Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Dietetyczne Pogawedki

Polecane posty

może i złudzenie..jakiekolwiek..ale na tym zdjątku przy ścianie na długie wyglądaja :) no właśnie się zastanwaiam..jak dupe wyszczuplic... a wiecie co najgorsze..ze z niej taki kapec..jakby była gruba i wystajaca..a ona płaska i szeroka..tyłek a nie pupka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tak jak patrze na was nabawiam sie strasznych kompleksow ogromnych bo ja najwieksza z was baba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka,jaka ty milutka jesteś!!!!!!!!!!! no buziaka za to dostaniesz :-) moja dupa też taka,płaska i szeroka,jakby ją tak z obu stron mocno ścisnąć to możeby była wystająca i węższa no nie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka -przestan to Tylko Milunia tak jeczy a jest ok z jej wygladem a ze jeczy to jeczy i juz taka jest Milunia!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia e tam milutka normalna jak kazda inna hehe :))))) a mnie jak by przecisnac przez imadlo moze bym jakos wygladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Ogórkowa :D dawno się niewidziałayśmy :P no..tak ścisnąc i uwypukilć a z bioder zabrac... Dorotkaa...za to niedługo będziesz laska i cie na twoim slubie niepoznaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przestań babo głupoty gadać,masz zajefajnego gościa i jęczysz ciesz się tym,bo niedługo ślub a się wagą nie przejmuj bo od tego zmarszczki Ci wyjdę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczkaa jak zaczynalam chyba nie bylam szczuplejsza niz Ty -wiec spokojnie ,a taraz mam jakies 85 ale jeszce rok temu mialam 75 a jakbys mogal prosze zdjecia e7777777@tlen.pl ja mam tylko te z tamtego roku ,ale jak chcesz moge Ci wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórkowa dzieki z kwiaciaka :))) lubie niebieski Milunia24 no ja mam nadzieje ze uda mi sie cos przez rok zwalczyc chcialabym bardzo bym chciala efcia-konefcia ja sie az tak bardzo nie przejmuje ale wiesz co mnie gnebi ? ze nie bede mogla potem dzieci miec wlasnie przez to ze jestem taka wielka i musze schudnac poprostu musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski miło było,ale na dzisiaj spadam bo mi sąsiadka na balkonie dupę truje i idę z nią pogadać dzięki za miły wieczór,jutro wpadnę do Was naklikajcie dużo bo lubię pierdu-pierdu jak pisałam,,,,,,,,no to do dzieła laski......... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórkowa wyslalam juz ..znaczy sie wlasnie wysylaja..sa w trakcie :) dziewczyna wyslalam wiecej ale malych z telefonu wlasnie teraz znalazlam folder z mojimi terazniejszymi jak ostatnio bylm w zakopanym i Ci je sle i czekam na Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to niewyrabiam..raz na jedym raz na drugimm....pogubiłam się :o raz u starych :P, raz u nowych :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia no mam nadzieje ze jutro wpadniesz tu na temat ja napewno bede i mam nadzieje ze dziewczeta tez a moze zrobi nas sie wiecej kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno na dobranoc!!!!!!!!!!! Doroteczka od kiedy pulchniutkie Panie nie mogą mieć dzieci??????????? wiesz co,po urodzeniu się będziesz odchudzać ,a tak to można tycie zawsze na ciążę zwalić.........ot i cała prawda no to teraz już buziaki dal Was i miłej nocki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia-konefcia niom wlasnie nie wiem czesto slyszalam ze jak bede taka gruba to nie bede mogla miec ehhhhhhh sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doroteczka mam zdjecia ,nocos TY spokojnie ,masz bardzomloda buzie , ja podobnie wygladalam ale nie mam tych zdjec musze zeskanowac,i jak to zrobie to wysle ale poki co wysle cite z roku 2005 ,zaraz wysle, a nie rozumiem czemu jak bedziesz gruba to nie bedziesz mogla miec dziec??? ja corke w sumie planowalam dlugo 6 miesiecy z moja waga 88kg ale syna z waga 100kg zaplanowalam w miesiac ,wiec nie ma zadnych regol!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórkowa mi ciagle ktos powtarza ze jak bede taka gruba to nie urodze...albo urodze chore..albo bede miala straszne problemy z chodzeniem w ciazy..ze kregoslup mi padnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia Milunia TY za mloda jestes co by o takich rzeczach debatowac hihihihi Doroteczka zdjecia poszly ,znaczy ida!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ,nnie sluchal ludzi !!! mi mowili zebym prania nie wieszala bo urodze za wczescnie i co oba dziecka po terminie a kregoslup ,gorzej mnie bolal jak mialam pierwsza ciaze a z druga bylo duzo lepiej ale za to w obu mialam jakis ucisk na nerw w biodrze i kulalam ale tylko tyle,a zapomnialam cisnienie tylko wysokie 140/90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×