imię Piotrek.... moje córcie to Jagódka niecałe 3 lata i Liwka 8 miesięcy co do posiadania męża to raczej nic nie ma wspólnego z tuszą tylko duszą.........hehehe ale się wymądrzam co??????? jak przyjdzie pora to i Ciebie Milunia trafi i będzie zobaczysz ja wyszłam za mąż jak miałam 27 lat i jakoś nie żałuję,choć powiem że gdybym wiedziała że bedzie tak jak jest tzn. fajnie to zdecydowałabym się szybciej.....ale nie ja to imprezki,pijaństwo, wieczorki poza domem.......żyć nie umierać.......potem jest się ciężko przestawić na siedzenie w domciu,ale jak się ma bąbelk i ukochanego to co innego nawet się nie chce nigdzie wychodzić Jezu jaka ja durna się rozpisałam..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiec mamy obie Piotrka a moze to ten sam ? hehehe ja wlasnie marze o dzieciach..ale postanowilam najpierw zrobic porzadek ze soba... ja tez jestem taka ze imprezki..sielanki..swawole...a dom..to jak hotel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego durna? Rozpisywanie świadczy o tak zawnym \'flow\'...dobzrez pisze? op takiej płynności..takim powiewie..no wiecie o co mi chodzi A ja na żadne imprezki, żadne pijanstwo..tylko domek.. ja to durna jestem..18 lat i siedze jak jakas babcia cłąy dzien w domu...:( codziennie i gdzie ja mam męża znalexc? no...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może..........jeśli Twój jest bardzo przystojnym brunetem to ten sam........a i lubi puszyste maleństwa takie jak ja......tzn. 160 cm i 75kg.........fajne mi maleństwo z żarłem już mi minęło.........ale to się nie zgubi do rana,no no no chyba że Pit wróci i spałaszuje lodóweczkę.........oooooo niech tak będzie.....z rana go wyśmieję,bo on podobno się odchudza tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaet takie powiedzenie które wierciła mi mama całe życie jak na kolejną imprezkę leciałam..........siedż w kącie a znajdą Cię........ w to nigdy nie uwierzę........trza wyjść z domu do ludzi,tam na pewno czeka na Ciebie Twój przyszły uwierz mi!!!!!!!!!!!! laski a jakie dietki stosujecie bo może tak zapytam.......czy może nie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włą.snie..do ludzi..a ja jestem zakompleksiona i boje sie ludzi... dietka - beznazwowa inspiracja prądami Atkinsowymi , urozmaicona reklama płatków Fitness i wysłuchana przez oraganizm...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia ---> no wlasnie i tu problema mamy bo moj to wlasnie przystojny brunet ale lubi takie grube babska jak ja hehehe nie takie maluszki hihi kruszynko malusia Milunia24 ---> wpadaj do wawy efcia-konefcia --> ja probowalam juz wszytskie...meridie..adipexy...wszytsko...a teraz jestem na zwyklej..mniej jem..nie jem chleba...slodyczy..nie pije gazowanego./...i jem 3 posilki dziennie..o tych samych porach Milunia24 --> jakie Ty masz kompleksy..kochana ...to co ja mam powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka dziewczynka poszukiwania powiadasz? ale ja sie boje ludzi...no..dzika jestem..i już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zaproszenie..ale W-wa mnie przytłacza..ja bym chciala na wieś...ehh rozmarzyłam się i chyba sjkocze niedługo do babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka musimy się za nią wziąść bo nam baba w domu korzenie zapuści.......... jak ja bym pojechała do Wa-wy choćby na kawkę.......oczywiście bez mleka i cukru...... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia a wiec zapraszam w kazdej chwili kochana :)))) MILUNIA my juz Cie do ludzi wezmiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny może poślecie mi Wasze fotki ja to lubię wiedzieć z kim piszę mój topik tzn. ten na którym piszę troszkę ucichł bo laski się porozjeżdżały na wczasy,ale fajnie że Was znalazłam,to sobie będę z Wami pisać bo ja to lubię o pierdołach........i wogóle to lubię pierdu-pierdu......ale z kim cholera po nocy no nie........ najlepiej na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia ja tez bardzo lubie wiedziec z kim rozmawiam :)))) ja po nocy bardzo lubie siedziec i dlugo siedze wiec jak wymiana fotek panienki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na pogaduszkach to Ewciu tylko ziś..bo sie wkręciłam..a tak zazwyczaj to na moim topiczku ukochanym siedze ... tam i w dupe doatane i po gówce pogłaszczą..przesympatycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka fajnie Ci że sobie jedziesz........ja to jeżdżę codziennie na działkę,bo tam moje maluchy mają raj na ziemi.........piaskownica, huśtawka i basen ze zjeżdżalnią,frajda nawet dla mnie tylko się nie huśtam bo mogłoby nie wytrzymać,ale w basenie dupsko to plaszczę.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka opowiadaj jak ja lubię takie historie o poznaniu w necie,zawsze myślałam że to nieprawdopodobne.........nie dlatego że stara jakaś jestem(30 lat),tylko że to niesamowite musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×