Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doroteczkaa

Dietetyczne Pogawedki

Polecane posty

ogórkowa a cisnienie to i ja mam teraz wysokie...hehe..a w ciazy jeszcze nie jestem...a szkoda..bo juz marze o dziecku..ale najpierw zrzuce jakies 20 kg... i dopiero wtedy pomysle... Milunia24 a opowiesz jakas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia poszly i ja tez ide Kochane bo jutro na 7ma do kosciola ide,wiec spokojnej nocki zycze i spadam.papapapapapappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze zajrze,papapapapa a Milunia Bajki opowiada na innym Topiku hihi papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 ja tam spac napewno jeszcze nie ide..nie chce mi sie...posiedze jeszcze troszke sobie...i dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do poklikania choc nie wiem czy jutro bedzie czas ja musze jutro napisac długasnego maila..nie po polsku :o więc to mi zajmnie kupe czasu i zezre kupe energii ostatnio przez 4 godziny pisalam..ale się udał..jak tasiemiec był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 ja uwielbiam pisac majle... ostatnio jakos na to nie mam czasu... ale musze nadrobic zaleglosci.. najbardziej to lubie pisac i dostawac normalne listy mrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja maile wmiare lubie ale akurat taki \'rozmówca\' mi się trafił ze bardzo du zo on pisze i ja tez zreszta..ale jak mu chce wszystko po angielsku wytłumaczyc i wstydu sobie nie przynieśc to tak czas schodzi... ale jak patrze potem na moje wypociny to dumna jestem bo juz mu swoje filozoficzne wykłądy robie - najpierw o miłości, teraz było o Bogu, sensei życia ,smierci, wieczności, raju... i o takich zwykłych sprawach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 no tak..ja kiedys tez tak mialam..tyle ze jeszcze wtedy nie znalam kompletnie angielskiego..no wtedy to byly wielkie jaka jak pisalam majla..ale jakos wychodzilo..calkiem dobrze sie rozumielismy....na szczescie :) uwielbiam takie majle o wszytskim..poprostu o zyciu..temat zeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja angielski w miare znam..ale nie płynnie i nie takie pożyteczne zwroty..nie ma tej płynności i wyczucia co jak powiedziec..czasem mi pewnie angielski polski wychodzi więc chłopak nieźle musi się namęczyc ale jak widze co pisze to chyba wszystko rozumie..albo udaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 no to masz wielkie szczescie ze znasz calkiem calkiem angielski..ja niestety mam ogromne problemy z nauczeniem sie jezykow..straszna dla mnie to meczarnia..ale jak juz cos sie naucze to jestem z siebie taka dumna... musialby by byc bardzo madry jak by nie rozumial co piszesz...a odpisywal by na temat i udawal ciagle ze rozumie wszytsko...hehe..chyba ze jest bardzo domyslny....wiec po polsku jak ludzie pisza i robia literowki np to rozumiemy ich..wiec tak samo jest i nuch..my cos napiszemy..kopniemy sie w slowie..a oni zalapia mniej wiecej...tak mi sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee...tu nie chodzi o lieróeki..raczej o znaczenie słow i skaldnie..oni bardzo proste zdania buduja..no i jezyk potoczny..u mnie z nim słabo..te wszystkie zwiazki frazeologiczne ale jest ok madry człowiek..z tego co pisze ... do pogadania a angielski znam tak, ze pisac, cztac i w miare słuchac moge..ale jak coś powiedziec..to oj...wielki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 no wlasnie ja mam ten sam problem...jak mam porozmawiac po angielsku..to normalnie masakra..ale jak cos napisac..albo najlepiej przeczytac..to wszytsko ok..oczywiscie nie mowie ze jestem w tym jaka dobra...bo potyczki sie zdarzaja..ale chyba nawet najlepszym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja według podręcznika jestm na poziomie pomiędzy FCE a Advanced ale czuje się słabsza... i tez..czytam i oi..słucham.i rozumiem..pisze..niezle..nawet bym powiedziała dobrze jest a powiedziec coś? o kurde..brrrr a do tego jest tak, ze niektóre zwroty przeciez dobrze znamy, rozumiemy gdy czytami i słuchamy... anie sa tak zakodowane w naszym umyśle by się nimi swobodnie posługiwac.. Takie zasłyszane a nie wyuczone.. To najgorsze..rozumiesz wszystko..nawet wyrafinowany jezyk czase..a powiedeziec to na poziomie KAli miec kali byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 niom wlasnie..i tu masz racje... kurcze..pochowaly sie te robale na zyladorze dobrze napisalam? zylandor ? tak sie to pisze...?...bo juz sama nie wiem jak..hehe ot Polka zemnie.. chyba sie poloze niedlugo spaciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milunia24 ja teraz zdalam mature..stara jeszcze..masakra byla..w maju zdawalam... dopiero ide na 1 rok studiow.. a dlaczego tak puzno ? dlatego ze mialam male opoznienie w nauce.. poprostu rok w plecy.. przez co ? przez to ze kilka miesiecy nie bylo mnie w szkole w centrum zdrowia dziecka lezalam eh..i musialam od poczatku zaczynac niestety.... ale dobrze ze udalo sie juz skonczyc i teraz moje kochane studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×